Serie A (14): JUVENTUS 4-0 Reggina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 12:39

Treść posta usunięta przez przypadek /leniup


Obrazek
gigi123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2008
Posty: 10
Rejestracja: 11 listopada 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 13:04

Skad masz takie info ze ma byc mecz C+ / przezciesz ma byc Inter -Napali cos ci sie chyba pomylilo /

SORKII MECZ W SOBOTE FAKTYCZNIE NA C+ ;)
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2008, 13:11 przez gigi123, łącznie zmieniany 1 raz.


Z JUVE OD 1996
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 13:10

Przeciwnik teoretycznie z tej najniżej półki, ale wszyscy wiemy jak Claudio potrafi motywować na takie mecze. Teoretycznie przegrali z Genuo 4-0, my ich pojechali 4-1 wiec nie powinno być problemów, ale mecz meczowi nie równy. Ich zwycięstwo w Udine budzi szacunek.
Już przestaję nawet myśleć, że zobaczymy Sebe dłużej niż 20 minut. Na pewno uśmiech na twarzy powoduje , że do gry wraca Camor który jest naszym kluczowy zawodnikiem. Spodziewam się dużo piłek do napastników tzn. Amauriego i , że w końcu strzeli więcej niż jednego gola.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 13:25

Mecz trzeba wygrać zważywszy na to że czołówka ma spore szanse na stratę punktów. Inter-Napoli , Palermo-Milan, Roma-Viola.

Nie wiem tylko kto ma strzelać dla nas bramki :roll: . Amauri to słabizna, Nedved kompletnie bez formy. Trzeba liczyć na Alexa, Camora albo dostawienie nogi przez Amauriego.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 13:30

Naturalnie liczę na 3 punkty z tą ekipą,jednak zdaję sobie sprawę z faktu,że może to być niewygodny przeciwnik,co pokazały ostatnie zaskakujące wyniki Regginy.Mam natomiast nadzieję,że sobie z nimi poradzimy i to bez problemu...W końcu jesteśmy Juve,a to zobowiązuje...Trzeba odrabiać straty i oby zaczęło się to już w tej kolejce,gdyż możliwa jest strata punktów przez inter.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 14:19

Zwycięstwo obowiązkowe. I to najlepiej różnicą kilku bramek, po to by morale drużyny wzrosły po ostatnich meczach. Teoretycznie Reggina nie ma szans, ale jak to było z np. Catanią? Nedved zapewne wybiegnie w podstawowym składzie, a szkoda, bo przydałby mu się odpoczynek. Giovinco powinien dostać szansę gry w Serie A po raz drugi w tym sezonie. Alex-Iaquinta czy Alex-Amauri? Nad tym się zastanawiam. Zapewne tą drugą opcję wybierze Ranieri, a szkoda, bo Vicenzo gorzej od Brazylijczyka na pewno się nie prezentuje. 3 pkt muszą być! Forza Juve!


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 14:57

Nie przyjmuje do wiadomości innego wyniku niż wysokiej wygranej. W meczu z Zenitem pokazaliśmy, że umiemy stwarzać dobre sytuacje. Ekstra, że meczyk poleci na C+Sport 8) sie obejrzy. Co do składu to dałbym odpocząć Nedvedowi, w jego miejsce Giovinco. W ataku najchętniej zobaczyłbym duet Alex - Vincenzo, Amauri może w okolicach 60' zmienić któregoś z nich. Typuje skromne 3-0.
:ball: Iaquinta
:ball: Camoranesi
:ball: Amauri


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 15:47

Cholera niby mecz na C+ ale rodzinka pewnie będzie finał Mam Talent oglądać. :angry: :angry: Niedobrze :/

Co do meczu to liczę na pewne 3 punkty, gładką wygraną i gratis stratę punktów przez Milan i Inter. :prochno:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 16:14

Pierwszego co przychodzi mi na myśl, to to, że Ranieri mógłby dać grać Giovinco od początku, bo Nedved to nie jest terminator, poza tym ostatnio prezentuje się bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Znając jednak "Siwego" to po raz kolejny zobaczymy Sebe w końcowych fragmentach spotkania :roll: Jeśli chodzi o atak to gdyby Iaquinta prezentował skuteczność zbliżoną do Amauriego to nie miałbym wątpliwości kogo wystawić w tym meczu, a tak to chyba jednak zdecydowałbym się na Brazylijczyka. Czego się obawiam? Tego, że znowu nie będzie komu rozegrać piłki, ale na szczęście to tylko Reggina...
Mimo wszystko jestem pewien zwycięstwa i to zdecydowanego :whistle:

Mrozzi pisze:W końcu jesteśmy Juve,a to zobowiązuje

Taaa, ale niczego nie gwarantuje...
Gotti pisze:Nie wiem tylko kto ma strzelać dla nas bramki :roll: . Amauri to słabizna


Co ty chcesz od Amauriego, już nie raz nam ratował tyłek w tym sezonie

Edit
Niasty dla mnie Amauri jest przepłaconym piłkarzem i przeciętnym.
Na początku jak strzelał byłem nawet zadowolony, ale to co pokazuję w ostatnich tygodniach to 2 liga. Niech wraca Treze bo zwyczajnie nie ma kto strzelać bramek.


