Serie A (35): JUVENTUS 3-0 Bari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:05

No.

Zac obrał dobrą taktykę na ten mecz. Odrobił pracę domową. Wysoki pressing robi swoje. Momentami gramy też z pierwszej piłki i od razu to wszystko wygląda dużo szybciej.

Bardzo dobrze Marchisio. Fajnie także gra Poulsen. Duńczyk jest na pewno w lepszej formie ostatnio niż Sissoko i Melo i to on powinien grać w pierwszej 11.

Diego raz zagra bardzo fajnie, raz głupio straci piłkę. Ale generalnie to trudno się spodziewać, żeby w przeciągu tygodnia doznał olśnienia, więc jego postawa nie zadziwia (zarówno na plus jak i na minus). Warto odnotować dwie sprawy - kolejne dwa strzały z około 16 - 18 metrów po ziemi w środek, oraz ładne podanie do Del Piero (szkoda, że był spalony).

Amauri miał świetną okazję, po wrzutce Camora, żeby pokazać jak dobrze gra głową. Niestety, spartaczył.

Bardzo dobra postawa Chielliniego. Jest dzisiaj wyraźnie wyżej ustawiony, niż Cannavaro i to służy całej drużynie.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:13

a jednak sie chce...ta radosc po bramce tego potrzebowal Vicek


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:52

VI :)

Zebina Buffona sprawdził :D

Generalnie drużyna zagrała dobrze, wynik jest tak wysoki, że aż trudno uwierzyć prawda? :)

Bravo bianconeri, ale czy mamy jeszcze szansę na LM? chciałbym ale...


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:53

W końcu w miarę łatwe zwycięstwo, trochę denerwowało mnie sędziowanie w meczu tzn. karny nam się należał i to w pierwszej połowie, ten nie uznany gol musiał bym obejrzeć jeszcze z powtórkę żeby dokładnie się określić, jak by uznał gola chyba nikt by nie miał mu za złe.

Nie chce oceniać pojedynczo piłkarzy, bo ciężkie dwie noce za mną, ale na pewno nie trzeba być mega bystrzakiem żeby powiedzieć, że Diego dzisiaj man of the match, Iaquinta też dał bardzo dobrą zmiany. Wydaje się, że współpraca miedzy tymi dwoma piłkarzami wygląda dobrze, szukają się to dobrze wróży. Np. przy sytuacji gdzie był karny dlaczego Vicek nie grał do lepiej ustawionego Alexa tylko szukał Diego ogólnie znając go to i tak dobrze, że nie strzelał tylko podał. Buffon też na plus wyciągnął z dwie może trzy piłki.

Wydaje mi się, że Zac chciał zmieniać Alexa, a tu uraz Marchisio i nasz treneiro dostał mały ochrzan od Alexa. Fajnie to wyglądało. Czy coś źle kombinuje?

Za dzisiejszy JUVENTUS wielkie brawa szkoda, że tak rzadko.


Niech „kompetentny” w odpowiednim temacie opisze to co działo się w przerwie.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:54

yeah nareszcie!
byliśmy dzisiaj świadkami powrotu króla!! takiego Iaquinty mi brakowało


CIAO IL CAPITANO
bladzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 34
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:54

Dobry mecz w Naszym wykonaniu. W koncu cos moze cieszyc :). Ogolnie dobry presing, swietna zmiana Candreva I Iaquinta :)
Pozdrowienia ;)


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:54

Czy Alex źle zrobił przeciwstawiając się Zacowi?
Sam dobrze wiedział, że zmiana nie jest mu potrzebna a widzieliście owację za ten gest Alexa?
Chłopaki zagrali dobrze choć Zebina mnie dobił bo obstawiłem 3:1 dla naszych i przegrałem zakład.
Gigi obronił i się uścisnął to wskazuje na silne związanie w zespole, że nawet takie babole nie niszczą drużyny.
Powtórzę 3:0 to świetny wynik jakiego nam brakowało od wielu meczy.
Czyżby Juve odbił się od dna?
Miejmy nadzieję, że tak i walka o europejskie puchary będzie wygrana dla nas.
Forza Juve, świetny mecz gdyby nie sędziowie byłoby wyżej.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 16:59

Wynik spoko spoko... Dobrze, że nasz wspaniały strateg nie mógł dokonać defensywnej zmiany na koniec, bo znowu oglądalibyśmy przejmowanie inicjatywy przez słabeuszy na Stadio Olimpico...

