LM: (03) FC Bayern 2-1 JUVENTUS (JPC na meczu!!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 15:54

Nie da się ukryć, że Bayern obok Juve jest faworytem naszej grupy. Mecz tymbardziej trudny, że będziemy grać na wyjeździe. Jedynym plusem jest to, że Juventus będzie głośno dopingowany przez polską grupe kibiców :P oczywiście przez całe spotkanie bede wypatrywał na trybunach jakiś polskich flag, czy też znajomych twarzy ;)
Wracajac do meczu to czeka nas piekielnie ciężkie spotkanie. Juventus jest dla mnie faworytem tego spotkania. Jestesmy niepokonani w Serie A, w LM, ba ! nie straciliśmy nawet punktu. Mam nadzieje, ze to samo będzie można pisac po konfrontacji z bawarczykami. Jednak Bayern to nie jest ani Messina, ani Ascoli. Bayern ma w swoim składzie wielu znakomitych piłkarzy, którzy będą ogromnym zagrożeniem, więc może to być najtrudniejsze nasze spotkanie w tym sezonie. W tamtym roku dwukrotnie zdołaliśmy wygrać z Bayernem. Nie zdziwiłbym się, gdyby i tym razem udało nam się sięgnąc po 6 punktów w dwumeczu z mistrzem niemiec ;) bo choć będzie to bardzo trudny mecz to Juventus jest rozpędzony i nie da sobie łatwo wydrzeć zwycięstwa. Co do wyniku to myśle, że skromne 0-1 jesteśmy wstanie wywieźć z Monachium. Licze również na wspaniałe, niezapomnine widowisko, w którym główną rolę odgrywać będa nasi piłkarze.
Forza Juve !


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 15:58

Ultras pisze: Bayern ma w swoim składzie wielu znakomitych piłkarzy, którzy będą ogromnym zagrożeniem, więc może to być najtrudniejsze nasze spotkanie w tym sezonie.
Najtrudniejszym Bedzie Finalowe SPotkanie Ligi Mistrzow ! Ta Presja 8)
Ultras pisze: Co do wyniku to myśle, że skromne 0-1 jesteśmy wstanie wywieźć z Monachium
No Wlasnie Ja bym Liczyl na Bardziej przekonywujace zwyciesto aby kibice Bawarczykow nie wypominali nam Ciagle tego 1-0 Aczkolwiek 3 pkt. To 3 pkt. :dance:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 18:13

Kolejny przystanek w dordze do końcowego sukcesu. Najlepszy scenariusz? Zabierzmy z Monachium 3 pkt. i ruszajmy w dalszą trasę.

To będzie niewątpliwie dla nas najcięższy mecz w tym sezonie. Z Interem graliśmy u siebie, ale rywale wiele nie pokazali po kilkoma przebłyskami w 2 odsłonie.
Bayern wciąż pamięta dwie porażki z tamtego sezonu i będzie chciał się zrewanżować. Zapewne będą stroną przeważającą a my nastawimy się na grę z kontry.

Co do skladu. Bramka wiadomo. Oborna, pewnie na prawej ze względu na doświadczenie zagra Pessotto, dalej wiadomo. Pomoc też nic nowego, ale tracimy prawdopodobnie Vieirę :( :angry: Liczę jeszcze, że zagra, to będzie przeogormna strata :think: Atak? Krótko i na temat. Jesli Capello rzeczywiście stawia na tych co są w najlepszej formie, to niech zagra Alex z Treze. Ale chyba nie ma osoby, która by wierzyła w takie zestawienie.

Wszystko co piękne kiedyś się kończy. Mamy wspaniałą passę, ale przyjdzie moment.....zresztą, nie będę krakał, jeszcze nie teraz! :D

I na koniec...
UlTrAs pisze:Jedynym plusem jest to, że Juventus będzie głośno dopingowany przez polską grupe kibiców :P oczywiście przez całe spotkanie bede wypatrywał na trybunach jakiś polskich flag, czy też znajomych twarzy ;)
Dokładnie...mecz tradycyjnie nagram i liczę, że w czasie tej długiej transmisji, będzie jakieś kilku sekundowe wcięcie na kibiców z Polski. To coś niebywałego, coś niesamowitego, takie wydarzenie. Żaden uczony nie wymyslił słowa, które odzwierciedliłoby moją zazdrość, przeżyć coś takiego... oczywiście życzę wam przeżycia przygody życia i obyście wracali do kraju w świetnych nastrojach po wygranym meczu. Dopingujcie za nas! Będziemy z wami, tylko nie tak blisko stadionu. 3majmy kciuki, ta noc będzie należała do JUVENTUSU i jego kibiców na całym Świecie :!: :twisted:


