Serie A (22): JUVENTUS 1-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 12:43

Tharp pisze:Mecz idealnie, bez slow, opisuje zdjecie z okladki dzisiejszego tuttosportu:
Ale i tak nie przebijesz Baronio, który zaliczył żółty kartonik i Mauriego :D

Ogólnie rzecz ujmując bardzo dziwny mecz, który powinniśmy wygrać, a gdyby nie pomyłka Saccaniego, pewnie byśmy przegrali :-D

Gdyby nie Grygera utracie bramki można by śmiało powiedzieć, że nasza obrona zaprezentowała się całkiem nie najgorzej. Kiepsko było w ataku gdzie nie potrafiliśmy stworzyć klarownych sytuacji podbramkowych i mimo optycznej przewagi Juve grało nam się z takim rywalem naprawdę niełatwo.


Obrazek
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 13:45

Jestem profetą.

Przed meczem z Lazio:
eslk pisze:Myślę, że powinniśmy zagrac 451. Ale pewnie tak nie zagramy. Dalej będziemy meczyc romb i się skonczy 1:1.
Przed meczem z Interem:
eslk pisze:Z Ciro na ławce ten mecz przegramy. A wielka szkoda, bo fajnie byłoby wygrac w tym roku chociaz CI. Chyba, ze Inter bedzie strasznie zdemotywowany i zagra Primaverą.

Zresztą, po kontuzji Marchisio i ewentualnej absencji Diego nie jestem pewien, czy u Nas także połowa składu nie będzie wyglądała "dziwnie".

Stawiam na 2:0 dla Interu.
Przed meczem z Romą:
eslk pisze: A co do meczu, to stawiam na 2:1, albo 2:0 dla Romy.
A teraz pare słow, odnosnie wczorajszego meczu - oglądałem tylko 2 połowę, ale widac postęp. W koncu niektórzy pokazali, ze potrafią grac w piłke. Bardzo dobra druga połowa De Ceglie - z dwa, trzy swietne rajdy zakonczone wrzutką, niewiele bledow w obronie. Ktos jescze ma zamiar stawiac na Grosso? Amauri także zaczyna się w koncu na coś przydawac - wygrał pare pojedynkow glowkowych (sytuacja z karnym), miał kilka niezłych przyjec, ale mimo wszystko to troche za mało.

Było lepiej, niz ostatnio. W dalszym ciagu brakuje jednak wykonczenia.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 14:00

warto zaznaczyć ,że był moment w którym graliśmy jak angielska liga:P dużo przerzutów i rozciągnięć gry!!! nie wiem czy to dzięki Zacowi ,ale jeżeli to dzięki niemu i tylko przedsmak tego co będzie to jestem spokojny o juventus!! Forza Juve!


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 17:47

Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Alberto Zaccheroniego. Czy był dobry ? Chyba to jest najwyższa ocena jaką można wystawić naszym piłkarzom po meczu z lazio. Nie było jakoś fantastycznie, ale widać był, że się starają, grają kombinacyjnie, choć może trochę za mało skrzydłami, ale też takie ustawienie. W następnym spotkaniu musi być lepiej, teraz czeka kolejny tydzień pracy naszych piłkarzy wspólnie z Zackiem, oby to przyniosło efekty w postaci pokonania Livorno.


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 19:27

Madara pisze:
figc1898 pisze: Mamy najgorszego napastnika od 20 lat a może i więcej bo nie pamiętam wcześniej co było.
Aż się tęskni za Zalayetą co?
Miccoli, Zalayeta, Di Vaio, Bojinov, Mutu - kerykolwiek :)

Chociaż ten ostatni, to jest chyba na półce wyżej niz pozostali :P


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 20:02

Oglądałem jakieś 5 minut temu Sport + Extra na canal + sport i tam była mowa o lidze włoskiej jak zwykle siedział tam Lipiński który uważa się podobno za kibica Juve.W momencie w którym mowa była o Juve i o karnym powiedział ten uwaga cytuję "ten karny to rzeczywiście taki jak dawniej za czasów Moggiego".Ta wypowiedź jest bardzo kontrowersyjna.
Co wy o tym myślicie :?: Oglądał ktoś jeszcze to :?:


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 20:16

*Ki$iEL* pisze:
Madara pisze:
figc1898 pisze: Mamy najgorszego napastnika od 20 lat a może i więcej bo nie pamiętam wcześniej co było.
Aż się tęskni za Zalayetą co?
Miccoli, Zalayeta, Di Vaio, Bojinov, Mutu - kerykolwiek :)

Chociaż ten ostatni, to jest chyba na półce wyżej niz pozostali :P
jak dla ciebie Mutu jest na półce wyżej niż Di Vaio to nie wiem po czym ty ich oceniasz


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 23:03

Eric6666 pisze:
*Ki$iEL* pisze:
Madara pisze: Aż się tęskni za Zalayetą co?
Miccoli, Zalayeta, Di Vaio, Bojinov, Mutu - kerykolwiek :)

Chociaż ten ostatni, to jest chyba na półce wyżej niz pozostali :P
jak dla ciebie Mutu jest na półce wyżej niż Di Vaio to nie wiem po czym ty ich oceniasz
Całokształcie. Na pewno, nie jeden sezon... A zwięźlej mówiąc, to po umiejętnościach, osiągnięciach, statystykach, wartości $, występach w kadrze jaki roli w niej spełnianej... No jak i czystej ocenie wizualnej patrząc na mecze.


