PW (1/4): JUVENTUS 0-0 K:4-3 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 20:23

Pamieta ktos kiedy ostatnio mielismy do dyspozycji caly (optymalny) pierwszy sklad? Ja sobie nie przypominam. To tak nawiasem odnosnie braku Buffona w skladzie na mecz.

Co do samego spotkania to mam nadzieje, ze mimo wszystko uda nam sie pokonac Napoli. Niby wiekszosc argumentow za wyjatkiem wlasnego boiska przemawia przeciwko nam, ale wydaje mi sie, ze taka sytuacja dziala na nas mobilizujaco. Czyli w skrocie - im gorzej, tym lepiej :prochno:


Make friends for life or make hardcore enemies!
dzakson88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 01:05

No i prawdopodobnie bedziecie mieli to o co tak wołacie, mianowicie na tuttosport.com piszą, że Ranieri ma zamiar zagrać dziś Giovinco-Iaquinta-Del Piero. Nie wiadomo tylko, czy miałoby to wygladac typowo na 4-3-3, czy Seba po prostu zastąpi Nedveda? De Ceglie by dał szans, bo mało coś gra ostatnio chłopak, a od poczatku sezonu prezentuje sie lepiej niz Czech i Giovinco razem wzieci :P
Na ławkę wraca Camor, co mnie baaaardzo cieszy :D Na Czelsi będzie paka, zobaczycie :) Buffon, Chiellini, Camor, Trezeguet, Iaquinta, Tiago, Poulsen - wszyscy wrócili/wrócą na Catanie, jak sie nie połamia do 25 to bedzie dobrze i o wynik bede spokojny :)


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 01:35

Mecz, który bez względu na całą otoczkę (kryzys? kontuzje! przeciwnika.) trzeba wygrać! Faktem jest, że ostatnio nie idzie nam zupełnie, zawodnicy non stop się rozsypują, więc ciężko o jakieś konkretne zgranie, kiedy nie mamy stałego pierwszego składu(stąd ostatnia gra wygląda, jak wygląda...a pod koniec roku było tak ładnie ;P). Przeciwnik, moim zdaniem z tej najwyższej, albo prawie najwyższej półki Calcio. Cóż, nie ma się co oszukiwać, ani chrzanić głupoty, że ciężko, że przeciwnik...itp. Ten mecz trzeba wygrać i tylko i wyłącznie na to liczę.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 03:53

4-3-3 w takiej obsadzie robi wrazenie jednak wolalbym zobaczyc 4-2-3-1 ala Liverpool czy Barca, gdzie Amauri moglby zagrac na szpicy, czyli pozycji gdzie tak dobrze radzil sobie w Palermo


calma calma
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 10:08

dzakson88 pisze:No i prawdopodobnie bedziecie mieli to o co tak wołacie, mianowicie na tuttosport.com piszą, że Ranieri ma zamiar zagrać dziś Giovinco-Iaquinta-Del Piero. Nie wiadomo tylko, czy miałoby to wygladac typowo na 4-3-3, czy Seba po prostu zastąpi Nedveda? De Ceglie by dał szans, bo mało coś gra ostatnio chłopak, a od poczatku sezonu prezentuje sie lepiej niz Czech i Giovinco razem wzieci

Można też zrobić tak; Skoro występ Alexa wydaje się pewny, czego ja jestem przeciwnikiem, bo wystawiłbym w jego miejsce Giovinco, a kogoś z pary Iaquinta/Trezeguet przed nim. To Sebastian, owszem może zagrać za Nedveda, ale dla De Ceglie też się znajdzie miejsce, bo mógłby zagrać za Molinaro, wtedy obaj mieliby okazje wystąpić. Broń nas Boże tylko przed Pavlem w tym meczu.

p.s
tylko bez podtekstów :pray:
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2009, 15:24 przez Niasty, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 11:19

Cóż, jestem szalenie ciekaw w jakiej formie zobaczymy Juventus. Dyspozycja pójdzie w górę, ale czy już w tym meczu ? Czy zagramy szybko i przekonująco ?
Element przyśpieszenia powinien dać Giovinco. Ja widziałbym go na lewej stronie pomocy, bo w ostatnim pucharowym meczu świetnie się tam spisywał i coraz bardziej jestem zdania, ze to pozycja dla niego. No ale zobaczymy.
Chcę też zobaczyć De Ceglie :) Podoba mi sie jego gra. Nawet jeśli miałby grać kosztem Nedveda, czy wspomnianego Giovinco, powinien się dzisiaj pokazać.
Musi zagrać Iaquinta. Ostatnio zaprezentował sie fatalnie, dotknął w ogóle piłkę ? Mam nadzieję, że to kwestia ogrania, którego po kontuzji mu brakuje.

FORZA JUVE !


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 11:55

Ranieri podobno ma chęć na trójząb, zobaczymy co z tego wyniknie. Amauriemu należy się odpoczynek dlatego mam nadzieje , że w jego miejsce wskoczy Iaquinta. Z Napoli musimy się przełamać niema innego wyjścia. Przynajmniej obejrzę sobie mecz w tv(TVP Sport).
Forza Juve!


