Serie A (16): Lazio 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:03

stara_dama pisze:Człowieku ogarnij sie...
Ja? Ja nie widzę w tym nic złego że był na meczu bayernu, co innego gdyby pojechał do mediolanu na mecz interu...Zresztą nie ważne. To Jego sprawa. Pozdro


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:16

stara_dama pisze:Jezeli ktos jest kibicem Juve to dla mnie cos takiego jest niepojete
A dla mnie niepojęte jest takie podejście jakie tutaj zaprezentowałeś. Człowieku, co ty w ogóle za bzdury wypisujesz. Może jeszcze napiszesz, że nie jestem kibicem Juve, bo byłem na meczu innej drużyny :lol:


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:22

DamKam pisze:
stara_dama pisze:Jezeli ktos jest kibicem Juve to dla mnie cos takiego jest niepojete
A dla mnie niepojęte jest takie podejście jakie tutaj zaprezentowałeś. Człowieku, co ty w ogóle za bzdury wypisujesz. Może jeszcze napiszesz, że nie jestem kibicem Juve, bo byłem na meczu innej drużyny :lol:
To czy ty jestes kibicem Juve czy nie to naprawde malo osob obchodzi. Tylko dlaczego w dniu kiedy grał twoj ulubiony klub (...) pojechales ogladac jakies niemieckie dno ?? I to jest dla mnie śmieszne i żałosne.


Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:28

stara_dama pisze:
Arsen pisze:Eh, jakby na przykład Twój brat jechał na mecz Bayernu i chciałby żebyś jechał z nim to byś się nie zabrał? Pewnie, lepiej obejrzeć mecz Juventusu na kompie.
Nie lepiej obejrzeć mecz np. na Olimpico w Rzymie :D niz w tym samym czasie podniecac sie gra szwabow... Jezeli ktos jest kibicem Juve to dla mnie cos takiego jest niepojete... ale moze to jest teraz takie "mlodzieżowe" :P
Odwracasz kota ogonem. Pojechać do Niemiec, a pojechać do Włoch to drobna różnica. Dla mnie prezentujesz nie zdrowe podejście. Nie chodzę na matematykę, bo kocham polski... To jest podejście godne "młodzieżowego", zbuntowanego emo gó.wniarza.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:31

stara_dama pisze:Tylko dlaczego w dniu kiedy grał twoj ulubiony klub (...) pojechales ogladac jakies niemieckie dno ??
A wyobraź sobie, że wole oglądać na żywo "niemieckie dno", niż wgapiać się w ekran monitora śledząc cyferki z wynikiem meczu Juve. No ale jeżeli ty wybrałbyś tą drugą opcję, to nic tylko pogratulować :lol:

EDIT:
Arsen i darek13- dajcie spokój, szkoda polemizować z czymś takim. Proponuję skończyć tą dyskusję nie na temat...
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2007, 19:40 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:39

stara_dama pisze:I to jest dla mnie śmieszne i żałosne.
Jeśli uważasz że jeśli ktoś pojechał na mecz do niemiec zamiast siedzieć w domu i patrzeć na wynik Juve to Ty tu jesteś śmieszny i żałosny. Rozumiem jeśli ktoś mieszka we Włoszech i do stadionu ma blisko, ale Polska jednak jest trochę dalej. Jeśli prawdziwymi kibicami są tylko Ci, którzy chodzą tylko na mecze Juventusu to muszę Ci powiedzieć że takich osób jest baaardzo malutko, być może nawet nie ma. Na pewno zdarzyło Ci się iść na jakiś inny mecz niż Juventusu, to znaczy że już nie jesteś kibicem? Śmieszne i żałosne...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:43

DamKam pisze:
stara_dama pisze:Tylko dlaczego w dniu kiedy grał twoj ulubiony klub (...) pojechales ogladac jakies niemieckie dno ??
A wyobraź sobie, że wole oglądać na żywo "niemieckie dno", niż wgapiać się w ekran monitora śledząc cyferki z wynikiem meczu Juve. No ale jeżeli ty wybrałbyś tą drugą opcję, to nic tylko pogratulować :lol:
Nie nie zrobilem tak jak ty masz to w zwyczaju i nie wypowiadam swoich zlotych mysli o meczach Juve na podstawie 2 min. skrotow bo jak obserwuje to, to jest wlasnie twoim hobby.

Wiec jako członek JPC (podobnie jak ty :oops: ) postanowilem spakowac sie i pojechac na mecz na Stadio Olimpico do Rzymu, bo pewnie ty biedaku nie wiedziales ze jest wyjazd, przypadkiem nie miales co robic w weekend wiec wybrales sie do niemiec na mecz jednej z 20 czy tam 30 twoich ulubionych druzyn :angry: I tylko sie tłumacz sie ze kasy nie miales albo cos w tym stylu bo wyjazd do niemiec na mecz a do Włoch to roznica minimalna jezeli juz sie ktos decyduje na wypad. Pewnie tego nie zauwazyles ale idea nalezenia do JPC to cos wiecej niz czekanie przez caly rok na jakies denne prezenciki od Juve... no ale widze ze w ten weekend wybrales inna sposrod swoich 20 ulubionych druzyn... :angry:

Brak mi słów...
darek13 pisze: Jeśli uważasz że jeśli ktoś pojechał na mecz do niemiec zamiast siedzieć w domu i patrzeć na wynik Juve to Ty tu jesteś śmieszny i żałosny.
No chyba jednak nie, skoro on pojechal na mecz do niemeic w tym samym czasie kiedy Juventus gral z lazio i my bylismy na tym meczu (on takze mogl na nim byc bo nalezy do JPC, ale znowu sie czegos bał), i to jest wlasnie zalosne...no ale ty to w ogole nie wiesz co sie dzieje do okola ciebie chyba...


