LM (gr.A) [06]: JUVENTUS 1-4 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 17:31

juventusprzemek pisze:Mam prośbę podczas meczu niech każdy założy szal z aukcji Tabo
to się wie

mogłem jeden wysłać do klubu, może Ciro też by dziś założył :P


Obrazek
kameleon512

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 59
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 17:32

juventusprzemek pisze: Mam prośbę podczas meczu niech każdy założy szal z aukcji Tabo i koszulkę jeśli ma. Trzeba być ze swoim zespołem!
No, na pewno to bardzo pomoże naszej drużynie :whistle:
Szykuje się ciężki mecz, byłbym bardzo zadowolony gdyby pewien holender po tym meczu stracił prace :prochno:
Jak zagramy z taki zaangażowaniem jak z Interkiem, to zwycięstwo mamy jak w banku. Ciekawe czy Caceres utrzyma forme :doh:

2-1 :)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 17:41

liczę ,że Juve w końcu coś pokaże:/ bo nawet mecz z interem brany jako czysto sportowe wydarzenie było nie zbyt satysfakcjonujące ,ale wiem ,że takie mecze kierują się własnymi prawami.
Jedyny mecz ,który mi się podobał w tym sezonie to z Sampdoria! Ofensywna szybka bardzo płynna gra. Kontrola boiska i tego co się na nim dzieje. Inne mecze to byle do gola i obrona... nawet z interem po 1 golu oddali inicjatywę ,że mnie aż to przerażało:/

Ps. czekam na info. odnośnie Gigiego i Momo jak by ktoś już znalazł coś oficjalnego to proszę o infromacje


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 17:42

juventusprzemek pisze:Mam prośbę podczas meczu niech każdy założy szal z aukcji Tabo i koszulkę jeśli ma. Trzeba być ze swoim zespołem!
Jeśli mam dwa szaliki w domu, w tym jeden z akcji Tabo i założę ten drugi to będę mniej ze swoim zespołem, niż gdybym założył ten z akcji? Nie wiem, gdzie to zmierza... Brakuje mi tu subtelnej instrukcji jak siedzieć, w co się ubrać, ile razy wyjść do toalety i jak pić piwo podczas meczu, aby być z zespołem, aby im grało się lepiej.

Ciekawi mnie czy tym razem Juventus mnie usatysfakcjonuje wynikiem 5:0.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 17:48

juventusprzemek pisze:
Mam prośbę podczas meczu niech każdy założy szal z aukcji Tabo i koszulkę jeśli ma. Trzeba być ze swoim zespołem!
Ok, specjalnie dla Ciebie 8) Wpadnij kiedyś do Nas, do Torunia na mecz 8)
Mimo wielu (możliwych) absencji wierzę w drużynę. Jako Całą. Przy odpowiedniej motywacji spokojnie jesteśmy w stanie ich pokonać. Trzeba tylko walczyć od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty. FORZA JUVE!!!
kameleon512 pisze: No, na pewno to bardzo pomoże naszej drużynie :whistle:
szczypek pisze: Jeśli mam dwa szaliki w domu, w tym jeden z akcji Tabo i założę ten drugi to będę mniej ze swoim zespołem, niż gdybym założył ten z akcji? Nie wiem, gdzie to zmierza... Brakuje mi tu subtelnej instrukcji jak siedzieć, w co się ubrać, ile razy wyjść do toalety i jak pić piwo podczas meczu, aby być z zespołem, aby im grało się lepiej.
Nie bądźcie tacy złośliwi dla Przemka. Chłopak ma dobre intencje a wy zaraz tacy niesympatyczni... :wink:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 18:14

wygramy 2-1 ;)

dajcie jakieś linki do meczów żeby było z dobrą jakością i nie na justinie ;) zawsze patrze na bet365 a tam LM nie pokazują


