LM (Gr. H) [01]: JUVENTUS 1-0 Zenit

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 20:13

montero4 pisze: Ale jak by jakiś "szpec" podzielił kanały na platformy to było by idealnie. Taki mały tip.
Jak Ci zależy, to byś sobie sam prześledził listę kanałów na swojej platformie.
@kubulek9 wygląda na to , że nie. Sam mam Polsat i LM tam nie znajdziesz raczej.
Ja będę oglądał na czeskiej dwójce :smile:

No to wracamy. Brakowało nam tej Ligi Mistrzów niesamowicie, wspaniałym będzie uczucie ujrzeć naszych zawodników na tle hymnu tych elitarnych rozgrywek. Mówię tu szczególnie o tych, którzy zostali z nami w Serie B, jak Gigi, Camor, Nedved, Alex czy Treze. Zasłużyli sobie na powrót do wielkiej gry :ok:
Jestem bardzo ciekawy kto zagra obok Chielliniego. Czy Mellberg czy Legro ? Mam nadzieję, że ten drugi. Niby jest mniej zwrotny, ale ostatnio na fali wznoszącej, można być o jego interwencje spokojnym i żal byłoby z tego nie skorzystać.

Rywal na pewno będzie grał ostro. Tymoszczuk jest świetny w odbiorze. My musimy być zdeterminowani, żeby ich zdominować. Jeśli więc Juve zagra z zębem, tak jak robi to niemal w każdym prestiżowym meczu za Ranieriego, to powinno być dobrze. :wink:
Liczę na 2-1 :)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 20:32

Podejrzewam, że Legro był oszczędzany właśnie na ten mecz, bo niedawno grał mecz w reprezentacji.

FORZA JUVENTUS! Znowu mamy Ligę Mistrzów!


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 20:37

Potwierdzenie tego, że mecz Juve można będzie obejrzeć na czeskiej 2.
http://www.ceskatelevize.cz/program/17.09.2008.html

ps. Jutro czesi pokazują też Chelsea z Girondins de Bordeaux ( ten sam kanał co pokaże Juve )


cysiekchmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 87
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 20:45

PS. Jak brzmi pełna nazwa Zenitu po Polsku
po prostu Piłkarski Klub Zenit Sankt Petersburg :]

co do meczu to liczę bardzo na 3 pkt. jesteśmy w stanie ich zatrzymać, a jak jeszcze gramy u siebie to tym bardziej :prochno: uważam, że Ranieri specjalnie posadził na ławie Alexa i Treze na ten właśnie mecz... oby się nie pomylił i ten duet strzelił przynajmniej 2 bramki :pray:


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 20:46

paruf pisze:Potwierdzenie tego, że mecz Juve można będzie obejrzeć na czeskiej 2.
http://www.ceskatelevize.cz/program/17.09.2008.html

ps. Jutro czesi pokazują też Chelsea z Girondins de Bordeaux ( ten sam kanał co pokaże Juve )
orientuje się ktoś czy jest to w podstawowym pakiecie Cyfrowego Polsatu?

Faza grupowa Ligi mistrzów. Czekaliśmy na to 2 lata. Na to by znów ujrzeć w niej Juventus, im bliżej meczu tym bardziej go wyczekuję. Swoją drogą nie przez przypadek sam sir Alex Ferguson twierdzi że Juventus i Barcelona to faworyci LM 8) chcę taki finał :pray: :pray:


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 20:52

@drozdi - nie ma niestety


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 20:58

Zenit wygrywając mecz z ManU o superpuchar europy napędził wszystkim kibicom Juventusu jak i piłakrzom stracha. Gdyby nie ten mecz zapewne nastrój przed meczem byłby nieco mniej nerwowy.
Uwazam ze Bianconeri zagrają lepiej niż w meczu z Udine, a jak zagra Zenit to nie mam pojęcia. Chyba nigdy nie widziałem ich meczy w lidze mistrzów i nie wiem jak się zaprezentują z Juve.
Ja jestem dobrej myśli


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 21:00

A wie ktos na ktorym kanale (numer) znajduje sie ta czeska 2 na C+ ????


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 21:04

Conrad JUVE pisze:A wie ktos na ktorym kanale (numer) znajduje sie ta czeska 2 na C+ ????
Nie ma tego kanału na C+ (przynajmniej u mnie). Możesz go złapać anteną pokojową jeśli masz szczęście :P


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 21:09

Sapo_JuveFan pisze:
Conrad JUVE pisze:A wie ktos na ktorym kanale (numer) znajduje sie ta czeska 2 na C+ ????
Nie ma tego kanału na C+ (przynajmniej u mnie). Możesz go złapać anteną pokojową jeśli masz szczęście :P
Ciężko będzie złapać z Wyszkowa czeską dwójkę. Generalnie im dalej na południe, tym szanse rosną. Ale bez przesady...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 21:36

juveman7 pisze:Chyba nigdy nie widziałem ich meczy w lidze mistrzów i nie wiem jak się zaprezentują z Juve.
bo nie było takiej możliwości Zenit debiutuje w LM. Niestety zostaje mi tylko transmisja przez internet :płaczę: bo na Rai to napewno zakodują...


