Emirates Cup: JUVENTUS 1-0 Arsenal || JUVENTUS 0-3 Hamburger

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pawcio Nedved

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2008
Posty: 26
Rejestracja: 03 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:16

dominik10dziki pisze:Ekdal (3)-Mlody niedoswiadczony :angry: Chyba najlepsze wypozyczenie dla niego!
Ty na prawdę się łudzisz, że on pójdzie na wypożyczenie? To będzie nasz playmaker.

LOL


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:27

Bobek1991 pisze:Tak, czepiaj się literówki, widziałeś jeszcze jakiś bład? Tak to pewnie wynika z mojej nieznajomości. Pośmiej się, bo się pomyliłem, może nawet bana dostane. A wy tylko czekacie aż ktoś się pomyli i błąd zrobi a wtedy was to bawi.
Ta literowka to bylo podsumowanie twoich wypowiedzi w tym temacie.Piszesz takie farmazony, ze az plakac mi sie chce.. ale ze smiechu. Poza tym nie wiesz, ze te forum to loża szyderców? ;D
Bobek1991 pisze: Chodzi mi bardziej o jego zachowanie na boisku nie o umiejetnosci techniczne, sparing, ale nie można się tak poddawać i olewać sobie jak Alex zrobił po drugiej bramce, wiem każdemu się może zdarzyć, ale po Alexie się tego nie spodziewałem. Mogę wiedzieć, gdzie napisałem, żeby go posadzić.
Uwazasz, ze Alex - strzelec najwiekszej ilosci bramek w Juventusie. Urodzony Bianconerri, kapitan na boisku i poza nim. Czlowiek ktory pozostal w Serie B by grac w ukochanym klubie i namawial do tego innych graczy powinien zostac ukarany odebraniem opaski kapitana przez mecz towarzyski?
Masz racje :twisted:

Bobek1991 pisze: Ogólnie, gratuluje wam, nie wiem, nabijacie posty czy chcecie zabłysnąc, być zabawnym. Nie udaje wam się. Kolega "Juventino90" cytuje literówki w temacie poświęconym meczowi, a kolega "darek" stara sie być zabawny i wymyśla sobie coś, czego nie napisałem, jeżeli chodzi o to pierwsze..nie wychodzi mu.
Ogolnie to chcialem nabic posta. Przepraszam, ze cie urazilem. Wybacz, myslalem iz gdy bede mial wiecej postow bede fajniejszy :)
Lord_ Juve pisze: Nie! Nie! Nie! Kiedyś Del Piero utrzymywał się w czołówce TOP ileś tam w BravoSport na najfajniejszego sportowca, chcesz zeby w BravoSport nastąpił rozłam?:P Tak jak na JP...są fanatycy Alexa i trzeźwo myślący, wierni, prawdziwi kibice Starej Damy...
Losiu_10 pisze:Chciałbym przedstawić wam świetny magazyn sportowy Bravo Sport wydawany co 2 tyg.
Jejejeje.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:34

Juventino90 pisze:
Bobek1991 pisze: Chodzi mi bardziej o jego zachowanie na boisku nie o umiejetnosci techniczne, sparing, ale nie można się tak poddawać i olewać sobie jak Alex zrobił po drugiej bramce, wiem każdemu się może zdarzyć, ale po Alexie się tego nie spodziewałem. Mogę wiedzieć, gdzie napisałem, żeby go posadzić.
Uwazasz, ze Alex - strzelec najwiekszej ilosci bramek w Juventusie. Urodzony Bianconerri, kapitan na boisku i poza nim. Czlowiek ktory pozostal w Serie B by grac w ukochanym klubie i namawial do tego innych graczy powinien zostac ukarany odebraniem opaski kapitana przez mecz towarzyski?
Masz racje :twisted:
Oczywiście, to było znaczenie dosłowne, a co! Jutro napisze list do zarządu. Znakomita interpretacja ;)

Oczywiście o tym, jak to chciałem posadzić Alexa na ławie, co z resztą ty sobie wymyśliłeś, już nie wspomnisz...

