Serie A (35): Milan 1-1 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 18:16

Bosiontko pisze:Na stronce Gazzetty w przewidywanych składach na mecz zobaczyłem przed chwilą znakomity zabieg taktyczny Ranieriego. Otóż w przewidywanej 11tce na Milan na skrzydłach mają wystąpić Camoranesi (prawe) oraz Marchionni (lewe). Ciekawe jak długo Ranieri kombinował jakby tu nie wystawić Giovinco i czy ten wspaniały fortel zaskoczy Milan. Obyśmy nie przegrali więcej niż 3 bramkami.
Ranieri.... :angry: :angry:

Ja licze na wygrana.Ranieri i tak musi poleciec a w meczu z Milanem mysle tylko o 3 punktach chociż po ostatnich wynikach daleko mi do optymizmu..


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:17

Coby-Shaddix69 pisze:
dawid91 pisze:
Coby-Shaddix69 pisze:Piłkarze grają tak jak każe im trener :/
nie ważne, że nie umieją wykonać jego poleceń :/
Jest tak genialnym trenerem, że w żadnym klubie nie potrafili wykonywać jego poleceń.
Jacy Ci piłkarze są złośliwi.
Widocznie Ranieri przez całą swoją obfitą w sukcesy "trenerską karierę" w żadnym klubie nie może znaleźć piłkarzy z którymi by się dogadał i którzy wykonywaliby jego polecenia.
aha, ty pisaleś tylko o Ranierim, myślałem że pisaleś tak ogólnie, o wszystkich. Wiedz że trener nie zawsze jest winny porażki, nawet Ranieri.
I proszę mi tu głupio nie pisać, że bronię siwego, taka jest prawda, wszystkie porażki i remisy to nie tylko i wyłącznie jego wina ale on też przy tym maczał palce.


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:22

dawid91 pisze:
Coby-Shaddix69 pisze:
dawid91 pisze:
nie ważne, że nie umieją wykonać jego poleceń :/
Jest tak genialnym trenerem, że w żadnym klubie nie potrafili wykonywać jego poleceń.
Jacy Ci piłkarze są złośliwi.
Widocznie Ranieri przez całą swoją obfitą w sukcesy "trenerską karierę" w żadnym klubie nie może znaleźć piłkarzy z którymi by się dogadał i którzy wykonywaliby jego polecenia.
aha, ty pisaleś tylko o Ranierim, myślałem że pisaleś tak ogólnie, o wszystkich. Wiedz że trener nie zawsze jest winny porażki, nawet Ranieri.
I proszę mi tu głupio nie pisać, że bronię siwego, taka jest prawda, wszystkie porażki i remisy to nie tylko i wyłącznie jego wina ale on też przy tym maczał palce.

Zauwazmy tez, ze wygrane to rowniez nie zawsze jego zasluga (jezeli kiedykolwiek)


Obrazek
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:47

MILAN : Kalac; Flamini, Maldini, Favalli, Zambrotta; Beckham, Pirlo, Ambrosini; Seedorf; Kakà, Inzaghi

JUVENTUS: Buffon; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, De Ceglie; Camoranesi, Poulsen, Zanetti, Marchionni; Iaquinta, Amauri

Oficjalne składy. Atak mi się podoba, za to skrzydła :smile: :prochno: :C :rotfl: Jedyna nasza nadzieja to Zejlko "Spiderman" Kalac. Na honorowego gola oczywiście, bo na nic więcej.


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:48

Juventus (4-4-2): Buffon; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, De Ceglie; Camoranesi, Zanetti, Poulsen, Marchionni; Amauri, Iaquinta. A disposizione: Manninger, Zebina, Ariaudo, Tiago, Giovinco, Del Piero, Trezeguet. All.: Ranieri

Co jak co, ale żeby Alex w takim meczu grzał ławę :shock:

btw. - Grygera na prawej - Zambro zagra na lewej więc sobie poszaleje z czechem :D

MILAN: Kalac; Flamini, Maldini, Favalli, Zambrotta; Beckham, Pirlo, Ambrosini; Seedorf; Kakà, Inzaghi.

Mimo, że jednym napastnikiem to ofensywnie - z def. pomocników tylko Ambro. Obawiam się tylko Seedorfa - żeby nie zamulał... Pirlo ostatnio ustabilizował formę, Becks to wciąż klasa i kilka dokładnych podan w stronę Pippo powedruje. Maldini wciąż zadziwia... Jedyna Wasza nadzieja to Kalac, chociaż wydaję mi sie ze nie bedzie miał duzo do bronienia...


