LM (1/8): Werder Brema 3-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 12:53

Dzisiaj nie dam Ci spokoju Sen Sei :smile:
23.02.2006 02:36:06
_Jah pisze: Z kolei kwestia Ibrahimovića? naprawdę myślałem, że jego sprawa znudziła się Wam wszystkim do reszty, jednakże nie da się nie zauważyć, że wciąż odnajdujecie w tym błogą rozkosz. Jego sprawa sprowadza się do jednego - Del Piero. Zamierzacie ciągnąć te przepychanki w nieskończoność?
23.02.2006 12:37:23
_Jah pisze: uraziłem Cię w temacie o Capello? kolejny zwolennik Alexa? zamilcz.
Jak widać to Ty poruszasz kwestię Alex vs. Zlatan i Capello


Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 12:59

Michał`fcj pisze:Dzisiaj nie dam Ci spokoju Sen Sei :smile:
23.02.2006 02:36:06
_Jah pisze: Z kolei kwestia Ibrahimovića? naprawdę myślałem, że jego sprawa znudziła się Wam wszystkim do reszty, jednakże nie da się nie zauważyć, że wciąż odnajdujecie w tym błogą rozkosz. Jego sprawa sprowadza się do jednego - Del Piero. Zamierzacie ciągnąć te przepychanki w nieskończoność?
23.02.2006 12:37:23
_Jah pisze: uraziłem Cię w temacie o Capello? kolejny zwolennik Alexa? zamilcz.
Jak widać to Ty poruszasz kwestię Alex vs. Zlatan i Capello
A Ty porusz sobie wreszcie mózg. Pierwsza wypowiedź ma na celu, uniknięcie owej gorącej dyskusji, z kolei druga wypowiedź? to pytanie, które ma na celu zidentyfikowanie pozycji i powodu dla którego romaneq mnie poniża. Gdzie Ty więc widzisz swoją wysnutą z palca teorię?


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 13:06

_Jah pisze: A Ty porusz sobie wreszcie mózg. Pierwsza odpowiedź ma na celu uniknięcie owej gorącej dyskusji, z kolei druga wypowiedź to pytanie, które ma na celu zidentyfikowanie pozycji i powodu dla którego romaneq mnie poniża. Gdzie Ty więc widzisz swoją wysnutą z palca teorię?
Dobra rozumiem, że nie chciałeś wznowienia dyskusji na ten temat.
Ale nie rozumiem czemu od razu uważasz ,że skoro romaneq cię "poniżył" to zrobił to dlatego ,że jest "zwolennikiem" Alexa ?
Pewnie to zrobił z innego powodu.

EDIT:Bym zapomniał Sen Sei.


Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 13:14

Michał`fcj pisze: Ale nie rozumiem czemu od razu uważasz ,że skoro romaneq cię "poniżył" to zrobił to dlatego ,że jest "zwolennikiem" Alexa ?
Pewnie to zrobił z innego powodu.
Bo ten temat wzbudził dużo kontrowersji i bardzo prawdopodobne, że przyspożył mi on wielu wrogów. Oczywiście, mogę się mylić. Może rzeczywiście romaneq ma własne, osobiste powody dla których chce mnie zgładzić. :P


