Sparing (06.08): Manchester 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 22:38

Mecz towarzyski: Manchester - JUVENTUS

Czas:

2008-08-06 (środa)
godzina 21:00

Miejsce:

Old Trafford
Liczba miejsc 76 212

O przeciwniku:

Pełna nazwa Manchester United Football Club
Przydomek The Red Devils (Czerwone Diabły), United (Zjednoczeni)
Barwy biało-czerwono-czarne
Data założenia 1878 jako Newton Heath L&YR

Sukcesy :

17x Mistrz Anglii
11x Puchar Anglii
2x Puchar Ligi
16x Tarcza Dobroczynności/Wspólnoty
3x Klubowy Mistrz Europy
1x Puchar Zdobywców Pucharów
1x Superpuchar Europy
1x Puchar Interkontynentalny

mecze na żywo w TV:

MUTV
RAI Uno
SportKlub (Hungary)
SportKlub (Serbia)
Viasat Sport 2
YES Sport 2

źródła: www.juvepoland.com , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.stadiony.net

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2008, 14:27 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 22:57

Jak ja bym chciał żeby nasze ukochane JUVE sprało tych frajerów :D :D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 22:58

EWERTON22 pisze:Jak ja bym chciał żeby nasze ukochane JUVE sprało tych frajerów :D :D
marzenia się spełniają tym bardziej że to jest jak najbardziej realne :D


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 23:26

EWERTON22 pisze:Jak ja bym chciał żeby nasze ukochane JUVE sprało tych frajerów :D :D
A ja bym chciał, zeby na forum Juvepoland nie bylotakich idiotów. Bez aluzji. :roll: ..chyba... :whistle:
A co do meczu - wynik się liczy tyle, ile fajnie by było wygrac z 'mistrzami europy' na ich własnym stadionie. Ale jak przegramy, to się nic nie stanie. Z reszta, sam mecz Man-Utd vs Juve to jest klasyk europejskiej pilki. Mam nadzieje, ze DP sie w koncu obudzi i zacznie cos grac, licze ze Molinaro, Rossi, Ekdal, itd, pokaza, ze trofeo TIM to nie byl jednorazowy 'dobry mecz', tzn. ze zagraja na poziomie :)


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 23:40

Ja licze ze obydwa team'y wystapia w najsilnijeszych skladach bo bede ten mecz ogladal na zywo, a taka okazja czesto sie nie zdarza :)


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 23:45

Tharp pisze:
EWERTON22 pisze:Jak ja bym chciał żeby nasze ukochane JUVE sprało tych frajerów :D :D
A ja bym chciał, zeby na forum Juvepoland nie bylotakich idiotów. Bez aluzji. :roll: ..chyba... :whistle:
Twoja chęć chyba nigdy nie zostanie spełniona... Ludzie rodzą się i umierają. A ja bym chciał, aby Juve sprało tych "frajerów" :P

Mam nadzieję, że mecz ten będzie w TV. Nie będę oszukiwał, że wynik się nie liczy... Dla mnie to wynik jest w takim meczu rzeczą pierwszoplanową? Dlaczego? Dlatego, że później nikt nie będzie mówił - "Juventus grał lepiej, ale przegrał" - ale "Juventus wygrał, bo był drużyną lepszą".


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 03:09

Chyba mecz będzie transmitowany na Polsat Sport Extra. Co do meczu, to też bym chciał, aby Juve "sprało tych frajerów"


Obrazek
Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 04:08

Ciesze się, że zagramy z ManU bo to następny silny przeciwnik, z którym przyjdzie nam się zmierzyć... Co mam nadzieje dobrze zaowocuje w formie już na początku sezonu :-D
Fajno by było gdyby mecz an jakimś programie Cyfry+, bo mam dość szukania i oglądania w jakiejś dziadowskiej wersji na necie :angry: no cóż ale jeśli nei będzie lecieć jakoś przeżyje...
Oczywiście licze an zwycięztwo :D PeAcE


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 08:40

Jeszcze nie zaczął sie mecz z Arsenalem, a już temat o Man Utd? :roll:

No dobra, do rzeczy. Kolejny sparing, kolejny na wyjezdzie. Dziwne, ze nie zapraszamy nikogo do Turynu, tylko sami jezdzimy po całej Europie...
Na tym etapie przygotowań, Ranieri juz powinien wiedziec kto bardziej a kto mniej zasługuje na pierwszą 11 i powoli zacząć wystawiac do sparingów optymalny skład.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 09:06

