Serie A: (10) AC Milan 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 18:56

nie wiecie w jakiej telewizji pokaza ten meczyk, porsze o szybka odpowiedz, moga to tez byc zagraniczne stacje bo canalu + nie mam i poszukuje tv ktora pokazuje ten hit serie a


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 19:03

Pewnie Abbiati jest już w pełni sił.Capello chce go po prostu zachować na Bayern i nie chce ryzykować jego zdrowia.Przypomnienie-to właśnie w meczu z Milanem Gigi został kontuzjowany :cry: .Dobrze,że chociaż nasz rewelacyjny Vieira wraca :ok: .
F O R Z A J U V E N T U S !!!!!!!!!!!!!!!!
TIFOSI RINGRAZIANO MAGICA JUVE


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 21:37

No to już jutro :dance:
Troche wcześnie bo dopiero w 10 kolejce ale co tam. To najważniejszy mecz w sezonie z największym rywalem na jego terenie!!! Będzie trudno ale mam nadzieje że Juventini sprostają wyzwaniu i wygrają ten mecz, tym bardziej że w Serie A grają wyśmiecie tracąc tylko dwie bramki przy 18 strzelonych. Powraca Vieira i Zlatan. Nic tylko sie cieszyć. Od dawna nie mieliśmy takiej "przewagi" psychicznej przed meczem i to cieszy. Ale nie można popadać w hurraoptymizm i za bardzo sie podpalać bo ewentualna porażka może zaboleć!!!
Mam nadzieje na skormne 1-0 tak jak w tamtym sezonie i będe bardzo zadowolony z takiego obrotu sparwy. Strzelcem bramki moim zdaniem będzie nie zawodny Trezegol!!!
Nie możemy też zapominać że w środe jest bardzo ciężki mecz z Bayernem i trzeba go wygrać aby myśleć o wyjściu z pierwszego miejsca w grupie!!
POZDRO!!!!!!


Grande Juve, Vinci Per Noi
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 22:01

Milan-Juve jest to jeden z najwazniejszych meczy w sezonie !!!
Mój typ: 2-1 dla Juve :P


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 22:35

Damianinho 15 pisze:Ja tego nie chce komentowac .... dopoki Gigi nie wroci to musimy uwazac bo Abbiati jest za cienki na obsade bramki w Juve.
W porównaniu do Buffona większość bramkarzy na świecie jest za słaba by obsadzać bramkę Juventusu... :twisted:

