LM (Gr. H) [02]: BATE 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 18:10

KeRmit19 pisze:
Ten temat jest chyba po to zeby wypowiadac sie na temat meczow Juve a nie na typowaniu składu,od tego chyba jest trener co nie ?
Dokladnie jest wlasnie po to zeby dyskutowac o najblizszym meczu i wszystkim co jest z nim zwiazane. A czy typowanie/przedstawianie wlasnego pomyslu co do skladu nie jest zwiazane z meczem Juve? Grac bez skladu - to raczej nie mozliwe. A to, ze ktos ma chec wyrazic lub przedstawic to jak on widzi pierwsza 11 na najblizsze spotkanie, to chyba zaden offtop ani nic zlego prawda :wink: ?! Jest to po prostu czesc wypowiedzi, gdyz jak moze zauwazyles nikt nie pisze sobie samego skladu tylko jeszcze dodaje kilka/kilkanascie zdan od siebie na temat owego pojedynku. Reasumujac moim zdaniem Twoja uwaga jest zbedna i nie potrzebna
:wink:
Jak tak to sory :) Kiedyś gdzieś dostałem kartke za typowanie składu.Tylko nie pamiętam gdzie :think: Jak można to ja też sobie wytypuje 11 na ten mecz. :)
Manninger
Gryger-Legro-Chiellini-De Ceglie

Camor-Marchisio-Momo-Giovinco*

Alex - Iaquinta*

*Giovinco-Nic sie nie stanie jak Nedved troche odpocznie
*Iaquinta-Za Amauriego,ponieważ nie jest sam w Juve który musi strzelać bramki
I to by była moja propozycja,skład może nie najmocniejszy ale zespół przeciw któremu gramy nie jest typu ManU czy Real :wink:


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 18:51

Niech nasz Guru Ranieri wystawia co chce: Molinaro, Nedved i Alex od 1 minuty, nie zdziwi mnie to.

Oczekuję (?) 3 pkt. Chciałbym zobaczyć wynik 3-0. Obstawiam jednak, 2-1 i przeciętną grę, zmiany przynajmniej od 70 mim. i maksymalnie dwie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 13:56

Liczę na 2:0 dla Juventusu. Bramka powinna paść do 30 minuty, a drugą zdobędziemy pod sam koniec spotkania, po kontrze. Taki mój typik.
Trener powinien posadzić na ławce 2-3 zawodników z 1 składu z Sampdorią. Nowi dodadzą świeżości. Gospodarze będą dopingowani przez fanatyczną ppubliczność, akcje BATE "na żywioł" będą sprawiały, że czasem pod naszą bramką będzie gorąco.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 16:20

nie przyjmuję do wiadomości innego wyniku niż zwycięstwo. i nie ma znaczenia że juve zawsze na jesieni gra jak gra. to mistrz białorusi - ich nawet legia albo inna wisła by pokonała (przy odrobinie szczęścia)
wyjść na boisko, zrobić swoje i nara


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 16:39

Karol_Juve pisze: *Iaquinta-Za Amauriego,ponieważ nie jest sam w Juve który musi strzelać bramki
Ja wiem, że Bate to nie Real, ale nie wydaje mi się dobrym pomysłem sadzanie naszego najlepszego napastnika w ostatnich meczach.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 17:23

Łukasz pisze:
Karol_Juve pisze: *Iaquinta-Za Amauriego,ponieważ nie jest sam w Juve który musi strzelać bramki
Ja wiem, że Bate to nie Real, ale nie wydaje mi się dobrym pomysłem sadzanie naszego najlepszego napastnika w ostatnich meczach.
Dlaczego ?Iaquinta też w tym sezonie nie gra najgorzej,brakuje mu tylko bramki więc dlaczego nie mógł by wystąpić w tym meczu. :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 17:31

Tak - ale Amauri gra zdecydowanie najlepiej z napastników, dlatego też, zakładając że nie jest jakoś szczególnie zmęczony, powinien zagrać od początku.
Szansa dla Iaquinty to gra obok niego. Tak to chyba powinno wyglądać - Amauri - Alex/Iaquinta


NoWaCzEk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2005
Posty: 106
Rejestracja: 22 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 17:34

Tylko zwycięstwo.... Nie widze innej opcji.... Niech wkońcu udowodnią ze stac ich na gre na wysokim poziomie. Forza Juve!!


