Serie A: (13) JUVENTUS 3-1 Treviso

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:01

poprosze o brameczki z tego meczu i skrot tez moze być. dziex 8)


Obrazek
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:06

No i 3-1 :D Super, ale sie bomberzy rozstrzelali, Mutu, Treze i nasz super rekordzista Alex. Nie wiem kiedy sie Capello przekona że jego miejsca jest w pierwszym składzie :? :roll: Jak było 0-1 to sie troche bałem o wynik, ale wiedziałem że przynajm,niej jedna strzelimy a tu prosze jeszcze :D


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:14

Tak tak tak zwycięstwo Juve i historyczna bramka Alexa stały się faktem. Przede wszystkim wielka radość i szacunek "Il Capitano", zasłużył na to od długiego czasu, aby nosić miano jednego z najwspanialszych strzelców w historii Juve, a może i najlepszego. Oczywiście nie mam na myśli najskuteczniejszego, żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał :-D Mecz z gatunku tych na które fajnie się patrzy, ale cały czas gdzieś jest to napięcie, że w każdej chwili taka "prowincjonalna" (bez obrazy) drużyna może wyrównać. Na szczęście mamy Del Piero, który jest asem w talii Don Fabio w tym sezonie. Mecz w wykonaniu Juventusu dobry, szybka reakcja na straconego gola i jeszcze przed przerwą prowadzenie. Po przerwie praktycznie nie schodzili z połowy rywala. Zasłużone zwycięstwo.

Co do zawodników:
Abbiati - jest w formie i to nie ulega wątpliwości, takie mecze są trudne gdy przez 90 minut masz kilka sytuacji, ale za to jakich. Szczególnie piękna była interwencja z początku meczu kiedy przeniósł piłkę nad poprzeczką. Nie wiem czy zauważyliście, ale któryś raz z kolei Abbiati przenosi takiego loba nad bramką.

Obrona - dobry mecz, bez rażących błędów. Napewno na wyróżnienie załsuguje Zambro, który śmigał do 90 minuty jak wyścigówka po skrzydle.

Pomoc - również dobrze, Blasi starał się i nie popełniał błędów, Emerson chyba lekki kryzys ma za sobą, król "środka pola". Camoranesi - nie ma mowy o konflikcie, forma rośnie i to cieszy. Mutu - gdyby wykorzystał wszystkie okazje to hatrick dzisiaj jakby nie patrzeć, ale i tak bardzo dobry mecz. Nedved krótko grał, ale i tak dobrze.

Atak - Trezeguet, to już jest rutyna i doświadczenie, daj mu jedną sytuację, a on napewno jej nie zmarnuje, mamy snajpera pierwszej klasy.
Del Piero - jest pełen podziwu dla tego człowieka, że umie znaleźć w sobie motywację do gry, chociaż nie ma zbyt łatwo u Capello. Znowu wchodzi i strzela gola, do tego świetne uderzenie z wolnego w poprzeczkę. Wielki piłkarz, który zasłużył na szacunek, aż żal się robiło gdy realizator pokazywał go na ławce, ale...
No właśnie jest Zlatan Ibrahimovic, taki jak powinien być od początku sezonu. Jego dryblingi i zagrania nareszcie przynoszą efekt, dwie dokładne asysty przy bramkach, wysoka ocena. Warto też wspomnieć o genialnej piętce do Emersona, który powinien wykorzystać sam na sam i mielibyśmy asystę godną tej Alexa z zeszłego sezonu w meczu z Milanem. Jednym słowem "magnifico". Wielkie uznanie dla Ibracadabry.

FORZA JUVE !!!

Do trezegol17, kiedyś bym pomyślał tak samo jak Ty, ale teraz rozumiem, że Capello ma naprawdę problem co zrobić z takimi snajperami. Każdy z nich ostatnio strzela bramki i nie uważam żeby w tej chwili ktoś bardziej zasługiwał na grę w pierwszym składzie. Cała trójka jest inna, preferuje inną gre, ale wszyscy są w formie. Mam tylko nadzieję, że Capello będzie sprawiedliwy w wystawianiu ich w kolejnych meczach
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2005, 17:22 przez Paulo, łącznie zmieniany 1 raz.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:14



Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:16

Wygraliśmy 3-1, Del Piero został najlepszym strzelcem w ponad 100 letniej historii Juventusu, a ja czuje pewien niedostyt :roll: Trochę wkurzyło mnie to, że nie dane mi było oglądać na żywo (tv) spotkania w którym DP przekracza tą magiczną granicę 179 bramek :wink: Tak marzyłem aby strzelił tego gola w spotkaniu z Violą ! :płaczę: Może przesadzam ale akurat pech chciał, że wszystko obyło się w meczu z Treviso, a C+ czy inne stacje które posiadam (liczyłem na TPS Foot, niestety się zawiodłem - pokazywali Cagliari - Sampa) nie transmitowały meczu :whistle:

Więcej napiszę jak obejżę jakiś szerszy skrót spotkania, jeśli nie na kompie to o 22.45 Rai Due - La Domeniva Sportiva :wink:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:17

trezegol17 pisze: Nie wiem kiedy sie Capello przekona że jego miejsca jest w pierwszym składzie :?
To może mi powiesz za kogo miałby grać? Za najskuteczniejszego w zespole Trezeguet, który niemal co spotkanie zdobywa gole? Może za Zlatana, który dziś zaliczył dwie asysty, a w meczu z Romą zagrał bardzo dobrze?
Capello ma spory ból głowy, trzech wyśmienicie dysponowanych zawodników, a dwa miejsca.
Gratulacje dla miłośników talentu Alexa Del Piero, kolejny wielki dzień w hisorii Juve. Alesandro Del Piero ole!

Oczywiście zwycięstwo i kolejne trzy punkty cieszą. W tym sezonie podopieczni Capello wyróżniają się niezwykle równą grą, nie tracimy punktów ze średniakami (Treviso Chievo) oraz radzimy sobie z mocnymi (Roma Inter). Oczywiście zdarzały się wpadki (Milan Bayern), ale jeśli w dalszym ciągu będzie grać w ten sposób o losy scudetto jestem spokojny.
Wygrywajmy i nie oglądajmy się na rywali.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:18

A więc wszystko poszło zgodnie z planem, prawie wszysto bo początek był trochę niepokojący. Chyba nikt się nie spodizewał, że Treviso strzeli nam gola, w dodatku szybciej od nas.
Następnie szybka riposta, Mutu doprowadza do remisu. Gdy wydawało się, że obie drużyny zejdą na przerwę przy stanie 1-1, niezawodny w tym sezonie Treze, dał nam prowadzenie.
Od 2 połowie mogę już powiedzieć wiele więcej, bo z ciekawości wpisałem link do meczu i od dziwo ...chodził płynnie :shock: zawsze strasznie zacinało. Spokojnie kontolowalismy porzebieg spotkania. Obrona świetne, dobre akce ofensywne Chielliniego i Zambrotty, niestety Giorgio musi poprawić dośrodkowania. Pomoc też zdominowaliśmy. Wlaściwie Treviso nie istaniało, jak dobrze pamiętam w 2 odsłonie oddali 1 celny strzał na naszą bramkę, po stałym fragmencie gry, piłkę spokojnie wyłapał Abiatti. Na wyróznienie zasługują 2 świetne, jednak zmarnowane sytuacje Mutu, dobry strzał Blasiego i.... wyśmienicie wykonany rzut wolny Del Piero! Jak za dawnych lat, zabrakło tak niewiele :)
Skoro jesteśmy już przy osobie Del Piero, to nie sposob nie wspomnieć o wielkim wyczynie tego gracza. 180 gol w barwach JUVE i na naszych oczach, w naszym pokoleniu, staje się on najlepszych strzelcem w naszej bogatej historii :!: GRAZIE ALEX :!: Teraz tylko do 200! :wink:


Obrazek
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:24

A może ktoś ma skrót z tego meczu :?: I pierwsza bramkę z meczu.

Najważniejsze, że 3 punkty zostały w Turynie.


