LM (Gr. H) [06]: JUVENTUS 0-0 BATE

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2008, 23:24

mateelv pisze:
kornknot pisze:Zanetti wrócił.
Jak się spisał? Stary, dobry Zanetti?
W moim odczuciu to jeszcze nie, ale nie dziwmy się, ostatni raz grał w wakacje. Mam wielką nadzieje, że szybko dojdzie do formy, bo środek pola u nas ostatnio dziurawy okrutnie. To był długo oczekiwany przeze mnie powrót i wiąże z Cristiano duże nadzieje.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2008, 21:45 przez kornknot, łącznie zmieniany 1 raz.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 00:26

Widzieliście frekwencję? Trochę żal, pustki..


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 00:40

No wlasnie, a porownajcie Man Utd, tam tez juz grali o pietruszke, a stadion byl prawie pelen.


Juve fan
Daw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 01:07

@Jacques
To dziwne, że kibicujesz włoskiemu klubowi skoro masz takie zdanie. Od początku było wiadomo, że remis im wystarcza, więc zagrali na spokojnie. I bardzo dobrze zrobili. W niedzielę mecz z Milanem (oni mają więcej odpoczynku), a w ostatnie kolejce Lecce też nas zmusiło do wysiłku, więc bardzo dobrze, że oszczędzają siły. Tak już Włosi grają.

Giovinco strasznie spartaczył karnego, ale też nie przesadzajcie, bo jak zwykle popadacie w skrajności. Zagrał dobrze - jest geniuszem, zagrał słabo - jest słabym dzieciakiem.

A co do meczu:
- jeżeli De Ceglie ma grać w pomocy, to musi trochę nad dryblingiem popracować,
- MM musi zostać sprzedany. Wpadłem na taki pomysł, że może byśmy go upchnęli Romie (jako część zapłaty za Aquilaniego :wink: ),
- dobrze, że Zanetti już gra. Co prawda jest daleki od optymalnej formy, ale on musi zacząć łapać minuty, wchodzić w rytm meczowy i odbudowywać kondycję. Będzię nam b. potrzebny w 1/8.[/b]


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 02:13

no wlasnie, frekwencja zenujaca... dla nich ten 40-tysiecznik to zdecydowanie za duzo; takie historie to pamietam z Amiki w meczach o pietruszke ale nie k. w Juventusie... a tak balwany tesknily za Olimpico gdy gralismy na delle Alpi, ze w centrum miasta, ze widok, ze atmosfera... pfu, ta zbieranina nieudacznikow nie jest godna takiego klubu


calma calma
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 10:43

Jacques pisze: Czemu Ranieri nie posprawdzał innych graczy/taktyki ? Taka Barcelona z góry zapowiedziała że da pograć młodzieży, wynik jest nieważny. I co ? Zagrali młodzieżowcy plus zmiennicy, grali ofensywny i efektowny futbol. Dostali 2-3 ? Co z tego, kibice wyszli ze stadionu zadowoleni, bo z chęcią pooglądali młodzież i trochę składnych akcji. A kibice Juve co dostali ? beznadziejny i nudny remis i zero "atrakcji personalnych".
Ranieri dlatego nie posprawdzał innych graczy, że mogłoby się to skończyć właśnie jak z Barceloną. Przy naszej porażce chyba wyszlibyśmy z drugiego miejsca, a to ciekawe by nie było.
Atrakcja personalna.. hmm myślę, że w tych kategoriach można upatrywać występu Giovinco, grającego niemal przez cały mecz. Zastanawia mnie, jak wielu, czemu akurat on podszedł do karnego ? :shock:
Ktoś tu napisał, że dziwi go zmiana Amauri->DP. Większość domaga sie Seby na boisku, więc gdyby został wtedy zmieniony też można by marudzić, ze czemu tak szybko itp.

MM znowu dzisiaj nie zaszalał. Trafił co prawda w słupek, miał jedno dobre podanie do Alexa, ale nie przypominam sobie by wygrał jakiś pojedynek po czym stworzył zagrożenie, dośrodkował. Smutne. Oby Camor był gotowy.
kornknot pisze:
mateelv pisze:
kornknot pisze:Zanetti wrócił.
Jak się spisał? Stary, dobry Zanetti?
W moim odczuciu to jeszcze nie, ale nie dziwmy się, ostatni raz grał w wakacje. Mam wielką nadzieje, że szybko dojdzie do formy, bo środek pola u nas ostatnio dziurawy okrutnie. To był długo oczekiwany przeze mnie powrót i wiąże z powrotem Cristiano duże nadzieje.
Tak sobie myślę, że do końca roku powinien mieć za sobą taki trudny okres powrotu na boisko po kontuzji. Od połowy stycznia powinien już dorównywać reszcie tak fizycznie, jak i pod względem ogrania.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 11:23

Jaques - problem polega na tym, że nie jesteśmy Barceloną. Ani nie mamy jeszcze takiej kadry, żeby nasze rezerwy mogły grać w LM, ani nie mamy tej mentalności żeby zawsze pięknie grać. Poza tym oni mogli przegrać - i tak i tak wyszli z pierwszego miejsca. My musieliśmy zdobyć punkt, więc zachowawczość musiała być, dlatego u nas nie grali Rossi, Ekdal, Iago itd.
Jak się spisał? Stary, dobry Zanetti?
Do tego jeszcze długa droga.

Co do kibiców - widać jaka frekwencja na Olimpico, widać ile odpowiedzi w tym temacie :roll:
Daw pisze:Giovinco strasznie spartaczył karnego, ale też nie przesadzajcie, bo jak zwykle popadacie w skrajności. Zagrał dobrze - jest geniuszem, zagrał słabo - jest słabym dzieciakiem.
Nikt tu nie pisze, że jest słabym dzieciakiem. Ale nie wierzę, żeby od tej presji tak bardzo mu noga z piłki zeszła. Po prostu walnął na wiwat i się przeliczył.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 12:03

Na wstępie zaznacze, że meczu nie oglądałem.
:oops:
Miś Coccolino pisze:Ale nie wierzę, żeby od tej presji tak bardzo mu noga z piłki zeszła. Po prostu walnął na wiwat i się przeliczył.
Jak dla mnie - presja. Inaczej tego strzelanego na wiawat przed siebie karnego wytłumaczyć się zwyczajnie nie da. On po prostu mocno kopnął piłkę przed siebie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 12:14

a ja ewidentnie widziałem próbę karnego w stylu Alexa. Do końca czekam na bramkarza i potem wybieram róg. Bramkarz poszedł w lewo, to Seba chciał kopnąć w prawo, tyle, że zabrakło precyzji w samym strzale. Na to oczywiście składa się presja i brak doświadczeniaoraz co tam kto jeszcze woli.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 13:28

jakos nikt nie wrzuca

http://meczyki.pl/skrot.php?id=192

obszerny skrót z uefa.com


Obrazek
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 15:48

Obszerny Skrót Uefa.com

LQ

Kod: Zaznacz cały

http://hostuje.net/file.php?id=c17c61032a3af6f775891a4383a22937
     Lub
     http://rapidshare.com/files/172359260/_allgoals.pl__Juventus_v._BATE_LQ.wmv
HQ

Kod: Zaznacz cały

http://hostuje.net/file.php?id=e4dc6b36063116f750133b71c6fae90a
     Lub
     http://rapidshare.com/files/172363563/_allgoals.pl__Juventus_v._BATE_HQ.wmv


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 18:44

Łukasz pisze:Na wstępie zaznacze, że meczu nie oglądałem.
:oops:
Miś Coccolino pisze:Ale nie wierzę, żeby od tej presji tak bardzo mu noga z piłki zeszła. Po prostu walnął na wiwat i się przeliczył.
Jak dla mnie - presja. Inaczej tego strzelanego na wiawat przed siebie karnego wytłumaczyć się zwyczajnie nie da. On po prostu mocno kopnął piłkę przed siebie.
No albo źle ustawił piłkę. Widziałem na transmisji z onetu, że "wapno" było wydeptane. Giovinco ustawił piłke na samym skraju "kółka". Wystarczyło źle trafić w piłke (za bardzo od dołu) i ta juz poleciała za wysoko.
Nie ma już co tego rozpamiętywac bo mamy 1 miejsce. Szkoda, że Seba nie ma pierwszej bramki w CL.


Lukas1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 19:00

Kolejny mecz Juve bez zrywu.Zaczynam się martwić .Oby Trezeguet i Buffon wyzdrowieli ,bo nie będzie wesoło.Samo szczęście nie pomoże...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2008, 19:09

W tym "zrywie" o którym piszesz Buffon by wiele nie pomogł. Trezeguet raczej też- on jest od dostawiania nogi. Potrzebny jest zdrowy Camor, Zanetti w optymalnej formie i/lub rozgrywający środkowy pomocnik...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2008, 15:13

Jeszcze tylko wracając do meczu powiem kilka zdań. Frekfencja wiadomo, tragedia.
Amibcja naszych zawodników na 1...nie pokonalismy Bate ani razu, totalny brak zaangażowania , smutne, bo to był mecz dla dublerów a taki Marchionni strzela w słupek z 3 metrów :think:

Giovinco miał trochę w majtach przy karnym, czego efekty zobaczyliśmy. Generalnie oczekiwałem po naszych zawodników choć trochę profesjonalizmu, nie zobaczyłem nic. Cóż, najważniejsze 1 miejsce. Dodam tylko, że gdyby nie 2 mecze z Realem, zapomniałbym chyba o tej fazie grupowej :roll:


Obrazek
Zablokowany