FINAŁ Peace Cup: JUVENTUS (3) 0-0 (4) Aston Villa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:49

To co zrobił ADP mnie rozbawiło. Jak to dobrze, że to tylko 2 miliony.
VI musi poćwiczyć skuteczność, a Trezeguet... on w ogóle musi ćwiczyć.


Selevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 grudnia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 08 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:50

boze ludzie.. jakich pieniedzy? myslicie ze ten milion euro cos znaczy?

prawde mowiac zagralismy znacznie lepiej niz chociazby przeciwko sevilli. mielismy mase sytulacji, czasami gra byla naprawde dobra. dziwi mnie tylko czemu ciro czekal ze zmianami do 90 minuty.
ehh no i skutecznosc napastnikow..

ps: del piero zerem bo nie strzelil karnego w nic nie znaczacym meczu? lol.


;]
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:51

IronAdi pisze:Del Pierooooooooooooooo ,

jestes zeremmmmmmmmmmmmmmmmmmm ooooooooooooooooo.

Przykro mi, ale to trzba zaspiewac. Ten czlowiek nie nadaje sie do strzelenia nawet karnego bramkarzowi z przecietnego USA.
Po prostu , idz do domu czlowieku i daj spokoj.
Wiesz co.. Pieprznij się w główkę i to tak porządnie :whistle: Marny prowokator.
Szkoda jednak tego 1mln., zwłaszcza, że był tak blisko. Tak naprawdę ten mecz powinien się skończyć po 90min.
IronAdi pisze:
bianconeristy pisze:
IronAdi pisze:Del Pierooooooooooooooo ,

jestes zeremmmmmmmmmmmmmmmmmmm ooooooooooooooooo.

Przykro mi, ale to trzba zaspiewac. Ten czlowiek nie nadaje sie do strzelenia nawet karnego bramkarzowi z przecietnego USA.
Po prostu , idz do domu czlowieku i daj spokoj.


Chyba nie wiesz co mówisz
Właśnie ze w 100% wiem co mówie.

Iaquinta-Amauri
Diego

a DP podziekujemy.
Proponuję jeszcze raz bo chyba nie pomogło...

Proszę, nie odpisujcie na jego posty...
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2009, 00:54 przez JuveR, łącznie zmieniany 2 razy.


Charo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 109
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:51

Nie mogę uwierzyć w te karne :cry: Rozumiem Iaquintę, który był już zmęczony, ale Alex nie ma prawa egzekwować karnego w taki sposób w jaki niestety to zrobił. Zwłaszcza, że grał tylko 30 minut, więc spokojnie miał siły aby ładnie przymierzyć. Niepojęte... Pierwszy raz widziałem, żeby nasz kapitan tak skopał. Aczkolwiek mógł odczuwać jakąś tam presję... :think:


Deba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2007
Posty: 36
Rejestracja: 22 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:51

Bo DP to bóg i nie można o nim źle pisać ;P

strzelił by normalnie to wpadło by albo by nie wpadło - a tak to podał piłeczkę bramkarzowi... -.-


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:52

IronAdi pisze:
bianconeristy pisze:
IronAdi pisze:Del Pierooooooooooooooo ,

jestes zeremmmmmmmmmmmmmmmmmmm ooooooooooooooooo.

Przykro mi, ale to trzba zaspiewac. Ten czlowiek nie nadaje sie do strzelenia nawet karnego bramkarzowi z przecietnego USA.
Po prostu , idz do domu czlowieku i daj spokoj.


Chyba nie wiesz co mówisz
Właśnie ze w 100% wiem co mówie.

Iaquinta-Amauri
Diego

a DP podziekujemy.



To pzrykro mi i wstyd jednocześnie, że coś takiego pisze fan Juventusu. Owszem DP przegrywa walkę o podstawowy skład zdecydowanie póki co, ale żeby nazywać go zerem ?!


Luna

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2008
Posty: 66
Rejestracja: 22 października 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:52

Dziekuje del piero ze przez ciebie stracilem 150 zł na bukach. Brawo to był mistrzowski karny.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:52

Mecz dobry w naszym wykonaniu gra jest o niebo lepsza i ciekawsza niż za Ranieriego. Najgorzej było ze skutecznością :( . Strasznie słabo wyglądał Trezeguet. Jedyne co mnie jeszcze zmartwiło to gdy Camor i Giovinco siedzieli na ławce gra nam trochę siadła bo jednak napastnicy do gry na skrzydłach raczej się nie nadają. Ale odczucia ogólne mam pozytywne. Potem sędziemu pomyliły się godziny i skończył mecz w ...116 minucie. Karne jak karne ale strzał Del Piero był kuriozalny dobrze że to tylko towarzyski puchar.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:53

A jednak porazka... Swoja droga burza sie rozpetala w momencie losowania kto pierwszy bedzie strzelac, a sygnal wrocil jak villans odbierali medale - jak pech to na calej linii.

