Trofeo TIM (29.07) JUVENTUS - Milan - Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:12

Obrazek
Obrazek

TROFEO TIM 2008

Czas:

2008-07-29 (wtorek)

Plan spotkań:
20.30. Milan - Juventus
21.30. Inter - przegrany z pierwszego meczu
22.30. Inter - zwycięzca z pierwszego meczu

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168
Data otwarcia 1933

O turnieju

Coroczny turniej piłkarski we Włoszech, rozgrywany przed rozpoczęciem sezonu począwszy od roku 2001. Biorą w nim udział trzy najbardziej utytułowane włoskie zespoły: Juventus Turyn, A.C. Milan i Inter Mediolan.

Turniej sponsorowany jest przez Telecom Italia Mobile, włoskiego operatora telefonii komórkowej. Mecze trwają po 45 minut (2 połowy po 22 i pół minuty). W przypadku remisu przeprowadzana jest seria rzutów karnych.

Lista triumfatorów

* 2001 - A.C. Milan
* 2002 - Inter Mediolan
* 2003 - Inter Mediolan
* 2004 - Inter Mediolan
* 2005 - Inter Mediolan
* 2006 - A.C. Milan
* 2007 - Inter Mediolan

Ostatnie wyniki

Rok 2006
* Milan – Inter 2:1 (Favalli 32', Borriello 35' - Cruz 19')
* Milan - Juventus 3:1 (Seedorf 26', Kakà 38', Seedorf 47' - Zalayeta 5')
* Juventus - Inter 1:1, karne 4-3 (Del Piero 5' - Figo 27')

Rok 2007
* Inter - Juventus 0:0, karne 5-4
* Milan - Juventus 1:0 (Gilardino 26')
* Inter - Milan 1:0 (Recoba 28')

mecz na żywo w TV:

Canale5

źródła: www.juvepoland.com , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl ,

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2008, 18:10 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:17

I znowu zacznie sie dyskusja. Tylko sparing, mecz towarzyski czy Święta Wojna? Pewnie po meczu kibice wygranej druzyny będa za tym drugim okresleniem, a za pierwszym pokonani :wink:
Dla mnie jest to tylko mecz towarzyski, przygotowujący do sezonu. :wink:


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:21

Ale spoko byłoby wygrać i z Milanem i z Interem już przed sezonem. Wtedy dopiero morale by nam wzrosły. :-D W dodatku utrzeć nosa Murinho już przy pierwszej okazji. Ach... to byłoby piękne.


winnik09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2008
Posty: 13
Rejestracja: 30 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:25

Ja bym powiedział że to troche ważniejsze niż zwykły sparing. Jednak turniej ten ma jakoś renomę i historię. A walka gigantów włoskiej piłki jest zawsze interesująca i przyciąga wielu kibiców co z tym się wiąże w grę wchodzą też pieniądze:D a to chyba ważne. Mecze te powinny być przez trenera wykorzystane w kontekście walki w Lidze. Mam nadzieje że Ranieri weźmie to pod uwagę.


:D:P tylko JUVE:D:P
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:29

Dla mnie wynik się liczy. Musimy wchodzić w mecze i coraz lepiej grać. To ważne, aby tych spotkań nie odpuścić. Jak to mówi Ranieri, ważne aby wybiegać te minuty.

Ktoś wie, gdzie puszczą to na necie?


Internazionalista

Interista
Interista
Rejestracja: 02 lipca 2007
Posty: 48
Rejestracja: 02 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:31

mrowka423 pisze:Ale spoko byłoby wygrać i z Milanem i z Interem już przed sezonem. Wtedy dopiero morale by nam wzrosły. :-D W dodatku utrzeć nosa Murinho już przy pierwszej okazji. Ach... to byłoby piękne.
To raczej niemożliwe.
Myślę, że na tę chwilę, przy dużym zmęczeniu, nie możemy grać dobrze. Z dnia na dzień współpraca w drużynie jest coraz lepsza, dzisiaj jest sobota, w jutrzejszym meczu prawdopodobnie nie będziemy mogli zagrać na wysokim poziomie. Tak samo będzie we wtorek np. w meczu z Juventusem, który przygotowuje się dłużej niż my. Ale naszym celem nie jest dobra gra teraz, mamy swoją własną "wojnę", którą stoczymy w trakcie pierwszych spotkań o punkty. Jestem pewien, że wtedy będziemy w lepszej formie.
- Jose Mourinho

Jak widzisz, trenerzy raczej nie przejmą się wynikiem tego turnieju. Ucieranie nosa jest możliwe w meczach o stawkę.



Lubię ten turniej, sympatyczny taki jest. Może zobaczymy kawałek dobrego futbolu. Zwycięzcą będzie najprawdopodobniej Juventus, gdyż zaczął przygotowania wcześniej od Milanu i Interu.


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:36

Internazionalista pisze:
mrowka423 pisze:Ale spoko byłoby wygrać i z Milanem i z Interem już przed sezonem. Wtedy dopiero morale by nam wzrosły. :-D W dodatku utrzeć nosa Murinho już przy pierwszej okazji. Ach... to byłoby piękne.
To raczej niemożliwe.
Myślę, że na tę chwilę, przy dużym zmęczeniu, nie możemy grać dobrze. Z dnia na dzień współpraca w drużynie jest coraz lepsza, dzisiaj jest sobota, w jutrzejszym meczu prawdopodobnie nie będziemy mogli zagrać na wysokim poziomie. Tak samo będzie we wtorek np. w meczu z Juventusem, który przygotowuje się dłużej niż my. Ale naszym celem nie jest dobra gra teraz, mamy swoją własną "wojnę", którą stoczymy w trakcie pierwszych spotkań o punkty. Jestem pewien, że wtedy będziemy w lepszej formie.
- Jose Mourinho

Jak widzisz, trenerzy raczej nie przejmą się wynikiem tego turnieju. Ucieranie nosa jest możliwe w meczach o stawkę.