NOI VOGLIAMO QUESTA VITTORIA!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 17:40

To jest druzyna z Bialorusi, w Madrycie praktyczine nie wychodzili ze swojej polowy, nie wiem czy jakis strzal na bramke Realu oddali. To jest tak jakbysmy grali z Legia - co by sie nie dzialo, bez wzgledu na wyczyny Ranieriego po prostu nie ma absolutnie innego wyjscia niz zwyciestwo. Najelpiej efektowne, dzieki ktoremu, nasza gra, miejmy nadzieje zatrybi.
Tak wiec oczekuje pokaznego zwyciestwa i nie oczekuje, ze bedzie one wykaldnikiem naszego powrotu do formy - to sie okaze w kolejnych ciezkich meczach ligowych, ktore przed nami.


calma calma
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 18:22

Nic innego niz zwycięstwo tutaj nie wchodzi w ogóle w rachubę. Juventus w jakiej nie byłby formie takie mecze musi po prostu wygrywać. Najlepiej będzie jeśli Juventus od początku przyciśnie do ściany rywali i szybko strzeli gola. Liczę na występ Giovinco i Iaquinty w miejsce Nedveda i Del Piero. Mam również nadzieję, że na lewej stronie od pierwszych minut wyjdzie De Ceglie.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 19:00

nie liczcie na Giovinco, od pierwszej minuty zobaczymy Nedveda ;)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 19:33

DjJuve pisze:nie liczcie na Giovinco, od pierwszej minuty zobaczymy Nedveda ;)
Po prostu Ranieri chce zajechać Nedveda, a reszte będzie już grał Giovinco :)


Rafek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2006
Posty: 71
Rejestracja: 30 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 21:15

Jaro pisze:
DjJuve pisze:nie liczcie na Giovinco, od pierwszej minuty zobaczymy Nedveda ;)
Po prostu Ranieri chce zajechać Nedveda, a reszte będzie już grał Giovinco :)
On chce by Secco mógł się wykazać i ściągnąć gwiazdę na lewą stronę :)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 21:30

