Serie B (42): JUVENTUS 2-3 Spezia

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 16:54

Nadejszła wiekopomna chwiła... :wink:

Już jutro jeden z najgorszych okresów w historii Juventusu przejdzie do przeszłości. Gramy jutro bez jakiejkolwiek motywacji, Spezia za to nadal walczy o utrzymanie. Corradini zapewne da szansę pograć młodym zawodnikom, dlatego nie zdziwię się jeżeli pożegnamy się jutro z Serie B w nie najlepszym stylu.
Oczywiście bardzo by mnie ucieszyło zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu, a gdyby Arezzo pokonało Treviso to byłoby już super, chciałbym, żeby Conte uratował swoją drużynę od degradacji do Serie C.

Forza Juve ! Forza Arezzo ! :wink:


psss Taka mała ciekawostka, wchodząc do tego pokoju zobaczyłem przy spotkaniu z Bari numer 42 i pomyślałem, że przespałem końcówkę rozgrywek :prochno: Jak się okazało tematy ze spotkania z Rimini (ze względu na przełożenie tego spotkania są dwa osobne tematy) zostały podwójnie ponumerowane, stąd ten błąd :)
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2007, 16:57 przez Siewier, łącznie zmieniany 3 razy.


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 20:28

Pomimo niesprzyjających statystyk liczę na wygraną i godne pożegnanie z drugoligowymi boiskami. Mam nadzieję, że już na zawsze :wink:


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 20:39

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment. Na całe szczęście już jutro oficjalnie pożegnamy się z Serie B. Ciężkie były to chwile ale już KONIEC :!: NIGDY :!:

Co do meczu. Średnia wieku pierwszej jedenastki nie przekroczy pewnie 24 lat, więc zwycięstwa pewny nie będę, zważywszy na to że rywal broni się przed spadkiem. Niech chłopaki dadzą z siebie wszystko, a wtedy będzie OK.
Wygramy minimalnie, ale w dobrym stylu 8)
Oby również Arezzo się utrzymało bo nie wyobrażam sobie Conte w Serie C.

Forza Juve :!: Forza Arezzo :!: :smile:

EDIT: Zważywszy że Corradin żegna się z Juve, mam nadzieję że chłopaki zrobią Mu miłe pożegnanie :D

GRAZIE CORRADINI :!:


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 20:44

Zagramy jutro w najmocniejszym składzie. Corradini na pewno bardzo będzie chciał wygrać w swoim drugim i ostatnim meczu(za tej kadencji) w roli trenera Juventusu. Piłkarze powinni postarać się wygrać ten mecz w dobrym stylu by podziękować kibicom za okazane wsparcie i raz na zawsze udowodnić, że Serie B to nie jest miejsce dla nich. Jeszcze tylko 90 minut i pojadą na zasłużone wakacje po których wrócą (nie wszyscy) do miejmy nadzieje całkiem innego - o wiele mocniejszego Juventusu. Typuje wygraną Juve 3-0 po dwóch golach Del Piero i jednym Camoranesiego 8) . Z wielką uwagą również będe śledził mecz Genoa - Napoli którego stawką będzie awans do Serie A... fajnie by było gdyby przegrany z tej pary wywalczył awans barażami. To tyle... Forza Juve! Żegnaj Serie B!
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2007, 20:45 przez Marcin_FCJ, łącznie zmieniany 1 raz.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 20:44

Patrząc na skład - nie jest źle, wręcz dobrze. Powinniśmy wygrać. Spokój w obronie i skuteczność w napadzie oraz opanowanie środka pola, to na pewno pomoże.

Nie wyobrażam sobie przegranej przy własnej publiczności. Trzeba pokazać, że z ambicją i zaangażowaniem wchodzimy w nowy sezon, w Serie A :!:

Forza Bianconeri!


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 20:45

Mecz raczej mimo pozorów do łatwych nie będzie należał, ale myślę, że w ostatnim historycznym meczu w Serie B chłopaki zaprezentują się dobrze i zgarniemy te 3 pkt :)


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 21:41

Jutro wielkie swietowanie awansu! Mam nadzieje żę będzie one poprzedzone wygranym meczem:) stawiam 4:0 :!: niech sobie postrzelają :wink:

ehh chyba emocje mnie poniosły :D :D


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 21:44

Lukasz_JUVE pisze:EDIT: Zważywszy że Corradin żegna się z Juve, mam nadzieję że chłopaki zrobią Mu miłe pożegnanie :D

GRAZIE CORRADINI :!:
No powitania miłego nie miał(niestety). A co do meczu to nie będzie on łatwy bo przecież każdy mecz jest trudny. Zagramy pewno młodzieżą. Będzie bardzo trudno o 3 pkt ale powinno się udać :ok:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 22:01

Na sam koniec ligi pasowało by wygrac nie musi byc wcale znaczaco ale nawet 1-0 wystarczy zakonczyc sezon zwyciestwem


Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 22:13

Marcin_FCJ pisze:Typuje wygraną Juve 3-0 po dwóch golach Del Piero i jednym Camoranesiego 8)
Camora nie ma wśród powołanych. Nie ma także Buffona, Nedveda, Marchionniego, Palladino, Zanettiego czy też Chielliniego, więc nie wiem, czy ten skład jest aż taki okazały. Niektórzy mają reprezentacje młodzieżowe, inni kontuzje, ale dlaczego nie ma Nedveda z Buffonem?
http://www.juvepoland.com/news.php?id=8097

Ja myślę, że kto by nie zagrał jutro, to każdy da w tym meczu z siebie wszystko, mimo, że stawki meczu brak. Chyba jednak w świadomości piłkarzy tkwi to, że na następne mecze o stawkę trzeba będzie poczekać i chcą się w takim spotkaniu wyszaleć :wink: i to jeszcze trzeba dodać do tego luz, który będzie im towarzyszył na boisku.

Choć biorąc pod uwagę nasze powołania to mecz widzę średnio :lol: Spezia będzie gryzła po kostkach żeby wygrać i niewykluczone, że sobie wyrwą 3 punkty, ale w sumie rezultat meczu nie ma dla mnie zbytnio znaczenia.

Dlaczego w tym meczu nie poprowadzi nas Ranieri?


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 22:15

Wonki pisze:Dlaczego w tym meczu nie poprowadzi nas Ranieri?
Bo ma kontrakt od 1 Lipca


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 22:38

Mam nadzieje, że będzie to ładny mecz i piękne pożegnanie z Serie B! Raz na zawsze!


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 10:19

Mecz na pewno będzie trudny, ponieważ Spezia walczy o utrzymanie a my będziemy grali okrojonym składem. Mimo wszystko myślę że wygramy 1:0 a bramkę strzeli Trezeguet :wink:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 11:07

Ja rownież mam nadzieję że Treze udowodni że warto na niego postawić i skusi zarząd do przedstawienia porządnej oferty nowego kontraktu :).
Mam nadzieję że nasza młodzież pokaże się z lepszej strony niż ostatnio, choć wygrać będzie ciężko z tak młodą i niedoświadczoną pomocą.Miło było by pomóc Antonio Conte i podziękować Giancarlo Corradiniemu.
Mam nadzieję że ostatni mecz Juventusu w drugiej lidze przyniesie tej drużynie trzy punkty.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 12:17

Mecz jak najbardziej do wygrania i myślę, że dobrze byłoby rozgrywki w Serie B zakonczyć właśnie zwycięstwem, chociażby 1,2 - 0 :wink: Faktem jest, że piłkarze Juve zagraja bez większej motywacji - porażka czy zwycięstwo i tak niczego nie zmienią...
Liczę na dobrą postawe naszej młodzieży i A. Del Piero, którego widze w roli strzelca bramki w dzisiejszym meczu.


Zablokowany