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 13:35

No i tak się zaczyna nasza przygoda z Ligą Mistrzów, po dwu miesięcznej przerwie. Meczu nie widziałem, będe się opierał na bramkach i na komantarzach innych userów JP. Naprawdę zmarnować trzy sytuację sam na sam to jest nie lada sztuka... pierwsza brmka przypadek, trochę zagubiła się nasza obrona no i niestety znowu pierwsi stracilismy bramkę :/ Druga bramka piękna składna akcja Juve i wykończenie przez Pavelka...w tym momencie pomyślałem, że Juve stać na zwycięstwo. Później pisze do mnie Pelson, że prowadzimy... bramkę strzelił Trezeguet, w końcu się odrodził oby to nie był tylko przebłysk... Trezeguet pokazał jakim to jest boiskowym cfaniakiem. Myślałem, że dowieziemy ten wynik do końca a tu... 2-2 powtórka z Messiną, Buffon nie miał nic do powiedzienia... było mi smutno, ale przecież remis na wyjeździe nie byłby złym wynikiem...93 minuta kolega pisze mi rzut rożny dla Werderu... i nagle napisałał ten przeklety wynik Werder 3-2 Juve, nie wiedziałem co odpisać było mi bardzo smutno...ale pomyślałem sobie... 3-2 hmmm może i przegraliśmy, ale strzeliliśmy 2 bramki które są w tym przypadku cenne i gramy na naszej Twierdzy, gdzie w tym sezonie wygrała tylko jedna drużyna - Roma i to w Pucharze Włoch...boje się jednak tego, że Werder będzie murował bramkę, ale pocieszam się, ponieważ Werder to drużyna która gra ustawieniem ofensywnym, więc nie jest przyzwyczajona do tak zwanego murowania bramki i może mieć z tym problemy... Juve to wykorzysta, a przynjamniej musi... bo ja nie chce... nie nie napisze tego... Zdenerwowałem sie trochę, ponieważ znowu tracimy bramki ze stałego fragmientu gry i do tego w końcówce...te dwie bramki straciliśmy w podobny sposób poprostu... wrzutka na pierwszy słupek wychodzi zawodnik Wederu, wypredza obrońcę i strzela do bramki... no nic pozostaje tylko czekać te 12 dni na ten dzień, na dzień rewanżu, w którym Juve ma pokazać kto jest lepszym zepsołem, i ze stracenie tych dwóch bramek było przypadkiem... a więc do 7 marca!! FORZA JUVE!!


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 13:46

_Jah pisze:
romaneq pisze:
_Jah pisze:Komentarze po meczowe nie mogą dziwić. Nie od dziś wiadomo, że prawie większa połowa userów na JP to pospolite bydło.
Nie połowa. Ani nie mniej i więcej niż połowa. Do tej klasyfikacji nadajesz się tylko Ty :evil:
Licz się ze zdaniem innych i dorośnij wreszcie. A takie epitety zachowaj dla siebie :naughty:

Obserwuje Twoje "wyczyny" na tym forum i w moim odczuciu na siłe próbujesz tu zaistnieć. Nie rób tego obrażając innych - w tym mnie.
Słuchaj, 2 raz do mnie podbijasz. Masz do mnie jakiś problem? to wal na priv. Od tego jest priv. A nie się popisujesz przed wszystkimi obrażając konkretnie moją osobę. Ja chcę zaistnieć? już dawno to zrobiłem. To raczej Ty chcesz zaistnieć, bo ja naprawdę nie rozumiem kim ty właściwie jesteś i o co Ci idzie? uraziłem Cię w temacie o Capello? kolejny zwolennik Alexa? zamilcz.
Obraziłeś mnie, co mi się nie spodobało. Zwróciłem Ci uwagę i masz jeszcze czelność mi mówić żebym zamilczał ? Może innym pasuje określenie bydło ale nie mnie. I nie pozwole żeby ktokolwiek tak mnie nazywał. Miałeś problem ze zrozumieniem tego co napisałem.
Jaki Capello jaki Alex ?

A mam Cię na oku od Twojego sławnego wyczynu kiedy to wkleiłeś rozmowę z innym uzytkowniem z gg na tym forum. To jest niedopuszczalne zachowanie. Chamskie zachowanie.

Swoją chamską odpowiedzią do mnie utwierdziłeś mnie w mym przekonaniu. Jesteś zwykłym prostackim chamem. Dyskusja z Tobą do niczego nie prowadzi więc w tym momencie ją kończę i apeluje do Ciebie i proszę Cię nie obrażaj mnie więcej. Innych możesz, jak sobie na to pozwalają nie mnie.

