Serie A (06): JUVENTUS 1-2 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 17:53

Obrazek

mecz 6 kolejki Serie A: JUVENTUS - Palermo

Czas:

2008-10-05 (niedziela)
Godzina 15:00

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168

O przeciwniku:

Rok założenia: 1898
Barwy: Różowo-czarne
Przydomek: Rosanero, Aquile
Prezydent: Maurizio Zamparini
Trener: Davide Ballardini
strona internetowa

Ostatnie mecze

28 września 2008
Palermo Reggina 1 : 0

24 września 2008
Napoli Palermo 2 : 1

21 września 2008
Palermo Genoa 2 : 1

Aktualna sytuacja w tabeli:

7. Juventus
8. Palermo

mecz na żywo w TV:

C+ Spain
C+ Sport (France)
C+ Sport 1 (Denmark)
C+ Sport 1 (Sweden)
DigitAlb SuperSport 1
ESPN Brazil
La 7 Cartapiú B
Nova Sports 7 (Hellas)
OBN BiH
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1 (Cz/Sk)
Sport 1 (Hun)
Sport 5
Sport TV1
~ DigitAlb SuperSport HD1
~ Sky Sport HD1 (Italy)

Przewidywane składy

JUVENTUS
Palermo

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

mam nadzieje ze pokażemy tym wszystkim krytykantom że z naszą formą nie jest tak źle i ogramy sobie spokojnie Palermo. ciekawe jaki skład wystawi Ranieri - czy jednak z obawy o posade zagra Giovinco i Iaquinta którzy ostatnio uratowali nam skóre. nie chciałbym być na jego miejscu kiedy przegra..
Ostatnio zmieniony 02 października 2008, 18:00 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 17:59

Taki mecz i nigdzie nie leci :evil: Nawet nie odważę się typować wyniku bo ostatnio jakoś mi to nie wychodzi ;] Liczę na odrodzenie i pewne zwycięstwo oraz Sebę i De Ceglie w pierwszym składzie :P


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 18:05

Mecz, ktory w oczach wielu kibicow bedzie ostatnia szansa Ranieriego. Mecz, ktory wg tuttosport rowniez jest ostatnia szansa Claudio. Mecz, w ktorym brak zwyciestwa bedzie wieelkim zawodem dla kibicow. I wreszcie mecz, w ktorym trzeba zagrac dobrze i zwyciezyc! Pewne zwyciestwo dodalo by zawodnikom wiary w siebie i wiary w to, ze znow moga wygrywac jak kiedys! 6 spotkanie Serie A - najwyzszy czas wziac sie do roboty i przestac tracic glupie punkty bo sezon juz dawno sie zaczal. Wraca Buffon, obrona bedzie grala w takim skladzie, w jakim dotad jeszcze nei wystapila, ze wzgledu na kontuzje Chielliniego i Legro. Grygera - Mellberg - Knezevic - De Ceglie(oby) . W pomocy jestem za posadzeniem na lawce Nedveda, ktorego Ranieri moglby w koncu przestac traktowac jak maszyne.. Widzial bym to tak: Camor - Sissoko - Marchiso - Giovinco. W ataku widzialbym Amauriego i Iaquinte. Alex powinien usiasc na lawce, zeby troche odpoczac, moze wejsc jako Joker. Licze na zwyciestwo 2-0 i na sportowa zlosc Juventinich w tym spotkaniu, na to, ze beda gryzc murawe i walczyc o kazdy centymetr boiska! Do niedzieli..


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 18:23

Wierze ze ogramy palermo do jaja, to nie jest mocn przeciwnik, tymbardziej jak nie graja na swoim stadionie. O ile w zeszlym sezonie jeszcze mieli czym straszyc (Amauri!), sprzedali tez swoich dwoch najwazniejszych obroncow (Zaccardo, Barza). Dodac nalezy ze jak narazie sa jedna z najbardziej 'wpuszczalskich' druzyn we wloskiej lidze (7 wpuszczonych goli, gorsi sa jedynie torino, cagliari i reggina)
Nie wierze ze zagra Giovinco, ktory zagral 90 minut z bate.
Ale co tam, z Seba czy bez, nie ma innej mozliwosci niz wygrana. Stawiam 3:1 dla nas.

