Serie A (35): JUVENTUS 1-1 Lazio (JPC na meczu!!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2006, 21:16

Hmmm...kto oglada mecze Juventusu w tym sezonie wie ze Bianconerim wiodlo sie w tym sezonie roznie przewaznie (dobrze) no moze poza porazka w Mediolanie z Milanem...i koncowka obecnego sezonu...gdzie Juventus zremisowal w 4 kolejnych meczach w lidze i odpadl z Ligi Mistrzow po 2 slabych meczach z Arsenalem.

Przewaga Juve nad Milanem w Serie A zmalala z 10 do 5 punktow po serii slabych meczy Bianconerich. Teraz przyszedl czas na Lazio i uwazam ze jest to ostatnia chwila na przebudzenie i odpowiednie przelamanie sie zespolu. W pierwszym meczu tych druzyn na Stadio Olimpico w Rzymie padl remis 1-1. Biaconeri mogli wygrac tamten mecz lecz po fatalnym bledzie Thurama Juventus musial odrabiac, co nie do konca sie udalo poniewaz nie potrafili zdobyc decydujacej bramki na wage zwyciestwa.
Obecne prognozy na mecz nie sa zbyt dobre...Juventus gra slabo, bez pomyslu na gre, gra pilke statyczna, prosta do rozszyfrowania. Ja jednak wierze ze Capello otworzyl oczy i zmieni cos w grze swojego zespolu, przede wszystkim wyeliminuje dlugie bezsensowne podania na Zlatana ktory i tak nie potrafi nic zdzuialac z pilka w pojedynkach glowkowych, (oczywiscie nie ujmujac tu nic Zlatanowi) nada uwazam ze jest wspanialym pilkarzem ktoremu bedziemy jeszcze duzo zawdzieczac.
Mam nadzieje ze zaskocza czyms Lazio i pewnie ich pokonaja...licze w tym meczu szczegolnie na Nedveda i Alessandro Del Piero...FORZA JUVE !!!

Pozdrawiam stara_dama
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2006, 13:11 przez Kryształ, łącznie zmieniany 1 raz.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2006, 21:29

Ja równiez stawiam na przebudzenie naszej druzyny. Gybysmy wygrali z Lazio podbudowało by to nasza druzyne i morale zawodników a wtedy Scudetto juz mamy w kieszeni. Licze na zwyciestwo 2:0 pierwsza bramka Del Piero :D


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Eliakwu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 25
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2006, 21:35

Bodajże rok temu było podobnie. Przed meczem z Lazio (na dodatek u nich) Juve też było w dołku, głównie przez kontuzję, jednak dzieki bramce Nedveda w koncowce zdolalismy utrzymać przewagę i zdobyć Scudetto. Chciałbym żeby stało sie to ponownie. Liczę na Ibre i wierzę, że wreszcie udowodni, że ten sezon jeszcze nie musi byc spisany na straty. FORZA JUVE


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2006, 22:05

To będzie kluczowy mecz o scudetto. Remis dla nas to bardzo zły wynik, a o porażce nie chce nawet myśleć. Nie wymagam już od Juve fenomenalnej gry , lecz spokojnej taktyki i wygrania scudetto. Juve potrafi kontrolować mecze, i uważam że wszystkie mecze są do wygrania.
Milan zapewne ma spore nadzieję na mistrzostwo lecz Juve musi je szybko im rozwiać.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2006, 22:14

Mam nadzieje ze juventus wygra te spotkanie. Na pewnoe czas jest na przebudzenie bo pozniej moze byc za pozno. Czy zagra ibrahimovic ? hmm bardzo mozliwe, duet z alexem czy trezeguet ? lepiej z alexem po niestrzelonym karnym w spotkaniu z cagliari na pewno chcialby sie zrehabilitowac. Bedzie to kolejna szansa dla Mutu, camoranesi bedzie pauzowal za takie a nie inne zachowanie. Licze na zwyciestwo w rzymie byl wynik remisowy 1-1. pamietam ten fatalny blad thurama, i bramke trezegueta :) teraz 2:0 strzeli Nedved i Vieira :P


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 19:30

Mecz ten trzeba poprostu wygrać. Nie ma innej możliwości. Jeżeli Juve w tym spotakniu nie sięgnie po 3 pkt, to poważnie będziemy mogli się zastanowić, czy w przyszłym sezonie herb z włoską flagą nie powędruje na koszulki Rosso - Nerich. Szansę dostanie Mutu. Jeżeli i tym razem jej niewykorzysta, to ja bym mu z chęcią podziękował (niestety, a może stety, to nie do mnie należy). Rumun mnie zawodził w każdym meczu, w którym na niego liczono (wiem, że zagrał dobrze na Palermo czy Violę w CI, ale mam na myśli wielkie mecze). W ataku Alex i Zlatan. Daj Boże by obaj strzelili po golu, by móc zapomnieć o niewykorzystanym karnym i fatalnej skuteczności przez cały sezon :pray: Gramy na Delle Alpi, na którym pewnie znów kibiców będzie góra 30 000 :doh: Cóż.. dla tych 30 000 i wielu, wielu innych Juventus jest zobowiązany wygrać.


MassLaziale

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2006
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 20:30

Jestem kibicem Lazio i nie ukrywam ze ten mecz bedzie bardzo trudny z tego wzgledu ze u nas nie zagra Liverani czyli rezyser gry Lazio zastapi go Mudingayie . Za to zagra juz Di Canio i zawieszony w ostatniej kolejce obronca Siviglia.Licze szczegolnie na Pandeva, ktory ostatnio strzela bramki na zawolanie ( pamietacie 5.12.2004 )

Jestescie w dolku wiec ten mecz bedzie potwierdzeniem kryzysu lub przełamaniem
Ja licze na to pierwsze... :wink:

Forza Lazio!


Forza Lazio!
Avanti Biancocelesti!
nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 20:57

Ciekawi mnie, czy to gadanie Capello i reszty grajkow przelozy sie na boisko. Bo poki co, to od miesiaca nic nie pokazujecie. Licze na Lazio, ktore jest w dobrej formie, walczy o Puchar Uefa i jest ciezkim przeciwnikiem. Ich skutecznosc na wyjazdach jest o wiele gorsza niz na S.Olimpico, ale to nie przeszkadza przeciez, zeby pokusic sie o wygrana lub remis z Juventusem.

Czuje, ze po tym meczu Wasza przewaga stopnieje do 3 pkt [moze 2] i zrobi sie juz naprawde ciekawie.

VOLA LAZIO VOLA!!!


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 20:58

Na pewno mecz z Lazio bedzie ważny dla końcowego układu tabeli Serie A. :whistle: Juventus po czterech remisach musi wygrać ten mecz i powiękaszyć albo utrzymać 5 punktową przewagę nad Milanem.
W tym meczu bardzo licze na Treze który powinien strzelić bramke, ale raczej już nie dogoni Toniego, choc jeszcze nie przesadzajmy bo wszystko jest możliwe. :pray: Obok Treze powinien wystąpić Alex Del Piero lub grający coraz lepiej Zlatan Ibrahimovic. :ok:
Jednego jestem ciekaw .. a mianowicie jak zaprezentują sie w meczu nasi środkowi pomocnicy , Emerson i Vieira. Emerson musi wreszcie zacząć lepiej grać bo jeśli on słabo gra to Juve przeważnie też. :/
Przede wszystkim bardzo licze na Messine która mogłaby urwać punkty Milanowi. Milan bedzie grał w Lidze Mistrzów z Barcą więc powinien dać odpocząc paru kluczowym zawodnikom ( to jest właśnie rotacja w składzie której nie stosuje Capello ).
I oby tylko kibice dopisali na Delle Alpi !!


