LM (1/4): JUVENTUS 0-0 Arsenal :(

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 14:36

Trzeba napewno poprawić pare elementów gry , którymi niestety Arsenal nas przewyższał w pierwszym spotkaniu. Napewno nie mozna wrzucać długich piłek za obrońców Kanonierów , do Zlatana a nuż się uda , bo uda się raz na dwadzieścia. Nie ukrywam iż pokładam spore nadzieje w Del Piero , który już wielokrotnie w tym sezonie udowadniał że wciaż posiada cechy przywódcze tak jak przed kilkoma laty. Nie ukrywam że zadowolił mnie brak w składzie Fabregasa i Eboue , oczywiście współczuje im ale na pierwszym miejscu stawiam dobro zespołu , a w pierwszym meczu już zrobili dużo , ba - nawet zbyt dużo. No cóż napewno będą mieli jakichś godnych zmienników , którzy rozgrywaja zawsze z nami mecz życia. W pierwszym meczu nam nie wyszło , a wine próbowaliśmy zwalać na boisko , a zupa była za słona. Mieliśmy takie same warunki jak oni. Licze że chociaż raz kibice pokażą się z dobrej strony, i będa dwunastym zawdonikiem tak jak rok temu z Realem , gdzie po cudownym liście Emersona stadion się wypełnił. Nie dopuszczam do siebie takiej myśli że odpadniemy , jestem optymistycznie nastawiony do tego spotkania, My jesteśmy Juventusem , jesteśmy najlepsi i dlatego wygramy , w moich rękach na meczu napewno zagości obrazek Boga który trzymałem przez całą drugą połowe meczu z Werderem. Nie ma co sie rozwodzic ze zremisowaliśmy z Treviso , a Arsenal wygrał z Aston Villą , sytułacja Kanonierów w lidze do klarownych nie należy , walczą o awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie , Juventus raczej jest już mistrzem Italii , a dam sobie ręke ściać że nie zagraliśmy na 100% z Treviso. Nedved musi odkupic winy liczę że w tym meczu odrodzi się nie tylko duet Del Piero-Nedved który wygrywał nam 4-5 lat temu mecze , ale i odrodzi się cały Juventus!

Forza Juve!


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 14:41

_Jah pisze:
romaneq pisze: O ile przed łikendem byłem jeszcze optymistą o tyle po oglądnięciu potyczek z Treviso :!: i Aston Villą właśnie niestety nie widzę najmniejszych szans na awans. Nie przy takiej dyspozycji jaką prezentuje Juventus i Arsenal. W tej chwili to różnica klas. Przykro mi to mówić. :płaczę:
Daj sobie w pysk, człowieku. Porównujesz Nas do Aston Villi?
Nie umiecie się nawet zachować przed meczem. WY$%%$#^$#^ z tym pesymizmem.
wiedziałem, że nie wytrzymasz :D

Daj sobie w pysk :rotfl: :smile:

No ale dobra.
Pójde z duchem forum (które w końcu jest po to, aby użytkownicy wyrażali SWOJE własne przemyślenia i refleksje) i wyraże jeszcze raz swoją opinię. Przespałem się i zrozumiałem jaki byłem wczoraj głupi faworyzując Arsenal. :angry:

Juventus we środę rozniesie Arsenal do zera. Gdzież oni mogą wogóle równać się do takiej potęgi jaką jest Juventus. Obstawiam 5-0 - 3 bramki Alexa i 2 Nedveda. Bo z nimi w składzie napewno wygramy. Arsenal nawet piłki nie powącha.
W półfinale rozwalimy chyba raczej Inter i finał oczywiście też będzie nasz.
Forza Juve :dance:

I jak jahu zadowolony ? Czujesz się dowartościowany ?

Teraz na serio. Boli mnie gdy człowiek nie może wyrazić swojej opinii na tym forum. Jeśli ktoś wyrazi się w sposób inny niż większa część od razu zostaje zbesztany. Gdzie tu jest logika ? :doh:


Obrazek
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 14:54

A ja dzisiaj rano miałem bardzo dużo wolnego czasu i sobie myślałem i myslałem i myslałem, aż wymysliłem ( :lol: ) najlepsze ustawienie na mecz Juve vs Arsenal :dance: Oto ona:
-----------------Buffon------------------
-Balzaretti--Canna-Thuram--Chiellini
---------------Emerson-----------------
-Mutu------------------------Zambrotta
--------------Nedved-------------------
-----Trezeuget-------Del Piero--------

Ale nie ważne jakim ustawieniem zagramy... Wieże w zwycięstwo Juve...
Obstawiam 3:0
:ball: :ball: Trezeuget
:ball: Del Piero
Trzeba wiezyc :wink: .