EDIT:
RavaneVialli pisze:
Tharp pisze:sprzedali tez swoich dwoch najwazniejszych obroncow (Zaccardo, Barza). Dodac nalezy ze jak narazie sa jedna z najbardziej 'wpuszczalskich' druzyn we wloskiej lidze (7 wpuszczonych goli, gorsi sa jedynie torino, cagliari i reggina)
Z Barzaglm i Zaccardo też byli jedną z najbardziej "wpuszczalskich" drużyn, powiedziałbym, że ich obrona nie jest zbytnio słabsza po sprzedaży tych do bólu przeciętnych i ogromnie przecenianych, za załapanie się do Niebieskich, zawodników;)
W sumie trudno sie nie zgodzic, ze ani Barzagli ani Zaccardo wybitni nie byli, na gre w kadrze nie zaslugiwali, ale moim zdaniem to wciaz swoiste oslabienie, ani Bovo ani Balzaretti nie prezentuja wyzszego poziomu.
Ostatnio zmieniony 02 października 2008, 19:53 przez Tharp, łącznie zmieniany 1 raz.


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 19:03

Tharp pisze:sprzedali tez swoich dwoch najwazniejszych obroncow (Zaccardo, Barza). Dodac nalezy ze jak narazie sa jedna z najbardziej 'wpuszczalskich' druzyn we wloskiej lidze (7 wpuszczonych goli, gorsi sa jedynie torino, cagliari i reggina)
Z Barzaglm i Zaccardo też byli jedną z najbardziej "wpuszczalskich" drużyn, powiedziałbym, że ich obrona nie jest zbytnio słabsza po sprzedaży tych do bólu przeciętnych i ogromnie przecenianych, za załapanie się do Niebieskich, zawodników;)


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 20:12

Nudne już robi się stwierdzenie "Ten mecz trzeba wygrać" Tylko 3 punkty pozwolą nam utrzymać kontakt z czołówką. Liczę w końcu na pewne i zasłużone zwycięstwo, nie możemy cały czas wygrywać nie zasługując, lub mając nerwówki na końcu lub wymęczając. Jesteśmy Juventus i należy się spodziewać czegoś więcej niż 4 bramek w 5 meczach. Trzeba wygrać pewnie i zasłużenie, i dobrze zagrać. To by dodało naszym pewności, cały sezon nie możemy wygrywać po 1-0 Liczę na dużo akcji, i silną defensywę, żeby Palermo nie dochodziło do strzałów.

Liczę także, że Ranieri zareaguje na ostrą krytykę, nie zrobi żadnego błedu taktycznego i wróci nas na dobry tor.


blazejrondel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 66
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 20:55

Typuje zwycięstwo bo raczej nie wyobrażam sobie aby przegrali u siebie z o wiele słabszą drużyną i raczej bardzo mało prawdopodobny jest czwarty remis z rzędu więc nie pozostaje nic innego jak zwyciestwo. :-D
Liczę na kolejnego gola Amauriego, i niech Camoranesi zagra w końcu na swoim poziomie bo ostatnio straszną kaszane odwala.



ps, Brawa dla Lecha za walkę do końca.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 21:13

Mecz z Palermo.
Czy zdarzy sie lepsza okazja, zeby sie przelamac?
Wkoncu druzyna z Sycyli gra otwarty futbol. Chociaz z druzyny odeszly filary w postaci Amauriego, Barzagliego i Zaccardo. Rozowi sa nadal grozni. Szczegolnie formacja ataku z nieszablonowym Cavanim i zawsze groznym filigranowym Miccolim.

W pomocy prezentujac sie rownie silnie.
Jedynie obrona pozostaje najslabsza postacia.

Dlatego najlepszym rozwiazaniem w tym meczu bedzie atak od pierwszego gwizdka.

Kto zagra w naszym skladzie? Szczerze srednio mnie to interesuje. Mam nadzieje, ze odpocznie Del Piero bo gra ostatnio tragicznie.

Licza sie tylko trzy punkty. Z Palermo potrafilismy wygrywac wysoko :).