Amauri to nasz najskuteczniejszy strzelec w tym sezonie, więc nie wiem skąd tekst "nie ma kto strzelać bramek". Oczywiście meczu z Interem nie może zaliczyć do udanych (zresztą jak cała drużyna), ale zagrał wcześniej kilka bardzo dobrych spotkań i bardzo możliwe, że bez niego bylibyśmy niżej w tabeli.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2008, 16:36 przez Niasty, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 16:18

Niasty dla mnie Amauri jest przepłaconym piłkarzem i przeciętnym.
Na początku jak strzelał byłem nawet zadowolony, ale to co pokazuję w ostatnich tygodniach to 2 liga. Niech wraca Treze bo zwyczajnie nie ma kto strzelać bramek.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 16:57

Krótko o zbliżającym się meczu:
Reggina pokonała Atalantę u siebie 3-1 i Udinese na wyjeździe 1-0. Są na fali. Tyle, że Atalanta to chimeryczny zespół a Udinese powinno się wstydzić, naprawdę wstydzić porażki w meczu z takim przeciwnikiem. Reggina, to drużyna która musi walczyć o utrzymanie, w meczu z takimi drużynami zwycięstwo to obowiązek, w takich pojedynkach wygrywa się scudetto. Dlatego nie interesuje mnie nic innego niż trzy punkty, również nie ważne czy po 1-0 czy 4-0. Musimy być rzemieślnikami dążącymi do perfekcji.
Reggina to drużyna, która przyjedzie do Turynu się bronić i przede wszystkim za wszelką cenę przeszkadzać nam w graniu w piłkę. Myślę, że jeśli przyciśniemy ich odpowiednio mocno od początku to pękną, jedna bramka, druga i można oszczędzać siły na kolejne boje. Niby prosto się mówi, ale na Boga, to przecież tylko Reggina a my mamy swoje DNA :smile:
Co do składu, oczywiście jak większość z Was chcę żeby zagrał Giovinco, choć już się nie łudzę, że w tym sezonie zobaczę wielkiego Sebę. Mam nadzieję, że zostanie wypożyczony w styczniu, szkoda, żeby się tak marnował.


Obrazek
Manmacio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2008
Posty: 1
Rejestracja: 26 listopada 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 17:59

Reggina nie jest dobra. Stawiałbym raczej na Iaquintę i Amuriego chociaż del Piero też mógłby wyjść w podstawowym składzie.Obstawiałbym 2-0 dla Juve :-D .


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 18:00

mrowka423 pisze:Cholera niby mecz na C+ ale rodzinka pewnie będzie finał Mam Talent oglądać. :angry: :angry: Niedobrze :/
gdybym ja miał C+ to bym się nie dał

w końcu możesz ich jakoś przekonać że powtórka jest na następny dzien czy kilka dni później albo ostatecznie żeby szli do sąsiada :D


Obrazek
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 19:24

tabo89 pisze:
mrowka423 pisze:Cholera niby mecz na C+ ale rodzinka pewnie będzie finał Mam Talent oglądać. :angry: :angry: Niedobrze :/
gdybym ja miał C+ to bym się nie dał

w końcu możesz ich jakoś przekonać że powtórka jest na następny dzien czy kilka dni później albo ostatecznie żeby szli do sąsiada :D
mission imposible :prochno:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 19:55

Okoni pisze: Typuje skromne 3-0.
:ball: Iaquinta
:ball: Camoranesi
:ball: Amauri
To ma być skromnie? :P . Przecież w tym sezonie Juventusowi nie jest tak łatwo zdobyć 3 goli. Reggina wcale może nie okazać jakimś słabiakiem. Oby tylko Ranieri nie wymyślił jakiejś dziwnej taktyki i żebyśmy znowu w głupi sposób nie stracili pkt. Co do Camora, zgadzam się. Teraz będzie już bardzo groźnym piłkarzem. Miejmy nadzieje, że kontuzje będą go już omijać.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Zablokowany