Obrazek
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 18:21

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dokładnie...mecz tradycyjnie nagram i liczę, że w czasie tej długiej transmisji, będzie jakieś kilku sekundowe wcięcie na kibiców z Polski.
Szanse są jak 1 do 1 000 000 8) Czemu mieliby pokazac akurat kibiców z Polski? Przecież na taki mecz zjeżdza się cała Europa, jesli nie tifosi z całego świata! Poza tym nie TVP operuje kamerami na stadionie, a realizator UEFA :|

I druga smutna wiadomość:
Wg. rzetelnego źrodła pilka.pl Vieira nie został powołany na mecz z Bayernem! :płaczę: Szukałem na sports.it (stamtąd rzekomo wzieli tą nowinę) i nic nie znalazłem, wiec moze to być zwykła ściemka czyli to co lubią najbardziej :think:


Pomocnik Juventusu Turyn - Patrick Vieira nie zagra w spotkaniu Ligi Mistrzów, w którym 'Bianconeri' zmierzą się na wyjeździe z monachijskim Bayernem. Francuz nadal leczy kontuzję, której nabawił się w meczu reprezentacyjnym przeciwko Cyprowi.

piłkarze Juventusu powołani na mecz z Bayernem:

bramkarze: 12 Chimenti, 32 Abbiati, 22 Bonnefoi

obrońcy:3 Chiellini, 6 Kovac, 7 Pessotto, 14 Balzaretti, 19 Zambrotta, 21 Thuram, 26 Gladstone, 28 Cannavaro

pomocnicy: 8 Emerson, 11 Nedved, 16 Camoranesi, 20 Blasi, 23 Giannichedda

napastnicy: 9 Ibrahimovic, 10 Del Piero, 17 Trezeguet, 18 Mutu, 25 Zalayeta.


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 18:46

Sądzę, że dzięki dopingowi naszej polskiej reprezentacji :D i oczywiście szczęśliwcom którzy zabiorą się z ekipą Juvepoland :) Juve wygra ten ważny mecz na wspaniałym Allianz Arena. Capello zapewne wystawi najsilniejszy skład:

Abbiati - Blasi (Pessotto?), Thuram, Cannavaro, Zambrotta - Camoranesi, Emerson, GG, Nedved - Ibrahimovic, Trezeguet

Wygramy 2:1, bramki strzelą TrezeGOL :x i Szatan Ibrahimovic :twisted:

Tak więc do wtorku!
FORZA JUVE! :happy:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 18:49

Paolo_Rossi_1982 pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dokładnie...mecz tradycyjnie nagram i liczę, że w czasie tej długiej transmisji, będzie jakieś kilku sekundowe wcięcie na kibiców z Polski.
Szanse są jak 1 do 1 000 000 8) Czemu mieliby pokazac akurat kibiców z Polski? Przecież na taki mecz zjeżdza się cała Europa, jesli nie tifosi z całego świata! Poza tym nie TVP operuje kamerami na stadionie, a realizator UEFA
Nawet z odleglej galaktyki...

Szansa, ze nas pokaza, jest duzo wieksza niz myslisz. Tak sie sklada, ze bedziemy na sektorze gosci, ktory zawsze sie prezentuje podczas transmisji. Poza tym, bedziemy stanowic niemaly procent wszystkich juventinich.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 20:28

Dionizos pisze:
Paolo_Rossi_1982 pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dokładnie...mecz tradycyjnie nagram i liczę, że w czasie tej długiej transmisji, będzie jakieś kilku sekundowe wcięcie na kibiców z Polski.
Szanse są jak 1 do 1 000 000 8) Czemu mieliby pokazac akurat kibiców z Polski? Przecież na taki mecz zjeżdza się cała Europa, jesli nie tifosi z całego świata! Poza tym nie TVP operuje kamerami na stadionie, a realizator UEFA
Nawet z odleglej galaktyki...

Szansa, ze nas pokaza, jest duzo wieksza niz myslisz. Tak sie sklada, ze bedziemy na sektorze gosci, ktory zawsze sie prezentuje podczas transmisji. Poza tym, bedziemy stanowic niemaly procent wszystkich juventinich.

a czy macie informacje ilu kibiców Juve z Włoch pojawi się na tym meczu ?


