Serie A (6): Torino 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 19:30

Obrazek

mecz 6 kolejki Serie A: Torino - JUVENTUS

Czas:

2007-09-30 (niedziela)
Godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168
Data otwarcia 1933

O przeciwniku:

Rok założenia: 1906
Barwy: Burgund
Przydomek: Granata, Toro
Adres: Via Arcivescovado 1 - 10100 Torino
Trener: Walter Alfredo Novellino
OFICJALNA STRONA KLUBU

* Mistrzostwo: 1928, 1943, 1946, 1947, 1948, 1949, 1976
* Puchar Włoch: 1936, 1943, 1968, 1971, 1993
* Puchar UEFA: finalista w 1992


Ostatnie mecze Torino:

26 września 2007
Parma Torino 2 : 0

23 września 2007
Torino Siena 1 : 1

16 września 2007
Palermo Torino 1 : 1

Ostatnie mecze derbowe:

05 IV 2003 Juventus - Torino 2 - 0
17 XI 2002 Torino - Juventus 0 - 4
24 II 2002 Torino - Juventus 2 - 2
14 X 2001 Juventus - Torino 3 - 3
19 III 2000 Juventus - Torino 3 - 2
07 XI 1999 Torino - Juventus 0 - 0
06 IV 1996 Torino - Juventus 1 - 2
03 XII 1995 Juventus - Torino 5 - 0
09 IV 1995 Juventus - Torino 1 - 2
25 I 1995 Torino - Juventus 3 - 2

Statystyki:

Mecze: 133
Zwycięstwa Juventusu: 57
Remisy: 41
Zwycięstwa Torino: 35

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Juventus FC
.....................
.....................
16. Torino


mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
C+ Fútbol
C+ Sport 1 (D/F/N only)
C+ Sport 2 (Poland)
DigitAlb Premium 2
Fox Soccer Channel
HRT 2
Kanal 24
Kohavision TV
Mediaset Premium 1
RAI International 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport Italia 1
Sky Sport Italia 16:9
Sky Sport Italia HD1
Sport 1 (Hun)
Sport 1 (Ned) {+20m}
SuperSport 3 [Hellas]
TV Avala
TV4 Sport
TV7 Bulgaria
YES Sport 2

Przewidywane składy

Obrazek Obrazek

źródła: www.juvepoland.com, www.seriea.pl, www.livescore.com, www.torinofc.it, www.wikipedia.pl, www.gazzetta.it


Obrazek
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 19:45

Wiadomo że debry to bardzo cięzkie mecze, ale myślę że powinniśy sobie spokojnie poradzić z Torino, tym bardziej że ich najlepszy zawodnik Alessandro Rosina jest kontuzjowany i na 100% nie zagra w tym meczu (co zresztą mnie bardzo zmartwiło ponieważ lubię oglądać grę tego zawodnika - na pewno nasi obrońcy mieliby co robić). Podczas nieobecności Rosinaldo przyglądać się będę Dellafiore i Mottcie :P (wiem że nikogo to nie interesuje...).


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 19:49

No i derby :lol: . Jeśli je wygramy a inter zremisuje z romą to ich wyprzedzamy 8) . Trzeba wygrać. Jak widać po sytuacji w tabeli torino, nie są oni wielkim zespołem. Można powiedzieć że są od nas gorsi, jednak różnie to bywa na boisku. Liczę na dobrą grę i oczywiście zadowalający wynik. Mam nadzieję że w końcu obejrzę gdzieś ten mecz...No to stawiam na 2-0 dla Juve. Treze coś musi strzelić.