Jeszcze jedno. Nie twierdze, że nie masz racji w tym co piszesz. Tylko po co zawsze wyrażasz się w taki sposób ? Masz innych za śmieci. Reszty zdanie się nie liczy ? Zastanów się nad tym. DOROŚLIJ człowieku

Uwierz mi, że napisałbym to na priv jak zawsze to robię ale nie tym razem. Chcę żeby takie zachowanie na forum było przez reszte tępione.

Zapewne odpiszesz coś na swą obronę inaczej nie byłbyś sobą - prawda?
Przyznanie się do błędu naprawdę byłoby na miejscu i napewno docenione. Ale zapewne to nie w Twoim stylu.

Koniec dyskusji z mojej strony. Pozdrawiam


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:08

milanistka pisze:Najpier zacznę od podsumowania calcio w LM - porażkaaaaa na całej linii.
Tego bym nie powiedział. Inter zagrał wg mnie dobry mecz i pechowo zremisował. Ale Milan i Juve…
matej pisze:Inter ledwo remis z Ajaxem
Ja bym powiedział, że to Ajax ledwo zremisował z Interem.
romaneq pisze:W meczach z Barsą i Realem sam bramek zresztą nie wypracował, poprostu piłka wpadła mu pod nogi. :? Smutna prawda
Smutną prawdą jest to, że już zapominacie co ten zawodnik dla nas zrobił. Najgorsze jest to, że jeszcze umniejszacie jego osiągnięcia :? .
Yari pisze:lCo do Capello. Nie będę Go krytykował. Bo tak naprawdę nie ma za co. W 90% to nasi piłkarze przerżnęli ten mecz a nie Capello. Na Fabio można wieszać psy dopiero jak odpadniemy , ale jeszcze nie teraz.
Jak dla mnie to największa reprymenda należy się Capello, który po raz kolejny odpowiednio zmobilizował naszych piłkarzy do ważnego spotkania :roll: . Wolę, żeby teraz padły mocniejsze słowa, niż późniejsze zastanawianie się, dlaczego znowu nam nie wyszło :roll: .
_Jah pisze:Mnie osobiście ten wynik satysfakcjonuje. Jest mi trochę żal straconych bramek w niemalże ostatnich minutach meczu, niemniej jednak 2 gole strzelone na wyjeździe zapewniają Nam grubiański spokój. Nie musimy już drżeć w rewanżu przy każdej akcji drużyny przeciwnej.
Nie zgodzę się. Ja będę drżeć przy każdej akcji Werderu, szczególnie w końcówce i przy stałych fragmentach. Juventus w takiej formie może mieć kłopoty, żeby awansować dalej.
_Jah pisze:To była prawdziwa uczta dla sympatyków Werderu. Niemniej jednak ta uczta z hukiem się skończyła, bo za 2 tygodnie? Na Delle Alpi? to my będziemy dyktować warunki. Wyjdziemy pozbawieni lęków, strachu, z ostrym zamiarem zmazania tego niezbyt imponującego startu w tym marszu do stolicy Francji. Makaronese rlz.
Może wyjdziemy, jeśli jednak skończymy grać w 80 minucie, to Werder będzie maszerował do stolicy Francji, nie my :roll: .
_Jah pisze:był naprawdę dobry w naszym wykonaniu.
Kapitalny. Gdyby jeszcze nie strata trzech bramek to już w ogóle :roll: .
_Jah pisze:Chrzest mamy za sobą.
Jeden z największych klubów świata ma przechodzić chrzest w Lidze Mistrzów z klubem pokroju Werderu Brema? Kpisz?

