Pre-season: Hamburger SV 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 00:08

Mecz Towarzyski
Pre-season

Hamburger SV - Juventus FC

Czas:
2007-08-01 (środa)
Godzina 19:30

Miejsce:
Hamburg
HSH Nordbank Arena
Data otwarcia: 12 lipca 1953
Pojemność: 57 274
Wymiary boiska: 105 x 68 m
Nawierzchnia: trawa

Hamburger SV
Obrazek
Pełna nazwa: Hamburger Sport-Verein e. V.
Przydomek: Rothosen, Hanseaten, Dinozaury
Data założenia: 1887
Prezes: Bernd Hoffmann
Trener: Huub Stevens
Oficjalna strona klubu

Kadra La Vecchia Signora:
Oto piłkarze, którzy wzięli udział w tournée po Anglii i Niemczech:
Bramkarze: Belardi, Buffon, Novembre, Vanstrattan
Obrońcy: Andrade, Birindelli, Boumsong, Chiellini, Criscito, Grygera, Legrottaglie, Molinaro, Zebina
Pomocnicy: Almiron, Blasi, Camoranesi, Marchionni, Nedved, Nocerino, Salihamidzic, Tiago, Zanetti
Napastnicy: Del Piero, Iaquinta, Palladino, Trezeguet

Statystyki, historia:
Pojedynki Juventusu z Hamburgerem SV w historii:

1974/75 Puchar UEFA
Juventus - Hamburger SV* 2:0
Hamburger SV* - Juventus 0:0

1982/83 Puchar Mistrzów (finał)
Hamburger SV* - Juventus 1:0

1989/90 Puchar UEFA
Hamburger SV* - Juventus 0:2
Juventus - Hamburger SV* 1:2

2000/01 Liga Mistrzów
Hamburger SV - Juventus 4:4
Juventus - Hamburger SV 1:3

* - Zespoły z RFN
Meczów: 7, Wygranych przez Juventus: 2, Przegranych: 3, Remisów: 2

literatura: Wikipedia, Juventus.com, JuvePoland

Już w środę Juventus zmierzy się z niemiecką drużyną Hamburger SV. Piłkarze Ranieriego po porażce 2-0 z Newcastle United napewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony podczas pobytu w Niemczech. Ciekawie jakie zmiany nastąpią w składzie?
Drużyna Huuba Stevensa w ostatnim czasie prezentowała się dobrze, pokonała w dwumeczu drużynę Dacia Kiszyniów (1-1, 4-0) i tym samym wywalczyła sobie awans do Pucharu UEFA.
Nie sądzę, jakoby wynik tego meczu miał nas już przekonać o przygotowaniu Starej Damy do sezonu (wierzę, że wygrają), biorąc pod uwagę, że dla nas ten okres (przygotowawczy) potrwa jeszcze jakiś czas, a Bundesliga startuje już 10 sierpnia.

Czy Juventus wygra trzeci mecz towarzyski w okresie przygotowawczym sezonu 2007? Odpowiedź już wkrótce...

Jak i przy poprzednim meczu zapraszam na relację na JuvePoland. O transmisji najwięcej informacji znajdziemy zapewne w dniu samego meczu.

Zastrzeżenia związane z tym, co widzimy wyżej (jakieś błędy, niedociągnięcia z mojej strony) proszę OD TERAZ kierować na priv do mnie... Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2007, 21:32 przez szczypek, łącznie zmieniany 6 razy.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 00:18

Licze na to ze powinnismy wygrac,sadze ze chlopaki wzieli sie za siebie i beda chcieli za kazda cene udowodnic ze przegrana z Newcastle to byl tylko wypadek przy pracy.Jak wiadomo Juventus bedzie gral zupełnie innym skladem.


Bor$uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2007
Posty: 7
Rejestracja: 30 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 01:00

Wierze w to ze tylko i wylacznie w meczu z Newcastle zawidola komunikacja i nieskutecznosc ktore licze ze juz nie bawem poprawimy i milo bedzie zobaczyc wreszcie juve grajace szybka i mila dla oka pilke :(

co to meczu... licze oczywiscie na wygrana ale bedzie ciezko zapewne :?


"...za bratem pojde w ogien bo klima mnie osloni..."
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 04:36

Ech, będę na tym meczu więc liczę , że mnie nie zawiodą i wygrają !

Zobaczymy co tym razem wymyśli nasz trener. W gruncie rzeczy chciałbym aby HSV strzeliło nam 1 bramkę po błędzie obrony (mam cichą nadzieje , że to zwróci uwagę trenera na tą formację :wink: ).
Poza tym jestem ciekawy postawy Van Der Varta (nie mogę sobie przypomnieć jak się pisze jego nazwisko :lol: ) , chciałbym aby Juventus zabrał go ze sobą :D

A co do wyniku , hmm 3-1 dla Juve , nie obraziłbym się :)


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 09:02

szczypek pisze: Czy Juventus wygra swój trzeci mecz towarzyski w okresie przygotowawczym sezonu 2007?
.
A nie jest to czwarty mecz? Pierwszy był z AC Mezzocorona, drugi z reprezentacja Olimpijska Chin, natomiast trzeci gralismy w ostatnich dniach z Newcastle. Wiec wg. mnie to bedzie czwarty mecz :roll:

A co do samego meczu to tak jak w przypadku Newcastle, tak i teraz sie wypowiem. Dla mnie liczy sie tylko styl i "jakość" gry. Wynik jest mniej ważny, chcociaż pewnie dobrze by było jakbysmy wygrali, na pewno by to w jakis sposób podniosło morale. Niemniej jednak najwazniejsze jest aby nasi kopacze zgrali się przed sezonem, a Ranieri troche poeksperymentował z ustawieniem :smile:

@juvepavel11
W prawym górnym rogu posta widnieje taki magiczny przycisk o jakże zaszyfrowanej nazwie "ZMIEŃ" co na polski jezyk znaczy edytuj :wink: 8)
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2007, 11:12 przez stahoo, łącznie zmieniany 2 razy.


juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 09:10

Licze na pewne zwycięstwo 3:1 :-D Chciałbym żeby strzelili nowi zawodnicy juve Tiago,Almiron,Iaquinta.


