Serie A (23): Livorno 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 14:47

eslk pisze: Nie pamietam kiedy strzelilismy 2 bramki w meczu, a dalej ciągniemy ten sam, koszmarny schemat.
5 kolejek temu, na Stadio Ennio Tardini z Parmą, 2 przypadkowe trafienia, ostatnio niestety tylko na takie możemy liczyć , druga strona medalu to obrona, ostatnio zagraliśmy na "zero z tył" 10 kolejek temu z Udinese (wygrana 1-0), mamy statystycznie 12 obronę i 5 atak w lidze.

Zac ma trochę więcej czasu, niż przed spotkaniem z Lazio, na wymyślenie czegoś lepszego niż długa piła na Amauriego. Chciałbym zobaczyć chociaż 45 min w wykonaniu Giovinco, ale znając życie wyjdzie Del Piero który w ostatnich 4 meczach strzelił 4 bramki (razem z CI).

P.s Vicek na następny mecz ma być podobno gotowy ;)


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 15:15

Adi666666 pisze:
eslk pisze: Nie pamietam kiedy strzelilismy 2 bramki w meczu, a dalej ciągniemy ten sam, koszmarny schemat.
5 kolejek temu, na Stadio Ennio Tardini z Parmą,
Z Parmą strzelilismy tylko 1 bramkę, drugą Nam podarowal rywal - samobój :d


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 19:25

Powiem wam, że mam jakoś dobre przrzeczucie przed tym meczem i obstawiam 3:0 dla nas :D


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Goofy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2010
Posty: 137
Rejestracja: 12 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 20:14

chętnie bym zobaczył jak nasi zawodnicy radzą sobie z 3 w obronie... nowa taktyka? jestem za! będziemy wtedy grać bardziej ofensywnie...co powinno przełożyć się na wynik...
liczę, że Zac podniesie tą drużynę na nogi...bo jak już widzieliśmy w meczu z Lazio coś drgnęło...
Myślę, że wygramy to spotkanie, bo inne zakończenie spotkania nie dochodzi mi do głowy....i stawiam na optymistyczne 2:0 :)


non Ti lascero' mai !
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 20:49

W sobotę wygramy z 2:0 po bramce Diego i Del Piero, tak czuję.Taktyka na ten mecz ciekawi wszystkich.Mam nadzieję że nie 3 w obronie bo to może mieć kiepskie konsekwencje. :roll:


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2010, 20:59

Pamiętajcie, że tych 3 w obronie to trójka stoperów, którzy grają dużo lepiej w obronie niż boczni obrońcy. A do tego i tak zapewne cofać się będą boczni pomcnicy. Więc to, że będzie ich na papierze 3 nie oznacza że będzie to słabsza obrona niż grając czwórką.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 18:54

Mimo faktu, że pewnie znów zobaczymy jutro na boisku trójząb Amauri - Del Piero - Diego, wydaje mi się, że wygramy.

Stawiam na 1:0 dla Juve, po ciężkim boju ;d Już dawno nie byłem tak optymistycznie nastawiony przed spotkaniem Serie A.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 19:16

Ciekawe co to będzie :think: Przewiduję zwycięstwo, wierzę w zwycięstwo, powinniśmy wygrać, ale... NIE, NIE MA ŻADNYCH "ALE" 8)
Faktycznie jest plaga kontuzji, szczególnie w środku pola (pozdro dla Tiago :lol:),ale z obecnych zawodników też da się ustawić coś ciekawego. Bardzo liczę na występ Giovinco od początku razem z Del Piero i Amaurim. Do tego De Ceglie, Melo i Candreva. Obawiam się jednak czy tej trójce (pomocników) uda się zdominować środek pola :/
Obrona żyje, Manninger też. Nic tylko zgarnąć trzy punkty :whistle:
------------------------------
Edit, oczywiście Tomek masz rację, w bramce stanie Buffon.
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2010, 21:37 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 20:17

Ale Manninger zajmuje przecież już miejsce na ławce, Gigi miał tylko jeden mecz kary.

Poza tym gazetta, zrobiła pewną nowinkę i podaje przypuszczalną datę powrotu poszczególnych zawodników, wierząc tym informacjom (nie zawsze są wiarygodne) w 25 kolejce będziemy mieli do dyspozycji wszystkich aktualnie kontuzjowanych (oprócz Poulsena, ale to przeżyjemy).. Byłoby pięknie - Treze, Iaquinta :pray:


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 21:44

Tharp pisze:Mimo serii meczow bez wygranej, i pozycji w Serie A ktora idealnie obrazowuje screen z najnowszej reklamy nike
Obrazek
jestem pewny naszej druzyny przed tym meczem, wierze ze wdeptamy livorno w murawe. Zac nie jest wybitny, ale w 3 dni tak poukladal druzyne ze, az milo sie ogladalo mecz z lazio. Zabraklo wlasnie troche wiecej zgrania, i porzadnego zakonczenia akcji. Licze na 3 punkty, i potkniecie ktorejkolwiek z ekip ktore sa przed nami w tabeli.
Brawo brawo. Po co umieszczałes to durne zdjęcie na tym forum. Piszesz ze to zdjęcie "idealnie obrazowuje" sytuacje w serie a. Ulzyło Ci ? Wszyscy wiemy że Juve jest w kryzysie ale to zdjęcie jest ponizej pasa. Zapamiętaj- niżej Interu nigdy nie będzie Juventus, bo Juve to Juve a Inter to Inter.
Za to zdjęcie ktoś powinien w gębe dostać