To, co działa się wczoraj, nie zasługuje na miano frajerstwa. To zasługuje na miano wielkiego frajerstwa :roll: . Widać, że Capello nie wyciągnął żadnych wniosków z ostatniego spotkania z Messiną. Teraz też straciliśmy bramki w końcówce, w dodatku po stałych fragmentach gry. O ile łudziłem się, że sobotnie spotkanie przyniesie pozytywny skutek w postaci pewnego wstrząsu, to teraz widzę, że nie przyniosło absolutnie nic. Juventus pod wodzą Capello nie umie grać w końcówkach i już nas o tym wiele razy przekonywał. Choć może do tej pory nie w taki brutalny sposób. Ile razy już wszyscy z nas nerwowo zaciskali kciuki w ostatnich minutach, gdy Juve prowadziło jedną bramką? Bardzo często, jednak zazwyczaj nasi piłkarza dawali sobie radę, choć zdarzało się tracić punkty w takich okolicznościach (choćby pierwszy mecz z Interem w zeszłym sezonie). I Capello nie zrobił nic, co przyniosłoby spodziewany efekt :roll: . Rozumiem stratę punktów w meczu z Messiną, naszej drużynie trudno było się zmobilizować między dwom wielkimi meczami (z Interem i Werderem) i mogło zabraknąć koncentracji w końcówce. Rozumiem to, choć zawodowi piłkarze powinni sobie z tym poradzić. Jednak w 1/8 finału Ligi Mistrzów taka sytuacja po prostu nie może się zdarzyć! Nie można przestawać grać w 82 minucie! Mimo dosyć korzystnego rezultatu nie jestem spokojny o rewanż. Nie piszcie mi, że Don Fabio wyciągnie wnioski z tej lekcji, bo na to był już czas. Teraz już nie mam pewności, czy Juventus nie straci dwóch bramek w ciągu pięciu minut. Nawet jeśli wyeliminujemy Werder, to nie widzę możliwości zdobycia pucharu z takim nastawieniem. A najgorsze jest to, że nikt w Turynie nie chce o tym głośno mówić i nie wiem, czy ten problem będzie rozwiązany :roll: .


:roll:
juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:26

Mógłby ktoś dać linka do jakiejś fotogalerii z meczu ?

Z góry THX


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:29

juve_faaan pisze:Mógłby ktoś dać linka do jakiejś fotogalerii z meczu ?

Z góry THX
http://www.juventus.com/it/news/fotogal ... 00&ID=7090


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:35

Koncówka meczu przypominała sytuację biegacza, który widząc linię mety postanawia zwolnić (bo już ją w końcu widać), a tymczasem wyprzedzają go dwaj inni.
Spaliliśmy temat. Jedyne, co dobrego wywieźliśmy, to dwie wyjezdne bramki. To może nam bardzo dużo dać, ale rewanżu odpuścić sobie nie możemy. Nie można grać z nastawieniem, że prowadząc 25 minut przed końcem nic złego stać się już nie może. Życie zna różne przypadki (patrz finał LM Bayern-ManUtd).

Mimo być może i dobrej postawy niektórych, w świat poszedł wynik, a nie noty zawodników. To wynikiem Juventus rozczarował. Musimy bardziej skupić się w rewanżu i przyznać to w końcu, Panie C.: jest jeszcze wiele rzeczy, nad którymi musimy popracować. "Dobra gra", "dobry mecz" itp. nie zawsze wystarczą, żeby zwyciężyć.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:36

Diego pisze: Juventus pod wodzą Capello nie umie grać w końcówkach i już nas o tym wiele razy przekonywał. Choć może do tej pory nie w taki brutalny sposób.

Dziwisz sie dlaczego nie umieja...jak Pomoc tyra choc jest juz w podeszłym wieku... tworzy akcje dla napastników a ci nie potrafia w 100% sytuacji strzelic...szczerze mowiac to sie odechciewa grać...mowie to na swoim porzykładzie gdy byłem na zawodach szkolnych...i była podobna sytuacja...

P.S nie ogladałem meczu, no ale była mowa o 3 niewykorzystanych 100 % sytuacjach...


piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:54

Oczywiście przegrana martwi, ale nie ma co rozpaczać. Został nam jeszcze rewanż i to w Turynie. Napewno cieszą 2 zdobyte bramki na wyjeździe i gol Trezegueta, który po kontuzji znów strzela. Dziwie się, dlaczego na ławce zasiadł Zalayeta, a nie Mutu.
Link do torrenta z meczem: http://rapidshare.de/files/13932119/_so ... rrent.html

P.S.: Jak będę miał skrót to napewno tu wrzuce.