Jak w poprzednim ustawieniu (za Ranieriego) brakowalo pilek na czysta pozycje do napastnika, to teraz tego bylo od groma - napastnicy slabiuuuutko. Na gre Treze az smutno patrzec, jednak mam nadzieje ze sie ocknie i wroci do formy. Generalnie widac, ze mecz traktowany bardzo ulgowo, te dodatkowe 2mln to slaby bodziec dla klubow pokroju Juve :)


IronAdi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2008
Posty: 25
Rejestracja: 02 października 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:53

bianconeristy pisze:
IronAdi pisze:
bianconeristy pisze:

Chyba nie wiesz co mówisz
Właśnie ze w 100% wiem co mówie.

Iaquinta-Amauri
Diego

a DP podziekujemy.



To pzrykro mi i wstyd jednocześnie, że coś takiego pisze fan Juventusu. Owszem DP przegrywa walkę o podstawowy skład zdecydowanie póki co, ale żeby nazywać go zerem ?!
A Jak nazwac 36 letniego napastnika ktory bierze karnego na 3 takty i podaje bramkarzowi pilke ?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:53

Krótkie podsumowanie:

Zagraliśmy nieźle, aczkolwiek skuteczność naszych napastników pozostawała wiele do życzenia. Tak jak wcześniej pisałem, potrzebujemy napastnika pokroju Del Piero, który pociągnie z piłką, rozegra itd. Najlepszym kandydatem wydaje sie być Giuseppe Rossi z Villarrealu.

Na plus :
Camoranesi - szczególnie w I połowie się wyróżniał
Melo - Man of the match
Cała obrona nieźle, nawet Zdenek :P
Zanetti - bardzo dobry występ (wejście za Marchisio)
Zebina - szczególnie II połowa i dogrywka

Na minus:
Marchisio - słaby występ, nie takiego Claudio oczekuję
Trezeguet - tak jak ktoś napisał, "Treze to napastnik na Serie B"
Iaquinta - nieskuteczny :angry:

Aha. to co zrobił Del Piero przy karnym to nie raczę komentować [']

Tyle.


Obrazek
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:54

IronAdi pisze:
Reg pisze:Po 116 minutach i karnych przegrywamy. Jakoś nie dziwi mnie porażka w karnych. Jestem już przyzwyczajony. Kto by pomyślał, że . Bez głupich strat, rządził dziś w środku pola. Poza tym na plus Giovinco, Camor, Legro, Chiellini i Buffon. trochę dziwną taktykę zastosował Ferrara po koniec. Czterech napastników i tylko dwóch pomocników. Może gdyby wpuścił Tiago za bezproduktywnego Treze gra w dogrywce wyglądałaby inaczej . I tak wygraliśmy jakąś kasę, więc nie jest źle.
A czemu nie opisales ze przegralismy przez Del Piero?
W takim samym stopniu przez Legro czy innych co zmarnowali sytuacje w czasie meczu. Już nie przesadzaj. Kiedy ostatnio Del Piero nie trafił z karnego? Akurat jemu można to wybaczyć.


Obrazek
piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:55

Kurcze wielka szkoda że przegraliśmy a już mieliśmy ich pare razy na widelcu.Rozumiem VI kompletnie spaprał karnego,Legro wiadomo raczej 11-stek nie trenuje,ale Alex nie strzelił to już chyba bardziej prawdopodobna jest inwazja kosmitów,powódz na pustyni i wyjście realu z 1/8 LM.


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:56

Ehh szkoda.. było już tak blisko.
Myślałem że Alex pewnie strzeli a tu całkiem mu nie wyszło...
Trudno, to w sumie karne (loteria) no i tylko taki mały letni turniej, ważne że drużyna się zgrywa no i ważne aby już we właściwym sezonie pokazali co potrafią i tam wygrali Serie A:)
PS: Jak ja nie lubię rzutów karnych!!!! (Od razu przypomina się LM i finał z milanem...:płaczę:
Pozdro 8)


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:56

^FAZZI^ pisze:Jak dla mnie to brakuje nam napastnika potrafiącego grać z piłką, a my mamy praktycznie 3 egzekutorów. Ferrara pokazał że ma jaja ( w przeciwieństwie do siwego ) i że jak sie chce wygrać to trzeba ryzykować. Pierwszy raz idziałem całą naszą 4 napastników razem na boisku. Niestety bez efektów :P
No taki Tevez, , Lavezzi, by się przydali do pary, bo tak jak dziś graliśmy dwoma wieżami każdy sam widział jak to wyszło- jednym słowem porażka.
Tak Ferrara pokazał to czego przez całe 2 lata nie mógł pokazać Siwy, NIE BRONIMY WYNIKU, tylko walczymy do końca o zwycięstwo i chwała mu za to, chociaż akurat niekoniecznie 4 napastnikami :C ale 3 to już okej :D
Szkoda tego meczu i w konsekwencji przegranego turnieju, ale można zauważyć dwie rzeczy, walczymy do końca spotkania i bardzo dobre przygotowanie fizyczne, 115 minuta, a my nadal w ofensywie.
DP trochę przedobrzył w tym karnym- cfaniaczek :P
Oceniać poszczególnych graczy nie chcę, mógłbym coś napisać o wspomnianych dwóch wieżach, ale nie będę się nad nimi pastwił, wiem, że inni zrobią to za mnie :D


Zablokowany