FORZA MILAN!
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:51

Ja dalej wierzę w to, że MM na lewej stronie to jakaś pomyłka Gazzetty. :shock: :angry:


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:52

Co za człowiek, Siwy sam sie pogrąża... :whistle:


Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:57

Czyżby Giovinco był kolejnym piłkarzem, który pokłócił się z Ranierim?

A co do składów to nie jest źle. Mam nadzieje, że w drugiej połowie na boisku wejdzie Tiago za Camora, a jak będziemy przegrywać zawsze można wpuścić Zebinę za Grygerę i Alexa za Iaquinte :ok:

Straciłem, resztki wiary w Ranieriego :doh: już chyba nawet Ferrara umiałby lepiej prowadzić zespół.


"Przed meczem wiedzieliśmy, że BATE będzie grać w ten sposób, a i tak nas zaskoczyli." - Claudio Ranieri
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 19:59

Paolo#3 pisze: Jedyna Wasza nadzieja to Kalac, chociaż wydaję mi sie ze nie bedzie miał duzo do bronienia...
A co? Wg Ciebie wygrywanie pojedynków Amauriego, Iaquinty z Maldinim i Favallim jest czymś niemożliwym?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 20:04

Aaa. Wiecie dlaczego Marchionni zagra dzisiaj na lewej stronie? Bo musi istnieć równowaga... Gdyby na prawej stronie zagrał Marco ze Zdenkiem to byłaby tragedia, a mecz można by śmiało oddać. Teraz mamy do czynienia z sytuacją, gdzie po obu stronach są piłkarze, którzy coś mogą i Ci, którzy powinni móc (Camoranesi i Grygera; De Ceglie i Marchionni).

Jeśli coś dzisiaj ugramy, to będę pełen podziwu dla Tinkermana.

Forza Juve!


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 20:06

uważam, że wstawienie Marco do 1. jedenastki to jakaś ściema, albo zwyczajna pomyłka...gdyby Alex zaczął na ławie, tylko na dobre by mu wyszło, na lewe skrzydło dziś Gio jak znalazł-jeśli go nie wystawi, to sam sobie dobije kolejny już gwóźdź do trumny...sądzę też, ze u boku Iaquinty powinien wyjść Trezeguet, który jest najlepszą osobą, która może zagrażać przez pełne 90 minut bramce. Jak Iaq i Amauri zaczną się wracać po piłkę, to nie będzie do kogo rzucać długich do przodu, a ich samotne rajdy od środka boiska będą kończyły się kontrami gospodarzy. Poza tym, nie oszukujmy się, Treze jest lepszy od Amauriego, a to, że ma mniej goli spowodowane jest jedynie kontuzją i niechęcią Ranieriego. Gdyby trener raczył dawać mu więcej gry, a nie po 10 minut jak młodzikowi i raptem 2 czy 3 mecze w 1. składzie, to Treze już mógłby mieć z 5 do 8 goli na koncie, znając jego chytrość i instynkt w polu karnym. Amauri natomiast (również miał kontuzję i to trzeba najzupełniej wziąć pod uwagę) po nowym roku zdobył oszałamiającą liczbę...1 bramki...a z gry miał o wiele więcej niż David. Zatem Ranieri strzelił sobie samobója, blokując grę Treze, bo gdyby David mógł się ogrywać po przerwie, dziś miałby lepszą formę niż ma faktycznie, a co za tym idzie, mógłby dać więcej drużynie niż Amauri.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2009, 20:11 przez mati888, łącznie zmieniany 1 raz.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 20:08

Asta#8 pisze:Ja dalej wierzę w to, że MM na lewej stronie to jakaś pomyłka Gazzetty. :shock: :angry:
przestan snic tak tez jest na stronie oficjalnej... jak mozna byc takim umyslowym inwalida jak ranieri? kurde to juz nawet nie chodzi o to ze Giovinco jest lepszy od MM ale bez przesady niedlugo Poulsen na bramce bedzie gral....


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 20:09

Kamex22 pisze:niedlugo Poulsen na bramce bedzie gral....
Taaa, a Legro i Chiellini na ataku, bo w końcu czasami do bramki trafiają.


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 20:17

Nie chcę używać niecenzuralnych słów żeby nie dostać kartki.

Zastanawiam się jedynie do czego to doszło, aby o składzie drużyny nie decydowały umiejętności zawodników, tylko prywatne sympatie albo antypatie trenera. Mówię tak, bo nie wierzę, że Claudia uważa, że magiczny MM jest lepszym rozwiązaniem niż Giovinco.

Oddajcie nam nasze Juve :płaczę:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 20:27

Nie niewierzę po prostu... siwy się pogrąża :angry: niech go w końcu zwolnią bo to co on wyprawia ze składem to śmiech (a raczej płacz) na sali :płaczę:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Zablokowany