Serie B (24): JUVENTUS 5-0 Crotone

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 00:37

Mecz już jutro, a tematu ciągle nie ma. Czyżby ostatnia kiepska passa Bianconerich miała na to wpływ? Pewnie nikomu się nie chciało założyć topica :-D

Juve zagra wciąż w nienajmocniejszym składzie, ale jest szansa na to, że przynajmniej linia obrony będzie prezentować się nieco lepiej niż w poprzednich potyczkach. Wraca Żan-Alan, a więc Boum-Boum Boumsong. Miejmy nadzieję, że, jeśli oczywiście zagra, jego występ będzie zbliżony do tego z pierwszego meczu, w którym zdobył bramkę. Juve aby zmazać plamę z meczów z Vicenzą i Spezią powinno wygrać pewnie i wysoko. Wtedy morale piłkarzy powinny się podnieść i presja powinna choć trochę opaść. Także z Deschamps'a. Nie jestem zwolennikiem jego zwolnienia, ale nie jestem też jego wstawiennikiem. Czekam cierpliwie do końca sezonu i wtedy dopiero ocenię pracę Francuza. Póki co, FORZA JUVE!
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2007, 00:15 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 1 raz.


im_lovin_it

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2007
Posty: 6
Rejestracja: 15 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 02:35

Crotone ostatnie dwa mecze przegrało z Ceseną i Vicenzą, ten mecz już poprostu trzeba wygrać za dużo tych niepowodzeń. To co Juventus pokazuje w ostatnich meczach to skandal. Mam nadzieje że kryzys minie po spotkaniu z Crotone. Obecnie zajmują 19 pozycje w tabeli więc jak widać słabiutko, ale nie wolno ich lekceważyć. Myśle że wygramy i to wysoko trzeba sie wziąć w garść bo dłużej tak nie może być!!


Mój typ:
Juventus 3-0 Crotone
Trezeguet'
Nedved'
Bojinov' (Jak zagra :whistle: )


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 02:48

Sądze że przeciwnik nie jest zbyt wymagający i jeśli nasi chłopcy zagrają do ostatniej minuty na maxa nie powinno być żadnych problemów.
Bardzo chciałbym zobaczyć w pierwszej 11 Bojinova, ponieważ jak każdy wie ostatnio to On za dużo nie gra. :/ Aha mam nadzieje że w końcu zagramy z tyłu na 0. :!: :D

Mój typ:
2-0
Bojinov :ball:
Nedved :ball:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 08:45

Juventus - Crotone
1:1.11 X:6.50 2:15.32 1X:- 2X:4.56 12:-

Jak widać bukmacherzy ponownie nie dają naszemu przeciwnikowi szans na zwycięstwo. To jest mecz, który trzeba wygrać, nie widzę innej możliwości. Koniec już z frajerskim traceniem punktów. Crotone znajduje się nad strefą spadkową więc na pewno będzie z nami walczyła, możliwe, że nawet o 3 ptk. Jeśli dziś nie wygramy w dobrym stylu to będzie naprawdę bardzo, bardzo źle. Mieliśmy szansę odskoczyć Napoli a teraz równamy się z nimi punktami, jedynie dzieli nas różnica bramek. Niech Deschamps pokaże, że potrafi coś zrobić z chłopakami i niech wygrają. Po ostatnich naszych meczach, nie powiem, że jestem pewien zwycięstwa, już nic mnie nie zaskoczy. Niech na boisko wyjdzie najlepszy możliwy skład, i niech zagra wreszcie Bożinow! Zagrajmy dla publiczności i wygrajmy ten mecz w dobrym stylu. Mam nadzieję, że od dziś, będziemy już do końca tych rozgrywek będziemy oglądać Juve, grające na miarę oczekiwań.


mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 08:53

Wedlug mnie Juve wygra do zera a wynik jaki typuje to 2-0!! Del Piero,Nedved! czas wkoncu zaczac passe zwyciestw nie tracac bramek i odjechac spokojnie na pare pkt rywalom!!


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 10:10

Jezeli uda sie nam szybko strzelic bramke to powinno byc dobrze bo nie wieze abysmy sie zdekoncentrowali po tym wszystkim co sie wydarzylo (ostatnie emcze, szum w media itd.) ale ejzeli nie uda nam sie zdobyc brmki w pierwszej polowie mozemy miec klopoty, licze jednak na dobry winik jak zapewne kazdy z nas.
Typ:
Juve-Crotone 3-0
Del Piero 2x
Nedved


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Micassa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 62
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 10:12

Bedzie moze transmisja meczu na internecie??
moj typ 3-1


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 10:14

Czy mecz będzie gdzieś transmitowany :?:

Mam nadzieję że DD powalczy o utrzymanie posady i wygramy w dobrym stylu. Możemy wygrać nawet 1:0 ale musimy pokazać kto ma przewagę nie w jednej połowie ale w całym meczu.