Szkoda, że mecz z Milanem nie odbędzie się pod koniec rundy/sezonu tak jak w zeszłym roku. Biorąc pod uwagę, że jest to środek sezonu nie ma on takiej rangi jak ten słynny pojedynek z 8maja, dlatego nie wpłynie bezpośrednio na zdobycie przez któryś z zespołów Scudetta, co miało miejsce wtedy na San Siro. Kiedykolwiek ten mecz nie byłby jednak rozgrywany i o jaką stawkę zawsze wywołuje ten ogromny dreszczyk emocji, który u mnie jest porównywalny tylko z odczuciami jakie mam gdy Juve przychodzi się zmierzyć z Realem Madryt. Na taki mecz czeka się miesiące, a smaku wygranej nie można porównać do niczego. Klasyk na który zwrócone są oczy całej piłkarskiej Europy, w tym nas, kibiców Juvenutus z Polski... 8) Za 24 godziny od momentu gdy pisze tego posta wszystko będzie już jasne, rozpoczną się gorące komentarze tego pojedynku. Juventus rozpoczął fenomenalnie sezon w lidze włoskiej, rekordowa passa 9 zwycięstw jest naprawdę imponująca. Apetyt rośnie jednakże w miarę jedzenia, a kolejny sukces na boisku tak znakomitego rywala dałby nam już naprawdę duża przewagę nad głównymi rywalami w Serie A, zważywszy na ostatnią porażkę Interu z Romą. Jak będzie wyglądało to spotkanie. Obydwa zespoły znają się jak łyse konie, ani Capello (były trener Milanu) ani Ancelotti (były trener Juventusu) nie mają zbyt dużego pola manewru, jakim mogą zaskoczyć rywala. Dlatego sądzę, że kluczowa w tym meczu będzie postawa drugiej linii. Kaka, Seedorf, Gattuso i Pirlo kontra CAmoranesi, Vieira, Emerson i Nedved... Gracze klasy bez wątpienia światowej, najwyższej, ci z Juventusu co do jednego nominowani do Złotej Piłki anno domini 2005. Kto wygra rywalizację w środku pola znacznie zwiększy swoje szanse na triumf. Mecz może przecież zostać rozstrzygnięty przez pojedynczy błąd obrony którejś z drużyn, w tej partii szachów łut szczęścia może zadecodować o tym kto zdobędzie 3 punkty. Liczę, że podobnie jak 8 maja Trezeguet odnajdzie jakaś wydawałoby się przypadkową piłkę i skieruje ją do siatki Didy, podobnie jak to zrobił w środę z Sampdorią. Zagadką dla mnie jest postawa Patricka Vieiry. Piłkarz wybitny, którego zazdrości nam mój kolega z klasy, milanista, sądząc, żę to najlepszy defensywny pomocnik świata. Wraca jednak po kontuzji, ale jego urażona ambicja, związana z krótkim pobytem w Mediolanie możę mieć tu kluczowe znaczenie. Wierzę, żę sobie poradzi i poprowadzi Juve do zdobycia 3 punktów. Można krytkować Juve że gra zachowawczo, pragmatycznie, ale akurat jutro podstawowym zadaniem powinno być zachowanie czystego konta. Gwarantuje to nam remis, a znając geniusz naszych napastników jest raczej przekonany, że coś strzelą. Przestrzegam jednak przed lekceważeniem Mediolańczyków, każdy wynik jest tu jak najbardziej możliwy :!: Ale... nie byłbym kibicem Juve gdybym nie wierzył w zwycięstwo, bo tak naprawdę tylko onu się tutaj liczy...


Obrazek
FORZA MILAN

Milanista
Milanista
Rejestracja: 08 października 2003
Posty: 90
Rejestracja: 08 października 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 22:58

Tak jak wy wierzycie w zwyciestwo swoich pupilkow tak i my milanisci liczymy na zwycietwo Rossonerich . Jak na zlosc pewnie zakonczy sie remisem . Mecz bardzo wazny dla obu druzyn lecz mysle ze bardziej zdeterminowani beda mediolanczycy ze wzgledu na 5 punktowa przewage bianconerich. Co do Milanu to mam nadzieje ze nie zagra Seedorf ino powracajacy po kontuzji Jankulovski. Aby wygrac z Juventusem trzeba grac skrzydlami i dosrodkowywac w pole karne do naszych napastnikow , ktorzy wiedza jak strzelac bramki głowa . Licze na kolejny geniusz Shevy , ktory moze byc pierwszoplanowa postacia w tym meczu. Poniewaz macie tymczasowe problemy z bramkarzem mam nadzieje ze to Sheva wykorzysta i walnie z 2 razy z dystansu do bramki z czego jest znany. Nie wiadomo jeszcze kto bedzie partnerował Shevie w ataku. Vieri , Gila oraz Pippo maja jednakowe szanse na wystapienie w tym meczu . O dziwo najwieksze szanse daje sie Inzaghiemu co mnie troszke dziwi ze wzgledu na rosnaca forme Gili . Co do obrony to bez niespodzianek powinno sie obejsc . Na prawej stronie zagra Stam ( Cafu musi odpoczywac , poza tym nie jest w najlepszej formie ) , w srodku zagraja Maldini i Nesta a na lewej Kaladze. W pomocy pewniakiem jest Gattuso , Pirlo i Kaka a co do lewej strony to tak jak napisalem wczesniej oby byl Jankul lub Sergio bo Seedorf nie nadaje sie na mecz z taka druzyna jak Juventus . Wszystko rostrzygnie sie w srodkowej strefie boiska . Kto pierwszy opanuje nerwy i zdominuje srodek ten wygra. Osobiscie stawiam na zwyciestwo rossonerich 2:1 po bramkach Shevy i Gili. Za 24 godziny bedzie wszystko jasne. Mam nadzieje na piekny spektakl cos a'la Inter-Roma :)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 23:42

