LM (04): JUVENTUS 2-1 Bayern M.

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 16:04

Po dwóch tygodniach przerwy czas rozpocz±æ mecze rewan¿owe CL .Na Stadio Delle Alpi w Turynie dojdzie do najciekawszego meczu w ¶rodowych spotkaniach pomiedzy Juventusem ,a Bayernem .Juve ostatnio przegra³o z Milanem 1 - 3 ,natomiast Bayern pokona³ te¿ na wyje¼dzie FC Koeln 2 - 1 .W dru¿ynie Bayernu napewno nie zagra Santa Cruz któy dozna³ kontuzji wi±zade³ i zosta³ wyeleminowany z gry na ok. 5 miesiêcy . W Juve nie zagra Gigi Buffon ,do bramki wróci zapewne Abiatti(nie gra³ on w spotkaniu przeciwko Milanowi) .Poprzedni mecz zakoñczy³ siê zwyciêstwem Bayernu po bardzo dobrej grze 2 - 1 .Teraz na Delle ALpi Juve bêdzie chcia³o siê zrewan¿owaæ Bayernowi i wygraæ mecz. Mecz posêdziuje pan Lubos Michel z S³owacji .

Wed³ug mojej opinii dobry sêdzia bêdzie en mecz prowadzi³ (dziêki Bogu) .Juve musi wygraæ gdy¿ nie chodzi tylko o lidera i pierwsze miejsce ,trzeba uwa¿aæ na Bruggie która zapewne wygra u siebie z Rapidem i bêdzie mia³a sze¶æ punktów :roll: ,czyli mo¿e doj¶c Juve albo w razie wygranej "Starej Damy" nic siê nie zmieni .Juve musi wygraæ aby udowodniæ sobie ¿e s± w stanie wygrywaæ z zespo³ami które maj± podbny alno ten sam potencja³ co Juventus. Wierze w to ¿e bianconeir nie zawiod± zmobilizuj± siê i wygraj± z 2 - 0 .


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 16:08

Ja uważam ze Juve wygra jakieś 2, 3 - 0 chcialbym zeby tak bylo poniewaz musimy udowodnic ze jestesmy w stanie wygrywac z najlepszymi. Bayern przyjechal do swiatyni lwa w Turynie. Nie może wyjechać z tamtąd żywym!!!! Bramki strzelą 2 Treze i 1 Ibra FORZA!!!!


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 16:14

Licze na taki sam obrót spraw jak rok temu przeciwko Realowi Madryt. Na wyjeździe kiepsko i szczęśliwe 1-0 a potem 2-0 na Delle Alpi w pięknym stylu :) Czas wymazać te plamę z Monachium. Mimo, że jest to dopiero faza grupowa zależy mi ogromnie na tym zwycięstwie (zapewnie nie tylko mi). Licze przede wszystkim na skuteczność napastników oraz na Abbiatiego. Szczególnie Christian mógłby pokazać się z jak najlepszej strony :)

Chciałbym otrzymać wiadomość o wyniku przynajmniej 2-0 :twisted:
Ale jak już mieliśmy okazje się przekonać - nie będzie to takie proste.

FORZA JUVE :!:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 16:28

Mam wielka na dzieje ze Juve zrekompensuje sie Kibicom za słaba gre z milanem i wlasnie bayernem!! Maja duze szanse Vieria i Ibrahimović moze sie juz rozegraja i zagraja jakis dobry mecz. Mam nadzieje za Abiatti zagra bo to co robił Chiementi w oostatnim meczu to......
Don Fabio musi wyciagnąc wnioski po ostatnich meczach i poprawic wszytskie błędy!

FORZA JUVEEE


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 16:49

Słabo widze ten mecz szczególnie jak bedzie bronił Chimenti :roll: bedzie bardzo cięzko
Chciałbym otrzymać wiadomość o wyniku przynajmniej 2-0 Twisted Evil
ja bym sie cieszył z najskromniejszej wygranej ostatni mecz nie napawa optymizmem i tylko sie modle żeby nie było porażki na delle alpi :pray: wtedy to byłbym wstyd i można było mówić że Juve w tym sezonie nie potrafi wygrywać z najlepszymi :think:


ziolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 27
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 16:52

Jeśli Capello będzie trzymał na boisku piłkarza bez formy tak jak w sobote w meczu z Milanem Ibre lub tak jak dwa tygodnie temu ściągnie najlepszego z zawodników(Camora) będzie kiepsko :roll: ale mam nadzieje że Capello wyciągną wnioski z tych porażek i bedzie dobrze :ok:
Mój typ 2:1 dla Juve dwie szczeli Mutu.