Tharp pisze: A ja bym chciał, zeby na forum Juvepoland nie bylotakich idiotów. Bez aluzji. :roll: ..chyba... :whistle:
Czy ja cię obrażam jakoś? Tak się składa że wśród europejskich klubów obok interu najbardziej nie przepadam za manchesterem, więc jeśli dochodzi do bezpośredniego meczu między moim ulubionym klubem a nimi to po prostu piszę, że chciałbym żeby Juve ich pokonało :P


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 11:05

EWERTON22 Napisał:
Tak się składa że wśród europejskich klubów obok interu najbardziej nie przepadam za manchesterem, więc jeśli dochodzi do bezpośredniego meczu między moim ulubionym klubem a nimi to po prostu piszę, że chciałbym żeby Juve ich pokonało :P

Święta racja EWERTON22,też najbardziej nienawidzę tych dwóch klubików.
Krystyny Ronaldo i innych łajnów runejów..."naszego"van der sara też nie cierpię,jak widac Juve to dla niego za wysokie progi były,Gigiemu to on nawet niegodzien butów czyścic :-D


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:00

Tak więc nasze tournee po Anglii powoli dobiega końca. O meczu z HSV powinniśmy szybko zapomnieć chociażby dlatego, że straciliśmy w nim dwóch zawodników czy dlatego, iż strzelono nam 3 gole.
Uważam, że nie istotne jakim składem wyjdzie Manchester, podopieczni Ranieriego powinni pokazać się z dobrej strony. Przede wszystkim z rozsądnej gry, a nie chaosu. Powinni również szanowac bardziej piłkę i podawać celnie. Dobrze dla nas, że na pewno nie zagra C. Ronaldo.

Co do składu, mam wrażenie, że Claudio nie będzie eksperymentował i wystawi w pierwszej jedenastce najmocniejszych graczy:

Buffon
Grygera - Mellberg - Chiellini - Salihamidzic
Camoranesi - Sissoko - Poulsen - Nedved
Iaquinta/ Trezeguet - Del Piero/Amauri

Martwi brak Molinaro. Modlę się, aby to było tylko stłuczenie i był gotowy na grę w LM.
Na gwałt potrzebujemy NORMALNEGO środkowego obrońcy. Nie wierzę, że zarząd po stracie Andrade i Knezevica nie kupi nowego defensora.


slqa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2006
Posty: 95
Rejestracja: 04 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:18

mateelv pisze:
Buffon
Grygera - Mellberg - Chiellini - Salihamidzic
Camoranesi - Sissoko - Poulsen - Nedved
Iaquinta/ Trezeguet - Del Piero/Amauri
co do twojego najmocniejsego składu zamieniłbym Kielona na lewo a Legro do środka i przydało by się zagrać trójzębem Grygera i Kielon grali by takich wyżej zawieszonych bocznych obrońców a Sis z Polim zabezpieczali by tyły

Buffon
Grygera- Melberg- Legro- Kielon
Poulsen- Sisoko
Edkal
Amauri- Treze- Vincenzo


krzy_siu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2006
Posty: 22
Rejestracja: 03 października 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:29

slqa pisze:
mateelv pisze:
Buffon
Grygera - Mellberg - Chiellini - Salihamidzic
Camoranesi - Sissoko - Poulsen - Nedved
Iaquinta/ Trezeguet - Del Piero/Amauri
co do twojego najmocniejsego składu zamieniłbym Kielona na lewo a Legro do środka i przydało by się zagrać trójzębem Grygera i Kielon grali by takich wyżej zawieszonych bocznych obrońców a Sis z Polim zabezpieczali by tyły

Buffon
Grygera- Melberg- Legro- Kielon
Poulsen- Sisoko
Edkal
Amauri- Treze- Vincenzo
No to jakby MU grało skrzydłami to znów dostaniemy 3-0 i będzie lament bo jakoś nie widzę w tym ustawieniu odpowiedniej asekuracji gdy przeciwnik zagra bokami :naughty:


Pawcio Nedved

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2008
Posty: 26
Rejestracja: 03 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 21:52

Buffon
Zebina ; Mellberg ; Chiellini ; Grygera
Camoranesi ; Sissoko ; Poulsen ; Nedved
Iaquinta ; Trezeguet

Jeśli skład będzie inny niż wymieniony powyżej, to znaczy, że się pomyliłem.

Powinniśmy ten mecz wygramy spokojnie. Manchester City dopiero zaczyna przygotowania, jest pewny i zgubny siebie, a na dodatek będzie na Polsat Sport. Wynik nieważny, byle uniknąć blamażu jakim byłby pogrom naszego teamu. Mam nadzieję, że zagramy swój football i postawimy kropkę nad i. Jest to przecież ostatni sparing przez meczem z Bratysławą.

Pozdrowiam Forza Juve.


Zablokowany