Nie ma wątpliwości, że czeka nas bardzo ciężkie zadanie i najtrudniejszy mecz w sezonie. Milan nie prezentuje się w tym sezonie rewelacyjnie, ale mecz z Juventusem będzie dla nich doskonałym momentem do nawiązania walki. Boję się, żeby bianco-nerich nie zgubiła pewność siebie. Wiadomo, że po dziewięciu wygranych z rzędu nasi piłkarze czują się mocni, pytanie tylko, czy nie za mocni :roll: . Na papierze faworytem jest Juventus, ale jestem pewien, że w tym meczu może zdarzyć się dosłownie wszystko. W przypadku zwycięstwa Juve odskoczymy aż na 8 punktów. Z kolei Milan będzie chciał zrobić wszystko, aby zniwelować tą stratę. Teraz przyszła pora, aby pokazać wszystkim, kto jest numero uno w Italii. Nie chcę umniejszać sukcesu Juve (9 wygranych z rzędu), ale mecz z Milanem na pewno nie będzie kolejnym, to będzie piłkarska wojna i z pewnością będzie się różnił od wszystkich spotkań z tego sezonu. Zwycięstwo będzie cenniejsze, ale porażka będzie dużo bardziej bolała. Jednak to jest właśnie moment, aby udowodnić wszystkim, że ten sezon będzie należał do Juventusu. Nie ważne, że Milan prezentował się do tej pory przeciętnie, dla nich też do będzie wyjątkowe spotkanie o dużą stawkę i na pewno zrobią wszystko, aby nie przegrać. Jestem ciekaw w jakim ustawieniu wybiegną piłkarze rosso-nerich w jutrzejszym spotkaniu - chodzi mi przede wszystkim o atak. Szewczenko ostatnio wydaje się być w nieco słabszej formie, jednak jest to piłkarz, którego zawsze należy się obawiać :roll: (choć nie wiem co z jego kontuzją - niektóre źródła podają, że zagra inne, że nie). Pozostaje jeszcze powracający po kontuzji Inzaghi, jest dobrze grający Gilardino i nieobliczalny Vieri. U nas wraca Vieira, który udowodnił, że jest nieprzeciętnym piłkarzem i to od niego zależy gra Juve. Jedynym poważnym mankamentem jest obsada naszej bramki. Ani Abbiati (też ponoć kontuzjowany), ani Chimenti nie prezentują nadzwyczajnej formy, możemy się tylko modlić, żeby któryś z nich bronił na przyzwoitym poziomie. Drugą niewiadomą pozostaje obsada środka obrony. Prawdopodobnie partnerem Cannavaro będzie Thuram, choć wolałbym, aby w tym meczu zagrał Kovać. Jednak niezależnie od tego, jacy piłkarze wybiegną na murawę, jestem pewien, że będziemy świadkami wspaniałego spotkania - Milan nie może sobie pozwolić na ostrożną grę, oni muszą zaatakować. I wierzę, że to Juventus potwierdzi wyborną formę w tym sezonie i powróci z San Siro z trzema punktami.


:roll:
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2005, 23:44

Sheva? A on czasem nie leczy kontuzji? :D

Co do meczu: Milan ma ostatnio skłonnośc do tracenia bramek, oczywiście odrabiał straty, tak jak w meczu z Palermo czy Empoli, ale cóż... Nie jest tak łatwo odrobic strat gdy gra się z Juventusem. Sądzę, że Juve wygra 1:0, choc mecz będzie trudny. Bramkę strzeli jeden z bocznych pomocników: Nedved albo Camor, ew. Mutu.

FORZA JUVE! :happy:


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 00:51

no ja dzis postawilem na remis lub wygrana milanu..mam nadzieje, ze mnie nieznawidzicie za to :D

ps: usprawiedliwie sie, ze tez postawilem na remis w derbach Borussi..ehh kiedys umieli by wygrac z nimi! :cry:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 09:38

Oj to bedzie mecz :!: Licze na dobra gre nasz zawodników i oczywiscie zadwalający wynik :wink: Szkoda ze nie zagra Abiatti (przynajmniej tak czytałem) no ale Chiementi daje nadzieje po ostatnim meczu z Sampdorią! Ważne ze Vieira z Ibrahimoviciem wracaja do składu z podwojona siłą. Chciałbym aby nasi pokazali Milanowi co to znaczy Juve :pray: :pray: :pray: Nie mówie po pogromie ale nawet skromna porażka będzie dla mnie czymś extra!