Stara Dama mecze grywa i puchary wciąż zdobywa więc na mecze przybywajcie i wyniki
obstawiajcie.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 17:47

No to czas na rewanż 8)
Gramy z jedną z dwóch drużyn, które zdołały nas w tym sezonie pokonać. Jestem pewien, że tym razem Juventus nie zlekcewazy bawarczyków, i że nasi piłkarze zagrają o niebo lepiej niżeli w pierwszym spotkaniu. Tymbardziej, że Brugge po ostatnim zwycięstwie w Austrii ma tylko 3 pkt straty do Bianconerich i dobrze by było, gdyby po tym meczu dalej taka przewaga nad belgami została utrzymana (zakładam, że Brugge wygra u siebie z Rapidem). W pierwszym spotkaniu nasi kopacze momentami kompromitowali się, gdy popełniali proste błędy. Mam nadzieje, że Capello wyciągnął wnioski z pierwszego przegranego pojedynku i tym razem to w Turynie pozostaną 3 punkty. Licze na Vieire, którego brak był widoczny podczas pierwszej potyczki. Liczy się zwycięstwo i 3 punkty. Nie ważne czy wygramy 1-0; 3-2 czy też 6-5. Najważniejsze, aby wygrać, a jeśli tego dokonamy to już jedną noga będziemy w II rundzie.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 18:20

Chciałbym zobaczyć ofensywny Juventus, ale czy to jest możliwe :roll:
Żywię też nadzieję, że chłopaki się zdeterminuja i wygraja ten mecz, że włożą w niego całe serce, czego ostatnio u nich mi brakowało. Niech Capello wyciągnie wnioski !
Wynik?
2-1 dla Juve :wink:
Ostatnio zmieniony 31 października 2005, 18:26 przez Corcky, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 18:21

Raffikk uprzedził Rafała w założeniu tematu... mam nadzieje że nie bedzie to miało takich skutków jak przed dwoma tygdoniami kiedy to przed meczem z Bayernem także Rafała uprzedził ktoś inny... :wink:

Co do meczu. Nie wiem co sie teraz dzieje w zespole ale myślę że nastroje nie są zbyt dobre po ostatnim występie przeciwko Milanowi. Tak więc Juventus musi się maksymalnie zmobilizować, ponieważ porażka może nam skomplikować sytuacje, wtedy do ostatniego meczu pozostałe druzyny będą walczyć o drugie miejsce, a o pierwszym Juve nie ma już co marzyć. No ale czarny scenariusz odłożę na bok. Głęboko wierze że tym razem, pierwszy raz z silnym rywalem (no oprócz meczu z Interem) zobaczę wielki Juventus. W pierwszym meczu w Monachium nasi gracze grali niczym Polska z Anglią. Nie potrafili przyjąć piłki i wyprowadzić składnej akcji. Niby przez to że nie było Vieiry ale przecież jeden zawodnik to nie cały klub i w tak renomowanej drużynie jak Juve powinien być godny zmiennik. Ale GG nie popisał się. Teraz Vieira zagra, ale co pokazał mecz z Milanem nie odzyskał jeszcze pełni formy po kontuzji. Mimo wszystko licze na jakieś genialne dogranie w jego wykonaniu (a'la to z meczu z Milanem). W napadzie pewnie znów wystąpi Ibra-Treze. No cóż.. Zlatan jest bez formy, myslę że wszyscy liczymy że szybko zacznie strzelać bramki, bo ta jego niedyspozycja jest już trochę denerwująca.
Myslę że środowy mecz z bawarczykami bedzie diametralnie różny od tego w Monachium. Tam Bayern grał na własnym stadionie, przy własnych kibicach - Niemcom się grało łatwo i przyjemnie. Tym razem będzie inaczej bo przyjeżdżają na Stadio Delle Alpi którego w tym sezonie nikt jeszcze nie zdobył ani nawet nie wywiózł z niego punktu. Tak więc jestm mocno przekonany że za dwa dni zdobędziemy 3 punkty po dobrym meczu.
FORZA JUVE !!
UWAGA. Mam dobrą wiadomość dla kibiców z PODKARPACIA.