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 16:13

Czeka nas wbrew pozorom trudny mecz. Zawodnicy mają dużo do udowodnienia kibicom. Na pewno się zmobilizują, tym bardziej że prawdopodobnie zagrają 3. w ataku. Chciałbym zobaczyć Iaquintę w pierwszym składzie, może Terezegueta.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 16:56

Czemu wbrew pozorom? Wbrew pozorom może okazać się łatwy, bo póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że nasi będą musieli gryźć trawę żeby wygrać z Napoli.

BTW. Skąd się wzięła informacja, że zagramy trójzębem?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 17:35

Ja bym Juve na ten mecz ustawił tak:

-------------------Manninger--------------------
Grygera-----Mellberg-----Legro-----Molinaro
Marchionni---Sissoko----Poulsen---De Ceglie
------------Trezeguet-----Giovinco------------

Myślałem o Ariaudo za Legro, ale biorąc pod uwage brak Chielliniego, słaba forme Molinaro i tragiczną Grygery to chyba nie jest dobry pomysł.

Jak z graczy powołanych ustawić środek pomocy do 4-4-3? Jakos nie mam pomysłu biorąc pod uwage fakt, że Tiago jest świeżo po kontuzji, nie ma Marchisio i Zanettiego.

Dla przypomnienia, powołani:
4 Mellberg
8 Amauri
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Nedved
12 Chimenti
13 Manninger
16 Camoranesi
17 Trezeguet
18 Poulsen
20 Giovinco
21 Grygera
22 Sissoko
28 Molinaro
29 De Ceglie
30 Tiago
32 Marchionni
33 Legrottaglie
41 Ariaudo


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 17:43

Ja w tym meczu postawił bym na taki skład;

-------------------Manninger--------------------
Mellberg-----Ariaudo-----Legro-----De Ceglie
Marchionni---Sissoko----Poulsen---Giovinco
------------Trezeguet-----Iaquinta------------

No i na jakieś 20min wpuściłbym Camora za MM.


olom23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2009
Posty: 138
Rejestracja: 20 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 18:02

Panowie tutaj nie ma dyskusji forza JUVe i polfinal jest nasz nie wyobrazam sobie tutaj innego scenariusza(wy zapewne rozniez)!


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 18:07

olom23 pisze:Panowie tutaj nie ma dyskusji forza JUVe i polfinal jest nasz nie wyobrazam sobie tutaj innego scenariusza(wy zapewne rozniez)!
jak piszesz takie posty, to faktycznie nikt z Tobą nie będzie dyskutować...

RAI 1 jest na 229 kanale C+.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 18:49

Co innego chcieć zobaczyć piłkarzy, a co innego zobaczyć to, co wybierze Ranieri. Wydaje mi się, że zagramy z Manningerem na bramce, z Grygerą (niestety ciągle z Grygerą), Legrottaglie i Mellbergiem, a także Molinaro w obronie, w pomocy Marchionni (Camoranesi mógłby zagrać chociaż chwilę, chociaż jak ma wyjść i zejść za chwilę z powodu jakiejś kontuzji, to lepiej niech czeka na to, aż będzie gotowy w 100%), Sissoko i Tiago lub Poulsen (Tiago po kontuzji, ale wydaje mi się, że on może więcej Juventusowi dać w dzisiejszym meczu...) i Nedved (oczywiście mógłby zagrać De Ceglie lub nawet Giovinco, ale Nedved to bardzo pewny punkt drużyny...), w ataku może zagrać każdy(!), chętnie zobaczyłbym Trezegueta od 1 minuty z Del Piero ;].
O wynik jestem jakoś dziwnie spokojny...
FORZA!
stahoo pisze:RAI 1 jest na 229 kanale C+.
214 na Cyfrowym Polsacie. Mecz z Catanią był chyba dostępny i mam nadzieję, że dzisiejszy także taki będzie.


olom23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2009
Posty: 138
Rejestracja: 20 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 19:03

1 post: Przepraszam Was za błędy ortograficzne... Spieszyłem się, żeby poprawić dyktando z polskiego :lol: :lol:

2 post:
stahoo pisze:Ja bym Juve na ten mecz ustawił tak:

-------------------Manninger--------------------
Grygera-----Mellberg-----Legro-----Molinaro
Marchionni---Sissoko----Poulsen---De Ceglie
------------Trezeguet-----Giovinco------------

Myślałem o Ariaudo za Legro, ale biorąc pod uwage brak Chielliniego, słaba forme Molinaro i tragiczną Grygery to chyba nie jest dobry pomysł.

Jak z graczy powołanych ustawić środek pomocy do 4-4-3? Jakos nie mam pomysłu biorąc pod uwage fakt, że Tiago jest świeżo po kontuzji, nie ma Marchisio i Zanettiego.

Dla przypomnienia, powołani:
4 Mellberg
8 Amauri
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Nedved
12 Chimenti
13 Manninger
16 Camoranesi
17 Trezeguet
18 Poulsen
20 Giovinco
21 Grygera
22 Sissoko
28 Molinaro
29 De Ceglie
30 Tiago
32 Marchionni
33 Legrottaglie
41 Ariaudo
Sory ale takim składem jaki podałeś wątpię abyśmy wygrali! :stop:

P.S PRZEPRASZAM ZA POST POD POSTEM!!!!!!

nie przepraszaj tylko następnym razem pomyśl i wyedytuj posta. Kornknot


Zablokowany