Mój typ: Milan 1 - 2 Juventus

FORZA JUVEEE


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 13:35

No i juz dziś.... :)
Emocje, emocje i jeszcze raz emocje - to bedzie mi towarzyszyło kiedy bede ten mecz oglądał.
Juz czuje coraz gorętszą atmosferę :twisted:
Chciałbym, żeby w ataku zagrali Ibra i Alex, choc wiem , że szanse na to są niemalże równe zeru, a szkoda :|
Dziś bądźmy wszyscy razem! Forza!

PS. Chciałem zrobic jakąś kompilacje przed meczem Milan - Juve. Taką zapowiedź :wink: , tyle, że nie jestem w tym najlepszy i zrerezygnowałem. Może ktos, kto ma trochę czasu, a jest w tworzeniu kompilacji zaawansowany, coś by wymyslił :P


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 13:40

"Milan - Juve show" Corriere dello Sport 8)
Tak jak w przypadku meczu z Interem, tak i tutaj z reka na sercu stwierdzam iz remis bedzie mnie zadowalal :wink: Juventus po tak wspanialej serii zwyciestw w Serie A bez watpienia nastawia nas opytmistycznie (co oczywiscie cieszy), ale uwazam ze Milan w tym spotkaniu bedzie chcial za wszelka cene odegrac sie za porazke w tamtym sezonie a poza tym udowodnic swoim licznym kibicom ktorzy przyjda na San Siro iz w tym sezonie nie przechodza zadnej znizki formy (jak czasem mogloby sie wydawac) i beda sie liczyc w walce o Scudetto... tak wiec bedzie bardzo, bardzo ciezko :!: Dobrze ze do skladu powraca Vieira i Ibrahimovic :) Choc w przypadku tego drugiego to osobiscie wolalbym zeby Capello wystawil atak: Del Piero - Trezeguet. W pomocy chetnie widzial bym Camora od pierwszych minut. Zas jesli chodzi o Milan to ciekaw jestem czy zagra Inzaghi :twisted: No i to by bylo chyba na tyle. Licze na dobra gre Juve i dobry rezultat... i czekam na skroty na RAI Due o 22.45 :smile:
FORZA JUVE


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 16:28

Pilekww pisze:Chciałbym aby nasi pokazali Milanowi co to znaczy Juve :pray: :pray: :pray: Nie mówie po pogromie ale nawet skromna porażka będzie dla mnie czymś extra!
Porażka ?? Chyba wygrana !! :D Widze że nerwy przed meczem dają o sobie znać :wink: .

Mecz z Milanem zapewne nie będzie należał do łatwych. :roll: Mimo wszystko jestem optymistycznie nastawiona. :) Mam nadzieje, że Nasi wygrają ten mecz, a jesli nie to remis mnie w zupełności satysfakcjonuje. :twisted:

Mój typ:
Milan - JUVE 1:2
:ball: Treze 8)
:puck: Kaka
:ball: Ibra :smile:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 16:36

Coraz bliżej ten wielki mecz! 8)
Bedzie ciężko wygrać, bardzo ciężko, ale szansa jest. :wink:
Ostatnio prezentujemu lepszą formę od Milanu i mam nadzieje że w tym meczu to udowodnimy. :smile:
Chimenti ostatnio spisuję się bardzo dobrze, więc myślę że o ta pozycje nie musimy się martwić.
W zeszłym sezonie wygraliśmy to wygramy i w tym! :dance:
Mój typ:
2:0 dla Juve!
:ball: Treze
:ball: Nedved


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 16:44

Wygramy 2-1 :)) nie ma wyjscia :)) :ball: :ball: Vieira 1-0 , Zambrotta 2-0 :))


Zablokowany