PS. Kurdę chyba nie oglądnę tego meczu :angry: . Na sopcascie zapewne będzie cięło jak zawsze a na bułgarskiej siódemce nie mogę się zalogować :angry:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Burq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2007
Posty: 20
Rejestracja: 15 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 20:15

Przewidywany wynik
1-6:0 - Joke.. ale chciałbym żeby nasi zaszaleli w tak prestiżowym spotkaniu :lol:
Choć jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami i chętnie obejrzał bym coś na wzór derb mediolanu.. (tam to jest jazda :lol: )
Liczę na piękne zwycięstwo jak za dawnych lat :)
Nie wiem czemu ale szkoda mi trochę Torino.. :twisted: wcześniej prawie spadli z ligi teraz nie zapowiada się lepiej dlatego typuje skromne 1:0 :D
Daj BOŻE :pray:

Za to z fiorką musimy dać czadu.. :D
Radeek tobie szkoda Rosiny a co mają powiedzieć kibice torino na nasz skład
:?: :lol:


Barton

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 98
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 20:32

DERBY :!: Jakie to piękne słowo 8) Na pewno wszyscy czekaliśmy na to z niecierpliwością. Według mnie powinniśmy wygrać bo Torino nie jest aż tak bardzo dobrym przeciwnikiem ale opór na pewno będzie stawiać. Wynik obstawił bym 3:1 dla Juve oczywiście :ok:

PS: tabo89 przyszalałeś z tymi przewidywanymi składami :smile:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 21:29

Cóz to bedzie za mecz. Same derby zawsze rzadza sie swoiimi prawami ale wierze w zwyciestwo naszej druzyny. Jak zawesz mam nadziej na dobra gre Iaquinty i Treze i ALexa aby juz strzelal te karne troche celniej.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2007, 23:49

zanetti i nocerino w srodku pola ?no nie..bardziej postawilbym na Tiago ,no i Almiron przeciesz jest w dobrej formie :/ A w ataku jednak wolalbym Iaquinte przeciesz gosciu wymiata teraz ? i licze na wystep Palladino chlopak sie przelamal :) pozdro i licze oczywiscie na swietnyi zaciety mecz :)


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 02:10

juventus na takim 'gazie' (jak nasze zlotka niemalze ;P) ze nie wyobrazam sobie innego wyniku niz korzystnego dla nas. nie wazne jaki wynik ale damy rade :happy: :happy: :happy:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 16:20

Oj, dawno nie było meczu derbowego i napięcie potęgowało się kilka sezonów :).Na takie mecze czeka sie bardzo długo, mam teraz nadzieję że uda mi się go obejrzeć.

Juventus mocno okrojony kadrowo, ale i Torina ma braki, bo Rosina to ich znaczące ogniwo.W defensywie jedynym na prawdę dobrym i sprawdzonym punktem jest Chiellini,(no i oczywiście Buffon :)).O postawę Grygery też się raczej nie martwię.Najważniejsze więc, aby Criscito nie popełnił jakichś prostych błędów i zagrał całe 90 minut na wysokim poziomie - on to potrafi.Poza tym mam nadzieję że Legro - o ile zagra - pokaże taką grę jak przeciwko Romie i Regginie.
W pomocy mamy kłopot ze skrzydłowymi, ale do wyboru jest Nedved Hasan i Antonio.Być może trener zdecyduje się na "trójząb" ? Środek pomocy bez żadnych kłopotów, na pewno powinien zagrać Zanetti.W ataku byłbym zadowolony z każdego możliwego wyboru, choć miło yło by, by w derbach zagrał kapitan i legenda - Alex Del Piero.Wydaje mi sie że jego charyzma może dużo pomóc.


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 17:04

Derby to derby i łatwo nie będzie . Na ostatnie 6 meczów h2h aż trzykrotnie remisowaliśmy , lecz nie ukrywam że również liczę na zwycięstwo . Torino aktualnie wielkim zespołem nie jest i na 5 meczów aż 4-krotnie remisowali(!) w tym oba mecze u siebie , lecz tak na prawdę grali z samymi przeciętniakami . No może poza Lazio . Tak czy siak widać , że potrafią się bronić . Mam obawy o naszą obronę , bo zarówno Legrotaglie jak i Criscito mnie nie przekonują no ale nie przekreślam ich i może jutro znowu zagramy na 0 z tyłu . Ciekawe kto zagra w ataku . Alex z Treze , czy Iaquinta z Treze a może wskoczy Palla ? La Gazzetta typuje grę 4-4-2 z dwójką naszych asów w przodzie . Ja wciąż uważam , że lepiej Zdenka ustawiać na środku ( w obliczu kontuzji Andrade ) a w jego miejsce Hasana i grać trójką w przodzie , no ale trzeba zaufać Ranieriemu bo widać wie co robi . Może to będzie przełomowy mecz dla naszych nowych nabytków Almironai Tiago bo póki co to lekko mówiąc nie błyszczą :pray:

Ostatnio typowałem 3-0 i było 4-0 to może teraz zatypuje skromnie 2-0 :P


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 17:23

Derby beda ciezkie Toro napewno bedzie grac z wiekszym cisnieniem, ale mysle ze damy rade musimy dac rade! Obstawiam 1:2 dla Juve :) Napewno bedzie to 2 najlepszy mecz w 6 kolejce bo jednak mecze Roma Inter bedzie najciekawszy i najlepszy bylby tam remis :P chodz obstawiam ze Roma wygra 2:1.


Obrazek
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 21:25

Spotkanie niewatpliwie bedzie trudne jak kazdy pojedynek derbowy. Granata jest mocno oslabiona na dodatek ich trener zostal wyslany na trybuny co nie znaczy ze Bianconeri moga ich zlekcewazyc. Derby wywieraja wielka presje na sedziach i ich decyzjach, dlatego kazda niefortunna decyzja arbitra moze byc tragiczna w skutkach. Juventus jest w formie, paru podstawowych graczy osttanio odpoczywalo wiec puki co jestem spokojny aczkolwiek czekam z niecierpliwoscia na jutrzejsze starcie.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 21:53

Zapowiada się niezwykle ciekawie, mam nadzieję, że Tiago zagra od pierwszej minuty, będziemy mogli się przekonać, czy mecz z Regginą był jednorazowym błyskiem, czy Portugalczyk na dłużej złapał wiatr w żagle. Mam nadzieję, że to drugie, bo byłem gorącym zwolennikiem jego transferu.
Wynik obstawiam 2:0, po bramkach właśnie Tiago i Treze. Niby Torino się wzmocniło Recobą, ale Juve to jednak wciąż Juve i mimo wszystko Stara Dama jest o klasę lepsza od Granaty, powinna to w tym meczu udowodnić.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 22:41

Derby! Jeszcze nie odczuwam tej atmosfery ale pewnie jutro będę odwiedzał kibelek częściej niż zwykle ;). Jutro nikt nie odstawi nogi to właśnie specyfika spotkań z tej serii. Marzy mi się powtórka z sezonu 2002/2003 kiedy to pokonaliśmy Toro 4:0, wówczas piękną bramkę strzelił Del Piero. Skład musi być silniejszy niż w ostatnim meczu z Regginą. Legro trafił z formą, dawno nie grał tak dobrze chyba odkąd trafił do Juventusu, jeżeli utrzyma jeszcze jutro taką dyspozycje powinien sobie dać radę z Criscito jednak ta defensywa nadal marnie wygląda :wink:. Szkoda Iaquinty zapłacił zdrowiem za remis z Romą ale chwała mu za to i oby wyszło mu to tylko na dobre. Nie martwię się o nasz atak bo wiem że nas nie zawiedzie jutro inkasujemy trzy punkty i pokazujemy kto rządzi w Turynie!

FORZA JUVENTUS!


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2007, 23:24

Jak ktoś będzie miał pewne namiary co do meczu w internecie proszę pisać, bo ostatnio bywa, że zamiast meczu Juve wylatuje nagle jakies sampdoria-inter :/

Co do meczu. Szkoda, że Iaquinta nie zagra, ciekawe... Palladino czy Del Piero ? Myśle że przy tak ważnym meczu Ranieri nie będzie za bardzo szalał i jednak Alex zagra. Ciekawym jest także jak w środku znów zagramy, zapewne Zanetti a kto z nim, zobaczymy

Tylko zwycięstwo !
FORZA !


Obrazek
Zablokowany