LM: (01) Club Brugge 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 17:38

Wszyscy jesteśmy zadowoleni z bardzo dobrego startu Juve w Serie A :dance: Ale jush w środe czeka nas pierwszy mecz w Lidze Mistrzów z Brugią!!! Miejmy nadzieje że walke w Champions League zaczeniemy tak dobrze jak na krajowym podwórku i wygramy najbliżczy mecz i jush na początku odskoczymy rywalom (w tym wypadku różnicą bramek na początku :prochno: )

Moim zdaniem wygramy ten mecz zdecydowanie 3-1 po dwóch bramkach Ibry i jednej Trezegola!!!
A wy cio sądzicie :?: Jaki będzie wynik :?: typujcie i piszcie cio uważacie o tym meczu :smile:

Pozwoliłem sobie dodać ankietę
Czas trwania ankiety dwa dni :)

Oskar8


Grande Juve, Vinci Per Noi
LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 17:59

Moim zdaniem wygramy zachowując czyste konto :bravo:
Oby jak naj wyzej :wink:


Obrazek
Alexander De Large 655321
Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 18:14

Ja tez uwazam , że wygramy pewnie 2-0 lub 3-0
Nasza obrona gra pewnie, a atak mamy niezawodny - Trezegol i Ibra napewno coś ustrzelą :D


A-narchist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 18:29

hell yeah panowie ! ja rownierz uwazam ze nie stracimy bramki a conajmniej 2 strzelimy bo nasz team prezentuje sie dobrze i graja dosc pewnie :) szkoda ze meczu nie bedzie w tv :(


PUNK TO BRUDAS
PUNK TO SMIEC
PUNK NIE UMARL
PUNK NOT DEAD !!!!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 18:31

Myśle, że mamy większą szanse na wygraną, ale nie można niedoceniać przeciwnika! :naughty: Widać to np po ostatnim meczy Realu Madryd z Celtą Vigo, w którym było 2:3! Jeśli chodzi o to kto bedzie strzelał to mi to obojętne ważne, że dal Juve. Jednak nie liczyłbym zbytnio na Ibrahimovica - po tym co pokazał z Empoli... :?









Juve storia di un grande amore...


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 18:33

Wygramy skromnie 1:0, a mecz nie będzie porywającym widowiskiem.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 18:43

Jak zawsze nie wiadomo :naughty: nie ma "łatwych" meczów 8) ale oczywiście jestem dobrej myśli :wink: Victory musi być :dance:


Obrazek
kk_1990_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 19:19

Lord_ Juve pisze: Widać to np po ostatnim meczy Realu Madryd z Celtą Vigo, w którym było 2:3!


Ale to jest Real Madryt... dokogo ty porównujesz Juventus :naughty: . Pozatym Celta jest lepsza niż Bruggia...

Moim zdaniem bedzie 0-2 dla Juve. Widowisko bedzie ciekawe ale pod bramką bruggi :smile: . PZDR


FORZA JUVE
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 19:50

Najwazniejsze, zeby zagrac na zero z tylu i strzelic przynajmniej z 2 bramki. Martwi mnie nieco nieskutecznosc Ibry. Ale pamietam jak w poprzednim sezonie tez mial taka "susze" ale jak sie przelamal to na dobre (5 goli w 2 meczach!!). Wiec mysle, ze jednak bedzie dobrze :smile:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 19:58

Ja licze na wysokie zwycięstwo JUVE, ale też na piękna gre podopiecznych Capello...nie chodzi mi w tym momencie o to ze najwazniejsza jest ładna gra :wink: chodzi mi o to, że stacje telewizyjne chętniej pokażą mecz JUVE z Bayernem....tym chętniej jesli i bawarczycy pokażą się z dobrej strony w pierwszej kolejce...juz nie moge się doczekać kiedy w końcu zobacze JUVE w LM w tym sezonie :twisted: :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 20:15

kk_1990_13 pisze:
Lord_ Juve pisze: Widać to np po ostatnim meczy Realu Madryd z Celtą Vigo, w którym było 2:3!


Ale to jest Real Madryt... dokogo ty porównujesz Juventus :naughty: . Pozatym Celta jest lepsza niż Bruggia...

Moim zdaniem bedzie 0-2 dla Juve. Widowisko bedzie ciekawe ale pod bramką bruggi :smile: . PZDR
Real Madryt a Juventus to podobne kluby, oba mają dobrych zawodników i trnerów - poprostu to najwyższa pułka! A co do tego kto jest lepszy to bym się powstrzymał, w każdym bądź razie i Celta i Bruggia to podobne kluby i na oba trzeba uważać!


Juve storia di un grande amore...


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 21:07

No ja też mam nadzieję na zwycięstwo, najlepiej żeby zachować czyste konto. Czekam aż Ibrahimovic się przebudzi i coś strzeli, no i zachwyci nas swoją grą podobnie jak reszta drużyny. Mam też nadzieję, że Thuram i Alex, lub przynajmniej jeden z nich się już wykuruje. Wie ktoś gdzie w necie lub w TV będzie można mecz obejrzeć?


Z Juve na dobre i złe!
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2005, 21:13

Nie wiem kiedy ostatni raz graliśymy z Belgijskim zespołem :o Ale teraz mamy duże szanse na wygranie tego meczu po tych 2 zwycięstwach w Serie A możemy być pozytywnie nastawieni na wynik meczu oczywiście nasi Juventini nie mogą zlekcewazyć przeciwników bo to nie jestjuz taka słaba drużyna jak Empoli kontuzje w Juve są , ale mamy ich godnych następców na obronie co potwierdza dzisiejszy mecz 8) W świetnej formie jest David Trezeguet wydaje mi się , że 2-0 dla Juve 2 bramki Trezegola 8)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 18:11

Obstawiam wynik 3:1. A to jeden, bo mamy drobny kłopot z linią obrony. Nie wystąpią Zebina i Pessotto.

BRUGGE 1:3 JUVE

Skład proponowany przeze mnie:

Abbiati
OPCJA 1: Balzaretti - Kovac - Cannavaro - Zambrotta
OPCJA 2: Zambrotta - Kovac - Cannavaro - Chiellini
Camoranesi - Vieira - Emerson - Nedved
Ibrahimovic - Trezeguet

Zmiany:
Nedved -> Mutu
Zlatan -> Alex
Trezegol -> Zalayeta


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 września 2005, 18:40

Czas dać szanse od pierwszych minut Mutu i Chielliniemu!!!!!


Zablokowany