Serie A (25): Palermo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 08:28

Obrazek

mecz 25 kolejki Serie A: Palermo - JUVENTUS

Czas:

2009-02-21 (sobota)
Godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Renzo Barbera
• Pojemność: 37 242
• Data otwarcia: 24 stycznia 1932
• Wymiary boiska: 105 x 68 m

O przeciwniku:

Rok założenia: 1898
Barwy: Różowo-czarne
Przydomek: Rosanero, Aquile
Prezydent: Maurizio Zamparini
Trener: Davide Ballardini
strona internetowa

Ostatnie mecze

15 lutego 2009
Reggina Palermo 0 : 0

8 lutego 2009
Palermo Napoli 2 : 1

1 lutego 2009
Genoa Palermo 1 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Juventus
...
9. Palermo

Najlepsi strzelcy drużyn:

12. Amauri (Juventus)
…
8. Cavani / Miccoli (Palermo)

mecz na żywo w TV:

Polsat Sport
Al Jazeera Sport +1
C+ Sport 1 (D/F/N)
Fox Soccer Channel
Hi Soccer
Kanal 9 (Swe)
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 2 (Hun)
Sport 2 (Ukr)
SuperSport 3 (ZA)
Telekanal Sport
~ Sky Sport HD1 (Italy)

Przewidywane składy

JUVENTUS
Palermo

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.stadiony.net , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

----------------------------------------------------------------------

W końcu trochę wolnego czasu mam więc stworzyłem zapowiedź, na szczęście miałem godnych zastępców i teraz mam nadzieje dalej beda tworzyc zapowiedzi tak że nie będzie to już tylko mój monopol.

Co do meczu to na pewno nie będzie łatwo ale trzeba być maksymalnie skoncentrowanym bo Inter w kazdej chwili może się potknąć a Milan też tylko czyha na nasze potknięcie. Z drugiej strony już w środe czeka nas dużo ważniejszy mecz i myśle że warto w meczu z Palermo dać szanse zmiennikom a podstawowych zawodników jednak oszczędzić. LM jest jednak ważniejsza i trzeba na nią postawić :-D
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2009, 12:29 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 09:15

Biorąc pod uwagę ostatnią formę Juventusu i wynik spotkania w pierwszej części sezonu dochodzę do wniosku, że będzie to bardzo trudny mecz. Palermo też nie gra oszałamiająco, ale będzie przecież gospodarzem tego meczu. Jestem oczywiście optymistą i stawiam na 1:0 dla Juventusu. Szkoda, że nie ma Trezegueta. Mimo świetnej gry Amauriego, brakuję mi Trezegola w tym sezonie. Oby wrócił już na spotkanie z Chelsea.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 10:42

Jak każdy w ostatnim czasie mecz, ten również będzie trudny. Jedziemy na Sycylię, trzeba przywieźć do Turynu 3. punkty. Trzeba odrobić trochę do Interu, bo może im się jakiś remis trafić. Nie zagra Sissoko, co znacznie nam utrudni ostateczny sukces w tym meczu, ale z Sampdorią strzelił Amauri, więc może i tym razem coś ustrzeli. Mecz obejrzę na Polsacie Sport, to dobrze bo Extra już nie mam.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 12:27

Kolejny mecz o wszystko, trudny bo na wyjeździe. Bardzo ciężko ocenić nasze szanse. Gdybysmy zagrali dobre spotkanie (jak z Sampą?) to myślę, że limit słupków i poprzeczek wykorzystaliśmy ostatnio :D Teraz musi cos wpaść. Pytanie czy zagramy tak dobrze? Ile sytuacji stworzymy? Chyba przydałby się Trezeguet, bo Amauri musi zrozumiec, że wcale nie jest pewniakiem od którego Ranieri rozpoczyna ustawianie swojej drużyny. To fakt- pierwsza połowe sezonu miał zabójczą, ale obecnie troche spuścił z tonu. Mimo wszystko nadal uważam, że jest on (Amauri) naszym najlepszym napastnikiem. Zastawia się, zgrywa piłki (to najważniejsze) no i jakby nie patrzeć to strzela te gole... ;)


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 13:03

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Drugi mecz w tym sezonie, po Realu w TVP2, który obejrzę w TV. Jest! :D

A co do samego meczu, to nie wiem, czy można się tak cieszyć.. W meczu z Sampą zagraliśmy już nieco lepiej, ale niestety nasza częstotliwość walenia w słupki/poprzeczkę nie przełożyła się na gole..
Mam nadzieję, że w sobotę poprawimy skuteczność w ataku i załatamy dziury w obronie, a "krawcem" będzie nie kto inny, jak Giorgio Chiellini.
Musimy zagrać bardzo dobre spotkanie, bo to ostateczny sprawdzian przed Czelsi. Trzeba wziąć się do kupy i pokazać na co stać Juventus.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 13:04

jak zagramy choć w połowie tak dobrze jak ostatnio, a przede wszystkim skuteczniej to o wynik będę spokojny, a grać powinniśmy dobrze, bo Ranierii będzie się na pewno sugerował tym spotkaniem odnośnie wyboru zawodników na mecz w Anglii


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 13:26

KamilDeath pisze:Ranierii będzie się na pewno sugerował tym spotkaniem odnośnie wyboru zawodników na mecz w Anglii
Nie sadzę. W Anglii pewnie zagraja: Buffon-Grygera-Legro-Chiellini-Molinaro-Camor-Sissoko-Poulsen/Marchisio-Nedved-Amauri-Del Piero


jacojaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 70
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 13:44