Jeśli kolejny mecz zremisujemy w fatalnym stylu (końcówka spotkania :prochno: ) to sądzę że losy Gigiego i Treze będą przesądzone i obydwaj panowie powiedzą "dosyć" i odejdą :(
Więc, o pozostanie Gigiego i innych gwiazd, panowie musimy wygrać :!:

FORZA JUVE :!: :!: :!:


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 10:19

Jak nie wygramy z 19 trużyna ligi to będą jaja. Po ostatnim ośmieszeniu myśle ze zawodnicy wrócili do dobrego toku myślenia i zagrają na wysokim poziomie. Uważam ze Cronte to słaby przeciwnik i spokojnie powinniśmy wygrać mecz. Skład jest, nie można aż tak nażekać. Mam nadzieje ze będzie dobrze!

Juventus 3-1 Cronte
DP
...
Bojinov


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 10:34

www.rojadirecta.com jest niestety bardzo mała szansa, że obejrzymy ten mecz, ale... :pray:

Hmm co do typowania. Panowie, tylko my wiemy, ale to już razy się przejechaliśmy na typowaniu wyników rzędu 4:0 czy 5:0 dla nas. Oczywiście, wiara nasza chyba nie zna granic ( :twisted: ) ale ja osobiście po ostatnich meczach jestem troszkę bardziej hmm ostrożny. Oczywiście, wyniki 5:0 dla nas bardzo by mnie cieszył, co więcej, jest on w naszym zasięgu :pray: także WALCZ JUVE WALCZ i będzie dobrze :wink:

Hmm tak się przyglądam tabelce i widzę, że Crotone sporo meczy remisuje
Obrazek
oby więc najbliższy mecz nie oznaczał kolejnego podziału punktów, bo to nas nie cieszy oczywiście :prochno: różnica w tabeli między Juve a Crotone jest (chyba można użyć takiego słowa) kolosalna, i wierzę, że dzisiaj ta różnica będzie widoczna również na murawie.

Oczywiście chciałbym, żeby zagrał Bojinov od pierwszej minuty, ale niejeden forumowy koncert życzeń został już w tym sezonie przez Juventus pominięty grzechem zaniechania, więc dam sobie chyba z życzonkami spokój (dziwne, czasem odnoszę wrażenie, że tam w Turynie nie czytają tego, co piszemy)


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 11:00

Pilekww pisze:Uważam ze Cronte to słaby przeciwnik i spokojnie powinniśmy wygrać mecz. Skład jest, nie można aż tak nażekać. Mam nadzieje ze będzie dobrze!
Ze Spezią i Arrezo też miało być dobrze :prochno: , wyszło jak wyszło :angry: Niech nasi chłopcy pokażą że Crotone nie gra z jakimś średniakiem z tabeli ale z JUVENTUSEM, bo po ostatnich meczach zaczęliśmy sobie wyrabiać złe zdanie, no bo jaki zespół prowadząc dwoma bramkami daje sobie wbić w końcówce meczu dwa gole (wyjątkiem jest milan - Dudzio jeste... byłeś wielki). A może wszystkie zło tkwi w tym że nasi chłopcy myślą że bez problemów będą wygrywać z drugoligowcami? Ale prawda jest teraz taka że my teraz też jesteśmy drugoligowym zespołem i tutaj trzeba grać do końca, bo przeciwnicy się nas boją ale walczą do ostatnich sił.

Mam nadzieję że chłopaki wzięli sobie ostatnie wpadki do serca i dziś pokaże Juve jak za czasów Lippiego (ehh...)

WYGRAMY :!:


Obrazek
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 13:50

Mam nadzieje że wygreamy 2-0 i nie stracimy dwóch bramek w ciągu kilku minut


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
$urfer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 101
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 14:03

Bedzie gdzies w tv mecz transmitowany??


Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą najpierw zniży cię do swego poziomu a potem wykończy doświadczeniem
Obrazek
Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 14:04

Ten mecz to szansa dla Bojinova (mam taką nadzieje) pozatym to najwyższy czas żeby się obudzić i zwyciężyć. Licze na 0 z tyłu oraz przynajmniej 2 gole dla naszych :) POZDRO


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 17:23

FORZA JUVE FORZA ALEX. Nareszcie Juve gra tak jak powinno. Zwycięstwo bardzo mobilizacyjne. Bardzo dobrze rokuje to na przyszłe mecze. Oby tak dalej !!! :bravo: :dance:


Zablokowany