Serie A (01): Fiorentina 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
hijjawi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 października 2007
Posty: 125
Rejestracja: 06 października 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:22

0-1 Nedved Min.38
Click Here for Video


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:26

Dokładnie świetna akcja Grygery prawą stroną:P
Czemu Alex tak oszczędził Freia :płaczę: aż się za głowe złapałem...
Podoba mi się gra Marchisio, walczy, dobrze podaje, sporo widzi :-D
Nedved świetny mecz, ale pewno tak od 60 min wejdzie Giovinco :dance:
Czekamy na druga połówke:P


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:28

0-1 wynik cieszy...gra zadowala szczególnie na koniec połowy szkoda zmarnowanej głowki Amauriego...o sytuacji DP nie wspominam :doh: :/ :? w trakcie 2 połowy zastanowiłbym się nad zdjęciem Marchisio i np przesunięciu na środek Nedveda(ponieważ kto jak kto ale Pavel poradzilby sobie w fizycznych starciach z zawodnikami Violi + dostarczyl kreatywnosci w srodku pola) a na lewym skrzydle wystawieniu Giovinco , również zmiana Grygera np na Hasana z powodu zółtego kartonika Czecha.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:30

ArekZ pisze:Dokładnie świetna akcja Grygery prawą stroną:P
Świetna akcja, ale tak słabego Grygery dawno nie widziałem. Jest zupełnie bez formy. Jego kolega z drugiej strony boiska tak samo. Molinaro też już zapomina jak się gra. Ehh, a myślałem, że to środek obrony mamy słaby, a tu proszę - zupełnie na odwrót. Legro i Mellberg super.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2008, 21:30 przez mateelv, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:30

Fiorentina jest słaba! Powinno być 3:0, gramy o niebo lepiej od gospodarzy, gramy z werwą i pokazujemy od początku po co tutaj przyjechaliśmy. Od początku kląłem na Grygere, Vargas z nim jeździł i uważałem że pracuje na czerwoną kartkę, ale akcją przy bramce Nedveda odkupił wszystkie winy.
Ależ szkoda sytuacji Amauriego i Del Piero, szczególnie Del Piero.
Genialnie Camoranesi, Marchisio niewidoczny.
Sorry za styl, ale jestem w emocjach ciągle.

MUSIMY DOJECHAC DO KONCA!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:32

Do przerwy 0-1. Wielki + dla Neveda nie tylko za bramkę ale za grę w 1. połowie. Serce i wola walki. Słabo rozgrywamy, przewaga długich piłek, styl nie do końca zadowala, ale to dopiero inauguracja.

Ładna asysta Zdenka, w defensywie już gorzej. Molinaro, bardzo słabo i 0 pożytku w ofensywie. Niewidoczny Marchisio, przyzwoicie Poulsen. Alex i Camor troszkę samolubnie. Ta 100% i główka Amauriego :roll:

Pozostaje czekać na 2. połowę z nadzieją FORZA JUVE :!:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:32

Koniec pierwszej połowy.

Juventus rozgrywa przyzwoite zawody. Na początku spotkania przestraszyliśmy się Violi i podejmowaliśmy ją głównie na naszej połowie, od czasu do czasu wyprowadzając kontrataki. Sytuacja zmieniła się po strzeleniu pierwszego gola. Grygera bardzo ładnie przepchał się w polu karnym, a Nedved dopełnił dzieła. Nastepnie blisko trafienia był Amauri, ale zabrakło kilku centymetrów, aby czysto uderzyć piłkę. Skoro jestem już przy Brazylijczyku, to musze powiedzieć, że jego dotychczasowa gra jakoś mnie nie powala - sporo strat, dużo dyskusji... Wydaje mi się, że Ranieri powinien wprowadzić Iaquintę. Bardzo podoba mi się gra Alexa (mimo zmarnowanej okazji), który wraz z Camoranesi'm wnosi wiele dynamiki do naszej gry. Jak to tej pory dobrze również grają Poulsen i Legro. Pozostali zawodnicy nie wyróżniają się na boisku. Jeśli chodzi o obronę to nieźle Mellberg (po jego błędzie Santana ,mógł oddać strzał), a Molinaro... tradycyjnie - w ataku nie pokazał nic ciekawego, ale w obronie bardzo słabo radzi sobie z Santaną. Mam nadzieje, że dowieziemy ten wynik do końca i uzyskamy skromna przewagę nad Romą, Milanem, Interem i Violą. FORZA JUVE


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:36

Krókie podsumowanie pierwszej połowy.

Juventus gra bardzo przyzwoite zawody. Grygera na początku trochę zdekoncentrowany, jednak wraz z upływem czasu jego gra była coraz lepsza co w efekcie zaowaocowało asystą przy bramce Pavelka, który notabene gra jak na 36-letniego zawodnika bardzo dobrze.
Jesteśmy dobrze zorganizowani w bloku defensywnym a Legro jest ostoją tej formacji! Bardzo podoba mi się gra Amauriego i moim zdaniem swoją postawą zamyka usta krytykom. Świetna gra bez piłki, umiejętność inteligentnego zwolnienia akcji i sprowokowania rzutu wolnego oraz dobra technika sprawiają, że ze spokojem spoglądam na to co robi na boisku Brazylijczyk. Środek pola wykonuje swoją pracę - Poulsen w kllku przypadkach pokazał, żę nie jest jedynie przecinakiem, ale potrafi zagrać ciekawe piłki. Marchisio bez jakiegoś szału, ale poprawnie.

Updejt po drugiej odsłonie meczu


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:37

Bardzoładnie mysle ze spokojnie dowieziemy to zwyciestwo do konca a moze nawet podwyższymy wynik (FORZA PAVEL)


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 21:56

Zmiany, potrzebne zmiany... Iaqu za Del Piero... i Giovinco za Marchisio... Giovinco pojdzie za napastnikow... bo jezeli teraz Juve sie cofnie to straci brame, jak straci, upadnie "psychicznie" a wtedy bedzie juz tylko gorzej...
29 pisze:tak, jasne Giovinco za Marchisio !?
Wlasnie tak, przeczytaj do konca co napisalem...
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2008, 22:07 przez JuveFilip_8_, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 22:04

tak, jasne Giovinco za Marchisio !?


hijjawi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 października 2007
Posty: 125
Rejestracja: 06 października 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 22:11

Vargas Free Kick Min.67
Click Here for Video

Gilardino One On One Chance Min.72
Click Here for Video


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 22:22

znowu to samo! zawsze musimy tracić z nimi bramki w końcówkach?!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 22:22

3 "setka" Gilardino i to musiało się tak skończyć :angry: Duża niefrasobliwość w defensywie i to przy grze w przewadze.

Poziom sędziowania, no 'żenua'.

Rozegranie piłki fatalne podobnie jak w 1. połowie, czyli podajmy do Camora a on zrobi jakiś rajd.

Amauri JEDNA dobra akcja w 93 minucie meczu wtf :?: :!:

Alex słabo, powinna być zmiana za Iaquinte, poza tym jak ktoś wspominał zdjęcie Marchisio przesunięcie Pavla do środka i wprowadzenie Hasana bądź Giovinco.

Sytuacje dla Violi miał TYLKO Gilardino, a i tak nie udało się go upilnować. Obrona w 2. połowie to porażka.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2008, 22:31 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2008, 22:25

ehhh niestety tak to przewaznie bywa gdy prowadzac 1:0 probuje sie tylko dowiezc wynik....


Zablokowany