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:51

stara_dama nie wiem po co zaczynasz takie glupie klotnie, rozumiem jechac po kibicach interu :smile: ale zeby jezdzic po kibicach Juve? myslisz ze jak pojechales na mecz Juve to jestes jakims wielkim kibicem? nie masz prawa decydowac czy ktos pojedzie na mecz Juve czy Bayernu - jak chce to niech sobie jezdzi nawet co tydzien - Jego sprawa. koniec offtopu - zalatwiajcie sobie takie sprawy na gg albo priv.

Pozdrawiam


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:51

stara_dama pisze:no ale ty to w ogole nie wiesz co sie dzieje do okola ciebie chyba...
No to wyjaśnij bo co się dzieje dookoła mnie


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 19:55

stara_dama- człowieku, skończ pisać rzeczy, o których nie masz zielonego pojęcia. Bilety na Hertha-Bayern miałem zakupione już dwa miesiące temu. I jeszcze tak dla twojej wiadomości: byłem na meczu Juve, jakby cię to interesowało...

Kończę już tą bezsensowną dyskusję. Pozdro dla normalnych- na całe szczęście widać, że są jeszcze tacy na tym forum :whistle:


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 20:12

DamKam pisze:I jeszcze tak dla twojej wiadomości: byłem na meczu Juve, jakby cię to interesowało...
Wow jestem pod wrazeniem, nie ma to jak cieply rodzinny wypadzik na meczyk do Turynu, a ci ultrasi na zdjeciach :shock: , czlowieku ty sobie nie zdajesz sprawy kolo kogo ty siedziales...

Nie bede ci wciskal kolejnych argumentow, bo juz mi sie robi ciebie żal... jestes zafascynowany pieknem miedzynarodowego footballu, fuBballu (chyba tak wolisz) :bravo: tak trzymaj.

:angry:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 20:23

stara_dama pisze:
DamKam pisze:I jeszcze tak dla twojej wiadomości: byłem na meczu Juve, jakby cię to interesowało...
Wow jestem pod wrazeniem, nie ma to jak cieply rodzinny wypadzik na meczyk do Turynu, a ci ultrasi na zdjeciach :shock: , czlowieku ty sobie nie zdajesz sprawy kolo kogo ty siedziales...
Przykro mi to mówić, ale to chyba z Tobą jest coś nie tak. Ja oglądam na ten przykład w (prawie, jeśli oczywiście jest) każdy weekend IV lige polską i chodzę na mecze nawet, kiedy kibice Juventus są w Turynie i oglądają naszych piłkarzy na żywo. Głupszego wniosku z tym powiązaniem do Bayernu wyciągnąć nie mogłeś. Myślisz, że jak jeździsz na mecze Juventusu to możesz powiedzieć, że jesteś większym czy lepszym kibicem od tego, który jeszcze tam nie był, albo po raz wtórny być tam nie mógł? Szacunku troche więcej i dystansu, bo popadniesz w samouwielbienie.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 20:30

Ehm, uważam ,że ta dyskusja w ogóle jest bezsensu. Niech DamKam wybiera sam koło kogo chce siadać na meczu Juve , ważne ,że na nim był. Co prawda szokujące jest to ,że zamiast patrzeć w cyferki podczas meczu Juventusu wybrał "turecką" ligę, ale to Jego sprawa i tyle. Tyle z mojej strony w tym temacie.

A co do meczu ... Niestety nie widziałem go , jednak retransmisja zaliczona. Przecudne podania Zanettiego oraz ... łał Buffon jest jednak nieziemski. Cieszą bramki Del Piero oraz Trezegueta. Ważne 3 pkt. szkoda ,że interowi udało się wywieść 3 pkt. , ale cóż ... gra się dalej :wink:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 20:32

Robicie z igły widły. Problem byłby wtedy, jeśli DamKam pojechałby na mecz Romy...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2007, 20:34

szczypek pisze:Przykro mi to mówić, ale to chyba z Tobą jest coś nie tak. Ja oglądam na ten przykład w (prawie, jeśli oczywiście jest) każdy weekend IV lige polską i chodzę na mecze nawet, kiedy kibice Juventus są w Turynie i oglądają naszych piłkarzy na żywo. Głupszego wniosku z tym powiązaniem do Bayernu wyciągnąć nie mogłeś. Myślisz, że jak jeździsz na mecze Juventusu to możesz powiedzieć, że jesteś większym czy lepszym kibicem od tego, który jeszcze tam nie był, albo po raz wtórny być tam nie mógł? Szacunku troche więcej i dystansu, bo popadniesz w samouwielbienie.
Ja nie stwierdzam kto jest lepszym a kto gorszym kibicem, nie moja w tym rola.

Sprawe wyjazdu wyjasnielem juz czarno na bialym i lepiej sie nie da tego wytlumaczyc. Jezeli ktos jedzie w tym samym czasie kiedy gra Juve na mecz bayernu a jest zdeklarowanym fanem Juventusu to o co tu chodzi ja sie pytam ??

Z ta IV liga to jest zupelnie inna bajka. Sam chodzilem na II czy na IV tak jak Ty ale nie smialbym przekladac tego ponad Juventus. Wypady w Polsce na mecze lokalnych druzyn - jestem jak najbardziej za, ale wyjazd za granice na mecz bayernu kiedy mogl jechac w tym samym czasie na Juve jest dla mnie nie pojete.

Nie rozumiesz o co mi chodzi to poproś kogoś moze ci przetlumaczy...


Zablokowany