FORZA GRANDE JUVE
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 09:29

Mecz się zaczyna o 19:30 :-D a nie o 19:10


FORZA GRANDE JUVE
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 09:34

mysle ze druzyna rozumie sie coraz lepiej i dzieki temu lepiej sie prezentuja w meczach z dobrymi druzynami... a wiec mozemy liczyc na zwyciestwo

na www.liveonsat.com wogole nie ma uwzglednionego tego meczu wiec nie wiem czy nie bedzie go w tv satelitarnej???

DSF czesto pokazuje sparingi niemieckich pierwszoligowców wiec moze jest szansa


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 10:04

Co do transmisji z tego meczu, wydawało mi się ze będzie łatwiej, bo z tego co widzę tego meczu nie ma na żadnej stronce z rozpiskami P2P.

Claudio Ranieri powiedział, że w meczu z Niemcami zagra zupełnie inny skład niż z Newcastle, wydaje mi się więc że możemy się na boisku spodziewać od pierwszej minuty Alexa Del Piero, Chielliniego, Boumsonga (nie wiem co z Camoranesim).Mam nadzieję że zawodnicy wyciągną wnioski z poprzedniego sparingu, i nie popełnią głupich błedów w obronie.Nic się nie stanie, jeśli Niemcy jakąś błyskotliwą akcją zdobędą bramkę Buffona, byle by nie pomagali w tym nasi obrońy.Chciałbym również zobaczyć kilka ładnych akcji w wykonaniu naszego zespołu i wydaje mi się, że na takie możemy liczyć.

Nie odważę się obstawiać wyniku, ale miło było by wygrać ten mecz.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 10:15

tabo89 pisze:DSF czesto pokazuje sparingi niemieckich pierwszoligowców wiec moze jest szansa
Na stronie DSFu niestety nie widziałem żadnej informacji na temat transmisji tego spotkania. Sprawdzałem również na stronie północno-niemieckiej stacji NDR, na której kiedyś oglądałem sparing HSV z Bayernem, ale też nic nie znalazłem. Szkoda. Co do meczu, to oczywiście mam nadzieję, że zagramy lepiej niż z Newcastle.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2007, 10:23 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 10:19

Bedzie to napewno bardzo ciezki mecz. HSV ma podobnie zblizone umiejetnosci do Newcastle. Jak nie popelnimy bledow z
poprzedniego meczu to wierze ze wygramy ten mecz. Musza o wiele
lepiej zagrac pomocnicy. Mam nadzieje ze ten czwarty mecz towarzyski zakonczymy zwyciesko.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 10:31

Przedwszystkim będzie to cięzki mecz dlatego że Bundesliga zaczyna się już 10 sierpnia (Hamburger gra 11). Przeciwnicy sa napewno juz bardzo zaawansowanej fazie przygotowań i dlatego nie spodziewam się fajerwerków co do tego spotkania.
Myśle ze nie wynik a dobra gra taktyczna, poruszanie po boisku, uzupełnianie, stworzone akcje będą ważne w tym meczu. Ranieri zapowiedział że wymieni cały skład więc napewno stanie sie wiele ciakawych rzeczy.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 11:42

szczypek pisze: Czy Juventus wygra swój trzeci mecz towarzyski w okresie przygotowawczym sezonu 2007?
.
stahoo pisze:A nie jest to czwarty mecz? Pierwszy był z AC Mezzocorona, drugi z reprezentacja Olimpijska Chin, natomiast trzeci gralismy w ostatnich dniach z Newcastle. Wiec wg. mnie to bedzie czwarty mecz :roll:
Chodzi o to ze to moze byc 3-ci wygrany mecz sparingowy a nie 3-ci ogolnie bo przecierz 2 juz wygralismy i 1 przegralismy pomysl troche


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 11:55

Spoko, chyba każdy ma prawo sie pomylic? Po co tyle agresji... :wink: Teraz jak to napisałes widze, że można tez tak to interpretować. Ale biorąc pod uwage powszechnie panujące zasady w j. polskim, uważam ze moja interpretacja równiez jest dobra :D

Liczę, że wygramy ten mecz i zacznie sie passa trwajaca do nastepnego roku 8)


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 11:56

Będzie bardzo ciężko wygrać. Ale chłopcy na pewno będą chcieli pokazać swoje umiejętności. W ostatnim meczu grali dobrze tylko zabrakło strzału. Chciałbym jak każdy tutaj żeby wygrali, będzie to trudne jednak jak chłopaki się zmobilizują to jest to całkiem realne. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki.

EDIT:
Jeszcze mam małą prośbę: jeśli ktoś jest chętny to proszę o wysłanie mi sms'a z wynikami Trofeo Birra Moretti (Napoli, Inter) ponieważ nie będe miał do niczego dostępu. Zostaje mi tylko komórka. Piszcie na pw lub gg.
Pozdrawiam


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Zablokowany