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 14:57

To fakt Forum jest po to aby dyskutowac, wymieniac sie pogladami a nie zaraz bluzgac druga osobe jak ma inne zdanie na dany temat..

A co do tematu bedzie ciezko, naprawde ciezko.. po pierwsze my nie mamy kompletnie formy a Arsenal jest w bdb..licze jednak na to ze kilku zawodnikow po odpoczynku w ostatniej kolejce, i Ci co zagrali z wyjsciowego skladu zapewne tez nie zagrali na max swoich mozliwosci..jak to powiedzial Nedved w tym meczu nie mozemy popelnic najmniejszego bledu..bo strata bramki przekresla awans (moim zdaniem)

Mimo wszysto sercem zawsze bede z Juve :- ) a w trudnych chwilach przede wszystkim :twisted:


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 15:25

Tak jak ktoś juz wspomniał Juve musi grac z wykorzystaniem drugiej lini nie mozemy grac caly mecz piłem z obrony na Zlatana czy Trezegola bo jak juz wszyscy zdązyli sie przekonac to nie ma najmniejszego sensu. Arsenal zapewne bedzie chcial zagrac bardzo dobrze z tyłu bo wiedza ze maja 2 bramki w zapasie, a z przodu bedzie osamotniony Thery(czy jak to tam sie pisze:P). Jezeli w akcje osenfywne nie zacznie sie wlanczac Emerson czy inny srodkowy pomocnik (zalezy kogo Capello wybierze) to nie mamy co mazyc Ibra i Trezegol no i nawet Alex nie dadza sobie sami rady z obrona Arsenalu. Ja bardzoooooo lidze na Del Piera i Nedveda !! ale mam tez nadzieje ze wkońcu Ibra cos pokaze niech sprobuje raz czy dwa przejsc sam obrońców przeciez to taki super technik jak widzialem jego gre w pierwszym sezonie co był w Juve to wiecej strzelał bramek bo... (musze to poweidziec) grał bardziej egoistyczniej wszyscy na to nazekali i teraz jest jeszcze gorzej Zlatan probuje podawac a to mu nie wychodzi... niech sam sprobuje kto wie moze da Juve awans... (bardzo w to wieze)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
grajek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 5
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 15:37

wierze ze capello wykorzysta wreszcie wpelni swoje doswiadczenie w 100 % bo ten facet chyab wklada za malo serca i umiejetnosci w gre juventini ktorzy takze nie swieca forma :(


prosze kliknij codziennie zbieram na kino
Obrazek
grandejuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 89
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 21:47

Myśle, że mamy jeszcze szanse na awans do półfinałów. Jeśli Juventus przebudzi się w tym meczu i bedzie prezentować formę choćby z początku sezonu to możemy osiągnąć korzystny dla nas rezultat. Trzeba być uważnym w obronie, jak i w ataku. Nie możemy całym składem rzucić się do przodu, bo może się to naprawde źle skończyć. Jak Arsenal strzeli bramkę, to bedzie po meczu. Więc musimy uważać na ich świetne kontry. W składzie Juve chce widzieć oczywiście Alexa, który może zagrać za napastnikami (Ibra i Treze).
Mój skład wygląda następująco:
----------------Buffon---------------
Zambro--Thuram-Canna--Chiellni
--------------Emerson---------------
Mutu-------------------------Nedved
--------------Del Piero--------------
------Treze--------------Zlatan-----

A jak to zrobi Capello to zobaczymy. Wierze w jego doświadczenie i profesjonalizmy. Mam nadzieje, że poprowadzi Juve do zwycięstwa.
FORZA JUVE:-D


Radek Kr

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 37
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 22:20