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 21:37

nordahl pisze:Ciekawi mnie, czy to gadanie Capello i reszty grajkow przelozy sie na boisko.
Capello i reszta "grajków" od jakiegoś czasu nic nie gada :roll:
Licze na Lazio, ktore jest w dobrej formie, walczy o Puchar Uefa i jest ciezkim przeciwnikiem.
Rzeczwiście Lazio jest w dobrej formie i wciąż walczy o Europę. Juve natomiast walczy o Scudetto, więc Bianconeri muszą dać z siebie wszystko.
Czuje, ze po tym meczu Wasza przewaga stopnieje do 3 pkt [moze 2] i zrobi sie juz naprawde ciekawie.
Dobrze, że za marzenia nie karają... :prochno:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 21:38

nordahl pisze:Ciekawi mnie, czy to gadanie Capello i reszty grajkow przelozy sie na boisko.
Capello i reszta "grajków" od jakiegoś czasu nic nie gada :roll:
Licze na Lazio, ktore jest w dobrej formie, walczy o Puchar Uefa i jest ciezkim przeciwnikiem.
Rzeczwiście Lazio jest w dobrej formie i wciąż walczy o Europę. Juve natomiast walczy o Scudetto, więc Bianconeri muszą dać z siebie wszystko.
Czuje, ze po tym meczu Wasza przewaga stopnieje do 3 pkt [moze 2] i zrobi sie juz naprawde ciekawie.
Dobrze, że za marzenia nie karają... :prochno:

EDIT: Coś mi się pochrzaniło i wyszły 2 posty :doh: Proszę o skasowanie tego drugiego i nie kartkowanie :P


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 21:57

Dawno nic nie pisałem, więc wypadało by coś napisać.

Gramy u siebie na Stadio Delle Alpi, każdy wie, że o godzinie 15.00 na tym stadionie wygraliśmy każdy mecz to dlaczego teraz miało by być inaczej... nie wygraliśmy od 6 meczów, cały czas remisujemy, trzeba przerwać passę, wygrać i powiększyć swą przewagę nad Milanem który depcze Nam po piętach. Moim zdaniem kluczowym momentem tego meczu będzie pierwsze 15 minut, to w tym czasie trzeba strzelić bramkę i później kontrolować grę, a na koniec po raz kolejny ukłuć rywala, zabijając ich szanse na remis. Coś sie w końcu musi poruszyć bo tak wiecznie nie może być, Scudetto jeszcze mamy w rękach teraz trzebva uważać aby Nam się przypadkiem nie wyślizgnęło. Jeśli wygramy (odpukać) to będzie to zwycięstwo ważne i jakże dla Nas - kibiców radosne...chyba nie musze tłumaczyc dlaczego...Forza Ragaaaazi!!


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2006, 01:06

Mr Cezary pisze:
nordahl pisze:Ciekawi mnie, czy to gadanie Capello i reszty grajkow przelozy sie na boisko.
Capello i reszta "grajków" od jakiegoś czasu nic nie gada :roll:
Licze na Lazio, ktore jest w dobrej formie, walczy o Puchar Uefa i jest ciezkim przeciwnikiem.
Rzeczwiście Lazio jest w dobrej formie i wciąż walczy o Europę. Juve natomiast walczy o Scudetto, więc Bianconeri muszą dać z siebie wszystko.
Czuje, ze po tym meczu Wasza przewaga stopnieje do 3 pkt [moze 2] i zrobi sie juz naprawde ciekawie.
Dobrze, że za marzenia nie karają... :prochno:
Zamiast napisac cos konkretnego od siebie trzeba bylo poddac analizie cala moja wypowiedz. Szkoda, ze tego nie rozlozylesz na pojedyncze wyrazy.. litery? :O


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2006, 09:07

nordahl pisze:Zamiast napisac cos konkretnego od siebie trzeba bylo poddac analizie cala moja wypowiedz. Szkoda, ze tego nie rozlozylesz na pojedyncze wyrazy.. litery? :O
Drogi Milanisto. Ależ napisałem coś konkretnego. Nie widzisz? Napisałem, że od jakiegoś czasu w Juve panuje cisza prasowa ; że wierzę, że Juve jest w stanie pokonać Lazio mimo, że ci drudzy są w tej chwili w lepszej formie.

A uwierz mi, nie w moim typie jest rozkładać tak dialogi innych, jednak tym razem jakoś nie potrafiłem się powstrzymać :twisted:


M!chal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 kwietnia 2006
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2006, 10:26

Ten mecz trzeba po prostu wygrać!! Nam pozostaje trzymać kciuki za JUVE. Mam nadzieję że Capello wystawi w tym meczu graczy, którzy są w najlepszej dyspozycji a nie tych ktorzy mają największą gaże


Zablokowany