LE (Q3): Shamrock 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 21:38

"Shame on Juve, allways cheating"? To ja może przypomnę kto po rzucie sędziowskim pobiegł na bramkę zamiast oddać tym, którzy byli przy piłce przed przerwaniem gry.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 21:39

Loremaster pisze: De Cegile - beznadziejnie, w obronie nie wygląda na pewnego, zmarnował kilka akcji, fatalny występ fatalnego zawodnika

Pepe - bardzo słabo, beznadziejne strzały, nie pamiętam żadnej jego akcji, nie widoczny zupełnie

Lanzafame - świetnie, biegnie, zastawia się , dobrze podaje, dużo widzi. Bardzo zaangażowany, mało strat. Chyba najwięcej fauli jest na nim.
De Ceglie spartolił jedną akcję (przewrócił się) i raz za głęboko dośrodkował (no i wraz z Marchisio sfrajerzyli przy sędziowskim). Poza tym gra ok, fajnie podłącza się do ofensywny, nie wiem skąd ta krytyka. Wirtuozem nie jest, ale nie gra dziś gorzej niż Motta.

Pepe natomiast, który potrafi dośrodkować i wymienić celne podanie ze środkiem, gra lepiej niż slaby, przestraszony i "cheatujący" Lanzafame.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2010, 21:40 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 21:40

Sorry, ale wrzucac płki to de srelje i pepe sie nie nauczą, zamiast czekac na ich rozwoj lepiej kupic kogos wartosciowego na te boki...

edit: no i po co ta kartka : (
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2010, 22:33 przez mateelv, łącznie zmieniany 1 raz.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 21:40

Gandalf8 pisze:Mnie tez trochę dziwi brak Treze w pierwszym składzie... Ale wejdzie po przerwie, po tym jak Amauri jedyne co będzie robił na boisku to poprawiał włosy przesłaniające Mu widok na piłkę i na bramkę :prochno:
No i proszę... 3' Amauri z (chyba) asysty Diego. Jak na razie wynik do przerwy trafiłem, tylko strzelec nie ten, ale jest ok :prochno: . Gra Juve mi się podoba, dużo podań, ładne, przemyślane ataki. Mam nadzieję, że dokończą wszystko w drugiej połowie. Jedyne co mi się nie podobało to ta akcja z rzutem sędziowskim. Rozumiem, że zależy im na wpisaniu sobie w CV strzelenie bramki Juve, ale zagranie nie fair nie może im w tym pomóc. Dobrze, że Pepe szybko zareagował. Na razie jest dobrze, czekam na rozwój wydarzeń...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 21:41

Kiper69 pisze:Strasznie małe te okno przy oglądaniu na bet365 ;f Nie wiem, da się to jakąś powiększyć ?
Jest taki program. Magical Glass. Prosty i darmowy.

Oglądam od 10. minuty. Na plus defensywa, nie dopatrzyłem się błędów w tej formacji. Trochę bezbarwnie gra Pepe i to nas trochę wstrzymuje. I te dośrodkowania, nie ma z nich żadnego zagrożenia. Powinny być jakieś wnioski na bieżąco. Zobaczymy co wymyślą w przerwie, bo nie wygląda to źle, ale na litość, to jakieś ogórki. Powinniśmy ich skopać.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 21:45

Amauri strzelił bramkę - koniec świata coraz bliżej.

co do meczu, to taka gra na tą rundę oczywiście starczy, ciekawe co będzie dalej


FanJuveMielec

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2009
Posty: 11
Rejestracja: 15 września 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 21:45

Kubba pisze:
PS. Proszę o jakiegoś sensownego linka z transmisją :)
tutaj nawet dobrze widac http://www.rte.ie/sport/livestreaming/soccer.html


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:31

Przyjemny mecz. Tak należało właśnie zagrać z rywalem pokroju Shamrock. Powinno być ze 4-0 ale i na taki wynik nie można narzekać. Karny na Diego jak na moje oko był ewidentny. Pozytywne zaskoczenie to oczywiście Amauri. Ciekawa reakcja publiczności, buczącej przez całe spotkanie na piłkarzy Juventusu przy wejściu na boisko Del Piero :) Sprawa awansu oczywista, kontynuujemy spokojnie przygotowania do sezonu. Professional job jak podsumował komentator na bet365
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2010, 22:33 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:33

Bardzo dobry mecz Amauriego, dosyć kiepski moim zdaniem w wykonaniu Pepe. Paskudnie niedokładny.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:33

Amauri mi zaimponował. Tym sprintem, po którym trafił słupek. Nie znałem go z tej strony. Pepe w drugiej połowie osłabł, Martinez kilka razy pokazał się po wejściu, potem w ogóle niewidoczny. 2:0 na wyjeździe - ok.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:33

Kim jest Martinez ? Podobno wchodził na boisko taki gość, ale ktoś go widział ?


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:36

Pepe widać, że jeszcze to nie jest to co trzeba. Chęć do gry miał - to trzeba przyznać, ale czegoś widocznie brakuje. Mam nadzieję, że w rewanżu pokaże się z lepszej strony. No i wynik dobrze przewidziałem 8)


Obrazek
Robesso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2008
Posty: 6
Rejestracja: 15 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:36

Z meczu zapamiętam

1. Bohater meczu bezdyskusyjnie Amauri. Dwie bramki, słupek, dobra gra głową, zastawianie się, kiwki, podania ... Czego chcieć więcej. Oby tylko tak dalej, bo pamiętam jeszcze dobrze jego pierwszą świetną rundę w JUVE. Później było dużo gorzej, ale potencjału mu nie można odmówić.
2. Faul na Diego ewidentny. Powinien byc karny jak na moje.
3. Owacja na stojąco i błyski fleszy przy wejściu Del Piero. To właśnie pokazuje szacunek do gracza na całym świecie.
4. Te koszulki są wręcz fatalne, nie sądzicie ? Już daaaaawno nie mieliśmy tak słabych.
5. Pepe potwierdził tym meczem to co o nim sądziłem. Potrafi grać na prawdę nieźle, ale częstotliwość jego tak słabych występów jak dziś będzie najważniejsza. Moim zdaniem może mu się takich meczów zdarzać za dużo, więc tym bardziej priorytetem powinien być Krasić do wzmocnienia skrzydeł i wtedy Pepe będzie tylko rezerwowym, a to mi pasuje, a nie ataku, w którym nie jest źle biorąc pod uwagę, że Diego robi za napadziora.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2010, 22:41 przez Robesso, łącznie zmieniany 1 raz.


Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:38

No i mamy 2-0 wynik prawie trafiłem bo obstawiłem że władujemy im 3jkę ale mniejsza oto.Gra była szczerze powiedziawszy przeciętna , zespół nie pokazał nic specjalnego , zresztą przypominało mi to bardzo poprzedni sezon.Ogólnie przez większość meczu to nie rozumiałem naszej taktyki , skrzydłowi biegają wchodzą , a skoro wstawiamy Amauriego który potrafi tylko strzelić gola z głowy to Ci usilnie wbijają jakieś pseudo piłki w środek pola , Motta wrzucił raz porządnie piłkę to Amauri przeskoczył dwóch Irlandczyków i strzelił bramkę , ogólnie w tym meczu prezentował się bardzo dobrze i jestem tym zaskoczony.Ważne że wygrana i prawie pewny awans , rewanż w zasadzie formalnością pozostał

a tak po za tematem [*] Polska Piłka [*]


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 22:40

Styl gry średni i wynik średni. Jeszcze wiele pracy przed Del Nerim i zawodnikami. Olbrzymim plusem jest gra Amauriego - wiele razy w tym meczu przecierałem oczy ze zdumienia nie wierząc, że On może tak grac :shock: . Zobaczymy jak będzie grał w następnych meczach. Przed tym meczem już Go właściwie skreśliłem, ale chyba warto dac Mu szansę a po kilku takich udanych spotkaniach w Jego wykonaniu będę musiał przyznac, że źle Go oceniłem. Ważne, że jest zaliczka przed drugim meczem i pozostaje czekac na jeszcze lepszą grę i wynik w rewanżu.

P.S. jakby ktoś wiedział gdzie można zobaczyc cały ten mecz (dziś widziałem ok połowę) to proszę o linka, bo ze skrótami raczej nie powinno byc problemu :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany