Serie A: (01) JUVENTUS 1-0 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 01:53

A więc rozpoczynamy nowy sezon.Juve walczy o obrone tytułu sprzed sezonu.W pierwszej kolejce nasza drużyna zmierzy się z Chievo Veroną na własnym stadionie.W poprzednim sezonie między tymi dwiema drużynami były następujące wyniki Juve-Chievo 3-0 i Chievo-Juve 0-1.
Biorąc pod uwagę wyniki z poprzedniego sezonu Juve powinno łatwo wygrać u siebie.Tylko czy tak będzie?Zobaczymy w niedzielę.
Juve wzmocnione kilkoma piłkarzami rozpocznie batalię z Chievo które zawsze jest nieprzewidywalne.Napewno należy zwrocic na atak Chievo Pellissiera i Tribocchiego.W poprzednim sezonie zwłaszcza ten drugi nieźle zamieszał.Moim zdaniem Juve gładko wygra 4-0.Bramki zdobędą Trezeguet 1,Zlatan 1,Del Piero 1 i Nedved 1.


...Taka miłość jest jedna...Juve
DHL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 80
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 07:13

Trzeba mocno rozpoczac sezon i wierze ze padnie wysoki wynik. Oczywiscie nie watpie w nasze zwyciestwo. Tym bardziej ze atak i pomoc wzmocniona Vieira mamy naprawde silne. Obrona swietna choc martwi troche krotka lawka. O bramke tez bym sie nie obawial po wczorajszej grze Abbiatiego. Stawiam 3:0


"Na ręce nam patrzą a nie widzą swoich..." - O.S.T.R.
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 08:31

Optymistycznie mowiac, zwyciestwo mamy pewne :lol: Pozostaje tylko kwestia jego rozmiaru.Wydaje mi sie, ze nie bedzie wielkiego strzelania i Juve wygra skromnie 1-0 lub 2-0, ale bedzie dominowac na boisku.


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 08:56

Jak dla mnie to 4:0, a może 5:0... Del Piero, Trezeguet x2, Zlatan, Vieira. Hehe... Tak sobie strzelam. Ale kto i ile by nie strzelił, to wygramy !!!


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 08:57

Także uważam że Juve wygra (bo jakże inaczej :smile: ). Obstawiam 3-1 dla Starej Damy.


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 09:30

moim zdaniem wygramy 2-0 jedna stzreli treze a deruga vieira....wazne zebysmy nie stracili bramki bo ostatnio dosc duzo nam strzelaja;/



FORZA JUVE FORZA WIDZEW


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 10:08

mysle ze wygramy ale nie bedzie to latwe zwyciestwo. trzeba sie maksymalnie skoncentrowac i wtedy nie powinnismy miec problemow. Chievo to bardzo dobry klub ale Juventus jest zdecydowanie lepszy, jednak nie mozna zapomniec ze to 1 mecz sezonu i czesto zdarzaja sieniespodzianki. nie lekcewazmy rywala - nigdy :)


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 10:25

Ale szybko zleciala ta przerwa miedzysezonowa.. :roll:
Zaczynamy meczem z Chievo, fakt, ze rywal slabszy, ale czy ja wiem, czy nastrzelamy tyle goli, jak to niektorzy przewiduja..? Trzeba pamietac o tym, ze przed sezonem wzmacnia sie kazdy zespol, rowniez takie Chievo. Kto wie, co przyniosa im tegoroczne transfery.
Nam ze skladu wypadl Buffon, zagra pewnie Abbiati, ktory- moim zdaniem- jest jeszcze za krotko, zeby byl w pelni zgrany z obroncami. Trudno mi wobec tego powiedziec, jak bedzie wygladala wspolpraca miedzy nimi- miejmy nadzieje, ze jak najlepiej.
Co do napastnikow- w pierwszym skladzie wybiegnie pewnie Trezeguet z Ibrahimovicem, w pomocy oczywiscie standard, w obronie tez.
Dzisiaj mamy 25 sierpnia, juz niecaly tydzien do zakonczenia mercato, ciekawe, czy przybeda jeszcze jacys ludzie do Juve czy juz niekoniecznie. Wszystko chyba wskazuje na to, ze w meczu z Chievo zagra dotychczasowy sklad.
Wynik- stawiam na 3:1 dla Juventusu. Bramka Ibrahimovica, Trezegueta i Nedveda.. :roll:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 10:52

1 kolejka SERIE A.. Czekałem aż w końcu się rozpocznie, przynajmniej już za 6 dni skończy się gderanie: A czy Juve kupi tego, czy tego, czy tego.... Niestety jak wszyscy wiemy wyleciało nam trochę składu przez kontuzje. Jednak aż tak wielkim zmartwieniem to nie jest dla mnie w chwili obecnej, ponieważ mamy bardzo silny skład. Nie wiem czy powinniśmy być zadowoleni po sparingach przed sezonem. Licze jednak na to że Juventus rozpocznie walkę o 29 Scudetto od zdobycia 3 punktów na własnym stadionie. Zwłaszcza że Chievo to niezbyt silna druzyna, która w poprzednim sezonie broniła się przed spadkiem, ostatecznie zajmując 15 miejsce. Nie licze na jakiś pogrom, bo gracze Juventusu przyzwyczaili mnie do niskich rezultatów. Tak więc typuje 2-0. Co do napastników, to sam nie wiem, choć najbardziej rozsądne wydawało by się wyjście z Zlatanem i Treze. A może Capello nas zaskoczy i wystawi trzech napadziorów. przekonamy się w niedzielę, jestem spokojny o wynik tego meczu.

W tym sezonie podobno koncentrujemy się najbardziej na Lidze Mistrzów. Jak zwykle będzie bardzo ciężko tak i w CL tak i w SERIE A. Wzmocnień dokonały kluby z Mediolanu. Oby ten sezon zapadł nam na długo w pamięci, z pozytywnego punktu widzenia oczywiście. A nie zapominajmy także o Pucharze Włoch.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 11:22

1 mecz nowego sezonu, niepewność i wielkie nadzieje.

Zacznę ad samej drużyny Chievo.Według mnie drużyna która myśli o zdobyciu scudetto nie ma prawa tracić żadnego punktu z takimi drużynami jak właśnie CHievo.Pomijając fakt że zakładam że w meczach ze średniakami na własnym stadionie powinny być z góry pewne 3 punkty...
Podsumowując pewne 3 punkty i łatwa wygrana 3-0 lub 4-0 :wink:

A co do sezonu to wydaje mi się że scudetto będzie nasze.Mimo że Inter i Milan się wzmocniły z mojego punktu widzenia "bardziej" niż Juventus to wierze w naszą ekipę.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 11:55

Moim zdaniem powinniśmy wygrać i to dosyć wysoko , ale Chievo to zawsze cięzki zespół wprawdzie od kąd wszeli do Serie A nie urwali nam jeszcze ani jednego punkta ale mecze były zawsze dosyć ciężkie , już pierwszy mecz dramaturgia przegrywaliśmy 0-2 ( u siebie) by w ostateczności zwyciężyć 3-2. Ale to już nie to samo Chievo co kiedyś. Dawniej grali tam mi.n Luciano , Marazzina , Corradi , Corini czy Legrotaglie :wink: . Teraz co drugie nazwisko nieznane. Pozatym w tamtym sezonie bronili sieprzed spadkiem no i jeszcze w tamtym sezonie to "fuksowe" zwycięstwo 0-1 bo bramce Olivery w ostatnich minutach meczu. Myślę że jesteśmy już przygotowani do sezonu i możemy śmiało zaczynać mimo iż nie mamy Buffona to Abiatti we wczorajszym meczu z Barceloną zagrał nieźle. Ważne żeby wygrać pierwsze mecze bo jeżeli 5-10 kolejek będzie neiudanych to później będzie pod górkę , mamy aspirację do Scudetto i innych celów w tym sezonie , wiec trzeba to wykorzystać.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 12:10

mnowomiejsky pisze:Ale szybko zleciala ta przerwa miedzysezonowa.. :roll:
Wakacje :?
Pelson pisze:Chievo to zawsze cięzki zespół
To jest Serie A, tutaj nei ma slabych druzyn.
Ale to już nie to samo Chievo co kiedyś. Dawniej grali tam mi.n Luciano , Marazzina , Corradi , Corini czy Legrotaglie :wink: . Teraz co drugie nazwisko nieznane.
Tobie, a w ogole co nieznane, nie znaczy slabe.
Ważne żeby wygrać pierwsze mecze bo jeżeli 5-10 kolejek będzie neiudanych to później będzie pod górkę , mamy aspirację do Scudetto i innych celów w tym sezonie , wiec trzeba to wykorzystać.
5-10 kolejek - buhahaha. Jak zawalimy 5 kolejek na starcie, mozemy lige juz sobie odpuscic. Zreszta, dla mnei priorytetem i tak jest CL. Sukces w tych rozgrywkach moze podwoic ilosc zagorzalych kibicow na forum :P

Mamy silny zespol, ktory moze wygrac z kazdym, dlatego poki sklad jest prawie kompletny, zaden rywal nam nie straszny - tym bardziej Chievo. Nie oznacza to jednak, ze ten mecz wygramy spacerkiem. Moze to dziwne, mzoe normalne, ale bardziej niz sam mecz interesuje mnei konczace sie marcato... Nie mamy silnej lawki, wiec mozemy nie zdolac walczyc skutecznie na 2 frontach (PW nie licze :]). Tak wiec Moggi dzialaj :] Qrde, musze kiedys zmienic avatar ^_^

EDIT
Odpisze Ci tutaj, ale bosh zrob cos z tym postem. takie trudne te cytowanie? O_o

EDIT 2
A gdzie tutaj napisałem że Chievo jest słabe moja wypowiedź miała odzwierciedlić to że Chievo jest zespołem z dolnej półki Serie A.
W miejsce Chievo mozna wstawic kazda inna druzyne Serie A, wiec daruj sobie te odkrywcze stwierdzenia.
Owszem że nieznaczy słabe ale miałem na mysli to że Chievo nie jest raczej takie groźne jak kiedyś bo to nie ten sam zespół co kilka lat temu
"raczej", jak bedzie sie przekonamy. A dla jasnosci, prawie w kazdej druzynie sa zmiany.
Ehhh nie napisałem że możemy sobie odpuscić tylko ze będzie bardzo ciężko , dobrym przykładem jest Roma która w tamtym sezonie miała kryzys w pierwszych meczach a później już ciężko było im załapać odpowiednia formę
Nie porownuj Romy do Juve. Do konca sezonu nie zlapali dormy, co nie jest zadnym zaskoczeniem. Teraz bez Cassano, bedzie im jeszcze ciezej.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2005, 12:57 przez IGI, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 12:27

IGI pisze:
Pelson pisze:Chievo to zawsze cięzki zespół
To jest Serie A, tutaj nei ma slabych druzyn.
A gdzie tutaj napisałem że Chievo jest słabe moja wypowiedź miała odzwierciedlić to że Chievo jest zespołem z dolnej półki Serie A.

Ale to już nie to samo Chievo co kiedyś. Dawniej grali tam mi.n Luciano , Marazzina , Corradi , Corini czy Legrotaglie :wink: . Teraz co drugie nazwisko nieznane.
Tobie, a w ogole co nieznane, nie znaczy slabe.
Owszem że nieznaczy słabe ale miałem na mysli to że Chievo nie jest raczej takie groźne jak kiedyś bo to nie ten sam zespół co kilka lat temu

Ważne żeby wygrać pierwsze mecze bo jeżeli 5-10 kolejek będzie neiudanych to później będzie pod górkę , mamy aspirację do Scudetto i innych celów w tym sezonie , wiec trzeba to wykorzystać.
5-10 kolejek - buhahaha. Jak zawalimy 5 kolejek na starcie, mozemy lige juz sobie odpuscic. Zreszta, dla mnei priorytetem i tak jest CL.
Ehhh nie napisałem że możemy sobie odpuscić tylko ze będzie bardzo ciężko , dobrym przykładem jest Roma która w tamtym sezonie miała kryzys w pierwszych meczach a później już ciężko było im załapać odpowiednia formę


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 12:37

Wreszcie się doczekałem startu ligi, a czekałem cierpliwie. Na początek rywal w moim mniemaniu słaby, kandydat do spadku. Wszystko wskazuje na wysokie zwycięstwo naszej drużyny, tym bardziej, że gramy na własnym boisku. Wyjdziemy najprawdopodobniej składem optymalnym, oczywiście bez kontuzjowanych zawodników. Capello na eksperymenty z taktyką czas już miał, więc teraz pozostaje jedynie dobrać odpowiednich zawodników.
Ten sezon Serie A zapowiada się bardzo ciekawie. O ile w poprzednich latach już na starcie można było wytypować pierwszą trójkę, o tyle inne zespoły sprawiały niespodzianki i rozdzielały faworytów. Jednak personalia w składach Milanu, Interu i Juventusu chyba nigdy nie były tak zbliżone. Bardzo dobrze dla nas bo przyjdzie nam oglądać naprawdę psjonujące mecze, jednak obniżył się moim zdaniem poziom całej ligi, gdyż nie ma zespołu, który mógłby poważnej zagrozić turyńsko-mediolańskiej trójce. O czwarte miejsce powinny walczyć ekipy z Florencji, Rzymu, Udine i Palermo. Śmiem twierdzić, że nikt inny w walkę o europejskie puchary się nie wkręci, jednak urok futbolu polega także na nieprzewidywalności, więc zaczekajmy kilka kolejek, aż wykrastylizuje się nam siła poszczególnych ekip.
Wielu mówi, że głownym celem Juventusu jest Liga Mistrzów. Uważam, że są rozgrywki na tyle delikatne, że o odpadnieciu i zaprzepaszczeniu szans na triumf może decydować jeden jedyny mecz w fazie pucharowej. Na tym polega urok Champions League. jeśli chodzi zaś o Serie A - tutaj zwycięstwo przychodzi przez równą formę w całym sezonie. Oczywiście w długim sezonie mogą zdarzyć się jej załamania, jednak zawsze jest czas, aby nadrobić stracone punkty, no prawie zawsze ;). W Lidze Mistrzów po wysokiej porażce w jednym z dwóch meczy z poszczególną drużyną w fazie pucharowej pozostaje jedna szansa na odrobienie szans.
Podsumowując chciałbym triumfu w Lidze Mistrzów, jednak nie kosztem zbytniego odpuszczenia sobie Serie A. Wszystkiego mieć nie można, co pokazał w zesżłym roku Milan, jednak gdyby nie udało się podbić Champions League, chciałbym aby pozostawał nadal szansa na kolejne 29 już scudetto :). na początek typuję pewne zwycięstwo 2:0 po bramkach Ibrahimovica i Vieiry.
Pozdrawiam.


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:02

Coolfi pisze:na początek typuję pewne zwycięstwo 2:0 po bramkach Ibrahimovica i Vieiry.
Więc mamy podobne zdanie :) Też, uważam, że Juventus zwycięży ten mecz 2:0. W typerze jednak obstawiłem, że pierwszego gola strzeli Nedved ;)


Chievo... Od paru lat w Serie A, bez większych sukcesów. Ani razu chyba nie wygrali z Juve. Tym bardziej będzie im ciężej szło, bo mecz rozgrywany w Turynie. Mimo wszystko darze sympatią dryżyne z Werony i wcale nie uważam, że jest kandydatem do spadku - raczej takim przeciętniakiem ligowym. Ale czy taka drużyna ma realne szanse na chociażby jeden punkt w konfrontacji z obrońcą tytułu??? Mysle, że nie...

Capello ma pewne problemy z kontuzajmi piłkarzy, ale uważam, że uda mu się dobrać taką jedenastkę, która pewnie zwycięzy Chievo i rozpocznie marsz ku 29' Scudetto. Ważne jest, żeby od pierwszego meczu zdobyć respekt w lidze.

Co na to Milan i Inter??? Obie mediolańskie dryżuny podejmują beniaminki z którymi nie będą mieli nawet najmniejszych problemów i zapewnią sobie po 3 pkt. Wpadka z Chievo jest nie do przyjęcia :!:

Jak już mówiłem na początku, obstawiam zwycięstwo 2-0 za sprawą Nedveda i Zlatana :)


Obrazek
Zablokowany