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 21:56

Tutaj wszyscy paniki dostaja z powodu transmisji, a ja sobie tutaj siedze i mysle jak to dobrze mieszkac w Szwecji i miec bardzo porzadna satelite, miejaca 4 kanaly ktore beda transmitowac Lige Mistrzow. Wiec obaw ze meczu nie obejrze nie mam. :)

Co do samego spotkania: Raczej nie bedzie latwe. Nie wiem jak gra Zenit, bo jedyne ich mecze jakie widzialem w zyciu to final Pucharu UEFA i Superpuchar z Manchesterem. I na podstawie tych dwoch meczow musze powiedziec ze raczej bedzie to bardzo grozny przeciwnik.
Chodz jakby tak na to z drugiej strony spojrzec to odkad wrocilismy z Serie B, to przed kazdym spotkanie z silniejszym rywalem wszyscy tutaj mowili ze bedzie trudno, a radzilismy sobie bardzo dobrze (co nie znaczy, ze poszlo gladko). Mam nadzieje na 3-1 dla Juventusu, po dwoch bramkach Trezegueta i jednej Del Piero (z wolnego oczywiscie ;) ).

Co do skladu:
I tutaj sie okazuje, ze nasz tak bardzo krytykowany zarzad (nie mowie ze mi sie podobaly ich ruchy transferowe) wcale nie spisal sie tak zle.
Teraz mozna odpoczac Mellberga i zagrac Legro. Wrazie jakiejs bron boze kontuzji ktoregos z obroncow mamy zmiennikow na boki. Czyli ze jesli np. Ranieri zdecyduje odpoczac Zdenka na prawej flance moglby zagrac Hasan, lub jesli bylby zdrowy, Zebina. Na lewym skrzydle mam nadzieje na Giovinco, niech se chlopak nareszcie pogra (mam nadzieje na asyste przy golu Trezgola :D ). W srodku ten sam duet co z Udine, Sissoko - Poulsen, bardzo dobrze sie spisal we wczorajszym meczu.

A atak? No a jak myslice ;)


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 22:07

Miś Coccolino pisze:
Sapo_JuveFan pisze:
Conrad JUVE pisze:A wie ktos na ktorym kanale (numer) znajduje sie ta czeska 2 na C+ ????
Nie ma tego kanału na C+ (przynajmniej u mnie). Możesz go złapać anteną pokojową jeśli masz szczęście :P
Ciężko będzie złapać z Wyszkowa czeską dwójkę. Generalnie im dalej na południe, tym szanse rosną. Ale bez przesady...
A ktoś wie może czy na polsacie jest ten kanał?


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 22:17

Ja na szczęście mam Czeską 2,a samym Czechom dziękuje za transmisję...

Co do meczu to mam pewne obawy...Zenit to dobra drużyny, która nie jeden raz pokazywała, że grać potrafi i to trzeba im oddać.Mam jednak nadzieję, że nasi piłkarze zmotywują się na ten mecz tak jak motywowali się na najważniejsze spotkania ligowe w tamtym sezonie.

Myślę, ze stać nas na to, aby zagrać efektownie, ale efektywnie, tylko pytanie jest takie...Czy nasi chłopcy podołają wezwaniu??Szczerze mówiąc mam wielką nadzieję, że tak(co nikogo chyba dziwić nie powinno).

Już nie mogę doczekać się transmisji, hymnu CL gdy w tle są piłkarze w biało-czarnych trykotach, tych emocji, które towarzyszą każdemu spotkaniu mojej ukochanej drużyny, ale w meczach LM te emocje są zupełnie inne...większe.

FORZA JUVE!!


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2008, 22:28

Może i dostanę kartkę, bo to będzie post zupełnie nie na temat ale Kirielejson, co drugi tutaj post nie jest o meczu! Strasznie mnie denerwuję to że w temacie na temat meczu, 45% postów to pytanie gdzie, czy jest taki kanał, czym się go odbiera, drugie 45% to odpowiedzi na te jakże głębokie pytania... Proponuję więc zakładać DWA tematy jeden na temat MECZU (!) a drugi na temat transmisji, i coś mi mówi że w tym drugim by było przed samym meczem 5x więcej postów... :roll: Taki temat można by po prostu kasować w dzień meczu i po kłopocie... No chyba, że tylko mnie to irytuje... :?


Zablokowany