Serie A (38): JUVENTUS 2-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
nedved013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 02 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 15:41

jak juz ktos wyzej pisal najwiecej bramek ma Alex Del Piero :) bardzo licze na zwyciestwo Juve.. moj typ 2:0 i dwie Alex :)


kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 16:03

Oczywiście liczę na pewne zwycięstwo Juve które da nam 2 miejsce na zakończenie sezonu. Ciekawi mnie także jak kibice pożegnają Nedveda.

PS. To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich użytkowników


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 16:32

Trzeba wygrać aby skończyć sezon na pozycji wicelidera. Także motywacji brakować nam nie będzie. Del Piero w tamtym sezonie strzelił dwie ładne bramki po świetnych podaniach od Zanettiego. Miejmy nadzieję, że i tym razem chłopaki uraczą nas dobrymi i składnymi akcjami.
Tak jak i resztę ciekawi mnie jak kibice zachowają się względem Nedveda. Dobrze by było jakby uraczył nas jeszcze jedną piękną bramką, w swoim stylu, do środka i bomba na bramkę :wink: Jestem pewien, że skoro to jego ostatni mecz, chłopaki podciągną spodenki pod same pachy i zrobią wszystko aby pożegnać Nedveda w jak najlepszym stylu.

> Śmiesznie by było, jakby po tym meczu Pavel powiedział, że zostaje na jeszcze jeden sezon :)


Malval

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2007
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 16:55

Fajnie, że Pavel gra ostatni mecz przeciwko Lazio, w końcu z Lazio do nas przyszedł. Obstawiam 2:0 po bramkach Amauriego i Del Piero.


"Perdonaci Zizou, ma I'amore e' Ceco"
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 17:03

Ostani mecz Juve w tym sezonie, ostani mecz Pavla w koszulce Juve. Musimy wygrac ten mecz aby zakończyc lige na drugim miejscu i zrewanżowac się Lazio za Puchar Włoch. Będzie ciężko, ale licze na dobrą postawę Naszych piłkarzy.

Chciałbym aby to właśnie Nedved przypieczętował zwycięstwo. Może trochę chamsko, bo właśnie w Lazio zaczynał swoją przygodę z Serie A a u Nas ją kończy, ale co tam :prochno: Tego właśnie chce. Ostani mecz Pavla i ostani gol.

Chce trzech punktów i mam nadzieje, że je dostane.

Forza Juve!


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 17:55

Ja bym tam chciał żeby Nedved został jeszcze sezon. Wciąż jest lepszy od naszego 2 pomocnika, De Ceglie. De Ceglie nie dorosl jeszcze ani na obrone ani na pomoc, bo i od Criscito i od Giovinco jest slabszy.


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 20:14

Ja bym tam chciał żeby Nedved został jeszcze sezon
Jestem za, Nedved imponuje mi swą dyspozycją co najmniej od 5 kolejek naprawdę nie schodzi poniżej pewnego poziomu nawet gdy drużyna grała słabo. Powinien grać dalej(nie mowie zawsze w pierwszym składzie) aby w końcu coś wygrać a nie odchodzić bez żadnego trofeum


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2009, 13:30

fallweiss pisze:
Ja bym tam chciał żeby Nedved został jeszcze sezon
Jestem za, Nedved imponuje mi swą dyspozycją co najmniej od 5 kolejek naprawdę nie schodzi poniżej pewnego poziomu nawet gdy drużyna grała słabo. Powinien grać dalej(nie mowie zawsze w pierwszym składzie) aby w końcu coś wygrać a nie odchodzić bez żadnego trofeum
Pozostaje tylko kwestia tego, czy w nastepmnym sezonie cos wygramy. Choc innego scenariusza sobie nie wyobrazam bo 3 lata posuchy dla Juve to zdecydowanie za dlugo. Co do Nedveda mam mieszane uczucia. Ciezko dopuscic do siebie mysl, ze Pavel odchodzi ale moze to wlasnie ten czas. Z drugiej jednak strony opowiadam sie jednak za jego zostaniem na jeszcze jeden sezon. Tym razem juz jako zmiennika, a nie gracza, ktory ma grac 180 minut w ciagu tygodnia.

