Serie A (12): JUVENTUS 4-1 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 06:51

Obrazek

mecz 12 kolejki Serie A: JUVENTUS - Genoa

Czas:

2008-11-13 (czwartek)
godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:

Rok założenia: 1893
Pełna nazwa: Genoa Cricket and Football Club 1893
Barwy: czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossoblu, Grifone, Vecchio Balordo
Adres: Villa Rostan
Prezydent: Enrico Preziosi
Trener: Gian Piero Gasperini
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrzostwo Włoch (9): 1898, 1899, 1900, 1902, 1903, 1904, 1915, 1923, 1924
Puchar Włoch (1): 1937

Ostatnie mecze

9 listopada 2008
Genoa Reggina 4 : 0

2 listopada 2008
Udinese Genoa 2 : 2

29 października 2008
Genoa Cagliari 2 : 1

Aktualna sytuacja w tabeli:

6. Juventus
7. Genoa

Najlepsi strzelcy drużyn:

9. Milito (Genoa)
…
5. Amauri (Juventus)

mecz na żywo w TV:

C+ Sport
Boom Sport One
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
G Sports 1
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1 (Cz/Sk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 2 (Hun)
Sport TV1
Sportmanía
SuperSport 5 [ZA]
Telekanal Sport
TV Avala
YES Sport 2
~ Sky Sport HD1 (Italy)

Przewidywane składy

JUVENTUS
Genoa

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

--------------------------------------------------------------------------------

Mecz będzie ciężki - spotykają się drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli, które maja duże aspiracje. Ponadto obie są w wyśmienitej formie bo wszyscy wiemy jak dobrze radzi sobie Juve ale Genoa też nie jest gorsza. Tak jak my mamy Del Piero w ataku tak oni mają tam Milito - prawdziwego asa prowadzącego w klasyfikacji strzelców dzięki ostatniemu hat-trickowi. Zapowiada się więc niesamowita walka ale to dobrze bo będzie to tym samym piękne piłkarskie widowisko.

---------------------------------------------------------------------------------

WAŻNA INFORMACJA:


Uprzedzając pytania o to czemu gramy w czwartek pragnę poinformować wszystkich iż jest to spowodowane meczem rugby Italia - Argentyna rozgrywanym w Turynie na Olimpico w ten łikend
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2008, 13:22 przez tabo89, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 08:08

Meczyk leci na Rai 3 Africa :happy:

Po ostatnich sześciu kolejnych zwycięstwach nie widzę innego rozwiązania niż nasze zwycięstwo 8) Jeśli chcemy zdobyć scudetto to nie możemy tracić punktów z takimi zespołami jak Genoa, choć wiadomo, że to trudny przeciwnik. Jestem naprawdę pewien zwycięstwa w czwartkowym spotkaniu i kolejnym z interem :twisted:


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 08:10

mecz będzie można obejrzeć na c+sport :) :)

zródło

miejmy nadzieję ze zagramy tak jak ostanie mecze i nie zlekceważymy drużyny która potrafi namieszać liczę na kolejne 3 pkt i dobre samopoczucie przed meczem z interem


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 08:48

blackrider85 pisze:mecz będzie można obejrzeć na c+sport :) :)

zródło
:happy:

A co do meczu co przyznam, że Genoa to rywal, którego obecnie najbardziej się obawiam. Mają naprawdę interesujący, wyrównany skład pozwalający myśleć o 5 miejscu w tabeli. W dodatku Milito jest w świetnej formie, a Palladino na pewno będzie chciał nam coś udowodnić. Także spodziewam się bardzo trudnego meczu, ale obstawiam 2-0 dla naszych
:ball: Del Piero (free kick) :ok:
:ball: Iaquinta :ok:

FORZA JUVE :dance:


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 09:04

Mam tylko jedno pytanie, czemu gramy w czwartek ? a reszta gra normalnie :roll:
tabo89 pisze:jest to spowodowane bodajże jakimś ważnym meczem reprezentacji Italii w rugby rozgrywanym na Olimpico

tak gdzieś czytałem ale nie mogę przypomnieć sobie źródła
Dzięki :wink: tak swoją drogą zaorają nam murawe rugbiści :prochno:
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2008, 09:36 przez kamilu_87, łącznie zmieniany 1 raz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 09:29

kamilu_87 pisze:Mam tylko jedno pytanie, czemu gramy w czwartek ? a reszta gra normalnie :roll:
jest to spowodowane bodajże jakimś ważnym meczem reprezentacji Italii w rugby rozgrywanym na Olimpico

tak gdzieś czytałem ale nie mogę przypomnieć sobie źródła

-------------

mam już źródło
juveluck pisze:
figc1898 pisze:Mam pytanie: czy ktoś wie dlaczego mecz Juventus - Genoa jest w czwartek 13. listopada jak inny grają normalnie w sobotę (15) i niedzielę (16) ?
Bo na Olimpico w ten weekend będzie jakiś ważny mecz rugby Italii z Argentyną.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 09:42

Już od dawna nie ogladam kazdego meczu Juve z takim napieciem jak teraz. Kazde nasze potkniecie w Serie A moze byc dla nas ciosem w plecy. Trzeba wygrać z Genoa, chocby nie wiem co, bo jak wygramy oddalimy sie od druzyn za naszymi plecami, a jest nawet szansa ze wskoczymy na 2 miejsce,ale trzeba liczyc na potkniecia Lazio, Milanu, Udinese i Napoli.Ale nie mozemy sie ogladac za innych, musimy grac swoje. Ciesze sie ze awansowalismy juz w LM do 1/8 bo teraz mozemy bardziej skupic sie na Serie A, a to bardzo cieszy. Jak ktos juz powiedzial, musimy uwazac na Diego Milito, bo jest bardzo grozny, poza tym Genoa urwała punkty Interowi na jego terenie, grajac dzielnie i odwaznie przez 30 min. w "10". Poza tym chce tez, zebysmy wygrali, bo wygrana przed Interowi doda nam wielkiej mocy i bedzie super mecz, ale niech nasi chłopcy nie mysla jeszcze o Interze, fajnie ze gramy w czwartek, bedziemy miec najwiecej czasu na sumienne przygotowanie sie do tego meczu. A wiec nasi do boju i licze na pewne zwyciestwo Forza Juve :!:


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 09:49

Po ciezkim poczatku sezonu, w koncu sie odrodzilismy i ogrywamy kazdego, kto tylko staje nam na drodze. Nie wyobrazam sobie, zeby teraz mialo byc inaczej. Del Piero i spolka beda mieli ciezka przeprawe. Zabojczo skuteczny Milito napewno nie da odpoczac naszej defensywie. Zreszta 9 bramek w 11 meczach mowi samo za siebie. Jestesmy na fali i trzeba kontynuowac serie zwyciestw, mimo, iz, rywal bedzie naprawde mocny. Dodatkowa motywacja Genoi jest to, ze maja do nas tylko pkt straty. Poza tym eks-Juventini beda chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony. Jednak nam wystarczy tylko rzut wolny egzekwowany przez Del Piero i wszelkie ich nadzieje zgasna :smile: 8)


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 10:29

Mnie najbardziej interesuję to, czy na placu zobaczymy Giovinco. Jeżeli zamiast niego, znowu wybiegnie De Ceglie... to życzę Ranieriemu porażki.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 11:28