Szkoda Marchisio... oby to nie było nic poważnego... najlepsze momenty meczu:
1- Alex opieprza naszą imitację trenera ;)
2- kibice śpiewają: Rafa Benitez, La la la, Rafa Benitez... :D:D:D


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 17:00

Teraz jestem zdziwiony, zaskonczony... może nawet trochę zmieszany. Dziwne uczucie. A wszystko dlatego, że wreszcie widziałem Juventus, który biegał przez cały mecz! Chyba najstarsi górale tego nie pamiętali. Wow!

Zagraliśmy dziś fajnie, nie wiem czemu dopiero teraz, pod koniec sezony, gdy Liga Mistrzów już przepadła...

Marchisio! Zdecydowanie najlepszy na boisku. Świetny występ Włocha. Mam nadzieje, że jego kontuzja to nic poważnego, niestety wyglądało to źle.
Diego... dobry mecz, czasami grał bardzo dobrze, a czasami żenująco słabo. Ale to chyba już norma. Asysta zaliczona.
Poulsen, zagrał dobrze, nie zauważyłem żadnego poważnego błędu. Powinien zostać po sezonie.
Kuthcher myślałem, że nie da rady w obronie. Po za jedną sytuacją źle nie było.

Wejście Candrevy i Iaquinty, pozwoliło na kontynuowanie ofensywnej gry. Dobry mecz obu zawodników, a Vicek znów strzela :)


W ogóle dziwna i trochę śmieszna sytuacja gdy na boisko wchodził Brazzo. Del Piero nawrzeszczał na Zaca, chyba dlatego, że chciał zrobić zmiane, gdy Claudio leżał na boisku. Zmiana Del Piero na Saliego, może i byłaby wporządku, bo Alex za dobrze nie grał. Trochę nie rozważnie Albert...

Graliśmy do końca (na reszcie!) i wygraliśmy.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 17:01

triada pisze:VI :)
Na pierwszy rzut oka przeczytałem "sześć".


Nareszcie jakiś dobry mecz. Dobrze, że zdjeli Amauri'ego, bo pewnie z nim byśmy zremisowali. Dobry mecz Poulsena, lecz nie należy zapomnieć, że w poprzednim sezonie jego gra wyglądała gorzej, bo poszczególni zawodnicy Juve grali lepiej i było inne ustawienie. Jak widać Duńczyk lepiej się sprawdza 4-3-1-2 niż gdy miał koło siebie w środku tylko Sissoko. Jeżeli od nowego sezonu ustawienie się ponownie zmieni, to nie wiadomo jak będzie grał ten blondwłosy pomocnik.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 17:02

No w końcu ładnie i z przodu i z tyłu. W obronie środek zagrał wyśmienicie, Cannavaro jak za starych czasów, Chiellini jak zawsze na wysokim poziomie :)
Co do Diego to kurcze denerwuja mnie te jego strzaly po ziemi.. Czy on nie potrafi podniesc tej pilki?
A i niech tylko sprobują nie wykupić Candrevy to osobiście się przejadę do Turynu i zrobię tam porządek :P


#AllegriOut
Bianco, nero e..Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 15
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 17:03

Gdyby Amaurinho robił takie główki jak Zebina to by było dobrze! :D 8)

Bravo JUVE! cieszy wygrana 3-0 i niezła gra.

