Serie A (31): JUVENTUS 3-0 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
nRo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2006
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 23:22

a ja mam nadzieje ze Inter utrzyma tak wysoka forme do konca czyli nie wygrywajac juz ani jednego meczu i zgarniajac gora 3-4 pkt... Roma zostawi wszystkie sily w CL a my zjemy 1 miejsce :D

tego Nostradamus nie przewidzial a powinien :D

a taka wisienka byloby :

1.Juve
2.Roma
3.Inter i odpada w elimkach do CL :DDDDDDDDD

i dzieci pilka.pl popelniaja samobojstwo :D


pozdro600
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 23:37

Inter z Romą zawiodły więc Juventus ma szanse zdogonić Rome a nawet wyprzedzić. Jutro Juve wygrywa i ma 4 punkty straty do rzymian


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2008, 23:38

Mamy niesamowitą szanse na dogonienie o kolejne 2 pkt, rywali którzy sa przed Nami w tabeli. Więc nie pozostaje nic innego jak tylko wygrać. Rywal niezbyt wymagający, dlatego zwycięstwo mogłoby być bardziej okazałe, ale cieszyć się będe nawet z wymęczonego 1-0. Forza JUVE, vinci per Noi!


Obrazek
`V!nc3nT~

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2008
Posty: 6
Rejestracja: 26 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 00:02

Po wczorajszej pięknej nocy nie wyobrażam sobie wraz z Panem Kultkiem innego rozwiązania niż dzisiejsze zwycięcstwo Juventusu nad parma :D a końcówka sezonu zapowiada się ciekawie liczę na :
1.JUVENTUS
2.roma
3.inter :twisted:


"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"
Kultek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 89
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 00:17

Musimy zwyciezyc :-D nie dopuszczam do siebie innych mysli xD


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 00:44

Jest szansa odrobić po 2 pkt do Romy i Interu, więc mam nadzieję że nie zabraknie nam charakteru by pokazać że nie złożyliśmy jeszcze broni... Nasze ew zwycięstwo zapowiadałoby ładną końcówkę sezonu... :)


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 10:04

Ile to już razy mieliśmy szansę doścignąć rywali, a sami również gubiliśmy punkty? Odrobienie 2 pkt do Romy i Interu jest realne, wystarczy tylko wygrać dzisiaj. Mam nadzieję, że nasi piłkarze wreszcie zmobilizują się także na słabszą drużynę i wymęczą te 1-0. Nie wymagam pięknej gry, to było na San Siro. Po prostu niech wygrają. A co do sprawy mistrzostwa, to było by pięknie, ale... zejdźcie na ziemię. Gdyby na koniec sezonu udało się wyprzedzić Inter i Romę i zdobyć Scudetto, byłaby to największa sensacja w całej historii Serie A. Wszak beniaminek wygrywający mistrzostwo po odrobieniu 13 pkt straty do lidera, to nie częsta rzecz :whistle:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 10:16

Ostatnio sobie przeglądałem stronę la Gazzetty i natrafiłem na coś, czego nie mogę za bardzo zrozumieć:
Indisponibili:
Andrade, Zebina, Palladino
Squalificati:
nessuno
Diffidati:
Nocerino, Palladino, Trezeguet, Grygera
Ballottaggi:
Salihamidzic 70% Grygera 30% - Del Piero 60% Iaquinta 40%
Co to znaczy? mój słownik nie ma takiego hasła.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 10:25

pan Zambrotta pisze:Ostatnio sobie przeglądałem stronę la Gazzetty i natrafiłem na coś, czego nie mogę za bardzo zrozumieć:
Indisponibili:
Andrade, Zebina, Palladino
Squalificati:
nessuno
Diffidati:
Nocerino, Palladino, Trezeguet, Grygera
Ballottaggi:
Salihamidzic 70% Grygera 30% - Del Piero 60% Iaquinta 40%
Co to znaczy? mój słownik nie ma takiego hasła.
Chyba na tyle dzienikarze oceniaja szanse wystepu zwodnika w dzisiejszym meczu, czyli wg nich zagra Hasan i Alex, a Grygera i VI zacznal na lawce.