Grande Juve


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:36

Paulo pisze:Do trezegol17, kiedyś bym pomyślał tak samo jak Ty, ale teraz rozumiem, że Capello ma naprawdę problem co zrobić z takimi snajperami. Każdy z nich ostatnio strzela bramki i nie uważam żeby w tej chwili ktoś bardziej zasługiwał na grę w pierwszym składzie. Cała trójka jest inna, preferuje inną gre, ale wszyscy są w formie. Mam tylko nadzieję, że Capello będzie sprawiedliwy w wystawianiu ich w kolejnych meczach
Jaka trojka?? Czwórka :smile: Niezapomiajmy jeszcze o Mutu. Chłopak bardzo mało gra, a strzela, a na dodatek gra w pomocy. Widac to był swietny transfer, jak za darmoche powiem nawet mega transfer. :D Przydałaby się wieksza rotacja aby każdy mógł pograć, bo wszyscy w formie.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:40

Grande Alex!!! No i się doczekaliśmy rekordu!!! Bardzo cieszy zwycięstwo, bo jak zobaczyłem Juventus - Treviso 0 -1 to mnie zatkało trochę ale na szczęsćie mamy 3 pkt i nadal 5 pkt przeeagi nad Milanem!!! Bravissimo Alex, Grande la Juve!!!


Obrazek
sebekq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 64
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:46

No i mamy kolejne zwycięstwo :D co bardzo cieszy i nie było to wymęczone 1:0, choć przed meczem miałem obawy :oops: Cieszy również 180 bramka Alex'a i z tego co było widać to na pewno nie była to jego ostatnia :-D


JUVE... aż po zycia kres!!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 18:27

Skrót meczu.
Akcja Zlatana.

Aby pobrać podane przeze mnie pliki radzę kliknąć na nie prawym przyciskiem myszy, następnie wybrać opcję "Kopiuj adres odnośnika" (tak będzie w Mozilli, w IE będzie to "Kopiuj skrót"). Później otwieramy nowe okno, kilkamy prawym przyciskiem myszy na adres, wybieramy wklej, dusimy enter, cierpliwie czekamy, później oglądamy.

Kolejny rywal ograny i trzy punkty na naszym koncie. Prowadzimy z fantastycznym bilansem dwunastu wygranych w trzynastu meczach :-D . W spotkaniu z Treviso Juventus potwierdził swoją ogromną klasę. Nie zlekceważył teoretycznie słabszego przeciwnika i nawet mimo straconej bramki, zdecydowanie wygrał. Cieszę się, że nareszcie rozkręcił się Zlatan. Swoją drogą Capello musi mieć spory ból głowy. Mając do wyboru trzech napastników w świetnej formie (Mutu to skrzydłowy), musi wytypować tylko dwa nazwiska. Trezeguet strzela jak na zawołanie, Zlatan z meczu na meczu radzi sobie lepiej, a Alex, mimo iż gra najkrócej, zdobywa dużo bramek i potwierdza swoją przydatność na boisku. Wielu piłkarzy pewnie stroiłaby fochy, że muszę siedzieć na ławce, jednak Del Piero jest inny, zaciska zęby i po prostu ostro trenuje, dzięki czemu dziś został najlepszym strzelcem w historii Juve. Wielki zawodnik. Wydaje mi się, że uda mu się przekroczyć granicę 200 bramek, ba, życzę mu tego z całego serca :wink: .
juventussek pisze:Skąd wy pobieracie tak szybko te bramki :x ??
Z Internetu :roll: .
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2005, 19:17 przez M., łącznie zmieniany 2 razy.


:roll:
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 18:42

DjJuve pisze: To może mi powiesz za kogo miałby grać? Za najskuteczniejszego w zespole Trezeguet, który niemal co spotkanie zdobywa gole? Może za Zlatana, który dziś zaliczył dwie asysty, a w meczu z Romą zagrał bardzo dobrze?
Dobrze, wymieniaj dalej te jeo wspaniałe mecze?? Więcej ich chyba w tym sezonie nie było...(?). Początek sezonu przespał, a mimo to grał :!: Grał dużo wiecej od Alexa, a strzelał mnie a tego od napastnika sie najwecej wymaga. Jakby nie on asystował to może kto inny :roll:
DjJuve pisze: Capello ma spory ból głowy, trzech wyśmienicie dysponowanych zawodników, a dwa miejsca.
Czterech :angry: Niezapomiaj o Mutu :smile:

P.S.
Diego pisze:Skrót meczu.
Akcja Zlatana.

Komentarz dopiszę później.

Diego nie moge tego otworzyc :/


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 18:44

Diego niemozna wyswietlic strony ;/


Zablokowany