Juventino90 pisze:
Bobek1991 pisze: Ogólnie, gratuluje wam, nie wiem, nabijacie posty czy chcecie zabłysnąc, być zabawnym. Nie udaje wam się. Kolega "Juventino90" cytuje literówki w temacie poświęconym meczowi, a kolega "darek" stara sie być zabawny i wymyśla sobie coś, czego nie napisałem, jeżeli chodzi o to pierwsze..nie wychodzi mu.
Ogolnie to chcialem nabic posta. Przepraszam, ze cie urazilem. Wybacz, myslalem iz gdy bede mial wiecej postow bede fajniejszy :)
Wiem, że zrobiłeś to tylko dlatego, właśnie o tym mówie :)
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2008, 18:45 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 6 razy.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:34

Bobek1991 pisze:Mogę wiedzieć, gdzie ja napisałem, że powinniśmy go posadzić??
Mogę wiedzieć gdzie ja napisałem, że Ty napisałeś żeby posadzić Del Piero na ławce? Przeczytaj mój poprzedni post w tym temacie jeszcze raz, albo dwa tak dla pewności i odpowiedz na moje pytanie.
Bobek1991 pisze:Swoją drogą jesteś bardzo zabawny
:oops: Dziękuje, Ty też :wink: Ale Ty chyba jednak trochę bardziej

EDIT:
Bobek1991 pisze:
darek pisze:Mogę wiedzieć gdzie ja napisałem, że Ty napisałeś żeby posadzić Del Piero na ławce? Przeczytaj mój ppoprzedni post w tym temacie jeszcze raz, albo dwa tak dla pewności i odpowiedz na moje pytanie.
Tu:
darek pisze:Oszalałeś? Ty byś go jeszcze na ławkę dał?"
A reszta:
darek pisze:On na to nie zasłużył. Powinien odejść na emeryturę czym prędzej, no chyba, że jakieś Bari będzie go chciało kupić. Zawsze to pare groszy wpadnie.
Nie wiem czy chciałeś być zabawny czy chcesz sprzedać Alexa...
Spójrz raz jeszcze na mój post :rotfl: Cytowałem Juventino90 bo to on napisał o posadzeniu na ławce Alexa. Aż tak trudno to zrozumieć?

Bobek1991 pisze:Ale nie obchodzi mnie to
No to dobrze.

EDIT2:
Marcello Lippi pisze:Wiecie co ludzie?Ja jakbym miał taką możliwośc to bym co poniektórych tu sprzedał a nie Alexa.Ośmieszacie się ludzie(z dedykacją dla użytkownika darka).Del Piero jeszcze nie raz pokaże na co go stać. W SEZONIE,a nie na wakacjach.
Juventino90 pisze:To byla ironia.
o!
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2008, 20:22 przez darek, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:44

darek pisze:Mogę wiedzieć gdzie ja napisałem, że Ty napisałeś żeby posadzić Del Piero na ławce? Przeczytaj mój poprzedni post w tym temacie jeszcze raz, albo dwa tak dla pewności i odpowiedz na moje pytanie.
Tu:
darek pisze:Oszalałeś? Ty byś go jeszcze na ławkę dał?"
A reszta:
darek pisze:On na to nie zasłużył. Powinien odejść na emeryturę czym prędzej, no chyba, że jakieś Bari będzie go chciało kupić. Zawsze to pare groszy wpadnie.
Nie wiem czy chciałeś być zabawny czy chcesz sprzedać Alexa...

Ale nie obchodzi mnie to


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:44

Chiellini czasami powinien pomyśleć zanim coś zrobi. A zachowanie jego po podcięciu Molinaro uważam delikatnie mówiąc za mało koleżeńskie gdy przeszedł obok niego nawet nie interesując się co z nim jest,


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:00

Wiecie co ludzie?Ja jakbym miał taką możliwośc to bym co poniektórych tu sprzedał a nie Alexa.Ośmieszacie się ludzie(z dedykacją dla użytkownika darka).Del Piero jeszcze nie raz pokaże na co go stać. W SEZONIE,a nie na wakacjach.


