Serie A (21): Udinese 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 18:45

goly pisze:Wczoraj gdy nastała godzina 20:20 powiedziałem sobie "Kij! leje na lekcje, lepiej obejrzeć mecz Juve". Rozwiesiłem flagę i szalik, założyłem koszulkę, krótko mówiąc napaliłem się jak bóbr ale po 15 min meczu mój zapał ostygł. Juventus był bezradny. Nasi zawodnicy albo byli tak zmęczeni iż nie umieli wykonać kilku celnych podań albo faktycznie nasza drużyna jest złożona z darmozjadów :| Tak naprawdę nie wiem który z zawodników zasługuje na jakiekolwiek wyróżnienie, chyba tylko Iaquinta. Nie wiem dlaczego gramy systemem 4-4-2 skoro skrzydłowi nic nie działają, to chyba taka zasłona dymna w wykonaniu naszego trenera. Camor jest nam potrzebny jak człowiekowi tlen. Gdy nie obecni są Del Piero i Camoranesi niema kto rozgrywać piłki, a napastnicy nie mogą doczekać się żadnej celnej wrzutki. Poza tym ładny gol Di Natale :bravo: Następny mecz z Cagliari, z nimi nie możemy sobie pozwolić na stratę pkt.
Gramy 4-4-2 bo wtedy mamy 2 bezproduktywnych skrzydlowych i 2 bezproduktywnych bocznych obroncow. We czterech moze cos zdzalaja a gdybysmy grali 4-3-3 skrzydlami bysmy atakowali tylko dwojka obroncow.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 19:41

Śmiem twierdzić, że w zestawieniu 4-3-3 możemy zdziałać więcej niż na obecnym 4-4-2. Nedved i tak już praktycznie nie gra jak skrzydłowy, a bardziej jak skrajny środkowy pomocnik.

Nie kręciłbym nosem, gdyby Ranieri zaczął grać z Camorem i Giovinco na skrzydłach w 4-4-2. De Ceglie mógłby wchodzić przy obronie wyniku. Tylko takie akcje dopiero jak Chiellini wróci, a Mellberga przesunie się na prawą za Grygere. Mogliby wypożyczyć jakiegoś prawego lub środkowego obrońcę tak jak w zeszłym roku :/.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 20:23

Arbuzini pisze:Mogliby wypożyczyć jakiegoś prawego lub środkowego obrońcę tak jak w zeszłym roku :/.
A kogo takiego wypożyczyliśmy w tamtym roku? Bo chyba nie masz na myśli totalnie bezużytecznego jak sie okazało Stendardo?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 20:27

Siewier pisze:Bo chyba nie masz na myśli totalnie bezużytecznego jak sie okazało Stendardo?
Przydał się, nie gadaj. Fakt - zagrał tylko kilka meczów - ale jednak zagrał. A jak już był na boisku prezentował się dobrze.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 20:30

Łukasz pisze:
Siewier pisze:Bo chyba nie masz na myśli totalnie bezużytecznego jak sie okazało Stendardo?
Przydał się, nie gadaj. Fakt - zagrał tylko kilka meczów - ale jednak zagrał. A jak już był na boisku prezentował się dobrze.
Gdybyśmy kupili Stendardo z Lazio byłoby o wiele lepiej, a bezużyteczny Grygera pewnie grzałby ławe.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2009, 20:49 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 20:35

Era Gigli-Secco-Blanc-Ranieri w Juve to era minimalistow na forum. Zadowalajcie sie dalej pilkarzami pokroju Marchionni, Stendardo, Marchisio a daleko zajdziecie...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2009, 20:43

Siewier pisze:
Arbuzini pisze:Mogliby wypożyczyć jakiegoś prawego lub środkowego obrońcę tak jak w zeszłym roku :/.
A kogo takiego wypożyczyliśmy w tamtym roku? Bo chyba nie masz na myśli totalnie bezużytecznego jak sie okazało Stendardo?
Mam na myśli tego gracza. To był dobry ruch. Zagrał w pięciu spotkaniach. Żadnego nie przegraliśmy. Nie przypominam sobie też żeby grał niepewnie albo zawalił jakąś sytuację. Nie wiem czego jeszcze oczekiwać od trzeciego/czwartego obrońcy :think: . Swoje zrobił i chwała mu za to. Grygera jest dramatyczny, w jego miejsce powinien grać Mellberg (albo nowy zawodnik). W wypadku jakiejś kontuzji leżymy, bo po prostu nie ma kto grać w środku.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2009, 09:13

Śmiem twierdzić, że w zestawieniu 4-3-3 możemy zdziałać więcej niż na obecnym 4-4-2.

Z takimi bocznymi obrońcami? Wątpię.


Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2009, 10:23

JaPs pisze:Era Gigli-Secco-Blanc-Ranieri w Juve to era minimalistow na forum. Zadowalajcie sie dalej pilkarzami pokroju Marchionni, Stendardo, Marchisio a daleko zajdziecie...
Marchisio ? Jeden z lepszych piłkarzy w tym sezonie. Nie bardzo wiem co można mu zarzucić...


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2009, 15:32

A najsmieszniejsze jest to ze z powodu tego calego zfrustowania srodowym meczem, nikt nie zalozyl tematu o jutrzejszym z Cagliari :smile:

Oj, ta porazka musiala zabolec :prochno:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 14:53

Łukasz pisze:
Siewier pisze:Bo chyba nie masz na myśli totalnie bezużytecznego jak sie okazało Stendardo?
Przydał się, nie gadaj. Fakt - zagrał tylko kilka meczów - ale jednak zagrał. A jak już był na boisku prezentował się dobrze.
Niestety podejrzewam, że gdyby nie klauzula, że musiał w iluś tam spotkaniach wystąpić to pewnie Ranieri by go nie wystawił w żadnym spotkaniu. Poza tym, co nam to dało? to takie typowe łatanie dziury na jedną zimę, dziury która za jakiś czas robi się jeszcze większa i boleśniejsza w skutkach.


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:02

Mrówa pisze: Marchisio ? Jeden z lepszych piłkarzy w tym sezonie. Nie bardzo wiem co można mu zarzucić...
Przeciętność...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 16:26

JaPs pisze:
Mrówa pisze: Marchisio ? Jeden z lepszych piłkarzy w tym sezonie. Nie bardzo wiem co można mu zarzucić...
Przeciętność...
Fakt, ale jakby nie było jest to 23 letni zawodnik o którym nikt z nas przed sezonem nie myślał, że będzie odgrywał w zespole taką rolę jak obecnie. Mieli grac Pulsen, Tiago, Zanetti, Sissoko a Marchisio miał się uczyć i powoli nabierać doświadczenia jako jeden z naszej obiecującej młodej gwardii. Został rzucony na głęboką wodę, a mimo to radzi sobie jak na te warunki całkiem nieźle. Nie wymagajmy od chłopaka tego samego czego wymagamy od jego starszych kolegów, którzy mieli decydować o sile naszego zespołu.


Zablokowany