Wieczorem trzymać kciuki za Tottiego i spółkę :wink:


Obrazek
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 17:06

Szkoda, że zagrali tak dopiero w meczu bez żadnej poważnej stawki. W pierwszej połowie raził brak skuteczności, ale w drugiej się przełamali. Równie dobre mogło być 6-0 i Bari nie mogłoby mieć pretensji o taki wynik. Świetne zmiany Zaca. Nie wiem co mu się stało, że zmienił 2 piłkarzy w przerwie. Od razu widać różnice między biegającym Iaquintą, a statecznym Amaurim. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Już nawet nie będę się wdawał w szczegóły typu ilość minut spędzonych na boisku, bo to nie ma sensu.

Iaquinta: 15 występów ----> 6 bramek
Amauri: 39 występów ----> 7 bramek

Nie mówię, że Iaquinta jest świetnym napastnikiem, bo oczywiście nie jest, ale przynajmniej prezentuje przyzwoity poziom i mimo swojej nieskuteczności jest w stanie zagwarantować te 15 bramek w sezonie przy w miarę regularnej grze. Bardzo fajnie grał dziś Marchisio. Mógł pobawić się z przeciwnikami i błysnąć techniką. Skoda tylko, że żaden strzał mu nie wszedł. No i oczywiście ktoś musiał złapać kontuzję. Szkoda, że padło na niego. Całkiem fajnie grał też Diego. Strzały przemilczę, bo to u niego norma. Zaliczył świetną asystę i wywalczył karnego. Pewnie miałby więcej takich asyst gdyby częściej mógł grać z napastnikiem typu Iaquinta. Chiellini grał właściwie na całej długości boiska. Odbierał piłki nawet na połowie rywali. Jedyne co mi się dzisiaj zdecydowanie nie podobało to boki obrony. De Ceglie miał nawet parę przyzwoitych dośrodkowań, ale prawie zawalił nam bramkę. Zebina powinien się cieszyć, że Buffon jakimś cudem wyciągnął ten jego strzał.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 17:07

Pierwsza połowa jak dla mnie bardzo słaba. Nasi utrzymywali się przy piłce, ale po prostu truchtali, nie biegali. Po pierwszej połowie myślałem, że jeśli nadal będą tak grać to remis będzie najprawdopodobniejszym wynikiem. A tu proszę. Świetne zmiany Zaca, które od razu przyniosły korzyść. Świetnie grał Diego z Iaquintą, w ogóle w 2 połowie cała drużyna grała nieźle. Cieszę się niezmiernie, bo Napoli zgubiło punkty z Cagliari, a w dodatku wygraliśmy do zera i to tak wysoko. Dawno tego nie było :wink:.

PS. Relacja radiowa zapodana przez Lucasa strasznie denna.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 17:07

Taki Juve chce ogladac zawsze! Tak powinnismy grac z takimi ogorkami to by nie bylo nawet mowy o walce o LM!!!

- Marchisio! Niech jeszcze raz ktos ustawi go na skrzydle to mu nogi z d powyrywam! Szukamy kreatora? Mamy! Wystarczyło go tylko dobrze ustawić! Marchisio dzis czul sie bardzo pewnie bral ciężar gry na siebie! Oby tak dalej

- Diego! Takie mecze w jego wykonaniu chcemy ogladac!! Do poprawy strzały z dystansu ale to u wszystkich!

- Candreva - tego chlopaka trzeba wykupić! Ma ogromny talent. Nie boi sie ruszyc z werwa z pilka do przodu! Świetna zmiana!

-VI! Alez w nim emocji siedzialo! Widac jak bardzo chcial strzelic gola! Udalo sie i oby odblokowal sie na dobre!

-Buffon pokazal ze nie sklada broni w walce o najlepszego golkiepera globu

- Chiellini Canna swietnie dzis czyscili oby tak dalej im sie ukadalo

- Poulsen pozytywnie:) Pasuje mu rola jaka dzis odgrywal i poradzil sobie swietnie ostatnio lepszy od Sissoko i Melo

to tyle wzmianek

FORZA JUVE OBY TAK DO KONCA SEZONU!


Obrazek
Zablokowany