Coś czuję,że na murawie może nie pojawić się Seba...Trzeba mieć na uwadze,że w tej kolejce odpoczywał Nedved i to właśnie Czech może wyjść na murawę w pierwszym składzie...Pozostaje jedynie nadzieja,że i w czwartek Ranieri nie skorzysta z usług Czecha,w końcu spotkanie z interem zbliża się wielkimi krokami...Z innej jednak strony na to patrząc mecz na San Siro odbędzie się półtora tygodnia po meczu z Genoą...Trudno przewidzieć,jaką filozofią pokieruje się Ranieri.Do pierwszego składu powinien powrócić Grygera,liczę także,że zamiast Molinaro zagra na lewej flance obrony De Ceglie...Mam nadzieję,że wreszcie na prawej stronie wystąpi Camor,który powinien się ogrywać po kontuzji...Ciekaw natomiast jestem,czy władze ligi nie zawieszą Sissoko,który kopnął przeciwnika w spotkaniu z Chievo i raczej zachowanie to zasługiwało na pokazanie czerwonej kartki...Natomiast co do Milito-nie bałbym się jego postawy aż tak bardzo-w końcu nasza defensywa poradziła sobie z Ruudem na Bernabeu,to i z napastnikiem Genoi powinna "dać radę".Tak swoją drogą trzeba to spotkanie koniecznie wygrać-nie możemy w chwili obecnej pozwolić sobie na inne niż zwycięskie rezultaty.Zwłaszcza,że właśnie II kolejne kolejki mogą wiele zmienić w tabeli.Będące przed nami w zestawieniu Lazio gra z Romą,inter zaś na wyjeździe z nieprzewidywalnym Palermo.Potem zaś czeka nas konfrontacja interu z Juve na S.S...Spotkanie z Genoą trzeba by wygrać także z innego powodu.Mianowicie po tym meczu będzie chwila zasłużonego odpoczynku dla naszych graczy...Należy zatem skoncentrować się i zrobić wszystko,aby zanotować kolejne zwycięstwo z rzędu.


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 11:30

_Jah pisze:Mnie najbardziej interesuję to, czy na placu zobaczymy Giovinco. Jeżeli zamiast niego, znowu wybiegnie De Ceglie... to życzę Ranieriemu porażki.
Kibicujesz Ranieriemu zcy Juventusowi? Giovinco gra przeciętnie i tyle.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 11:39

Giovinco gra przeciętnie...Nie zgodzę się...Co prawda daleki jestem od kierowania się tym,co mówi prasa,ale w przypadku Seby wszelkie pochwały pod jego adresem nie są wcale bezpodstawne-to piłkarz,któremu brakuje jedynie...ogrania...


Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 11:51

Nie ma innej możliwości niż zwycięstwo. Rozpędzone Juve na pewno nie zatrzyma Genoa. Morale też muszą być na wysokim poziomie


Obrazek
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 12:01

mrozzi pisze:Giovinco gra przeciętnie...Nie zgodzę się...Co prawda daleki jestem od kierowania się tym,co mówi prasa,ale w przypadku Seby wszelkie pochwały pod jego adresem nie są wcale bezpodstawne-to piłkarz,któremu brakuje jedynie...ogrania...
Jeśli grał to grał przeciętnie. Wyjątek to mecz z Catanią, a z Bate oprócz asyst nie pokazał nic.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 12:26

matekkuba pisze:
mrozzi pisze:Giovinco gra przeciętnie...Nie zgodzę się...Co prawda daleki jestem od kierowania się tym,co mówi prasa,ale w przypadku Seby wszelkie pochwały pod jego adresem nie są wcale bezpodstawne-to piłkarz,któremu brakuje jedynie...ogrania...
Jeśli grał to grał przeciętnie. Wyjątek to mecz z Catanią, a z Bate oprócz asyst nie pokazał nic.
Wole zeby "nic nie grał" tak jak to napisałeś i asystował przy bramkach, aniżeli grał jak Marchionni, który przez całe mecze sobie truchta po boisku albo tak jak w meczu z Chievo zagrywa piłke wyłącznie do tyłu...Camor wracaj!! to samo tyczy sie De Ceglie....biegał troche tu, troche tam...ale wrzutki ma na poziomie Molinaro...nie mam pojęcia czemu Seba nie gra... :prochno:


Zablokowany