Serie A (17): JUVENTUS 2-0 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 17:09

Obrazek

mecz 17 kolejki Serie A: JUVENTUS - Siena

Czas:

2007-12-23 (niedziela)
Godzina 15:00

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168
Data otwarcia 1933

O przeciwniku:

Rok założenia: 1904
Barwy: Czarno-białe
Przydomek: Bianconeri, Robur
Prezydent: Pier Luigi Fabrizi
Trener: Andrea Mandorlini
strona internetowa

Ostatnie mecze

16 grudnia 2007
Siena Napoli 1 : 1

9 grudnia 2007
Genoa Siena 1 : 3

2 grudnia 2007
Siena Lazio 1 : 1

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Juventus
...
16. Siena

Najlepsi strzelcy drużyn:

1. Trezeguet (Juventus) 12
...
18. Maccarone (Siena) 5

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +2
C+ Fútbol
DigitAlb SuperSport 2
ESPN Dos (Mexico)
ESPN+
Mediaset Premium 2
Sky Calcio 2
Sky Sport Italia HD2
Sport TV2
TPS Star
TV Capixaba
TV4+

Przewidywane składy

Obrazek Obrazek

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.acsiena.it , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2007, 17:19 przez tabo89, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 17:29

No mam nadzieje że Juve sprawi mi prezent na swięta i wygra z Sieną przynajmiej 3-0. Siena nie jest zbyd wymagającym rywalem ale nigdy nic nie wiadomą ,tak więc licze na łatwo wygraną . :) :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 17:31

Nie ma innej mozliwosci jak trzy punkty oraz wysoki wynik! Ale nie licze oczywiscie tylko na zwyciestwo Juve ;) licze takze rownie mocno na zwyciestwo Milanu! mam nadzieje ze dzieki nim stopnieje nasza strata do interu :)


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 17:43

Inny wynik niż zwycięstwo nie wchodzi w grę. Jak nam strzelą bramkę to będzie duże zaskoczenie, a remis...lincz :P


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 19:14

Chyba każdy z nas liczy tylko na zwycięstwo w tym meczu. Ja też...Nie widzę innej możliwości jak 3 pkt. Jak widać siena nie jest świetną drużyną jednak nie można jej zlekceważyć, bo może nam się to nie opłacić. Liczę na dobrą grę, bramkę Davida i skromne 3-0 :D


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
snatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 37
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 19:57

Mając do dyspozycji grę na własnym stadionie w grę wchodzi tylko zwycięstwo. Osobiście mam nadzieję na gładkie 3:0 (zestaw dla dwojga: 2x Alex + Treze)


dominik10dziki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 64
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 20:21

23 grudnia to moje urodzinki i licze że Juve mi zrobi jakze piekny przezent :) I żeby nie bylo tak jak na MIKOLAJA :evil: Empoli-Juve (2-1)
Sieny nie mozna zlekcewazyc :!: Licze że zagramy jak chocby z Palermo :smile:


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2007, 23:09

i takie mecze bywaja najgorsze kazdy liczy na wysokie zwyciestwo i potkniecie interu w meczu z milanem a tu...... ale nie ma co gdybac 1;0 mi wystarczy !!! :wink:


JUVENTUSFAN1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2007
Posty: 6
Rejestracja: 06 października 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 08:05

Mysle, ze JUVE wygra spokojnie. Typuje 3:0 (3x TREZEGOL)


Od Kołyski tak sie kręci fanatycznie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...JUVE!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 11:32

Wątpię by Marchionni zaczął mecz na prawej stronie, bo po ostatnim bardzo dobrym meczu Hasana z Lazio to właśnie Bośniak wyjdzie na prawej flance.
Trzy punkty to jest rzecz oczywista w tym meczu, i jesteśmy wręcz na nie skazani. Siena ostatnio zbyt śmiało sobie poczyna - remisy u siebie z Lazio i Napoli i wyjazdowa wygrana z Genuą 1:3, więc najwyższa pora im tą passę bez porażki ukrócić :twisted:. W linii obrony raczej bez korekt - Zebina-Legro-Chiellini-Molinaro, ostatnio mieli słabszy dzień ale fakt że do czasu straty bramki Buffon przez 399 minut nie puścił bramki wyrabia im renomę. W pomocy od lewej Nedved, w środku Zanetti i ... Tiago, ostatnio dał dobrą zmianę, a Nocerino raczej niczym nie może się poszczycić, dlatego postawiłbym na Portugalczyka. Oczywiście kto zagra pozostaje tylko w głowie Ranieriego i każda jego decyzja będzie zapewne dobra. W ataku Del Piero i Trezeguet, a Iaquinta tym razem jako joker który wejdzie przy stanie 2:0 na zmęczoną defensywę Sieny i ustali wynik meczu ;). Zagrożenia ze strony Sieny jakich powinniśmy się obawiać to na pewno ofensywny tercet Locatelli-Frick-Maccarone, no i nasz młody gniewny De Ceglie ;).