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:06

Ja myślę, że pozycja Del Piero w Juventusie jest tak pewna i właściwa, że nie ma sensu w ogóle zaczynać dyskusji na temat jego odejścia bo i tak nie dojdzie do jego sprzedania.


juventustube

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lutego 2008
Posty: 34
Rejestracja: 03 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:16



Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:24

To co pokazał Juventus na tym turnieju było żenujące... nic nie grali. Łebki po 16, 17 lat grali lepiej niż jedni z lepszych zawodników europy.
Zarząd z tymi 22 milionami euro za Amuari'ego widocznie przesadził...
Zero przyjęcia, rozegrania, dryblingu... To co robił to tracił piłke.
Del Piero także... Liczyłem na Niego, ale się przeliczyłem. Ogólnie Juve najgorzej wypadło.
Chimenti? Nie wiem kto z zarządu chciał go sprowadzic, ale chyba był w stanie upojenia jak wpadł na ten pomysł.
Liczyłem także na Ekdala i Rossiego, ale Ranieri Bóg wie dlaczego robił tak późno zmiany. Chociaż dziś nie zachwycali.
Szkoda Molinaro i Knazievic'a. Mam nadzieje, że to nic poważnego, ale wyglądało groźnie.
Najbardziej z Juve podobał mi się Chiellini i Sissoko, oni chyba tylko jakoś grali..No i może dziś Camor. Nedved także nic nie pokazał, tylko biegał...

Podsumowując: Aresenal najlepszą drużyną, Juve najgorszą....

Już niedługo el. LM oraz Serie A i coraz bardziej się obawiam.

Zobaczymy co pokaża w środe z ManU
[/list]


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:34

Widzialem druga polowe tylko meczu z HSV, i chyba dobrze ze tylko tyle.. Nigdy bym nie chcial ogladac tak tragicznie grajacego Juve.
Rok mija za chwile jak Ranieri jest w Juve a my dalej meczymy sie ze sredniakami. Wszystko jedno czy to Cagliari, Siena czy HSV my nie potrafimy zagrac dobrze pilka. Zdominowac gry, zamknac rywali w polu karnym..
Tranfery Juve oczywiscie jak zwykle fatalne. Nic nowego..
Nie wiem dlaczego Swieta trojca naszych super zarzadcow jeszcze jest w tym klubie.
Jestem zazenowany taka postawa i z taka gra nie mamy czego szukac w LM, a i boje sie nawet o Serie A!
Szkoda bylo 20mln euro na Alonso, ale 22mln na Sredniego Amauriego sie znalazly. To jakis absurd, zwlaszcza ze Iaquinta swietnie sie spisywal przez wiekszosc sezonu.
Dopoki ludzie tylu Secco, Gigli beda w Juve to my chyba nigdy niczego nie osiagniemy.

Dziekuje Kielichowi za ten nieszczesny wslizg, po ktorym Molinaro zszedl. Nie zycze mu zle, ale wolalbym zeby w Juve juz nigdy nie zagral..


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:37

Del pisze: Dziekuje Kielichowi za ten nieszczesny wslizg, po ktorym Molinaro zszedl. Nie zycze mu zle, ale wolalbym zeby w Juve juz nigdy nie zagral..
A dlaczego ? za dobrze grał? bo nie rozumiem. :think:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:51

Bobek1991 pisze: A reszta
darek pisze:On na to nie zasłużył. Powinien odejść na emeryturę czym prędzej, no chyba, że jakieś Bari będzie go chciało kupić. Zawsze to pare groszy wpadnie.
Nie wiem czy chciałeś być zabawny czy chcesz sprzedać Alexa...
Ale nie obchodzi mnie to
To byla ironia. Poporstu zarowno kolega darek jak i ja zakpilismy sobie z twoich idiotycznych wypowiedzi..
Wybacz nie sposob bylo przejsc obok nic bez echa :lol: .


swiatek1910

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 20:12

nie rozmywajcie tematu!!!! :evil:


grali słabo, trzeba to przyznac ale wezcie tez pod uwage ze Ranieri podzielil druzyne na 2 czesci i w kazdym meczu grała 1 czesc + zmiennicy z tej drugiej. a w meczach o stawke nie bedzie podzialow tylko bedzie jedna druzyna i powinno to wygladac troche lepiej :C :C :C


krzy_siu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2006
Posty: 22
Rejestracja: 03 października 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 20:30

Jeżeli o mnie chodzi to uważam, że dobrze że teraz przyszły słabsze mecze przed tymi najważniejszymi tzn końcowe sparingi przed el. LM i samymi meczami el.

P.S. Najbardziej w tym meczu podobała mi się interwencja Legro z 51 minuty bodajże (wślizg po strzale tego napastnika na G zapomniałem jak mu szło :smile: )


Zablokowany