Pre-season: Newcastle United 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 18:58

nie trybi cos ten link... apropo filmow mam na kompie krotkie jak rozdawali autografy po meczu (gigi i nedved). fotka obok rowniez z meczu w newcastle ;)


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 19:06

marcuscs pisze:nie trybi cos ten link...
Mi działa dobrze. Trzeba kliknąć "Download Now!" i chwilę poczekać.
marcuscs pisze:apropo filmow mam na kompie krotkie jak rozdawali autografy po meczu (gigi i nedved). fotka obok rowniez z meczu w newcastle ;)
Umieść je gdzieś (jeśli możesz) do pobrania.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 19:18

Reg pisze:Skrót: klik
link działą dobrze tylko że mało obszerny i nie ma w nim m. in. faulu Buffona więc jak ktoś ma to proszę wrzucić :)

co do meczu to nie oglądałęm niestety więc co do gry to wypowiadał się nie będę mogę jedynie napisać co już zresztą pewno było kilkakrotnie powiedziane że naprawdę nie ma co sie porzejmować wynikiem bo po pierewsze Newcastle jest od Nas dalej w treningach po drugie wyspiarze są ostatnio w formie co udowodnili m. in. w meczu z Celtickiem (4:1) i po trzecie i najważniejsze Nasz skład został znacząco przebudowany i potrzeba więcej czasu na zgranie, szczególnie obrońcom


EDIT
juvepavel11 pisze:
Reg pisze:Skrót: klik
Dzięki za skrót
strasznie denerwują mnie tacy nabijacze postów :/ :angry:
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2007, 21:16 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 19:21

marcuscs pisze:nie trybi cos ten link... apropo filmow mam na kompie krotkie jak rozdawali autografy po meczu (gigi i nedved). fotka obok rowniez z meczu w newcastle ;)
A skąd masz takie materiały? Chodzi mi o foto. Jak patrzyłem na galerie na www.juventus.com to nie widziałem czegoś takiego :think:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 19:34

haha... glosem tez... gadac nie moge tak sie wydzieralem... jutro dostaniecie wszystkie fotki... ok 200 zrobilem... nawet sam alex mi oczko puscil :D <lol> ale tylko z autobusu... mam wlasne materialy i dostaniecie je do wgladu...

po meczu czekalem na to, jak pilkarze beda wchodzic do autobusu... nie sadzilem ze beda rozdawac autografy... byl gigi, nedved po mojej stronie... alex poszedl na druga strone gdzie czekali kibice i niestety nie udalo sie... do pavla krzyknalem : jako sie masz! uslyszal i podszedl... do tego szalik polski... gigi uscisnal reke, chyba nie umyje jej do konca zycia...

byl to moj pierwszy wyjazd na mecz juve... i na bank nie ostatni...

widnial duuuzy transparent rozwieszony przez tifosich - 1+10+11+16+17 = JUVE GRAZIE RAGAZZI.
Mam fotki, poprzegladacie sobie ;)


Byc na meczu ukochanej druzyny - bezcenne... :)


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 20:57

Reg pisze:Skrót: klik
Dzięki za skrót
Chłopie weź się ogranij bo każdy Twój posty ogranicza się do 1 zdania nic niewnoszącego do dyskusji. Potrafisz tylko się z kimś zgodzić albo powtórzyć coś, co wcześniej już zostało napisane. Tymczasem kartka za nabijanie, podziękowania składa się na priv. Przemyśl sobie trochę Twój styl wypowiedzi.


FORZA GRANDE JUVE
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 21:50

Mi skrót nie działa nie wiem czemu :(


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 22:25

tez mam kilka fotek, podesle jak zobacze czy cos jest wartego podzielenia sie. Linka dziala;] a jak wychodzilem to widzialem jak sie ludzie klebili i czekali na zawodnikow, nie bylo wcale az tak trudno sie dopchac,ale ze nie bylem sam to nie czekalem.
ps. na samym koncu meczu grupa polakow-fanow juve siedzacych zamna dyskutowala - "ale zeby Alexa nie wposcil...." - chlopaki tez czekalem na ten moment, no ale mam nadzieje ze z Sunderlandem zagra.

maly edit, nie uzywam polskich znakow bo nie mam takiej mozliwosci, ale za kilka dni sie to juz zmieni.


swiatek1910

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2007
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2007, 22:36

a moze ktos podeslac linka z faulem buffona? albo jakis filmik. wiecie o co mi chodzi? z gory dzieki:D


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 09:56

paruf wyslij mi swoja fotke... chyba domyslam sie kim jestes :)


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 10:35

Co do naszej gry w tym sparingu, to nie mogę się wypowiadać, ponieważ go nie widziałem. Ale muszę napisać, że przed meczem nie spodziewałem się lepszego wyniku. Jakoś przeczuwałem, że przegramy :| I szczerze mówiąc, jakoś się tym zbytnio nie przejąłem. Tak jak niektórzy już tu podkreślali- nie ma co już tragizować i wyciągać jakiś pochopnych wniosków typu "Tiago się nie sprawdził"... to dopiero nasz pierwszy poważny sparing :!: A co do zajścia z Buffonem, to również prosiłbym o jakiś filmik, bo nigdzie nie umiem takowego znaleźć.

EDIT:
Dzięki Venomik.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2007, 11:08 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 10:56

Tutaj masz to wszystko z bardzo sugestywnym komentarzem.


Dirty mind
Zablokowany