wypowiedzi przedmeczowe
Ranieri:
Claudio Ranieri jest gotowy na kolejne "pierwsze" doświadczenie w swojej karierze trenera Juve: mecz wyjazdowy Ligi Mistrzów. Około miesiąc po remisie w Bratysławie i dwa tygodnie po pojedynku z Zenitem, Bianconeri są w Mińsku, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z drużyną BATE Borysow, czyli zespołem niespodzianką, który może sprawić jakąś sensację. Białoruski klub nie powinien być niedoceniany, a Ranieri wie, jak groźni potrafią być, mówił o tym podczas dzisiejszej konferencji prasowej na której obok niego zasiadł Alessandro Del Piero. "To kluczowy mecz. Mamy wielki szacunek dla BATE, to młoda drużyna, która pierwszy raz gra u siebie w Lidze Mistrzów, dlatego będą chcieli w swoim debiucie przed własną publicznością wypaść bardzo dobrze."
Szkoleniowiec Juventusu wyjaśniał, jakie zagrożenia mogą czekać jego podopiecznych ze strony jutrzejszych rywali, wykazując się przy tym znajomością przeciwnika Starej Damy. "W Madrycie zagrali bez dwóch swoich podstawowych napastników, ale teraz powinni oni być już zdolni do gry. Do tego bardzo dobrze spisywali się w kwalifikacjach. Są groźni, gdy mogą grać z kontrataku, dobrze spisują się także przy stałych fragmentach gry, tak jak to było w meczu z Lewskim Sofia. To przeciwnicy, których należy szanować, dlatego zagram najlepszą możliwą jedenastką Juventusu. Gdy gra się w różnych rozgrywkach, zawsze gra najlepszy możliwy skład, gdyż najważniejszym meczem jest zawsze ten następny."
Liga Mistrzów pozwala wszystkim zapomnieć o Serie A z przed paru dni. Dwa remisy z rzędu sa jednak na ustach wszystkich, nawet tysiące kilometrów od Turynu, szczególnie oceniając problemy Bianconerich w grze z przodu. Ranieri widzi to w ten sposób: "Po pierwsze, spróbujmy oddzielić Serie A od Ligi Mistrzów. To prawda, statystyki mówią, że nie strzelamy zbyt wiele, ale zespół stworzył wiele okazji, szczególnie przeciwko Catanii. Nie spisujemy się dobrze przed bramką rywali, ale ważne, nie tracimy wielu goli. Prędzej czy później bramki przyjdą, nie martwię się o to."
źródło: juventus.com
http://www.solojuve.com/index.php?optio ... ejszy-skad
Del Piero:
Del Piero znowu nastawia się na grę w europejskich pucharach i jest gotowy, by po raz kolejny się w nich wykazać. Kapitan Juve czeka jeszcze na pierwsze trafienie w lidze, ale jak do tej pory strzelił dwa piękne gole w obydwu fazach Ligi Mistrzów: w kwalifikacjach przeciwko Artmedii i z Zenitem, co dało Juve zwycięstwo. Wschodnia Europa przynosi mu szczęście, a w meczu z BATE Del Piero będzie chciał strzelić po raz trzeci: bramka pozwoliłaby mu się zbliżyć do wyniku 50 trafień w europejskich pucharach, a także zmazać część krytyki po spotkaniu w Genui. "Nie jestem przesadnie zmartwiony, byłbym bardziej, gdybyśmy nie stwarzali żadnych okazji strzeleckich. Nasze problemy w sobotę stały się bardziej oczywiste, gdyż nasi rywale zagrali znakomity mecz, ale w pozostałych spotkaniach zawsze mieliśmy liczne sytuacje do zdobycia gola. Zaczynając od jutra postaramy się być bardziej pragmatyczni, zachowując przy tym odpowiednią równowagę, by nie tracić bramek. Miejmy także nadzieję, że będziemy mieli odrobinę więcej szczęścia i nie będziemy trafiać w słupki czy zmuszać bramkarzy do świetnych interwencji."
Del Piero jest przyszykowany na wielki mecz, niezależnie od tego kto miałby być jego partnerem z przodu: Giovinco, Iaquinta czy Amauri, jak w ostatnich dwóch spotkaniach. Zrozumienie z Brazylijczykiem - który opuścił ostatni trening z powodu przeziębienia - jest coraz większe, do tego stopnia, że zaczęto je porównywać do tego z Davidem Trezeguet, wielkim nieobecnym w Juve. "Grałem z Davidem przed długi czas. Amauri to świetny piłkarz, od razu się wpasował do zespołu, dlatego wiele razem pracowaliśmy i często wymienialiśmy ze sobą podania. Teraz już wszystko dobrze funkcjonuje."
Po wygranej z Zenitem, Bianconeri będą chcieli to samo uczynić przeciwko BATE, zespołowi może niezbyt znanemu, ale to nie znaczy, że można ten pojedynek potraktować ulgowo. "Znamy piłkarzy z ich drużyny, ale jak zawsze nie możemy obawiać się poszczególnych zawodników, ale zespołu jako całości. Zmierzymy się z młodym rywalem, który wiele osiągnął awansując do Ligi Mistrzów, w której będzie chciał się dobrze spisać. Będziemy musieli uważać na ich wolę walki."
http://www.solojuve.com/index.php?optio ... agmatyczni

Dobija mnie Ranieri tak wszystko dobrze jak nie wiem, no Del Piero dobrze powiedział, tylko co z tego. Nie ufam już Ranieriemu;/ pewnie najsilniejszy skład to Molinaro , Nedved , Tiago i Hasan na czele;/. Boje sie strasznie jutrzejszego meczu, wielkie dzieki Ranieri, ze tak sie boje o ten mecz brawo!!


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 21:33

Jaro pisze:
DjJuve pisze:nie liczcie na Giovinco, od pierwszej minuty zobaczymy Nedveda ;)
Po prostu Ranieri chce zajechać Nedveda, a reszte będzie już grał Giovinco :)
Niestety ja też mam takie wrażenie. Pomimo 36 lat Nedveda on nadal może nam dużo dać, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będziemy mądrze rozporządzać jego siłami. Dlatego granie Nedvedem co trzy dni po 90 minut byłoby bezdennie głupie.


Obrazek
Zablokowany