Na forum piszę rzadko, ale chciałbym jednak dołożyć coś od siebie, bo chwila nastała ku temu najodpowiedniejsza.Potem znowu zamilkne na długi,długi czas.
CZEŚĆ MERYTORYCZNA:
Gdy myślę o zbliżającej się batali, do głowy przychodzą mi przeszłe mecze.Jak bowiem można lepiej "przygotować" się do takiego wydarzenia niż przeanalizować przeszłość i na jej podstawie próbować przewidzieć przyszłe wydarzenia.1-szy mecz z Arsenalem przegraliśmy tak jak zawsze przegrywaliśmy mecze wyjazdowe z liczącymi się drużynami w LM... Real,Coruna,Arsenal,Liverpool,Bayern,Celtic. Nie twierdzę,że to reguła,ale fakt niezaprzeczalny,że na wyjazdach Juve traci dużą cześć swojej klasy. Proponowaliście wiele kombinacji wyjściowej jedenastki... nie śmiem ich oceniać,ale wiem,że najlepszą wybierze Capello.Niech zabłyśnie jeszcze raz gwiazda Del Piero,Nedveda,Cannavaro,Thurama... Moim zdaniem to oni będą kluczowymi graczami tego meczu.Wielki Juventus powstanie!
CZĘŚĆ EMOCJONALNA:
Nikt przy zdrowych zmysłach nie moze w tej chwili powiedzieć,że Juventusu zabraknie w półfinale obecnej edycji LM.... NIKT!!! Trzeba wierzyć,wpływ tej wiary na rzeczywistość być może i jest niewielki,ale jak na sercu od razu robi się lżej! Po to jesteśmy,żeby wierzyć, właśnie wtedy, gdy dzienniki sportowe nazywają naszą drużynę emerytami, właśnie wtedy,gdy wali się misterny plan wygrania LM!!! Nie znam zespołu,który by w takiej sytuacji złożył broń i wiem,że nie złożą jej piłkarze Juve. To leży w ich charakterze.Ja nie chcę w tym meczu za wszelką cenę awansu,ja chcę walki,determinacji i łez... (radości bądź szczęścia),bo o to w tym wszystkim chodzi.To będzie niezapomniany wieczór przed telewizorem,bo Juventus to zbyt dobra "firma", by odpaść bez honoru. Los nam wielokrotnie sprzyjał,wiem,że w środę też będzie sprzyjał... już Nedved mu w tym pomoże!!!!


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 22:24

jesli juz to Zlatan na srodek a Del Piero na skrzydlo ataku jak dla mnie bo z przodu musi ktos szczelac bramki :wink: ale ja i tak nie sadze zeby Capello ustawil Juve tak ofensywnie stawiam na standardowe 4 4 2
czas pokaze jak to bedzie wygladac
trzeba wiary panowie i zaangazowania :wink:


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
0k0m4N

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 września 2005
Posty: 18
Rejestracja: 28 września 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 22:31

Badzmy Prawdziwymi kibicamy Juve. Nie "pseudo" którzy po przegranym meczu z chodzby Arsenalem właza i narzekaja.. Oj jak bym chcial kiedys wejsc na tę strone i ujrzec w komentarzach przegranego meczu. Forza Juve - Bedzie dobrze ,zamiast "Capello musi odejsc ,ibra na lawke itp"

Niech kazdy z prawdziwych fanow w srodowy wieczor skanduje w sercu Forza Juve a napewno nam sie uda.. Nie krytykujmy lecz wspierajmy,nie atakujmy lecz brońmy.. nie spisujmy na straty lecz wierzmy.. Uwierzmy w NASZ Juventus ... Wielki.. doświadczony.. Juventus który Gra w Pilke Nożna na najwyzszym Poziomie.. Nie wazne czy wyjdzie Alex czy Ibra.. Nie wazne czy Zagra Mutu czy GG.. Liczy sie to Abysmy w tym meczu pokazali.. Nie tylko zawodnicy.. lecz i kibice.. Kibice ktorzy beda sercem na stadionie...ze w naszych sercach gra Melodia... "Forza La Juve ,la Juve la Juve!!".. Bądźmy sercem z Piłkarzami.... Ja bedę - czy i wy będziecie?