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 10:32

Miejmy nadzieje ze teraz nie stracimy punktow w glupi sposob! Tym bardziej ze jest kolejna szansa na dogonienie romy i interu :-D ! Według mnie powinien wyjsc taki sqad:
Buffon-Sali, Legro, Stenardo, Chiellini-Camor, Zanetti, Sissoko, Nedved, DP, Treze... i przydalaby sie brameczka DP na przypieczetowanie swojej dobrej formy :dance: [/quote][/url]


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 14:06

Inter i Roma tracą punkty, możemy nadrobić 2 pkt do obydwu zespołów, nie wyobrażam sobie że nie wykorzystujemy takiej okazji. Zwycięstwo to nasz obowiązek. Po w spaniałym meczu z Interem, zawodnicy napewno wierza w siebie. Wszytsko narazie zmierza w dobrym kierunku tylko niech te 3 pkt wpadną dzisaj. Proszę :pray:

FORZA JUVENTUS :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 14:08

Dzisiejszy mecz będzie dla nas dosyć ważny, patrząc na końcówkę sezonu oraz potknięcia Romy oraz Interu, ale dla mnie będzie ważny przede wszystkim dlatego, że najprawdopodobniej Alex Del Piero pobije dziś kolejny - i być może najważniejszy - rekord, jeśli wystąpi, będzie zawodnikiem, który zagrał w Juventusie najwięcej meczów w historii klubu.Z niecierpliwością oczekuję już meczu, i z całego serca życzę mu dzisiaj bramki, która była by niejako symbolem jego wspaniałej kariery.Aha, mam nadzieję że żadne urwanie punktów nie zmąci tak pięknego jubileuszu.
Odważyłem sie na takie podejście, gdyż przewaga nad Milanem jest już spora, i nie ma ogromnej presji na wynik, więc można chyba pomyśleć również o innych rzeczach.Co prawda będzie to mecz jak każdy inny, ale Alex przejdzie do historii, a właściwie zapisze się w niej jeszcze mocniej niż do tej pory.

Może być bardzo ciężko i nie nastawiam się na gładką wygraną, nie chcę też typować składu, nie interesuje mnie kto zagra (ba, mogę i poczekać na jubileusz kapitana) , życzyłbym sobie tylko trzech punktów.


C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 14:14

Znowu nadarza się okazja nadrobienia punktów. Trzeba wreszcie to wykorzystać. Ciekawi mnie jak zmotywowani wyjdą zwodnicy Juve na mecz z szesnastym zespołem Serie A. Mam nadzieje że uczą się na błędach i wywalczą trzy punkty po dobrym meczu.


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 14:25

C-Bart pisze:Znowu nadarza się okazja nadrobienia punktów. Trzeba wreszcie to wykorzystać. Ciekawi mnie jak zmotywowani wyjdą zwodnicy Juve na mecz z szesnastym zespołem Serie A. Mam nadzieje że uczą się na błędach i wywalczą trzy punkty po dobrym meczu.
No nie ma innej opcji jak zwyciestwo, nasi musza dac z siebie wszystko :!:
W poprzednim meczu z Parma najedlismy sie sporo strachu, a na koniec wydymala nas niezrozumiala decyzja sedziego. Chce rewanzu za te negatywne uczucia i przekonywujacego zwyciestwa. Wazne sa tylko 3 punkty :twisted:


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2008, 14:33

Sluchajcie, wiecie moze dlaczego na livescore.com mecz pomiedzy Juve - a Parma jest odwolany? Panowie z JP? Jakies info?

EDIT:

"In segno di lutto non si gioca Juventus–Parma

La Juventus e il Parma – con il benestare delle autorità competenti – hanno deciso di comune accordo di rinviare la partita in segno di lutto per l’incidente occorso a un tifoso del Parma che stava raggiungendo lo stadio di Torino. Pur trattandosi di una tragica fatalità le due società hanno ritenuto che non ci fossero le condizioni per mandare in campo le squadre." - www.Juventus.com
Ostatnio zmieniony 30 marca 2008, 14:37 przez JaPs, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany