Serie A: (07) JUVENTUS 1-0 Messina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 19:17

Messina to nie obliczalny zespół na który trzeba uwazać mimo tego ze slabo zaczęli sezon.Ciekawe czy Alex dostanie szanse na gre od poczatku


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 19:31

Paulo pisze:Oczywiście przypominam, że meczyk jest na żywo transmitowany w Canal+2 Sport, więc Ci którzy mają niech nie zapomną przypadkiem
Jest transmitowany na Canal + sport zwyklym nie "2" a to juz roznica ;)
pozdr


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 19:38

I to duża różnica, ze na zwykłym :D
A co do meczu to nasza przegrana jest tak nieprawdopodobna jak przegrana Angli z Polską :lol:


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 19:45

tomcatmi6 pisze:
Paulo pisze:Oczywiście przypominam, że meczyk jest na żywo transmitowany w Canal+2 Sport, więc Ci którzy mają niech nie zapomną przypadkiem
Jest transmitowany na Canal + sport zwyklym nie "2" a to juz roznica ;)
pozdr
No jasne, źle spojrzałem w program :) Oczywiście dla niektórych to duża różnica, a dla innych żadna (np. dla mnie :-D ), ważne, że meczyk leci w TV

FORZA JUVE !!!


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 19:54

zdun pisze:A co do meczu to nasza przegrana jest tak nieprawdopodobna jak przegrana Angli z Polską
Ja piernicze takie nerwy w wykonaniu Juve ogladac. A wiec jakies prawdopodobienstwo jest. Miejmy sie na bacznosci!!!
Paulo pisze:No myślę, że to może być mecz z kategorii tych w których Juve zademonstruje bardzo ofensywny futbol i będzie miało dużo akcji podbramkowych, choć coś mi się zdaję, że dużo zmarnowanych (obym się mylił)
O to jestem dziwnie spokojny. Juve gra skutecznie az do bolu. Choc nie wiadomo nic, bo taka jest pilka.
Kokot pisze:Mecz będzie można zobaczyć na http://www.live-foot.com/matchs.
Mecz z obrazem czy relacje live??


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 20:34

Gdybym miesiąc temu pisał tego posta postawiłbym zapewne na bezproblemowe zwycięstwo Juve... lecz dzisiaj mam inne zdanie na ten temat. Messina w obecnym sezonie nie zachwyca, traci sporo bramek i w konsekwencji kuleje ze zdobywaniem punktów stąd tez odległa pozycja w tabeli. Jednak mimo wszytsko mecz ten bedzie dla nas trudną przeprawą przede wszytskim dlatego iż piłkarze Messiny mieli sporo czasu na przygotowanie sie do tego meczu, są wypoczęci natomiast jak wiadomo Bianconeri grali mecze w swoich reprezentacjach co na pewno odbije sie na ich kondycji. Zwycięstwo jest w tym meczu obowiazkowe, zadowoli mnei nawet zwycięstwo jedno bramkowe wazne aby 3 punkty zostały w Turynie :P W spotkaniu tym bardzo licze na Camoranesiego który jest zapewne zmotywowany nowo podpisanym kontraktem a także na Trezegola który wczoraj miał urodziny. Nie chce kalkulować ale mysle ze wygramy :D


Andrij

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2005
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 20:44

Panowie , Panowie przecież nie wolno lekceważyć żadnego przeciwnika myśle , że strzelą nam 1 gola a my im ...................... 4 gole strzelimy :rotfl: .Mam nadzeje ,że mój idol ALEX żecz jasna wejdzie.Nieoszukujmy się przeciwnik jest słaby mój wynik to 4-1 dla JUVE żecz jasna.


FORZA JUVE!!!!!! FORZA ALEX DEL PIERO!!!!!
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 22:28

Juventus chciał wygrac to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił i udało im się to idealnie. Przez całe 90min to my spokojnie kontrolowaliśmy piłkę na całej długości boiska. Nasi grali na wyjątkowym luzie, akcje zmasowane ale organizowane praktycznie bez szczególnego wysiłku.

Bramka padła po pięknej, indywidualnej akcji Del Piero. Odebrał piłkę na 30 metrze, wyprzedził obrońce ktory siedział mu na plecach, minał zwodem jeszcze jednego i oddał strzał w długi róg. 3 bramka Alexa w tym sezonie stała się faktem.

Na trubynach mało kibiców, jednak byli dzisiaj wyjątkowo aktywni. Nagradzali brawami i okrzykami kazde ładne zagranie naszych piłkarzy, a było ich bardzo dużo szczególnie w pierwszej połowie. Bardzo ciekawie oglądało się zagrania Emersona, Del Piero, Nedveda czy Mutu.

Oczywiście wynik mógłbyć wyższy, gdyby nie ponownie bardzo egoistyczne zachowanie Zlatana w stosunku do Alexa ... sytuacja b. podobna do tej z meczu z Rapidem kiedy to Szwed zamiast podawać do niepilnowanego DP wolał sam wykończyc akcję no i nie trudno się domyśleć, jak się to skończyło ... Drugi aspekt to pech - piekne podanie Camoranesiego do Trezegueta w drugiej czesci gdy, Francuz posłał bombkę z pierwszej piłki, bramkarz gości zdąrzył tylko oblecieć ją wzrokiem lecącą w długi róg, a ta trafia w słupek! Milimetry!

Już czuję to starcie gigantów na Allianz Arena, zobaczymy wspaniały Juventus jestem tego pewien!

8)
Ostatnio zmieniony 16 października 2005, 11:08 przez Paolo_Rossi_1982, łącznie zmieniany 1 raz.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 22:37

Mecz na pewno nie był ładny dla oka. W obronie nasi piłkarze nie musieli zbytnio się przemęczać . Walka głównie rozgrywała się w pomocy gdzie królowali bianconeri. Na uwagę zasługuje świetna gra Del Piero w pierwszej połowie , pięknie odebrał piłke obrońcy Messiny , nie dał sobie potem odebrać piłki przez niego , a następnie ładnie minął zwodem w kolejnego defensora po czym mierzonym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza Messiny. Ibrahimovic bardzo się starał , jednak mało co mu wychodziło. Miał kilka okazji , ale albo nie podawał do wychodzącego Del Piero , albo strzelał niecelnie. Pięknie na boisko wprowadził się Camoranesi , który miał najwięcej okazji na strzelenie gola. Jedna we wszystkich trzech bo tyle ich był , obronną ręką wychodził bramkarz Messiny interweniując naprawdę pięknie.
Szkoda strzału Treze w słupek po fenomenalnym podaniu Mauro.
Dwa kontrowersyjne spalone w meczu. Ibrahimovica i Zampagny.

Zasłużone zwycięstwo Juventusu. Grazie.


PS: Najbardziej ździwiły mnie dwie rzeczy :
1. Wprowadzenie Chelliniego ( w końcu )
2. Capello bijący brawo po golu Del Piero :) ( szok :P).


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 22:37



Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 22:41

No tak krótko i na temat, bo obejrzeniu meczu. Widać, żę znowu Juve po strzeleniu bramki obiera taktykę bardziej defensywną, przestało im się śpieszyć, akcję nie były takie składne jak powinny. Po pierwszej połowie myślałem, że Juve będzie skuteczniejsze. Co do samych zawodników:

-Abbiati jak zawsze bardzo dobrze, bezbłędnie, miał mało pracy, ale po strzale Thurama (tak niestety) świetnie obronił

-obrona, wszyscy bardzo ładnie i tylko ten jeden błąd Thurama, a poza tym Pessoto grał dzisiaj bardzo ofensywnie, Zambro jakby odpoczywał, Canna rewelacyjnie

-pomoc, napewno wyróżnienie dla Nedveda i Emersona za grę na maksa i bez oszczędzania się, Mutu tak sobie, GG bardzo przyzwoicie i co mnie ucieszyło Camoranesi po wejściu zagrał genialnie, widać że jest motorem napędowym naszego zespołu :-D

-atak, myślę, że gra Del Piero nie wymaga komentarza, bohater bez wątpienia, strzelec jedynej bramki, I połowa bardzo dobra, cofał się do obrony starał się być wszędzie, świetnie mijał obrońców, Trezegol grał bardzo krótko, ale jak zobaczycie w skórcie z meczu miał jedną jedyną okazję po wejściu i zabrakło centymetrów do strzelenia bramki (piłka trafiła w słupek)
Na koniec zostawiłem sobie ocenę gry Ibrahimovica o swoje słowa kieruję głównie do niejakiego @MATTIEGO. Odpowiadam na Twoje pytanie, tak mam wiele do zarzucenia Ibrze, zagrania praktycznie mu nie wychodziły, nie wiem w ogóle po co pochodził do rzutów wolnych bo wyglądało to jak "bicie głową w ceglany mur" co już mnie dobiło i kompletnie poirytowało to sytuacje gdy byli z DP 2 na 1 z bramkarzem i Ibra zamiast podać co zrobił, oczywiście zepsuł akcję. Po prostu kopia z meczu z Rapidem jakby ktoś nie widział. Nie wypisujcie zaraz, że oceniam go tak krytycznie, bo za nim nie przepadam. On jest napastnikiem i wymaga się od nie go strzelania goli jak powiedzieli komentatorzy podczas meczu. Poza tym proste porównanie DP - 3 mecze = 3 gole, Ibra - 7 meczy = 0 goli oczywiście w Serie A. NIe mówię żeby od razu sadzać Ibrę na ławie, ale coś jest chyba nie tak. Aha pisałem o meczach w których Ci zawodnicy grali od pierwszej minuty. Nie podważam w żadnym razie talentu Zlatana. I jeszcze jedno, ja mam możliwość oglądania praktycznie wszytkich meczy Juve w TV, bo mam Polsat Sport i Canal+ więc proszę nie wmawiać mi, że nie mam możliwości oceny gry Juve, poza tym mam większość meczy mam zrzuconych na kompie, więc mogę dokonywać bardzo fachowej i wnikliwej oceny.