Możesz sobie pooglądać:

http://transfermarkt.de/de/spieler/4170 ... daten.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/5879 ... daten.html


PS. Nie chcę nic odejmować Marco'vi, bo jest dobrym zawodnikiem. Sądzę, że taka osoba mogła by się okazać u nas lekiem na całe zło. Bo brakuje nam właśnie kogoś takiego co wykorzysta nadane mu sytuacje w postaci bramek..


Teraz ja z przyjemnością posłucham na czym Ty opierałeś swoją opinię i ten cały atak na moją... Pzdr :)


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 23:17

Eric6666 pisze:
*Ki$iEL* pisze:
Madara pisze: Aż się tęskni za Zalayetą co?
Miccoli, Zalayeta, Di Vaio, Bojinov, Mutu - kerykolwiek :)

Chociaż ten ostatni, to jest chyba na półce wyżej niz pozostali :P
jak dla ciebie Mutu jest na półce wyżej niż Di Vaio to nie wiem po czym ty ich oceniasz
A Ty chyba tylko za koke/doping i jeden sezon ( Di Vaio)


Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2010, 23:58

zebol pisze:W momencie w którym mowa była o Juve i o karnym powiedział ten uwaga cytuję "ten karny to rzeczywiście taki jak dawniej za czasów Moggiego".Ta wypowiedź jest bardzo kontrowersyjna.
Co wy o tym myślicie :?: Oglądał ktoś jeszcze to :?:
nie chcę wygłaszać tu żadnych sądów , bo po prostu nie wiem i IMO nikt jeszcze nie wie jak to naprawdę było z tą aferą , ale jestem ciekaw czy kibice Juve zdają sobie sprawę ( ci młodsi ) i pamiętają ( ci starsi ) że to Calciopoli nie wzięło się tak zupełnie znikąd , że zawsze przed aferą istniały polemiki i kontrowersje na temat sędziowania w meczach Juve ... innymi słowy coś wisiało w powietrzu i całe Calciopoli zostało właśnie zbudowane ( jeśli to jeden wielki przekręt ) na tym fundamencie , stąd właśnie biorą się takie wypowiedzi ludzi którzy dobrze pamiętają tamte czasy


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2010, 00:11

Pontius21 pisze:kontrowersje na temat sędziowania w meczach Juve ...
Identyczne kontrowersje, jeśli nie większe zawsze dostarczały również mecze Milanu, Interu, Lazio, Romy i praktycznie większej połowie (:wink:) tych bardziej znaczących klubów z całego świata. I to nie jest kwestia tego jak często sędziowie się mylą (a jakby brać pod uwagę te różne statystyki pomyłek sędziowskich i tabele na ich podstawie budowane, to przeważnie byliśmy stratni na sędziowaniu), a w jakich meczach się mylą. Spotkania drużyn środka tabeli, czy też drużyn, które nie mają bogatych właścicieli i wielkiej rzeszy fanów, są po prostu szybko zapominane i mało się o nich mówi. Pomyłki (czy to na korzyść czy niekorzyść) w spotkaniach drużyn, które grają o najwyższe cele zawsze są nagłaśniane i długo się o nich mówi. Juventus nie jest tutaj wyjątkiem.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2010, 09:21

Pontius21 pisze:
zebol pisze:W momencie w którym mowa była o Juve i o karnym powiedział ten uwaga cytuję "ten karny to rzeczywiście taki jak dawniej za czasów Moggiego".Ta wypowiedź jest bardzo kontrowersyjna.
Co wy o tym myślicie :?: Oglądał ktoś jeszcze to :?:
nie chcę wygłaszać tu żadnych sądów , bo po prostu nie wiem i IMO nikt jeszcze nie wie jak to naprawdę było z tą aferą , ale jestem ciekaw czy kibice Juve zdają sobie sprawę ( ci młodsi ) i pamiętają ( ci starsi ) że to Calciopoli nie wzięło się tak zupełnie znikąd , że zawsze przed aferą istniały polemiki i kontrowersje na temat sędziowania w meczach Juve ... innymi słowy coś wisiało w powietrzu i całe Calciopoli zostało właśnie zbudowane ( jeśli to jeden wielki przekręt ) na tym fundamencie , stąd właśnie biorą się takie wypowiedzi ludzi którzy dobrze pamiętają tamte czasy
Jak myślisz, wybuchnie niedługa afera, która zdegraduje ICH do Segunda Devision?

Nie sądzę. Kontrowersje występują we wszystkich ligach świata, Angielskiej, Włoskiej, Niemieckiej, Hiszpańskiej. W Hiszpanii kibice Realu i Barcelony po prostu prześcigają się w wyszukiwaniu "ustawianych meczy" przez obóz rywala.

PS. Zdziwił mnie torchę ten news na stronce Realu :wink:


Zablokowany