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 20:46

ja bym wam polecił zebyscie dali jakos znać TVP ze tam bedziecie to coś o was powiedzą...niewiem moze to juz zrobiliscie wiec tak tylko pisze :D
Tyk czy inaczej i tak bede was z uwaga wypatrywał :D :D pozdro


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 22:10

Mecz napewno będzie bardzo ciężki, nie ukrywam ze licze na zwycięstwo Juve!!! (w budzie mam małą wojnę z kibicami Chelsey, Realu oraz Milanu).
Mam nadzieję że w wyjściowej 11 znajdzie się miejsce dla Del Piero po ostatnich 2 kapitalnych meczach ( w juve i w Rep. Włoch) w wykonaniu naszego " IL Capitano " z całą pewnością należy mu się to miejsce, powinien grać w ataku ze Zlatanem. Rok temu dwukrotnie wygraliśmy oby historia się powtórzyła!


P.S Może jeśli mielibyście jakiś transparent , flage np z napisem JuvePoland to pokazałyby was kamery, dajcie o sobie znać w pozytywnym tego słowa znaczeniu !!! Pozdro for all :-D


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 01:32

Adi666666 pisze:
P.S Może jeśli mielibyście jakiś transparent , flage np z napisem JuvePoland to pokazałyby was kamery, dajcie o sobie znać w pozytywnym tego słowa znaczeniu !!! Pozdro for all :-D
Ajajajajjj!!! Tyle czasu na forum i nie wiesz że JP ma już własną flagę?? :D

Na taktyce się nie znam więc nie zrobię dogłębnej analizy ustawienia jak chociażby Dragon, ale wrzucę swoje "3 grosze" co do transmisji w TV. Cieszę się że poleci meczyk Juve i wreszcie ktoś w TVP lub Polsacie pomyślał że bez sensu jest puszczanie równocześnie tego samego meczu!

Za to w środę mamy w TVP mały rewanż (mam nadzieję udany :D ) za zeszłoroczny półfinał czyli AC Milan - PSV, a na Polsacie Sport polecą "Boysband Abramowicza" czyli Chelsea -Betis. Nie lubię drużyn hiszpańskich ale w tym razem będę im kibicował...ciekawe dlaczego :smile:


Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 07:48

mecz nie bedzie latwy:/ bo zabraknie tam naszego krola srodka pola ale mam nadzieje ze sie wszystko dobrze skonczy:) szkoda ze nie mialem kasy na wyjazd to bym chetnie poejchal:/


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 07:49

Adi666666 pisze:Chelsey
O jejciu.......... tyle pisania na forum i nie wiecie jak sie pisze nazwa tego klubu? Otóż pisze sie ona Chelsea. I nie inaczej :!:
RuTeK pisze:Najtrudniejszym Bedzie Finalowe Spotkanie Ligi Mistrzow ! Ta Presja
Chciałbym też zobaczyć w finale LM Juve. I cokolwiek sie bedzie dzialo bede im kibicowal. FORZA JUVE!!
Dionizos pisze:Szansa, ze nas pokaza, jest duzo wieksza niz myslisz. Tak sie sklada, ze bedziemy na sektorze gosci, ktory zawsze sie prezentuje podczas transmisji. Poza tym, bedziemy stanowic niemaly procent wszystkich juventinich.
Chciałbym was zobaczyć. Będe sie przypatrywał. Nie wiem na co bardziej. Czy na gre Juve czy na to aby zobaczyc Juvepoland na trybunach. FORZA JUVE!!


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 08:10

Damianinho 15 pisze:Będe sie przypatrywał. Nie wiem na co bardziej. Czy na gre Juve czy na to aby zobaczyc Juvepoland na trybunach. FORZA JUVE!!
Najlepiej patrz na środek boiska, bo z Dionizym wybiegamy nago tuż po pierwszym gwizdku sędziego. Ja biore Del Piero, Dyzio Ibre tudzież Nedveda :prochno: :D

EDIT:
Jednak Vieira nie zagra :płaczę: Ehhh... wielka strata dla zespołu jak i dla widowiska :cry:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 11:24

Ja biore pania sędzine liniowa :p. Polska flaga zakupiona. Szansa na zobaczenie nas w tv rosnie :D.


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 14:41

Nagrajcie jakiś filmik na meczu, a najlepiej kilka :D


Zablokowany