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 22:37

0k0m4N pisze:Badzmy Prawdziwymi kibicamy Juve. Nie "pseudo" którzy po przegranym meczu z chodzby Arsenalem właza i narzekaja.. Oj jak bym chcial kiedys wejsc na tę strone i ujrzec w komentarzach przegranego meczu. Forza Juve - Bedzie dobrze ,zamiast "Capello musi odejsc ,ibra na lawke itp"

Niech kazdy z prawdziwych fanow w srodowy wieczor skanduje w sercu Forza Juve a napewno nam sie uda.. Nie krytykujmy lecz wspierajmy,nie atakujmy lecz brońmy.. nie spisujmy na straty lecz wierzmy.. Uwierzmy w NASZ Juventus ... Wielki.. doświadczony.. Juventus który Gra w Pilke Nożna na najwyzszym Poziomie.. Nie wazne czy wyjdzie Alex czy Ibra.. Nie wazne czy Zagra Mutu czy GG.. Liczy sie to Abysmy w tym meczu pokazali.. Nie tylko zawodnicy.. lecz i kibice.. Kibice ktorzy beda sercem na stadionie...ze w naszych sercach gra Melodia... "Forza La Juve ,la Juve la Juve!!".. Bądźmy sercem z Piłkarzami.... Ja bedę - czy i wy będziecie?
:płaczę: wzruszająca przemowa.Będziemy :prochno:


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 22:42

Ja też się wzruszyłem, aż mnie to natchnęło do napisania, chociaz od miesiąca prawie nic nie napiasałem. Tak, Wspierajmy Capello :!: Może w tym sezonie znwou mu nie wyjdzie, ale nie możemy go krytykować, przecież się chłopak stara! Kochajmy go za to jaki jest, a nie za to jak mu wychodzi prowadzenie drużyny. Niech grają sami młodzi, bo starzy już się nagrali w przeszłości. Przecież i tak nikomu chyba nie zależy na zwycięstwach i pucharach. Jeśli mamy coś wygrać to i tak wygramy :!: Wystarczy wierzyć i kochać. Love and peace 4ever


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
LUKI15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2006, 16:04

:happy: Moim zdaniem wszyscy gadacie głupoty KOCHAMY JUVE I MUSIMY WIERZYĆ W TO ŻE UDA IM SIĘ WYJŚĆ I AWANSOWAĆ!!! FORZA JUVEEE!!! POZDRO DLA WSZYSTKICH FANÓW PODKARPACKIEJ OŚMIORNICZKI ORAZ WIELKIEGO JUVE!!! :twisted:


Zajrzyj do regulaminu. Kornknot


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2006, 17:27

0k0m4N pisze:Badzmy Prawdziwymi kibicamy Juve. Nie "pseudo" którzy po przegranym meczu z chodzby Arsenalem właza i narzekaja.. Oj jak bym chcial kiedys wejsc na tę strone i ujrzec w komentarzach przegranego meczu. Forza Juve - Bedzie dobrze ,zamiast "Capello musi odejsc ,ibra na lawke itp"

Niech kazdy z prawdziwych fanow w srodowy wieczor skanduje w sercu Forza Juve a napewno nam sie uda.. Nie krytykujmy lecz wspierajmy,nie atakujmy lecz brońmy.. nie spisujmy na straty lecz wierzmy.. Uwierzmy w NASZ Juventus ... Wielki.. doświadczony.. Juventus który Gra w Pilke Nożna na najwyzszym Poziomie.. Nie wazne czy wyjdzie Alex czy Ibra.. Nie wazne czy Zagra Mutu czy GG.. Liczy sie to Abysmy w tym meczu pokazali.. Nie tylko zawodnicy.. lecz i kibice.. Kibice ktorzy beda sercem na stadionie...ze w naszych sercach gra Melodia... "Forza La Juve ,la Juve la Juve!!".. Bądźmy sercem z Piłkarzami.... Ja bedę - czy i wy będziecie?

:smile: :smile: Aż sie popłakałem :płaczę: :płaczę:


Co do meczu to po prostu musimy wygrać przynajmniej 3-0. :pray: :pray: Przede wszystkim nie dać sobie strzelić bramki bo wtedy bedzie bardzo ciężko. :roll: Liczę na Capello, może wreszcie zmieni sie styl gry JUVE na lepsze. :/
FORZA JUVE


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2006, 17:36

Brak Del Piero będzie sporym osłabieniem, choć wątpie, aby Alex wracający tuż po kontuzji był wstanie pokazać maksimum swoich umiejętności.
Od naszych zawodników oczekuje walki od pierwszej do ostatniej minuty, licze na to, iż pokażą maksimum swoich możliwości i zostawią na boisku dużo zdrowia. Wierze że walka się opłaci, co ma być to będzie...


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany