Serie A (11): Chievo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 16:14

Obrazek

mecz 11 kolejki Serie A: Chievo - JUVENTUS

Czas:

2008-11-09 (niedziela)
Godzina 15:00

Miejsce:

Stadio Marc'Antonio Bentegodi
Poj. 45 000

O przeciwniku:

Rok założenia: 1929
Barwy: Żółto-niebieskie
Przydomek: Gialloblu, Asini Volanti (Latające Osły)
Prezydent: Luca Campedelli
Trener: Domenico Di Carlo
strona internetowa

Ostatnie mecze

2 listopada 2008
Palermo Chievo 3 : 0

29 października 2008
Chievo Lazio 1 : 2

26 października 2008
Cagliari Chievo 2 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

6. Juventus
...
18. Chievo

Najlepsi strzelcy drużyn:

5. Amauri (Juventus)
…
2. Marcolini (Chievo)


mecz na żywo w TV:

Hi Soccer
Sky Calcio
~ Sky Sport HD2 (Italy)

retransmisja: PS Extra ( link )

Przewidywane składy

JUVENTUS
Chievo


źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

---------------------------------------------------------------------

Nie oszukujmy się - chyba po tych ostatnich zwycięstwach żaden rywal, a zwłaszcza Chievo (z całym szacunkiem dla nich), nie jest nam straszny.
Juventus na prawde złapał wiatr w żagle w dobrym momencie i pozwoli nam to piąć się coraz wyżej w ligowej tabeli. Mecz z Chievo oczywiście nie będzie bułeczką z masłem bo takich spotkań już nie ma, więc piłkarze powinni się skoncentrować. Nie ułatwią nam też na pewno tego spotkania kibice a piłkarze też będą chcieli się pokazać pod wodzą nowego trenera.

Mam nadzieje jednak że postrzelamy sobie trochę i pokażemy charakter :-D
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2008, 06:33 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 16:23

Chyba jak kazdy tak i ja licze na 3 pkt.. po wspanialym zwyciestwie nad Realem :dance: teraz nie powinnismy miec zadnych problemow...

Wydaje mi sie ze Ranieri da odpoczac niektorym zawodnikom..Za Nedveda powinien grac Giovinco za Marchioniego wejdzie Camoranesi, moze nawet Iaquinta wejdzie w podstawowej 11stce.

forza Bianconeri :C


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 16:36

Zgadzam sie najwyzszy czas dac Giovinco zagrac od poczatku bo Pavel napewno jest wycienczony po tym spotkaniu chociaz caly czas mnie zadziwia :P Oczywiscie licze na 3 pkt.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 16:39

Podejrzewam iż będzie to zacięty mecz ponieważ Chievo będzie ten mecz grać pod wodzę nowego trenera i na swojej murawie. Juventus po zwycięstwie z Realem jest z pewnością dobrze nastawiony do meczu pod względem psychicznym, co zapewne ułatwi nam drogę po trzy kolejne mam nadzieje że ładnym stylu trzy punkty. Jak mówiłem Juventus jest dobrze nastawiony psychicznie, ale czy kondycyjnie. Właśnie to może stanąć pod znakiem zapytania, czy Juventus wytrzyma mecze w tak krótkim okresie. Szczególnie po dwóch trudnych meczach z Romą i Realem, wprawdzie Roma przeżywa kryzys i znajduje się w dolnej części tabeli, ale tam nadal grają jedni z najlepszych graczy serie A i świata. Dlatego uważam że kilku zawodników szczególnie czynnych w ostatnich meczach powinna odpoczęć, lub wejść w drugiej części spotka. Jak myślę większość jak i również ja spodziewają się trzech punktów, ale czy tak będzie - zobaczymy


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 16:55

Ten mecz to pewne 3 punkty - bynajmniej na papierze. Mimo wszystko Ranieri powinien odpowiednio zmotywować naszych graczy, bo granie z tymi "słabymi" jest czasami trudniejsze niż z czołówką.
Zastanawia mnie jedna rzecz, czemu Ranieri nie stawia na Mauro? W sumie te składy wyjściowe mogą się zmienić, ale Camor to nasza główna siła ofensywna i nie wiem czy ma on nadal jakiś lekki uraz czy po prostu Ranieri przestaje na niego stawiać. :roll:

Za Nedveda bym wstawił Giovinco bo kiedy on ma grać jak nie w meczu ze słabiutkim Chievo? Iaquinta też powinien dostać szanse, bo szkoda mi na niego patrzeć jak wchodzi na ostatnie minuty i już nic nie jest w stanie ustrzelić.

Wielkiego spektaklu sądzę, że nie będzie i strzelimy 1-2 bramki. Ważne żeby zdobyć 3 punkty i poprawić naszą sytuację w tabeli, bo już niedługo bardzo wyczekiwany i z pewnością bardzo trudny mecz z Interem na San Siro.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 17:01

Myślę, ze to o czym pisze Gotti stanie się faktem. Amauri i Nedved dostaną odpoczynek,a w ich miejsce kolejno Iaquinta i Giovinco. Według mnie bankowo zagra Camoranesi. Marchionni i tak ostatnio grał zadziwiająco dużo, jak na swoje możliwości zdrowotne. Większej liczby zmian bym nie chciał, bo mogłaby doprowadzić do chaosu.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 18:03

Po fantastycznych meczach z Realem i Romą liczę na najpewniejsze 3 punkty na świecie. Jesteśmy w świetnej formie, nie daliśmy dojść do głosu takim klubom jak Roma czy Real, więc mecz z Chievo traktuję jak zwykła formalność. Absolutnie nie obawiam się tego, że nasi piłkarze zlekceważą rywala, gdyż w zeszłym sezonie robili to bardzo często i dostali nauczkę. Więc jeszcze raz napiszę Liczę na pewne 3 punkty i kilkubramkowe zwycięstwo :dance:

PS Co do składu to uważam, że w miejsce Amauri'ego powinien zająć Iaq, a Nedveda powinien zastąpić Giovinco. W drugiej połowie można wprowadzić Camora za Marchionni'ego


Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 23:48

Oglądam trochę lige włoska ale Chievo w tym sezonie jeszcze nie widziałem, zmienili trenera więc będą chcieli sie pokazać. Mimo wszystko strata z nimi punktów będzie wielkim niepowodzeniem. Po trudnym meczu w madrycie dałbym odpocząć kilku graczom którzy grali dość sporo ostatnio.
Myśle że:
Amauri->Iaquinta
Molinaro->De Ceglie
Marchionni->Camoranesi
Z trzy zmiany starcza, reszta składu taka jak z Realem, nie ma co eksperymentowac i zmieniać pół składu szczególnie jak sie goni lidera i nie można sie potknąć.


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 00:23

to będzie dopiero sprawdzian dla naszych. po niedzielnym meczu czekac nas bedzie tygodniowa przerwa. bedziemy mogli sobie nieco zapomniec. i teraz wynik da nam odpowiedz. jezeli wygramy? jestesmy mocni. ale jezeli stracimy punkty z takim zespolem jak chievo? to wszystko jest nic nie warte i znowu bedziemy miec pod górke.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 06:30

Moim zdaniem trzeba dać odpocząć kilku graczom, wprowadzić innych głodnych gry. Wtedy będzie chyba łatwiej o zwycięstwo niż grać najsilniejszym składem. Tak więc za DP albo Amauriego wszedłby Iaquinta, za Nedveda De ceglie lub Giovinco. Jeżeli Camor byłby gotów do gry to można by go ustawić na prawej pomocy, albo do środka i Marchionni na prawej stronie. Ważne by zrobić jakąś małą rotację.


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 08:28

Tak jak poprzednik, mysle, ze trzeba dac odpoczac kilku graczom. Przede wszystkim Amauriemu, Nedvedowi. W koncu Iaquinta by sobie cos strzelil 8) I Giovinco moglby sobie pohasać na lewej flance. Po zwyciestwie z Realem, wierze, ze nasi zawodnicy nie podejda do tego spotkania lekkomyslnie i nie zlekcewaza Chievo ktore praktycznie zamyka tabele. Trzeba teraz maxymalnej koncentracji, zebysmy sie sami nie wytracili z rytmu. Kolejne zwyciestwo, sprawi, ze ciagle bedziemy sie piac w gore tabeli(ale powiedzialem teraz zlota mysl :-D );]. Tak, czy inaczej innego wyniku jak zwyciestwo nie biore pod uwage nawet na chwile 8) Moze wlasnie nadszedl czas, by strzelic wiecej niz 2 gole w meczu :prochno: ?!


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 09:45

stahoo pisze:Moim zdaniem trzeba dać odpocząć kilku graczom, wprowadzić innych głodnych gry. Wtedy będzie chyba łatwiej o zwycięstwo niż grać najsilniejszym składem. Tak więc za DP albo Amauriego wszedłby Iaquinta, za Nedveda De ceglie lub Giovinco.
z jednym się tylko nie zgodzę - wątpię aby Ranieri nie pozwolił zagrać i strzelić kilku(?) bramek Alexowi w jego 34 urodziny :wink:

inter gra z udine więc siłą rzeczy któraś drużyna straci pkt (najepiej jakby padł remis) więc nie pozostaje nic innego jak tylko wygrać i odrobić kolejne pkt do czołówki :)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 11:55

Po tych wszystkich zwycięstwach Chievo nie powinno stanowić przeszkody ale mają nowego trenra i będą chcieli się pokazać przy okazji każdy wie jak ciężko się gra z drużynami z dołu tabeli . Liczę na zwycięstwo . Jak inni spodziewam sie "atamowej mrówki" w i-szej jedenastce.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Guma 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2008
Posty: 25
Rejestracja: 20 września 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 12:58

Czy wiecie dlaczego ALEX ma niby nie zagrać od pierwszych minut? Czy jest to spowodowane jego odpoczynkiem, czy jakimś urazem?

Przepraszam, ale w danej chwili nie jestem dokładnie w temacie :)


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 14:30

Panie Guma10 jeśli Del Piero miał nie zagrać z powodu wypoczynku który mu się należy po dwóch trudnych meczach z Realem i Romą. Oczywiście istnieje możliwość że Del Piero nie zagra z powodu kontuzji, ale może się to zdarzyć jak by taka wystąpiła na treningu


Zablokowany