Serie A (18): Parma 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 09:19

Obrazek Obrazek Obrazek

mecz 18 kolejki Serie A: Parma - JUVENTUS

Czas:

2010-01-06 (środa)
godzina 15:00

Miejsce:

Stadio Ennio Tardini

O przeciwniku:

Rok założenia: 1913
Barwy: Żółto-niebieskie
Prezes: Guido Angiolini
Menedżer: Francesco Guidolin
strona internetowa

Sukcesy:

Puchar Włoch (3): 1992, 1999, 2002
Superpuchar Włoch (1): 1999
Puchar UEFA (2): 1995, 1999
Puchar Zdobywców Pucharów (1): 1993
Superpuchar Europy (1): 1993

Ostatnie mecze

20 grudnia 2009
Roma - Parma 2 : 0

13 grudnia 2009
Parma - Bologna 2 : 1

6 grudnia 2009
Genoa - Parma 2 : 2

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Juventus
.
5. Parma

Najlepsi strzelcy drużyn:

7 - Trezeguet (Juventus)
…
4 - Paloschi / Amoruso / Bojinov (Parma)

mecz na żywo w TV:

Polsat Futbol

ko: 14:00
Al Jazeera Sport +1
Dahlia Calcio 3
Digi Sport (RO)
ESPN (uk & irl)
Iran TV3
MaXimo 2
NTV+ Football
Orange Sport (Fra)
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
Sport 1 (Ukr)
Sport TV1
SuperSport 1 (DigitAlb)
TV+ (Bulgaria)
YES Sport 2

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Parma

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

-----------------------------------------------------------------------------------

Wracamy do gry po Nowym Roku. Chyba wszyscy mamy nadzieję, że będzie lepszy niż poprzedni, chodzi tu nie tylko o wyniki ale o sam styl gry. Przeciwnik nie jest łatwy, bo zajmuje obecnie wysokie 5 miejsce tracąc do Juve 2 pkty więc wygrana z nami pozwala im przeskoczyć nas w tabeli. Czekają nas więc teraz bardzo trudne spotkania – to z Parmą oraz następne z Milanem, nie zapominajmy także o Coppa Italia z Napoli. A więc nie pozostaje nic innego jak wygrywać i piąć się do góry w tabeli. Tego właśnie życze sobie i Wam w tym Nowym Roku.
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2010, 20:52 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 10:19

Przesadny optymizm nie jest wskazany. Można sobie życzyć i mieć nadzieję. FORZA JUVE


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 10:36

Na chwilę obecną, zdecydowanie rywal poza naszym zasięgeim.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 10:42

W tym meczu dobry będzie remis oczywiście pod wodzą Ciro Ferrary gdyby już trenerem był Guus Hiddink to licze jak najbardziej na zwycięstwo :)

PS. Dlaczego gramy nietypotwo w środe o 15:00 ?? Niestety nie zobacze meczu bo mam do budy na popołudnie :/ i wracam o 17 :płaczę:


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 10:47

Będzie bardzo ciężko, gramy na wyjeździe. Zobaczymy, jak będzie.


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 12:07

Nie spodziewam się fajerwerków. Parma to silny rywal, jeśli wygrają, będą przed nami i mają na to duże szanse. Nawet z arabami nie potrafimy wygrać. Nie wygraliśmy już żadnego meczu od miesiąca, nawet od Bari i Catanii dostajemy baty, nie wspominając już o Bayernie czy Bordeaux. A w akcji po której araby strzeliły nam drugiego gola to nas rozklepali jak małych dzieci. Sam remis będzie dobrym rezultatem, niemniej jednak Ciro powinien wkrótce wylecieć, tylko czy to coś zmieni bo znając zarząd to możemy żadnego fachowca w jego miejsce nie zatrudnić :roll: To będzie bardzo trudny mecz, z dobrym zespołem i to na wyjeździe. Skoro przegrywamy z Catanią, to ile nas Parma rozwali :?: To będzie rozpoczęcie nowego roku w Juve, który musi być przełomowy i trzeba zacząc od wygranej, mimo że każdy chce zwolnić Ciro. Nie jestem jednak optymistą przed tym meczem, a poźniej będzie Milan... :?

_______________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 12:21

Parma sobie dobrze radzi w tym sezonie. Są tylko 2 punkty za nami i co tu dużo mówić porażka byłaby bolesna i kosztowna. A patrząc na obecną formę Juve to inny wynik będzie trudny do osiągnięcia... No ale mimo wszystko trzeba wierzyć.

PS. Strasznie dziwna pora na mecz. ;/ Mam nadzieję, że to pierwsze i ostatnie w tym sezonie spotkanie Juve w środę o 15.00... Chyba sobie nagram, bo na żywo nie mam jak obejrzeć.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 13:43

myślę ,że ten mecz wygramy. 1. Bettega porozmawiał z piłkarzami pewnie sytuacja się uspokoiła
2.podobno wracamy do 4-4-2 jak to DP powiedział
3. ile tych porażek może być pod rząd?
4.zawsze wierni!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2009, 14:12

Po meczu z Bayernem liczyłem na chęć wyzwolenia agresji w następnym meczu, pojechaliśmy do Bari - 3:1 w czapkę. Wtedy już gdyby ktoś mi powiedział że po takich wynikach nie zmieciemy Catanii to uznałbym go za idiotę ... przegraliśmy. Co sądzić dzisiaj kiedy drużyna straciła charakter i zamiast chęci przełamania i odegrania się gra jak gdyby nigdy nic? Nie wiem. Bettega może i wprowadzi jakiś autorytet, może i rozjaśni sytuację w jakiej się znaleźli, ale w tydzień nie zmieni tej drużyny. Nadeszły naprawdę bardzo chude lata, jedziemy do beniaminka nie w roli faworyta. Do drużyny której szkielet opiera się na wypożyczonych zawodnikach. Ciężko w to uwierzyć ale tak jest, niech dowodem na to będzie fakt że w tym sezonie jak pierwsi straciliśmy bramkę to przegraliśmy wszystkie mecze, wyjątkiem jest kabaret z Napoli i Bayernem kiedy to pierwsi strzeliliśmy, a i tak spartaczyliśmy. 4-4-2? Może to i jest wyjście i dojedziemy z remisem, na który mimo wszystko stawiam wierząc prawu chronologii: 1-4, 1-3, 1-2, to jaki teraz może być wynik? Tylko 1-1. Ponadto na Ennio Tardini zawsze grało nam się piekielnie ciężko.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2010, 19:57

Mecz w środku tygodnia i to o 15? Nie no, ktoś kto to wymyślał musiał się nieźle spalić...

Przegramy czy wygramy. Co za różnica. Jak mają zmienić trenera, to wątpię, aby wynik meczu miał mieć jakieś znaczenie. Przecież nie powiem, że chce, żeby z tego powodu przegrywali, bo później trenera zwolnią a na koniec sezonu zabraknie trzech punktów i będzie, że sam tego chciałem. Nie przegrywajmy, ale zmieniajmy, to takie moje przesłanie.

Powrót do 4-4-2? To jest najlepszy dowód na to, jak ktoś tu ładnie chce swoje cztery litery ocalić.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2010, 20:05

szczypek pisze:Mecz w środku tygodnia i to o 15? Nie no, ktoś kto to wymyślał musiał się nieźle spalić...
Zapomniałeś lub nie wiesz o jednej rzeczy: 6 stycznia to w Italii dzień wolny od pracy czyli na czerwono - Trzech Króli. W Polsce też kiedyś mieliśmy wolne w tym dniu ale to było za czasów Józefa Piłsudskiego a potem komuna zniosła to Święto.


Obrazek
Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2010, 20:07

figc1898 pisze:
szczypek pisze:Mecz w środku tygodnia i to o 15? Nie no, ktoś kto to wymyślał musiał się nieźle spalić...
Zapomniałeś lub nie wiesz o jednej rzeczy: 6 stycznia to w Italii dzień wolny od pracy czyli na czerwono - Trzech Króli. W Polsce też kiedyś mieliśmy wolne w tym dniu ale to było za czasów Józefa Piłsudskiego a potem komuna zniosła to Święto.
Zapomniałem lub nie wiem. Nie ważne. Ważne, że jest to chora, jak na moje warunki, godzina...


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2010, 20:12

Nie wiem co myslec o tym meczu. Z jednej strony wypadaloby zaczac wygrywac, i gromadzic punkty w lidze, zeby chociaz podkarmic zludzenia o szansachna scudetto. Z drugiej, po wygranej mozna by sie spodziewac gadek jaki to Ferrara wspanialy nie jest, druzyne z kryzysu wyprowadzil, itd itp.
Hm.


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2010, 20:14

nie ma za wiele przesłanek do wygrania tego meczu .... remis brałbym w ciemno.... ale Wiara gory przenosi jak to mowi T. Adamek :smile: oby ....


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2010, 20:22

^FAZZI^ pisze:Na chwilę obecną, zdecydowanie rywal poza naszym zasięgeim.
:lol: Good one. Czuję aluzje, ale bez przesady. Teoretycznie jest to rywal w pełni naszego zasięgu, ale ostatnie wyniki rzeczywiście nie napawają optymizmem. Nie mniej jednak (z Ciro czy z Guusem na ławce) liczę tylko na jedno. Na zwycięstwo. To wstyd że taka drużyna jak Juventus musi czekać cały miesiąc na kolejne zwycięstwo (i nie mydlcie mi tu oczu przerwą świąteczną :roll: ). Jeśli przegramy to Parma wyprzedzi nas w tabeli :lol:
Gwałtu rety, co się dzieje...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Zablokowany