Co do meczu, to mam nadzieje, ze godnie zakonczymy ten sezon. Czy bedzie to ostatni mecz w karierze Pavla Nedveda? 3 pkty musza byc nasze. Co do skladu to pewnie wyjdzie podobny jak ze Siena. W zasadzie to pierwszy powazniejszy sprawdzian dla Ferrary. Zarzad zapowiedzial, ze w przyszlym sezonie bedzie mlody trener, tak wiec jesli mialbym wybierac miedzy Conte i Ciro, zdecydowanie wole nasza "2".


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2009, 13:51

oczywiście poprawiłem błędy, dobrze że czytacie uważnie wszystko :D :D

uzupełniłem tez listę TV


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 10:50

Choć sezon w opinii wielu już skończony z niecierpliwością czekam na to, co wydarzy się w meczu z Lazio. Jeśli wygramy i zagramy podobnie jak ze Sieną, będę wielkim zwolennikiem Ciro Ferrary na stanowisku I-szego trenera.

Ze Sieną widziałem konkretny Juventus, który wie czego chce i potrafi uświadomić rywalowi swoją oblicze. W meczu znakomicie przeszliśmy do 4-5-1. Nie potrzebuję do satysfakcji na boisku Giovinco. Jestem jednak pewien, że jeśli zajdzie konieczność Ciro zrobi mu miejsce na boisku. W ataku oczekuję Del Piero i Iaquinty. Mimo, że mógłby zagrać Treze albo Amauri szybkość Vincenzo przyda się w wypadku, kiedy chcemy grać cofniętą linią obrony.
Środek pola też bez wątpliwości - Marchisio - Zanetti. Dawno tak jasno nie widziałem wyjściowej jedenastki.

No chyba, że nie poznałem się jeszcze Ferrarze :prochno:
Liczę na 2-0
Nedved :ball:
Camoranesi :ball:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 14:15

Po ładnym zwycięstwie nad Sieną chyba każdy z Nas ma apetyt na kolejne a zarazem ostatnie 3 oczka w tym jakże przewrotnym dla nas sezonie. Wygrana jest w zasięgu ręki z tego co mi wiadomo to w ekipie Lazio nie zagra trzech jakże ważnych zawodników mianowicie Pandev, Rocchie i Zarate. Rzymianie są pozbawieni siły ognia. Obstawiam 3:1 dla Juventusu.

PS. Cieszy mnei to ,że tabo89 znów zaczął zakładać tematy ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 14:39

Wie ktoś czy ten mecz będzie jakoś później retransmitowany? Cholera chyba znowu nie będę mógł obejrzec Juve pod wodzą Ciro na żywca :/

A jak nie retransmisja, czy da się go potem skądś ściągnąc? Istnieją takie stronki z meczami do zassania?


Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 15:38

Nie wiem czy będzie retransmitowany ale wiem jedno: Bet365, wystarczy rejestracja za darmo i każdy mecz można oglądnąć bez lagów w dobrej jakości. Wiele osób już pisało o tej stronie ale napisze też w tym temacie.

Liczę na dobry mecz. Ze Sieną widowisko byłoby lepsze gdyby nie upał i w drugiej połowie gracze opadli z sił. Piłkarze Juve wiedzą że od nich zależy czy będa na 2 czy 3 miejscu. A 2 miejsce byłoby dobrym podsumowaniem: postęp w stosunku do tamtego sezonu.


Juventus na zawsze!
wojtek11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 15:40

KU-bra pisze:Wie ktoś czy ten mecz będzie jakoś później retransmitowany? Cholera chyba znowu nie będę mógł obejrzec Juve pod wodzą Ciro na żywca :/

A jak nie retransmisja, czy da się go potem skądś ściągnąc? Istnieją takie stronki z meczami do zassania?
ja zawsze oglądam na bwin tylko trzeba być zarejstrowanym i oglondasz na żwyo jakość jest BDB i nie zarywa sie obraz :) a co do meczu stawiam na 3-1
licze że gioivnco sobie coś zagra :) Forza JUVE!!!!


Juventus Football Club SpA – najbardziej utytułowany włoski klub piłkarski
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:19

Ostatni mecz w tym sezonie... Mam nadzieję na trzy punkty, ładną grę i godne pożegnanie Pavla Nedveda. Lazio zagra bez czterech napastników (Inzaghi, Rocchi, Pandev i Zarate, którzy zdobyli dla Biancocelesti 32 z 46 bramek) tak więc jeśli zagramy mądrze w defensywie i skutecznie w ofensywie, nie powinniśmy mieć problemów z zakończeniem sezonu na drugim miejscu.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Zablokowany