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2010, 22:02

juveman7 pisze:Brawo brawo. Po co umieszczałes to durne zdjęcie na tym forum. Piszesz ze to zdjęcie "idealnie obrazowuje" sytuacje w serie a. Ulzyło Ci ? Wszyscy wiemy że Juve jest w kryzysie ale to zdjęcie jest ponizej pasa. Zapamiętaj- niżej Interu nigdy nie będzie Juventus, bo Juve to Juve a Inter to Inter.
Za to zdjęcie ktoś powinien w gębe dostać
I co się tak wściekasz o byle jakie zdjęcie?
Interisci w końcu mają się czym cieszyć po latach poniżania i pośmiewiska.
Szkoda, że w taki sposób doszli do władzy w Calcio.
Ja mam nadzieje, że wróci Giraudo i Moggi bo obecny zarząd nie ma nic wspólnego z Juve.
Jeśli władze się zmienią to zmieni się także i trener i piłkarze.
Wówczas Inter będzie tam gdzie być powinien - pewniakiem do 3 miejsca w lidze do którego się przyzwyczaił.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 12:25

Tuttojuve podaje formacje juve :
JUVENTUS (3-4-1-2): 1 Buffon; 33 Legrottaglie, 5 Cannavaro, 3 Chiellini; 2 Caceres, 26 Candreva, 4 Melo, 29 De Ceglie; 28 Diego; 10 Del Piero, 11 Amauri.
A disposizione: 13 Manninger, 15 Zebina, 6 Grosso, 39 Marrone, 36 Giandonato, 20 Giovinco, 27 Paolucci
Znowu Gio na ławce :/ Licze że dziś Juve na moje urodziny (za 3 dni) przełamie ten kryzys :)
Licze na pewne zwycięstwo 3-0 Del Piero,Diego,Amauri(?) może sie chopok przłamie :P FORZA JUVE!!


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 12:43

tabo89 pisze:Poza tym gazetta, zrobiła pewną nowinkę i podaje przypuszczalną datę powrotu poszczególnych zawodników, wierząc tym informacjom (nie zawsze są wiarygodne) w 25 kolejce będziemy mieli do dyspozycji wszystkich aktualnie kontuzjowanych (oprócz Poulsena, ale to przeżyjemy).. Byłoby pięknie - Treze, Iaquinta :pray:
Do tego czasu pewnie i tak wypanie paru innych :P


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 14:33

w!oAjDteAk pisze:Tuttojuve podaje formacje juve :
JUVENTUS (3-4-1-2): 1 Buffon; 33 Legrottaglie, 5 Cannavaro, 3 Chiellini; 2 Caceres, 26 Candreva, 4 Melo, 29 De Ceglie; 28 Diego; 10 Del Piero, 11 Amauri.
A disposizione: 13 Manninger, 15 Zebina, 6 Grosso, 39 Marrone, 36 Giandonato, 20 Giovinco, 27 Paolucci
Znowu Gio na ławce :/ Licze że dziś Juve na moje urodziny (za 3 dni) przełamie ten kryzys :)
Licze na pewne zwycięstwo 3-0 Del Piero,Diego,Amauri(?) może sie chopok przłamie :P FORZA JUVE!!
Jeżeli zagramy takim ustawieniem, to całą odpowiedzialność za ten mecz bierze Zac. To jego ukochana formacja (3-4-3), ale stawianie w drugiej linii Caceresa uważam za działanie "na siłę". Nie mniej jednak nie chcę oceniać jeszcze przed spotkaniem. Samemu kilkukrotnie zastanawiałem się jak by grał Juventus z trzema obrońcami. Teraz się dowiemy :prochno:
Ps. Szkoda, że znowu pewnie Seba nie zagra w pierwszej jedenastce. Nie mniej jednak w 3-4-3 jedyne miejsce dla niego to to za Diego albo Del Piero. Ciężcy rywale do walki o skład. Nie mniej jednak wierzę, że znajdzie się miejsce w składzie dla Giovinco. Szkoda patrzeć, jak taki talent marnuje się na ławce :doh:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 14:39

Ciężki teren, kryzys, Livorno na fali po remisie z Milanem na wyjeździe, liczne kontuzje. Łatwo nie będzie, ale kiedyś wygrać musimy i coś w podświadomości mówi mi że właśnie dzisiaj się to stanie. Koniec żartów, bo naprawdę sytuacja robi się powoli dramatyczna. Jeżeli ktoś po po serii świetnych wyników w sparingach i pierwszych czterech kolejkach po których mieliśmy komplet powiedziałby mi że wypadniemy poza pierwszą czwórkę uznałbym go za idiotę i świra, rzeczywistość okazała się brutalna.
1:2.
Diego, Del Piero.


Zablokowany