Serie A (11): JUVENTUS 1-0 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2009, 21:09

Obrazek

mecz 11 kolejki Serie A: JUVENTUS - Siena

Czas:

2009-01-11 (niedziela)
Godzina 15:00

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:

Rok założenia: 1904
Barwy: Czarno-białe
Przydomek: Bianconeri, Robur
strona internetowa

Ostatnie mecze

20 grudnia 2008
Siena Inter 1 : 2

14 grudnia 2008
Palermo Siena 2 : 0

7 grudnia 2008
Napoli Siena 2 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Juventus
...
15. Siena

Najlepsi strzelcy drużyn:

11. Amauri (Juventus)
…
3. Khajra (Siena)

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
Boom Sport Two
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
Fox Soccer Channel **
NTV Spor
OBN BiH
Sky Calcio 1
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
Sport 1 (Ukr)
Sport TV1
SuperSport 1 (DigitAlb)
TV Avala
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sport TV HD
~ SuperSport HD1

Przewidywane składy

JUVENTUS
Siena

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D


--------------------------------------------------------------------------------

A więc po dłuższej przerwie nazywanej świąteczno-sylwestrową wracamy i w pierwszym oficjalnym meczu roku 2009 pokażemy na co nas stać i że nie rezygnujemy z walki o Scudetto.
Rywal nie jest wymagający ale jak każda drużyna na pewno zmobilizuje się dodatkowo na mecz z wielkim Juve.
Szczerze to nie przewiduje żadnych problemów tym bardziej że gramy u siebie.
Chciałbym zobaczyć Buffona między słupkami, choć nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie. Okaże się już za kilka dni. Czekam z niecierpliwością :D
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2009, 07:03 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2009, 21:51

Oj, chyba będę musiał oglądać przez internet.
...jeśli na narty nie pojadę. :smile:

U siebie...
2:0, 2:1, 3:1. Niespodzianki nie przewiduję ( :prochno: ) .


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2009, 21:54

Jak chyba kazdego interesuje mnie tylko zwycistwo. Innej opcji nie przewiduje 8) No i przydaloby sie troche poprawic bilans strzelonych bramek. Mam nadzieje, ze Amauri z Alexem poprawia swoja pozycje w tabeli strzelcow. Ogolnie rzecz biorac: Zaczal sie czas, gdzie nie mozna sobie pozwolic na glupie tracenie punktow, a co za tym idzie, moment gdzie trzeba wykorzystywac kazda okazje zeby zblizyc sie do interu! Buffon dzis juz zagral w pierwszym skladzie, wiec jest duze prawdopodobienstwo, ze i w tym meczu wystapi od poczatku :)


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2009, 21:57

No i karuzela kręci się dalej. :D Siena to raczej drużyna własnego boiska, więc nie powinna stawiać nam wysoko poprzeczki. Jak chcemy liczyć się ciągle w walce o scudetto to nie ma innej możliwości jak pokonanie ich.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2009, 22:20

Pewne zwycięstwo w pierwszym ważnym meczu w roku podniosło by morale naszego zespołu, a po dzisiejszym sparingu widzę dużą chęć gry (szczególnie u zawodników "rezerwowych"). Ranieri będzie miał wielki kłopot z wyborem 11-stki, a może inaczej-wielki kłopot z uargumentowaniem dlaczego znowu ten sam skład wyjściowy. Wynik może go obronić. I obroni 8) bo rewolucji nie przewiduje.
3:0 obstawiam, 3 razy Alex Del Piero... tak optymistycznie na koniec. :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2009, 22:35

Zapowiada się na to, że Trezeguet'a nie będzie jeszcze nawet na ławce . A szkoda, bo można by go już powoli wprowadzać do gry właśnie z takimi przeciwnikami. Moim zdaniem wygramy, bo jesteśmy po prostu dużo silniejsi. To, że Inter miał z nimi problemy to już ich sprawa, nie możemy się na to oglądać. Juventus gra u siebie więc sądzę, że będzie znacznie lepiej.
Wynik 2:0 będzie chyba najbardziej prawdopodobny.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 10:17

gladston pisze:Zapowiada się na to, że Trezeguet'a nie będzie jeszcze nawet na ławce . A szkoda, bo można by go już powoli wprowadzać do gry właśnie z takimi przeciwnikami.
Oj chyba się zagalopowałeś. Dopiero zaczął trening z piłką i przewiduje się, że będzie gotowy na Chelsea, ale z naszym sztabem medycznym wiedomo jak jest. David jest póki co dobrze zastępowany. Osobiście nie mogę już wytrzymać na prawej strone bez Camora :angry: Więcej się leczy niż gra, z nim to zupełnie co innego... :roll:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 10:53

Buffon już między słupkami ? miła niespodzianka, choć nie chciałbym powrotu Gigigego przedwcześnie.
Tak czy siak, ławka wygląda imponująco, od dawien dawna. Każdy z ławki może wejść i wnieść nową jakość do gry. Ranieri ma znowu spore pole wyboru i zdziwię sie jeśli przeprowadzi 1 zmianę.

PS. Czy Diffidati:
Grygera, Molinaro, Camoranesi, Sissoko

oznacza, że zawodnicy nie mogą dostać żółtej kartki jeśli nei chcą pauzować w następnym meczu?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2009, 10:57

Miś Coccolino pisze:PS. Czy Diffidati:
Grygera, Molinaro, Camoranesi, Sissoko

oznacza, że zawodnicy nie mogą dostać żółtej kartki jeśli nei chcą pauzować w następnym meczu?
Egzaktli - jak mawiają Anglicy.


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 19:57

ja stawiam 2-0 dla nas :-D no moze 2-1 :-D fajnie ze Buffon stanie mam nadzieje ze bedzie w formie :-D


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 20:27

Powiem tak.Ten mecz pokaże w jakiej formie jesteśmy po Sylwku i Świętach :smile: Tzn.widzieliśmy już przedsmak z Monaco,ale to była niepełna 11.Widziałbym taki skład:
Manninger
Grygera,Legro,Ariaudo,Molinaro
Marchionni,Momo,Marchisio,Giovinco
Amauri,Alex

Skład trochę ryzykowny,ale perspektywiczny ten Ariaudo.Na druga odsłonę meczu Gigiego,który łagodnie musi wejść do gry.Liczę,że wygramy,dwiema bramkami.Musimy pewnie wkroczyć w ten nowy rok.Pozdrawiam


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 20:41

Ja również sądzę, że Ranieri da pograć Manningerowi, a Buffon sobie odpocznie. Przeciwnik nie wygodny, lecz z całą pewnością do ogrania. Mam nadzieję, że Juventus wygra, bo kupon w totolotku już obstawiony :D :happy:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 21:08

Il Tifoso pisze:Grygera,Legro,Ariaudo,Molinaro
No bez jaj. Panowie, ze Sieną trzeba wygrać. Powiedz mi dlaczego niby ma zagrać Ariaudo a nie Mellberg? Wg. mnie to ten drugi jest "trochę" bardziej doświadczony i o wiele pewniejszy. Jeśli chcemy coś wygrać to w każdym meczu trzeba wystawić najsilniejszy skład. Mecz ze Sieną na pewno do najłatwiejszych należeć nie będzie. Ale wierze w 3 pkt.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 21:11

darek pisze:
Il Tifoso pisze:Grygera,Legro,Ariaudo,Molinaro
No bez jaj. Panowie, ze Sieną trzeba wygrać. Powiedz mi dlaczego niby ma zagrać Ariaudo a nie Mellberg? Wg. mnie to ten drugi jest "trochę" bardziej doświadczony i o wiele pewniejszy. Jeśli chcemy coś wygrać to w każdym meczu trzeba wystawić najsilniejszy skład. Mecz ze Sieną na pewno do najłatwiejszych należeć nie będzie. Ale wierze w 3 pkt.
No tak,ale na druga połowę,czy pod koniec.Czemu nie?Młody zobaczymy jakby zagrał.Olof jest pewniejszy powinien zacząć,ale myślę,że Ariaudo powinien dostać szanse


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2009, 21:17

Tez uważam, że Ariaudo powinien dostać szansę z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko grać w sparingach. Bo kiedy jak nie przeciw Sienie ma się ograć i wybiec w podstawowym składzie ? Może w meczu z Milanem ?


Zablokowany