Transmisja mecz Juventus - Bayern na SŁOWACKIEJ DWÓJCE ! Ze złapaniem przynajmniej u mnie (okolice Krosna) problemów nie ma. Życzę miłego oglądania :-D


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 18:54

Damianinho 15 pisze:Ja uważam ze Juve wygra jakieś 2, 3 - 0
a moze jeszcze 5:0 albo 6:0, co? przypominam, iz Bayern to nie Ruch Radzionkow :roll: zadowoli mnie zwyciestwo 1:0, aczkolwiek biore tez pod uwage remis, bo o porazce to az boje sie myslec :|
koki90 pisze:potem 2-0 na Delle Alpi w pięknym stylu
rzeczywiscie w pieknym... moze sie czepiam, ale strasznie dlugo meczylismy sie z madrycka obrona.
ForzaDelPiero pisze:Chciałbym zobaczyć ofensywny Juventus, ale czy to jest możliwe
caly czas zadaje sobie to samo pytanie :think:


Keeper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 13
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 19:13

Chyba każdy w takim wypadku chciałby zobaczyć ofensywne Juve.
Dlatego czasami brakuje mi Marcelo Lippi'ego:/
ale Fabio Capello napewno coś wymysli i wygramy trzeba w to wierzyc, trzeba wierzyć w Juve!!

a własnie mój typ to 2-0 dla nas Yeah
Ostatnio zmieniony 31 października 2005, 19:14 przez Keeper, łącznie zmieniany 1 raz.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 19:14

No widze ze niektórym sie tu marzy 3-0....no niestety jest to mało prawdopodobny wynik,Bayern nie bedzie specjalnie atakował i forsował tempa tylko spokojnie przyjmował ataki Juve i kontratakował wiec cieżko bedzie im strzelić 3 bramki...wynik 2-0 tez przyjme z pozytywnym zaskoczeniem :D .Juve wygra jedną bramką róznicy albo zremisuje...Co do ofensywnej gry Juve to jest ona zdecydowanie lepsza niż w poprzednim sezonie...moze Juve niegra az tak widowiskowo jak Barca ale bramki strzela i to jest najważniejsze :!:


diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 20:33

ważne, żeby Juve wygrało. Może być 3:2, 5:4, bez różnicy. Jednakże wywalczenie korzystnego wyniku będzie ciezkim zadaniem, szczególnie patrząc na wyniki obydwu drużyn. Mam nadzieje, że klase pokaże Vieira, któego brak było aż nadwyraźnie widać w ppierwszym spotkaniu, gdzie nasz środek nie istniał. Wogóle czy Abbiati będzie mógł już bronić :P :?:


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
bartbuks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2005
Posty: 28
Rejestracja: 16 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 20:36

Jestem dobrej mysli...
Byle by sie nie podlamali po porazkach z Bayernem i Milanem.Ale to chyba nie jest mozliwe.Bayern sie w weekend posypal(santa cruz odpadl na 5 miesiecy) a Makaay jest bez formy...Z Koln nie zagrali fascynujaco wiec jak Juve zaatakuje od poczatku to bedzie ok.Jak wygraja to uwierza w siebie...
I zaczna grac na miare oczekiwan...
I dajmy Capello troche czasu...Musi poukladac te klocki. Podobno od przybytku glowa nie boli...

Juve Legia Den Haag Forever :ball:


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2005, 20:53

I wreszcie przyszedł czas na rewanż.
Strasznie się obawiam tego meczu głównie ze względu na wczesniejsze porażki (Bayern, Milan). Ten mecz jak i ten na Allianz Arena będzie bardzo trudny. Zwłaszcza jeśli na bramce będzie grał Chimenti :roll: ( w tej sytuacji 100 razy lepszy byłby Abiatti. Pytanie brzmi czy będzie mógł zagrać w tym meczu :?: )
A co do napastników to licze, że w pierwszej jedenastce wyjdzie Mutu lub Del Piero, bo Zlatan skutecznością nie grzeszy :? I mam nadzieje, że Vieira nas nie zawiedzie i pokaże co potrafi :)

Mam nadzieję, że w tą środe zobaczymy (kto zobaczy to zobaczy :| ) wreszcie wielki i przede wszystkim zwycięski Juventus :smile:

Mój typ to:
- skromne
1:0 dla nas ofcourse :D
:ball: Del Piero

- wersja bardziej optymistyczna:
2:0 for Juve
:ball: Pinturicchio
:ball: Mutu 8)


Zablokowany