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 18:14

Jestem bardzo "zbudowany" przed tym meczem. Chociaż nasz środek obrony budzi we mnie pewne obawy, ostatnio Canna gra średnio pewnie, a Legro mnie wogóle nie przekonuje, to jednak wiem, że wygramy bo jakby inaczej. Chociaż istnieje ryzyko, że Buffon nie zagra to wiem ze Manninger świetnie go zastąpi, to samo tyczy się Poulsena w przypadku Sissoko. Tak, więc do Boju po awans :D Chciałbym, żeby w ataku zagrał Gio z Amaurim, ten pierwszy może nam wywalczyć możliwe, że kluczowe jeśli chodzi o zwycięstwo stałe fragmenty gry.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:10

diegool28 pisze:wygramy 2-1 ;)

dajcie jakieś linki do meczów żeby było z dobrą jakością i nie na justinie ;) zawsze patrze na bet365 a tam LM nie pokazują

A ja wam mowie ze bedzie 3-3, bankowo duzo brameczek!!


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:20

Mam trochę obawy przed tym meczem. Jest jakoś tak, że jeśli na JP jest więcej pesymizmu to Juve nas pozytywnie zaskakuje. W innym wypadku bywa różnie...
Brak Chielliniego to strata olbrzymia. Pluto jest chyba jedynym człowiekiem, który jest innego zdania. Kolejna sprawa to Sissoko, który zwykle odciąża naszych ofensywnych graczy z gry defensywnej.
Spodziewam się nerwówki.
2-1 dla nas? Oby. Forza Juve


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:22

Jak dla mnie 2:1 lub 3:1 (zależy jak Juve się wstrzeli xD )

P.S. Powiedzcie mi dlaczego ten zasrany Polsat nie dał tego meczu !!?? Przecież on będzie dużo ciekawszy i zażarty niż jutrzejszy mecz Interu z Kacapami :/


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:26

Bo nie puszczają LM we wtorek


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:28

Jeżeli ktoś ma zamiar oglądać na ONECIE prosiłbym żeby luknął chwile po 20stej czy to jest relacja z Nki z polskim komentem czy bez komentarzu. I czy może ktoś płacił za pomocą "płać przez allegro" i czy nie ma powodów do nie pokoju z otrzymaniem na czas kodu...
Sorry, ze pisze w tym temacie, ale jest większa szansa, że ktoś mnie dostrzeże :)
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2009, 19:30 przez *Ki$iEL*, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:28

HubsonJUVE pisze:J
P.S. Powiedzcie mi dlaczego ten zasrany Polsat nie dał tego meczu !!?? Przecież on będzie dużo ciekawszy i zażarty niż jutrzejszy mecz Interu z Kacapami :/
a widziałeś kiedyś LM we wtorek na polsacie?


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:32

*Ki$iEL* pisze:Jeżeli ktoś ma zamiar oglądać na ONECIE prosiłbym żeby luknął chwile po 20stej czy to jest relacja z Nki z polskim komentem czy bez komentarzu. I czy może ktoś płacił za pomocą "płać przez allegro" i czy nie ma powodów do nie pokoju z otrzymaniem na czas esemesa...
Sorry, ze pisze w tym temacie, ale jest większa szansa, że ktoś mnie dostrzeże :)
Prawdopodobnie będzie z komentarzem. Oglądałem tam trzy mecze (2x Maccabi i Bordeaux) i o ile mecze z Maccabi były bez komentarza głównie z tego względu, że nie były transmitowane przez N, to mecz z Żyrondystami komentował Białas i jeszcze jeden typ. Więc dzisiaj pewnie też ktoś będzie na mikrofonie.

Momo to ogromna strata. Boję się również o Gigiego, głównie przez to że jego kolano może nie wytrzymać tempa tego meczu, a wejście do bramki Manningera w trakcie meczu, nie rozgrzanego może się źle skończyć. No, ale dobra nie będę panikował ;)


koszulkaitalia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 listopada 2009
Posty: 42
Rejestracja: 30 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 19:36

Na necie 512 kbs mam szanse cokolwiek obejrzec na tej transmisji z onetu? prosze o odp do meczu, bo szkoda mi ryzykowac 6zł na koncie jak ma to nie działac.

co do meczu - mam nadzieje, ze wygramy i awansujemy.


Zablokowany