Wszyscy mówią: " To mecz towarzyski, nie ma znaczenia, nie przywiązujemy do niego wagi". Ale jednak fajnie jest wygrać z największymi rywalami w walce o scudetto jeszcze przed rozpoczęciem tej walki. Jak to napisał stahoo: " tylko sparing, mecz towarzyski czy Święta Wojna? Pewnie po meczu kibice wygranej druzyny będa za tym drugim okresleniem, a za pierwszym pokonani"


Internazionalista

Interista
Interista
Rejestracja: 02 lipca 2007
Posty: 48
Rejestracja: 02 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:47

mrowka423 pisze:
Internazionalista pisze:
mrowka423 pisze:Ale spoko byłoby wygrać i z Milanem i z Interem już przed sezonem. Wtedy dopiero morale by nam wzrosły. :-D W dodatku utrzeć nosa Murinho już przy pierwszej okazji. Ach... to byłoby piękne.
To raczej niemożliwe.
Myślę, że na tę chwilę, przy dużym zmęczeniu, nie możemy grać dobrze. Z dnia na dzień współpraca w drużynie jest coraz lepsza, dzisiaj jest sobota, w jutrzejszym meczu prawdopodobnie nie będziemy mogli zagrać na wysokim poziomie. Tak samo będzie we wtorek np. w meczu z Juventusem, który przygotowuje się dłużej niż my. Ale naszym celem nie jest dobra gra teraz, mamy swoją własną "wojnę", którą stoczymy w trakcie pierwszych spotkań o punkty. Jestem pewien, że wtedy będziemy w lepszej formie.
- Jose Mourinho

Jak widzisz, trenerzy raczej nie przejmą się wynikiem tego turnieju. Ucieranie nosa jest możliwe w meczach o stawkę.

Wszyscy mówią: " To mecz towarzyski, nie ma znaczenia, nie przywiązujemy do niego wagi". Ale jednak fajnie jest wygrać z największymi rywalami w walce o scudetto jeszcze przed rozpoczęciem tej walki. Jak to napisał stahoo: " tylko sparing, mecz towarzyski czy Święta Wojna? Pewnie po meczu kibice wygranej druzyny będa za tym drugim okresleniem, a za pierwszym pokonani"
Oczywiście, że jest fajnie wygrać z największymi rywalami nawet w takich turniejach, ale nie da się utrzeć tym nosa trenerowi drużyny, która jest we wczesnej fazie przygotowań do sezonu.


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:52

Miejmy nadzieje ze mundoltv (czy jakos tak) przetransmituje mecze ;]


Obrazek
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 11:56

Internazionalista pisze:
Oczywiście, że jest fajnie wygrać z największymi rywalami nawet w takich turniejach, ale nie da się utrzeć tym nosa trenerowi drużyny, która jest we wczesnej fazie przygotowań do sezonu.
Dobra niech ci będzie, ustępuje. Nie da się w meczu towarzyskim utrzeć nosa trenerowi drużyny , która jest we wczesnej fazie przygotowań. Ale i tak mam nadzieje, że wygramy.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 12:02

Internazionalista pisze:Lubię ten turniej, sympatyczny taki jest. Może zobaczymy kawałek dobrego futbolu. Zwycięzcą będzie najprawdopodobniej Juventus, gdyż zaczął przygotowania wcześniej od Milanu i Interu.
Wczoraj Juventus pokonał Borussię Dortmund 1-3 mimo, że BVB zaczęła przygotowania dużo wcześniej niż Juventus.

A wracając do tematu to ja ten turniej traktuję poważniej niż zwykłe mecze towarzyskie. Jak wygramy to może nie "utrzemy nosa" Mourinho, ale na pewno podbudujemy morale w drużynie.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 12:12

mimo tego ,co pisali poprzednicy ,fajnie byłoby wygrać ten turniej.. po meczu w Dortmundzie moje oczekiwania wzrosły ,bo widać ,że drużyna się stara i stać ich na wiele. jak zwykle liczę na dobrą grę Juventusu :dance:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 12:16

Szczerze się przyznam, że nawet niewiedziałem o tym, iż nigdy nie wygraliśmy tego turnieju :P Trochę kicha....

Cóż rzec? Będziemy jeszcze na pewno odczuwali trudy spotkania z Dortmundu. Oczekiwania po turnieju?? Jak można bez emocji i bez woli zwycięstwa, podchodzić do spotkań z takimi rywalami? Nie można, więc sprawa jasna :twisted:


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 12:51

Podobnie jak Dragon, wynik tego meczu interesuje mnie, jak zawsze - w meczach z takimi przeciwnikami. Nie napalam się może tak bardzo, bo wiem, że nawet przegrana nic nie zmieni, ale dla kibica miło jest oglądać zwycięstwo z takim rywalem.

Swoją drogą, Tiago został powołany na mecz, a Almiron (opierając się na info z oficjalnej strony i moim koślawym angielskim) nie dostał powołania tylko dlatego, że wyleciał do Argentyny w celu załatwienia jakichś tam spraw urzędowych związanych z przedłużeniem swojego pobytu we Włoszech.

Może więc ich odejście nie jest taki oczywiste jak mogło się wydawać ?


Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 13:05

Canale 5 przeprowadzi transmisję z turnieju. Na Polsacie ten kanał chyba mam, co do innych platform nie wiem... Pytanie tylko czy nie zakodują


Zablokowany