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:54

No i znowu kłótnia, znowu sprzeczki. Znowu głosy domagające się zwolnienia Capello. Tylko po co? Po jednym spotkaniu, które nie daje jeszcze końcowego rezultatu? A mówienie o tym, że "Capello musi odejsc" to już całkowita niedorzecznosć. Gdyby po tym meczu działacze Juve zwolnili trenera (co jest przecież nierealne), to w czoło pukałaby się cała Europa. Niektórzy są zdecydowanie zbyt impulsywni.
To dopiero pierwsza część pojedynku pt. 1/8 finału. Niektórzy sprawiają wrażenie, jakby zapominali, że wynik jest zawieszony do 7 marca, do meczu na Delle Alpi. To tam wszystko się wyjaśni, to tam zapadnie ostateczne wyjaśnienie. Niby to wszystko takie banalne, a jedank pozory mylą. Dajmy przykład Liverpoolu. Po pierwszym meczu przegrywają jedną bramką tak jak Stara Dama, ale są w gorszej sytuacji, bo nie zdołali zdobyć żadnej bramy na wyjeździe, a my mamy dwie. Ale czy ktoś wątpi w awans drużyny Beniteza? Znajdą się nieliczni+kibice Benfici. Juventus też jeszce nie złożył broni i o tym wiedzą także bukmacherzy. Za postawione 1 euro na awans Werderu można zgarnąć 7 razy więcej.

Wczoraj do 87' Capello mógł być w miarę zadowolony. Jego zawodnicy odrobili straty i mieli superzaliczkę na rewanż. I właśnie wtedy coś runęło. Wcześniej w tym meczu też popełniali błędy, ale potrafili i tak przechylić szalę na swoją korzyść. A w końcówce coś zawiodło i teraz zadaniem trenera jest dojść do tego co. A nie był to przypadek skoro zwycięstwo oddaje się w końcówce w drugim meczu z rzędu. Teraz Capello ma pole do popisu i moment do wykazania swoich umiejętności. To on zna najlepiej swoich piłkarzy.

Europejskie puchary rządzą się innymi prawami niż krajowe ligii. To dlatego Werder okazał się niewygodnym przeciwnikiem (dla niego liczy się głównie kasa), mimo że jego dokonania na niemieckich boiskach nie są aż tak duże, jak Juve na włoskich. Na tym etapie rozgrywek niczego nie można być pewnym. Tu każdy walczy i to robi je właśnie interesującymi.

Mimo wszystko jesteśmy w dobrej sytuacji przed rewanżem. A te wzdychania do Chelsea czy Barcelony już mnie drażnią. Jak można być półkibicem?


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 14:57

Skrot zakoszony z http://www.fbtz.com/forum/showthread.php?t=46091
Waga: 37 mb, jakośc średnio-dobra (:p)

Ściągnij: http://tracker.denness.net//allowed/df2 ... 93.torrent


ci$iu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2005
Posty: 11
Rejestracja: 16 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 15:08

No cóż stalo sie nie można przecież caly czas wygrywac to bylo raczej pewne ze spadek formy nadejdzie .Bramki werderu wlasciwie wszystkie po stalych fragemnatch troche koncetracji i byloby owiele lepiej jestem optmista na rewanż mysle ze wygramyy i wszyscy zagraja z pasją i przedewszytkim ze sportową złoscią !!bo uważam ze w tym meczu troche jej zabraklo.A akcja zakonczona bramką nedveda cudenko bravo VIERA no i NEDVED ladnie zmylil bramkarza ,w meczu nie brakowalo emocji BEDZIE DOBRZE !!i nie najezdajcie na capello i na zlatana jeszcze bedziecie ich ubustwiac mam nadzieje ze po rewnzu na stadionie alpejskim
FORZA JUVE !!!!!!!!pozdro dla prawdziwych :)


Zablokowany