Trofeo Birra Moretti: JUVENTUS 1-0 Napoli; 0-1 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jimmy Fast

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 22
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 12:27

Jupiiiiiii znalazłem na starym dekoderze:D :dance:


DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 14:27

a jak ze streamingiem w necie ?? jest na co liczyć ? bo jak narazie tylko doszukałem się retransmisji z Sunderlandem :/

EDIT: a no własnie na soccerlive szukałem, musieli dodać niedawno :]
może być fajnie :pray:
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2007, 14:57 przez Judzio, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 14:38

Judzio pisze:a jak ze streamingiem w necie ?? jest na co liczyć ? bo jak narazie tylko doszukałem się retransmisji z Sunderlandem :/
Myślę, że tak. Znalałem takie informacje na http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/pon-pia.html Za kilka godzin może bedzie zapewne więcej wiadomo.


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 20:32

Porażka! Zakodowali Canale 5. Myślałem, że takie praktyki były stosowane tylko na zabranym już SportItalia :/


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 20:53

To jest skandal... ja pier... CZekam na ten turniej cały tydzień zeby wkoncu zobaczyc Juve w TV a tu zakodowali program co za banda złodzieji...


DelSojer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2004
Posty: 135
Rejestracja: 16 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:03

Mozna obejzec na necie !! :D trzeba zainstalowac program Streamer One i w kanalach odpalic test 5 i smiga :p jakosc nie rewelacyjna ale zawsze cos :D


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:08

DelSojer pisze:Mozna obejzec na necie !! :D trzeba zainstalowac program Streamer One i w kanalach odpalic test 5 i smiga :p jakosc nie rewelacyjna ale zawsze cos :D
Mógłbym prosić o link do tego programu?


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:12

Ale bramka Del Piero! Z lewej nogi z dystansu :)
Wejdźcie na fcinter.pl i w newsie 'Transmisja z Trofeo Birra Moretti' macie link do kanału 1 na WMP. Kiepska jakoś, ale jest :-D


Jimmy Fast

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 22
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:13

Zakodowali:( A na juvepoland nie ma transmisji:( jestem zły:(


DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE
DelSojer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2004
Posty: 135
Rejestracja: 16 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:17

Martinss pisze:
DelSojer pisze:Mozna obejzec na necie !! :D trzeba zainstalowac program Streamer One i w kanalach odpalic test 5 i smiga :p jakosc nie rewelacyjna ale zawsze cos :D
Mógłbym prosić o link do tego programu?
http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/ogolnie.html :wink:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:50

No cóż, jesteśmy już po pierwszym meczu więc czas się wypowiedzieć.Z gry Juventusu jestem zadowolony, choć jeszcze nam sporo brakuje.Na boisku przeważaliśmy, ale Napoli też grało piłką.Z pewnością był to mecz obu stron.Belardi musiał się właściwie obawiać tylko raz, gdy szybką kontrą zawodnik wyszedł na bramkę Juve sam na sam, ale zwolnił akcję i zawodnicy sobie poradzili.Na wyróżnienie zasługuje moim zdaniem głównie dwóch zawodników - Birindelli - facet biega po całęj długości boiska, gdy trzeba jest na posterunku, a chwile później rzuca już wspaniałego crossa na głowę Trezegueta - bardzo dobry mecz Biriego.Drugi zawodnik którego wyróżnię to Iaquinta.Chyba najczęściej był przy piłce, sporo podawał, no i przede wszystkim cudownie wycofał piłkę do naszego kapitana zaliczając asystę.Na prawdę, bardzo dobry mecz.Wracając do obrony - w defensywie większych błędów nie było, Andrade zbiegał kilka razy na boki asekurując innych.Criscito pięknie wychodzi z kontratakami, w defensywie radzi sobie nieźle, ale wyprowadza ataki wyśmienicie.Dawno nie widziałem tak ciekawie grającego obrońcy.A Molinaro był raczej tym Molinaro z meczu z Mezzocoroną, i moim zdaniem jest jeszcze zbyt słaby na pierwszy skład.Ale licze się forma z Serie A a nie sparingów.W pomocy ciekawe zestawienie - Tiago Almiron i Nocerino.Wszyscy starali się wspomagać defensorów.Przez cały mecz dosyć widoczny Tiago, w końcu w miarę przyzwoity mecz.Almiron, gdy miał piłkę też ładnie podawał.A Nocerino miał okres chyba piętnastu minut, że ciągnął na bramkę przeciwnika niczym rycerz na wrogą chorągiew ;).Biorąc pod uwagę resztę meczu zaliczył dosyć dobry występ.W ataku wspomniałem już o świetnym meczu Iaquinty, Del Piero strzelił pięknego gola i też się nabiegał, wypracowywał akcję, a bramkę mógł strzelić już w pierwszych sekundach spotkania.Trezeguet miał chyba dwie niezłe okazje, raz po wrzutce Biriego, a potem po błedzie obrońcy Napoli (jego strzał nicelnie dobijał jeszcze Iaquinta.)
Moim zdaniem bardzo brakowało akcji skrzydłem, o ile Birindelli świetnie zastąpił nieobecnych Marchionniego i Hasana (na pewno zagra z Interem :D) to Molinaro nie wspomagał ataków lewą stroną.I trochę za dużo długich piłek z obrony bezpośrednio do napastników.
Ale biorąc pod uwagę, że mecz trwał tylko 45 minut, jestem zadowolony.No i w końcu wygraliśmy :).


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2007, 21:53

Jest udalo mi sie wreszcie jest!! swietnie ale obejrzalem tylko 3 minuty meczu z Napoli ale na szczescie inter caly zobacze :] sciagnijcie steamer one stad :
http://www.streamerone.it/download/wind ... -4.5.2.zip

i zaznaczcie po instalacji ze ma wlaczyc teraz czekajcie az sie zaladuje i macie mi tak dziala

Akurat trafilem na sytuacje ktora Vincenzo popsul no szkdoa wielka ale teraz to on sie zrehabilituje i strzeli bramke na wage zwyciestwa interowi :D a swoja droga fajne reklamy maja we Włoszech jakies żarcie dla delfinow czy co to tam bylo resoraki na wzor Fiata Cinquecento jakis rogalik typu 7days tylko inna nazwa ;]


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2007, 00:06

Kochani, ozłocę tego, kto da mi linka do bramki Alexa z Napoli (Trofeo Birra Moretti 2007)


Edit:
Alex_10 pisze:
Tigmar pisze:Kochani, ozłocę tego, kto da mi linka do bramki Alexa z Napoli (Trofeo Birra Moretti 2007)
Prosze :D A brameczka ładna jak każda Alexa :whistle:

normalnie kupię złoty spray i Cię ozłocę ;)


PS. dajcie palec, to będą chcieli dłoni...
a macie brameczke w lepszej jakości do ściągnięcia?
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2007, 00:12 przez Tigmar, łącznie zmieniany 2 razy.


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2007, 00:09

Tigmar pisze:Kochani, ozłocę tego, kto da mi linka do bramki Alexa z Napoli (Trofeo Birra Moretti 2007)
Prosze :D A brameczka ładna jak każda Alexa :whistle:



Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2007, 00:19

Transparent mend z milanu(z bodajże zeszłego roku) wystarczy za cały komentarz do tego turnieju:

http://img522.imageshack.us/my.php?image=orgasmobt1.png


Zablokowany