Z Sampdorią nie było tragicznie, więc jestem optymistą.... nam pozostaje kibicowanie a nie szerzenie defetyzmu.... :D


ZinedineZidane

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 lutego 2009
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 14:31

To będzie trudny mecz. Palermo nie na razie pokazało niczego ciekawego, ale mają dobrych zawodników. Mecze z Juve są dla każdej drużyny ważnym wydarzeniem więc dadzą z siebie wszystko by wywalczyć dobry rezultat. Jednak Juve mimo słabej formy wygra możliwe że chociaż 1:0


Juve, storia di un grande amore
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 15:33

Mecz na Polsacie Sport :happy:

Według mnie z Palermo pójdzie łatwiej niż z Sampdorią. Złapaliśmy dobry rytm. W ostatnim meczu brakowało nam odrobiny szczęścia. Jestem pewien, że nasz team chce pokazać swoją wole zwycięstwa i rozgromi Palermo. Być może Ranieri oszczędzi kilku zawodników na mecz z Chelsea. Miccoli- to zawodnik na którego powinniśmy uważać. Amauri ostatnio coś ustrzelił i mam nadzieje, że i tym razem to powtórzy. Alex też dawno nie strzelił, naprawdę dawno...dlatego czas to zmienić. Stawiam 2-0 dla naszych. Pozdro!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 17:58

goly pisze:Mecz na Polsacie Sport :happy:
To pierwszy mecz na Polsacie Sport w tym sezonie i oczywiście cieszę się z posiadania tego kanału telewizyjnego. Nie rozumiem tylko dlaczego ten mecz musi być właśnie w tą sobotę, właśnie o 20:30 :/


Nie będę mógł obejrzeć tego meczu, będę poza domem. Bosko. Myślę, że przy tym dodatkowym aspekcie, mecz ten wygramy :P Na to liczę. Mecz z Sampdorią pokazał, że idziemy w dobrym kierunku, a to ostatni dzwonek, aby się zmobilizować na Chelsea. Forza Juve!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 18:22

widzę radość z transmisji meczu na PS a przy okazji mam jeszcze jedna informację

a więc w środę 24.02 TVP2 transmituje niestety mecz Real - L'pool i to jest zła informacja ale dobra jest dla ludzi z poludnia polski którzy odbieraja CT2 bo czesi wiedza co dobre i w środe puszczają Chelsea - JUVE a we wtorek będzie można obejrzeć sobie Inter - MU


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 18:38

szczypek pisze:
goly pisze:Mecz na Polsacie Sport :happy:
To pierwszy mecz na Polsacie Sport w tym sezonie i oczywiście cieszę się z posiadania tego kanału telewizyjnego. Nie rozumiem tylko dlaczego ten mecz musi być właśnie w tą sobotę, właśnie o 20:30 :/
Właśnie, dlaczego? :prochno: Ja też nie będę mógł obejrzeć tego meczu niestety, może powtórki będą w któryś dzień bo z chęcią bym sobie obejrzał grę naszych piłkarzy.

Co do meczu to jestem po ostatnim spotkaniu dobrej myśli, chciałbym zobaczyć ponownie duet Del Piero - Trezeguet. No cóż tu więcej dodać, mecz musimy wygrać, obrona niech spina poślad i nie dopuszcza do głupich sytuacji w których tracimy głupie gole. Trzeba naciskać Palermo od pierwszych minut, może Ranieri postawi na trójząb? Warto by sprawdzić takie ofensywne ustawienie przed dwumeczem z Chelsea, być może straty będziemy musieli odrabiać w drugim spotkaniu :P


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 18:58

Co prawda Polsat Sport po raz pierwszy emituje mecz, ale wczesniej stacja Polsat Sport Extra emitowala pare spotkan Juventusu.

Jezeli chodzi o mecz. Powinnismy zagrac ofensywnie, wywolac presje na rywalu. Wiadomo na Sycyli nie bedzie nam sie gralo latwo.

Widze taki sklad na ten mecz:
Buffon
Grygera ( :/ ), Kielon, Nicola, Molinaro
Marchionni, Marchisio, Sissoko, Giovinco
Amauri, Del Piero

Nie ma sensu wystawiac Mauro wylacznie na polowke meczu. Lepiej wpuscic, go na ostatnie 30 minut, na nieco podmeczonych rywali.
Nedved powinien troche odpoczac. Stad w skladzie Giovinco.

PS: Moze nie na temat, ale kiedy do skladu powroci Brazzo?


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2009, 19:21

Kolejny trudny mecz, szczególnie, że gramy na wyjeździe. Palermo jakoś fantastycznie nie prezentuje się ostanio, ale to nadal bardzo wymagający przecwinik.
Jeżeli w ataku będziemy grać tak jak podczas meczu z Dorią, lecz z większym szczęściem to spokojnie możemy wygrać 2 czy nawet 3 przewagą bramkową. Oczywiście będzie to trudne z tak "dobrze" grającą obroną naszego zespołu.
Pozostaje być jedynie optymistycznej myśli co do wyniku. Wkońcu musimy wygrać. Nie widze innej opcji. Mam nadzieje, że zawodnicy będą wystarczająco zmobilizowani aby sięgnąć po 3 punkty. Chce zobaczyć ponownie Juventus walczący do ostaniej minuty o jak najlepszy wynik, chce zobaczyć wkońcu sportową złośc w oczach bianconerich!

Forza Juve!


Zablokowany