Podsumowanie, są oczywiście 3 punktym, ale mogło się skończyć gorzej. Jednak jakby nie było FORZA JUVE !!! :-D


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 22:44

Paolo_Rossi_1982 pisze:Juventus chciał wygrac to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił i udało im się to idealnie. Przez całe 90min to my spokojnie kontrolowaliśmy piłkę na całej długości boiska. Nasi grali na wyjątkowym luzie, akcje zmasowane ale organizowane praktycznie bez szczególnego wysiłku.

Bramka padła po pięknej, indywidualnej akcji Del Piero. Odebrał piłkę na 30 metrze, wyprzedził obrońce ktory siedział mu na plecach, minał zwodem jeszcze jednego i oddał strzał w długi róg. 3 bramka Alexa w tym sezonie stała się faktem.

Na trubynach mało kibiców, jednak byli dzisiaj wyjątkowo aktywni. Nagradzali brawami i okrzykami kazde ładne zagranie naszych piłkarzy, a było ich bardzo dużo szczególnie w pierwszej połowie. Bardzo ciekawie oglądało się zagrania Emersona, Del Piero, Nedveda czy Mutu.

Oczywiście wynik mógłbyć wyższy, gdyby nie ponownie bardzo egoistyczne zachowanie Zlatana w stosunku do Alexa ... sytuacja b. podobna do tej z meczu z Anderlechtem kiedy to Szwed zamiast podawać do niepilnowanego DP wolał sam wykończyc akcję no i nie trudno się domyśleć, jak się to skończyło ... Drugi aspekt to pech - piekne podanie Camoranesiego do Trezegueta w drugiej czesci gdy, Francuz posłał bombkę z pierwszej piłki, bramkarz gości zdąrzył tylko oblecieć ją wzrokiem lecącą w długi róg, a ta trafia w słupek! Milimetry!

Już czuję to starcie gigantów na Allianz Arena, zobaczymy wspaniały Juventus jestem tego pewien!

8)

Hej @Paulo Rossi to był mecz z Rapidem, a nie z Anderlechtem :-D


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 22:45

Ja mam taką proźbe nie oglądałem meczu i jak ktoś znajdzie gdzieś skróty to niech wystawi linki bym był bardzo wdzięczny :smile:


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 23:13

Juventus wygrał wydaje mi sei ze zasluzenie caly mecz kontrolowal przebieg spotkania. Alex Del Piero strzela kolejna bramke widac ze chce pojecahc na MIstrzostwa Świata w 2006 do Niemczech :!:

Tutaj macie link do bramki Alexa . Omieszał dwoch i posłał pilke po dlugim rogu :dance:

http://www.slipknotcpd.com/martin/juven ... ro_1_0.mpg

http://s61.yousendit.com/d.aspx?id=0BQ8 ... YL0QB73333

http://sportcorner.ws/main/modules.php? ... t&lid=1115

http://www.zippyvideos.com/938090475171 ... -0/*exo731

chyba wystarczy tych linkow milego ogladania :D


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 23:17

Widziałem bramke Alexa i jestem pod jej dużym wrażeniem. Odebrał sam piłke, poprowadził przez prawie 30 m mijając obrońców Messiny i kończąc oddał świetny strzał - oby tak dalej :!:
Nie widziałem całego spotkania więc nie chce się wypowiadać na ten temat, ale moi przedmówcy twierdzą, że Ibrahimović znów grał egoistycznie. Jeśli to prawda, to myśle, że w meczu Juve - Bayern powinnien nie grać od pierwszych minut - taka forma kary :!: W meczu z Bayernem grą egoistyczną nic nie zdziałamy :!:
Dziękuje całemu Juve :!:


Zablokowany