Serie A (29): Roma 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 18:07

pawełek89 pisze: Myslalem ze jednak David zagra w pierwszym skladzie.Moze i to lepiej ze Iaquinta bo Trezeguet jest bardziej walecznym zawodnikiem.Stara Dama ma kim atakowac Giovinco,Alex,Nedved :think: mimo wszystko zapowiada sie ciekawy mecz.Tez na Olimpico nie zabraknie kibicow z Turynu :bravo: (przyp.kibice Romy nie mogli pojechac do Turynu :/ ).
Ludwiku Dornu, Sabo - nie idźcie tą drogą. Vincenzo jest jednym z najwaleczniejszych napastników jakich widziałem na oczy. Biega jak opętany.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 18:15

pawełek89 pisze: JUVENTUS
Grygera
Mellberg
Chiellini
Molinaro
Nedved
Poulsen
Tiago
Giovinco
Del Piero
Iaquinta
Gigi strajkuje :?: :!: :lol:

Osobiście uważam, że Roma nie będzie miała w tym spotkaniu zbyt wielu piłkarskich argumentów, aby choć punkt pozostał w Rzymie. Juve jest niezwykle umotywowane i co najważniejsze - ma siłę rażenia w postaci Seby, Pavla, jak i oczywiście Alexa. Czytałem dzisiaj na stronie Tuttosportu, że bardzo prawdopodobnym rozwiązaniem jest gra w dzisiejszym spotkaniu ustawieniem 4-3-3 - z Del Piero, Iaquintą oraz Treze w ataku. Korzystnie by to wyglądało przy osłabionej defensywie gospodarzy.


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 18:16

Zawidowianin ma w 100% rację, skoro pawełek89 ma takie zdanie to chyba oglądał bardzo mało meczy z udziałem Iaquinty jak i Trezeguet.
Jak już było wspomniane ten pierwszy bardzo dużo biega, walczy, nie odpuszcza.David z kolei jakiejś większej walki bądź agresywności nie wykazuje, często odpuszcza, odstawia nogę, ale oczywiście obu cenię bardzo- i mam nadzieję że któryś z tej dwójki wpisze się dziś na listę strzelców.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 18:34

alex_pl pisze:Zawidowianin ma w 100% rację, skoro pawełek89 ma takie zdanie to chyba oglądał bardzo mało meczy z udziałem Iaquinty jak i Trezeguet.

w ostatnim czasie ogladalem wiele meczow Juventusu na trzech frontach.
Kazdy ma swoje zdanie o poszczegolnym zawodniku!.Widze ze Juventini sa pewni 3pkt :naughty: .Patrzac na sklady mozecie byc bardziej optymistycznie nastawieni niz Romanisci.Wy tez macie slabe punkty np.Molinaro :wink: ,Grygera,Poulsen.Kto popelni mniej bledow ten wygra.


Obrazek
R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 18:41

pawełek89 pisze:.Kto popelni mniej bledow ten wygra.
otóż to. Wasz skład wcale nie jest słaby, tak samo przedziurawiony przez kontuzje jak nasz ale macie kim załatać. Co do waszego składu to znalazłem tylko 2 słabsze punkty( aczkolwiek nie mówię że słabe tylko odstają od reszty), są to Loria i Tonetto.
Liczę że na prawym skrzydle Gio sobie poradzi z Riise który u was gra już o wiele lepiej niż na początku sezonu.Módlmy się żeby Del Piero wreszcie zaczął przebierać nóżkami choćby w połowie tak jak Nedved to szanse na zwycięstwo będzie


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 18:49

pawełek89 pisze:Wy tez macie slabe punkty np.Molinaro :wink: ,Grygera,Poulsen.Kto popelni mniej bledow ten wygra.
No nie wiem... W ostatnim czasie Molinaro prezentował się już całkiem nieźle, a w ważnych spotkaniach - czyt. LM, czy właśnie ważnych pojedynkach ligowych - popełniał mało błędów. Pozostaje oczywiście spory problem, jaki zawodnik ten za każdym razem ma z dośrodkowaniami, ale to już inna bajka... :/ Grygerę i Poulsena także nazwałbym przeciętnymi ogniwami, ale niekoniecznie przy tak słabo zestawionej Romie.

Osobiście nie jestem pewien 3 punktów Juve w tym spotkaniu - mam świadomość, że łatwo nie będzie, bo jakby nie było Roma to zawsze Roma. Obiektywnie jednak rzecz biorąc Juve powinno pokonać gospodarzy, biorąc pod uwagę zwłaszcza braki kadrowe rzymian, jak i ostatnią dyspozycję turyńczyków. Nie wypada natomiast wspominać, że Stara Dama też ma problemy kadrowe, bo są one niczym w porównaniu z tymi w ekipie z Rzymu. Przypominam, że nasza ławka rezerwowych prezentuje się o wiele lepiej nawet przy pełnym zestawieniu obu ekip. Kibice Romy liczą na ambitną grę młodzików - jest jednak pewna granica umiejętności, poniżej której determinacja może się okazać zbyt słabym argumentem...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 19:05

Kocham mecze z Romą. Mają w sobie coś więcej niż pojedynki z Milanem czy Interem. Pełno walki, nieustępliwość, napięta atmosfera, nierzadkie zaczepki z obydwu stron. Calcio z najlepszej strony. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie. Nie ważne kto w jakiej formie jest, pojedynki z Romą rządzą się własnymi prawami.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 19:08

Fajnie, że gra Giovinco i Nedved. Tzn. mam taka nadzieję :smile: Ciekawe jak Seba spisze sie na prawej stronie (bo chyba tam rozpocznie mecz). Zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko, mimo, że oba zespoły graja mocno osłabione. Wydaje mi się, że między innymi dlatego jestem pewien, że mecz nie zakończy sie wynikiem 0-0.

Niech Rzym zostanie zdobyty:D


chapi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2008
Posty: 55
Rejestracja: 03 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 19:36



juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 20:58

tu jest dobra jakość : http://sports-on1.blogspot.com/2009/01/ ... nel-4.html
brawo giovinco! brawo Iaquinta brawo Juve 1:0!!!


FORZA GRANDE JUVE
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 21:19

Połowa troszkę nudnawa, przeważamy o czym może świadczyć chociażby wynik.
Akcji trochę jest ale mało z nich strzałów na bramkę, zwykle się kończy wszystko przed polem karnym.

W 11 minucie za ten faul na Giovinco sędzia powinien wyciągnąć żółtą kartkę a nie, przecież to był ewidentny atak na nogi od tyłu.
Minutę później jak Vincenzo leciał z kontratakiem czego on tego nie walił? Tylko tak zepsuł akcję, a mógł spróbować na bramkę strzelać.
20 minuta i to samo znowu dobra akcja i podaję źle.
Zrehabilitował się później co prawda bramką.

Faulują tylko biednego Sebe, bo wiedzą, że jest dużym zagrożeniem.

Gra jest w porządku, nie zachwyca ale też nie jest słaba.

No i jeszcze gracze Romy to takie panienki, byle jakie dotknięcie i już wielkie mi halo stop gra.
Pasowałby do nich Ronaldo.

Faul w 40 minucie Mexesa, bardzo bardzo bardzo brzydki na DP i ja bym mu czerwoną dał a co !
Jeszcze się kłócił pff

Salihamidzic później dobrze zrobił kopiąc Risse w :shock:

/Btw. Kielon fajnie wygląda :D


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 328
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 21:22

juvepavel11 pisze:tu jest dobra jakość : http://sports-on1.blogspot.com/2009/01/ ... nel-4.html
brawo giovinco! brawo Iaquinta brawo Juve 1:0!!!
Iaquinta daje kolejny dowód,że nie należy się go pozbywać po tym sezonie.Nawet jeżeli miałby przyjść Cassano.
Fajnie,że podałeś tego linka.Ja pierwszą połowę oglądałem na tej stronie:
http://www.atdhe.net/live-tv-5349.html


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 21:23

PietroBosman pisze: Fajnie,że podałeś tego linka.Ja pierwszą połowę oglądałem na tej stronie:
http://www.atdhe.net/live-tv-5349.html
Też oglądałem tam, czyściutko bez zakłóceń a film ściągałem w dodatku :D


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 21:23

Roma nie gra nic, nie stworzyli ani pół sytuacji poza błędem Grygery.
Naprawdę gramy o klasę lepiej od zdziesiątkowanej Romy. Boję się jednak o powtórkę z Pucharu Włoch, tak samo wyglądała pierwsza połowa z Lazio.

Na +:
Giovinco
Iaquinta
Poulsen

Szczególnie Duńczyk gra dobrze O_o.

FORZA JUVE!


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2009, 21:23

Bardzo dobry mecz i zasłużone prowadzenie Juventusu. Nie stworzyliśmy może zbyt wielu sytuacji ale kontrolowaliśmy przebieg gry. Mieliśmy wiele zablokowanych strzałów ale też bardzo niecelnych dośrodkowań (Grygera, VI). Dość słabo grają Salihamidzic, Poulsen i Molinaro ale nie ma dramatu :)

Świetnie natomiast Giovinco i Tiago. Ten pierwszy dziś jest bardzo waleczny w odbiorze co jest dla mnie swego rodzaju niespodzianą, w ofensywie natomiast gra rewelacyjnie - podaje, drybluje, strzela - jest dziś motorem napędowym Juve.

Mam nadzieję, że na drugą połowę wyjdziemy tak samo zdeterminowani i nie pozwolimy wyrwać sobie bardzo cennych i do tego jak na razie zasłużonych 3pkt.


Zablokowany