Juventus 3:0 Siena.


dżambex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 45
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 11:54

Zawsze jak dochodzi do spotkań pomiędzy Juventusem a Sieną to mówię , że są to małe "derby". Dlaczego ? A to dlatego , iż obie drużyny posiadają podobne stroje (biało-czarne) i herby są nawet podobne :) Dlatego Juventus musi wyjść mocno skoncentrowany na ten mecz właśnie jakby to był mecz derbowy i muszą dać z siebie wszystko.

Co do zestawienia w linii pomocy to ja bym spróbował ... Del Piero jako ofensywny pomocnik. Byłby on zaangażowany w akcje ofensywne jak i zarówno pomagałby w defensywie. W ataku zagraliby DT z VI. Obaj są wysokimi napastnikami, a to sprawiłoby , że łatwiej by się grało "bianconerrim" w powietrzu , niż DP miałby grać w ataku z wysokimi Lorią i Portanovą. Wierzę , że Ranieri coś wymyśli :)

Jest to oczywiście tylko moja propozycja :)

Wynik 4:1 (Trezeguet x2 , Iaquinta , Legrottaglie - De Ceglie)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 13:04

Nie ma innej możliwości,aby Juve nie wygrało tego spotkania.Warto zakończyć ten rok zwycięstwem,zwłaszcza,że istnieje spora szansa,że będąca ostatnio w nie najlepszej formie Roma straci w sobotę punkty grając przeciwko Sampdorii.Oznaczałoby to oczywiście awans Starej Damy na drugą pozycję w tabeli.Pozwoliłaby ona patrzeć z jeszcze większym optymizmem na drugą część sezonu i skupić się na pościgu za ekipą z Mediolanu.Zdobycie Scudetta w tym roku nie jest wcale utopią.Inter nie będzie do końca sezonu w tak dobrej i pewnej formie-to pewne.W końcu da o sobie znać zmęczenie i kryzys.Dotyczy to każdej drużyny,która walczy zarówno w lidze,jak i w Lidze Mistrzów.Ponadto bardzo możliwe,że po kolejnej kolejce rozgrywek będziemy już tracić nie 8,a 5 oczek do Interu.Szczerze wątpię,że ekipa Morattiego wygra w weekend z będącym ostatnio w coraz lepszej formie,zdeterminowanym Milanem,który w znakomity sposób wygrał Puchar Interkontynentalny.
Co do wyniku w meczu ze Sieną:
Juve-Siena 3-0
:ball: Trezeguet
:ball: Nedved
:ball: Del Piero

P.S.Liczę na kolejny występ Tiago-najlepiej od początku spotkania.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2007, 13:55

Nie interesuje mnie nic oprócz zwycięstwa. Siena nie jest zbyt mocna więc liczę na 3pkt. Chciałbym również, aby inter przegrał w derbach Mediolanu, a Roma przegrała lub zremisowała z Sampdorią. Wtedy w czołówce byłoby ciekawie. Awansowalibyśmy na drugie miejsce (w przypadku remisu lub porażki Romy) i tracilibyśmy tylko 5pkt. do interu (jeśli przegrałby z Milanem). Strata 5pkt. do lidera na tle całej rundy wiosennej to nie dużo.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2007, 18:00

Mecz ze Sieną trzeba koniecznie wygrać!! Jak widać Roma coś ostatnio złapała małą zadyszkę. Od dwóch meczy nie potrafią wygrać, więc i w następnym meczu Romy remis tudzież porażka naprawdę mile widziane.

Inter gra w wielkich derbach z Milanem. Gdyby Rossoneri odebrali choćby dwa punkty ekipie Morattiego byłbym w siódmym niebie. Mimo wszystko, żeby cieszyć się z odrabiania punktów do liderów trzeba przede wszystkim liczyć na siebie i pewnie wygrać mecz z Romą, a dopiero później ewentualnie rozglądać się na mecze Rywali. Ciekaw jestem jak to wszystko poukłada Claudio. Vicenzo wraca do zdrowia, Alex jest w dobrej formie, podobnie jak Treze, który ostatnio strzelił swoją pierwszą bramkę w grudniu. Co z Tiago?? Widać, że chłopak jakby ostatnio odżył.

Mecz ze Sieną będzie ostatnim naszym meczem w roku 2007 obyśmy go wygrali, pamiętam jak dziś, kiedy to przegraliśmy pierwszy mecz w Serie B z Mantovą. Był to nasz pierwszy mecz w roku 2007. Kto by pomyślał, że za 12 miesięcy będziemy tak wysoko, ale tym razem w Serie A :D

P.S Mecz będzie pokazywany na bet365.com. Mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze przed świętami z Szymkiem i resztą ekipy :D
Pzdr.


Obrazek
Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2007, 18:46

Liczę na wysokie zwycięstwo w klasowym stylu oraz na dobry występ Paulo De Ceglie (trzeba kibicować naszej młodzieży). Niestety zbyt wiele o nim nie wiem :/... tylko tyle, że jest wszechstronny (może grać zarówno w pomocy jak i na boku obrony) i że w Sienie zbiera niezłe oceny. Jakby ktoś śledził dokładniej jego karierę to czekam na opinie.


Zablokowany