Jestem ciekaw jak zostanie przywitany Antonio :wink:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 21:26

no co tu duzo mówic, chlopaki musza sie spiac przed tym meczem, gramy u siebie wiec, no pooprstu nie ma innej opcji zeby nie wygrac. Amauri bedzie mogl sie pokazac z dobrej strony wkoncu wiekszosc ich zna, zna ich zachowania na boisku, to bedzie kolejny maly plusik po naszej stronie, przedewszystkim musza zmazac plame po BATE i wygrac chocby 1:0 :pray: dalbym odpczac troche Alexowi. Iag wykorzytal co mial w Minsku i niech tak zostanie, moze pokaze ze w 2 meczu z kolei tez bedzie mogl takie sytuacje wykorzystac. w podstawie wg. mnie powienien rowniez ranieri znajezc miejsce dla Seby. Mam nadzieje ze rownie dobrze zagra i rownie pieknymi podaniami stworzy pare raze zagrozenie pod bramką Sycylijczyków. 1:0 mi wystrczy ale 2:0 bylo by wskazane wrecz.
Nawet nie odważę się typować wyniku bo ostatnio jakoś mi to nie wychodzi
Jak typowales na Juve i nie wchodzilo, to moze zatypuj na Palermo a bedziemy pewni ze Juve wygra :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 02 października 2008, 22:13 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 21:39

A ja bardzo chciałbym zobaczyć jedno. Chciałbym, żeby nasza ekipa od samego początku do końca grała na maksa, walczyła, próbowała strzelić bramkę i pokazała sportową złość. A, i żeby po jednym golu nie poprzestali strzelać.

Wygramy ten mecz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 21:47

Dobrze, że to my mamy Amauriego bo jak przypomne sobie poprzedni sezon....


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2008, 22:09

Kolejny ligowy mecz Juve, po spotkaniu z Sampą, którego nie dane mi będzie zobaczeć. Ostatnio złapaliśmy nieco zadyszki (?), nie potrafimy wygrać z zespołem teoretycznie słabszym, mimo że posiadamy zdecydowaną przewagę. Atak na to spotkanie to Iaquinta-Amauri. Del Piero niech sobie odpocznie, ostatnio z celownikiem u niego na bakier. Natomiast martwi mnie ostatnio postawa Kielona, który jak na razie popełnia dużo szkolnych błędów (Catania, Bate). Mam nadzięję, że z Palermo się przełamiemy i wygramy pewnie i wysoko (nie miałbym nic przeciwko powtórce wyniku z poprzedniego sezonu na Olimpico :P )


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2008, 00:32

ak typowales na Juve i nie wchodzilo, to moze zatypuj na Palermo a bedziemy pewni ze Juve wygra
Typował na Juve i padały remisy, typowanie na Palermo wiele nie pomoże ;)


Dirty mind
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2008, 17:15

Ja typuje dwie możliwości: albo dostaniemy w pałe, grając padake, albo zagramy niezły mecz i wygramy.
Bardzo duzy plus to powrót Buffona. Nie ma co ukrywać, to jeden z liderów drużyny, on kieruje defensywą, wydaje mi się że obrońcy inaczej się czują mając go za plerami.
Ogólnie forma nie jest dobra, ale zeby to zniwelować trener musi postawić na tych którzy choc trochę tej formy mają: Giovinco, IQ, nie Nedved i DP.

Dziennikarze piszą że Ranieri ma nóż na gardle. Szczerze wątpie, ale na pewno będzie chciał się odegrać za ostatnie poczynania, piłkarze zapewne też.

Sycylia to gorący teren, może być różnie, radze się przygotować na wszystkie ewentualności ale nie traćmy wiary!

Co do tej kłótni Ranieri-ADP to daje sobie 2 ręce obciąc tuż za łokciem ze to bajka. Alex to nie 26 letnia gwiazda.

FORZA JUVENTUS :!: :!: :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2008, 17:36

Pilekww pisze: Co do tej kłótni Ranieri-ADP to daje sobie 2 ręce obciąc tuż za łokciem ze to bajka. Alex to nie 26 letnia gwiazda.
No niestety: 26-letnia to już nie. Ale znając ambicję Alexa, mając w pamięci to, że chłopak nie lubi być zmieniany, wydaje się, że to wcale niekoniecznie musi być wymysł dziennikarzy...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany