JUVENTUS 0-0 dog.0-1 Inter (SPW)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 16:02

No panowie zbliża się mecz nazywany derbami Włoch tylko, że dla jednej ze stron może to być bardzo bolesne doświadczenie. Chociaż stawka nie jest aż tak wielka to naprawdę jestem pełen obaw. Po pierwsze nie mamy kim grać, połowa podstawowego składu jest niedysponowana. Po drugie Inter jest w świetnej formie, wygrywa wszystkie mecze towarzyskie i nie tylko. Po trzecie Adriano - Martins, grają ostatnio kapitalnie. Jeżeli chodzi o nasz skład to kombinowałem dzisiaj długo i coś tam ułożyłem, ale to i tak jest tragedia. Popatrzcie sami:
Abbiati
Zambrotta - Cannavaro - Pessoto (?) - Balzaretti
Mutu - Giannicheda - Emerson - Camoranesi (Oliviera)
Del Piero - Trezeguet


Też chciałem na początku dać GG do obrony, ale to chyba zbyt ryzykowne szczególnie na środek, poza tym właśnie Don Fabio podał, że chyba Camor nie będzie do jego dyspozycji więc bedzie musiał zagrać Oliviera tak jak ustawiłeś
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2005, 10:44 przez Paulo, łącznie zmieniany 2 razy.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 16:30

No tak ten mecz moze nie pozostawic dobrych wspomnień ale JUve nigdy sie nie poddaje :-D Połowa podstawowego składu jest kontuzjowana więc zabardzo nie ma czym grac :!:
Ja wymyślilem podobny skład jak Paulo jednak troche nny :!:

Abiatti
Pesotto Cannavaro GG Zmbrotta

Oliviera Emerson Blasi Mutu

DP Trezeguet


Chyba ze Don Fabio zagra 3-4-3


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 16:32

Faktycznie ja tez to widze w czarnych barwach :cry: a to juz nie jest mecz towrzyski tylko walka o puchar :( mam nadzieje ze nadrobimy zaanazowaniem i determinacja i badzmy dobrej mysli :pray: pamietajmy ze inter ma klopoty jezeli chodzi o zdobywanie pucharow :D



FORZA JUVE FORZA WIDZEW


Jacolypa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 czerwca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 29 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 16:44

ee tam inter zawsze jest w dobrej formie a i tak dostaje po uszach, pożyjemy zobaczymy. Nawet jeżeli przegrają to nic się nie stanie.


Roberto Mancini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 07 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 16:50

Jedyna katorga dla Interu to gra na stadionie Delle Alpi. Jednak już tam wygraliśmy i jestem dobrej myśli. Wszyscy dysponowani dla mnie.

Cesar - Favalli, Cordoba, Samuel,Capitano -Solari, Chuchu, Veron, Dejan - Oba, Imperatore

W meczach z takim rywalem trudno obstawić wynik ale optuje za wygraną 3-0 . Pomoże nam Abbiati-koń trojański. FORZA INTER !


uwazajcie na ''Chlopaczka''
Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 17:30

No coz jesli przegramy po wyrownanej i dobrej walce to trudno choc puchar to puchar i szkoda by bylo ,jednak jesli przegramy znaczaco to strata pucharu nei bylaby najwazniejsza lecz fakt ze nie mamy wystarczajaco dobrych zmiennikow co w perspektywie dlugiego sezonu nie jest optymistyczne . Taki klub jak juventus nei powinien sie martwic strata kilku zawodnikow gdyz zawsze powinien byc ktos kto moze ich z marszu zastapic . Przed tym meczem w takich skladach faworytem bedzie pewnie zdecydowanie inter . Ja jednak nieraz sie przekonalem ze faworyci zawodza, a zwlaszcza inter. Poza tym dla kilku zawodnikow to doskonala okazja zeby sie zaprezentowac i pokazac ze zasluguja na gre w pierwszym skladzie. Jesli nasi tzn . "zmiennicy" zagraja dobry mecz i beda mieli odrobine szczescia pod bramka, mianowicie zeby pilka wpadala do bramki a nei obok to nawet przy dobrym meczu interu mamy szanse na zwyciestwo .


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 18:02

Cross pisze:Taki klub jak juventus nei powinien sie martwic strata kilku zawodnikow gdyz zawsze powinien byc ktos kto moze ich z marszu zastapic . .
Hmmm, owszem powinien mieć zmienników taki wielki klub jak juve, ale nie ulega wątpliwosci, że dla kazdego wielkiego klubu strata kilku (powyzej pieciu :roll: )zawodników jest duzym problemem. Tym bardziej, że Zlatan, Viera, Zebina, Thuram, Nedved, Buffon to byli ajk do tej pory zawodnicy z pierwszej jedenastki :!: a do tego jeszcze mozę dojsc absencja Camoranesiego.
I troche też nie rozumie, niektórych którzy narzekaja teraz na ze mamy krótką ławkę. Najlepszy przykład? Wystarczy odjac 3 zawodników Barcy Valdes, Ronaldinho i Eto i tez sytuacja Dumy kataloni wyglądała by źle. Chelsea ? Prosze bardzo. ostatnio świetnie grął Ibrahimovic, wiec prosze...Nie gra Drogba, Lampard, Carrvalio, Cech i Gallas i też Chelsea się sypie...poprostu jest obecnie w naszej drużynie jakaś bardzo rzadko spotykana plaga kontuzji na taką skalę! Cały czas śłyszzelismy o cieżkich treningach, teraz te ciezkie treningi i mecze co dwa, trzy dni daly o sobie znać... :angry:

A co do składu na ten mecz
Abbiatti
Blasi Pessotto Cannavaro Zambro
Camor Emerson GG Mutu (o lewą flankę bym sie nie błą, bo mutu ostatnio naprawde grał bardzo dobrze :wink: )
No i atak:
Del Piero Treze

Jakie ma roszady w kieszeni Capello ? Zmiana któregoś z napstników na Zalayete....choć nie można wykluczyć ze np. Camor który z powodu drobnego urazu może nie wytrzymac całego meczu, zosatnie zmieniony przez Marcelo i wtedy Del Piero przejdzie na prawe skrzydło, a Zalayeta będzie tworzył atak z Del Piero

W pomocy, właściwe zostaje Olivera, jako środkowy lub boczny pomocnik,a nawet moze zagrać jako obrońca... :shock:

Reasumujac. O ile pierwszy skład na ten mecz dałoby sie wykombinowac o tyle, rezerwy sa bardzooo ubogie....
Aczkolwiek...piłka jest nieobliczalna :think:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 19:01

szkoda ze jestesmy tak oslabieni bo Inter to silna druzyna ale mysle ze damy jakos rade. zobaczymy jaki bedzie debiut Abbiatiego w naszym teamie. moze jeszcze kots da rade sie wyleczyc z kontuzji (tych nie groznych) ale najwazniejsze zeby wszyscy byli gotowi na poczatku sezony bo to sie liczy najbardziej


Obrazek
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 19:55

Zaczne od tego że nie jesteśmy jescze pewni czy w meczu z Interem nie zagraja : Ibrahimovic , Nedved , Thuram czy Vieira a więc jescze nie dramatyzujmy , musimy poczekać do ogłoszenia listy zawodników powołanych na to spotkanie . Moim zdaniem Capello musiał przeforsować zawodników podczas tego rocznych przygotowań do sezonu , nie możliwe żeby było aż tyle kontuzji , ale pamietajmy że częśc z nich to wina bardzo brutalnych wejść naszych rywali , ale podczas seoznu nie raz tak bedą traktowani nasi zawodnicy i co wtedy też bedą odrazu opuszczać boisko , tak nie moze być .

Co do meczu to sądze że Juve będzie wlaczyć i ma szanse na zwycieśtwo , jeśli nie zagraja ww panowie ,to największy ciężar bedzie spoczywał na tych zawodnikach :

Abbiati - który najpewniej zadebituje w Juve i rozegra pierwszy mecz na wysokim szczeblu bodajze od 3 czy 4 lat !

Cannavaro i Zambrotta - będą kierowali grą naszej obrony , bo jeśli nie zagra Thuram to będzie chyba najwazniejsze zadanie .

Emerson - postać numer jeden jeśli chodzi o środek boiska , musi wlaczyć non - stop , nie odpuszcząć nawet na moment ... a powinno byc dobrze .

Mutu & Del Piero - oni zaś bedą odpowiedzialni za atak naszej drużyny , za tworzenie akcji przy dobrej skuteczności obu panów powinniśmy pokonać Inter .

Według mnie może dojść do dogrywki , licze jednak na zwucięstwo 1-0 , 2-1 a przy lepszej dyspozycji Alex i Treze nawet na 2 bramkowe zwycięstwo .


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 20:46

Mam nadzieje że juve mimo przewciwnością losu wygra ten Puchar. Wynik tego meczu nie będzie już można potraktować ulgowo jak Trofeo tim czy Trofeo Birra moretti dlatego myśle że Juve da z siebie wszystko i wygra.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 23:43

Wielkimi krokami zbliża się godzina pierwszego oficjalnego spotkania Bianconerich w sezonie 2005/2006, będzie to także szansa na zdobycie pierwszego "prawdziwego" trofeum jakie będziemy mieli do zdobycia w tym sezonie. Już w sobotę o 21.00 na Delle Alpi rozpocznie się mecz o Superpuchar Włoch w którym to właśnie mistrz Włoch - Juventus podejmie zwyciezców Coppa Italia z zeszłego sezonu - Inter Mediolan. Spotkania tych właśnie drużyn nazywane są szczytnym mianem "Derby Italii". Kibice obu drużyn podchodzą do meczu w różnych na strojach co jest wynikiem fatalnej kontuzji Gigiego Buffona. Uraz ten wprowadził wiele niepewności w umysły Juventinich... mało kto był w stanie skupić się na sobotnim spotkaniu.. wszyscy sercem byli przy naszym numero uno. Na szczęście nasi wspaniali działacze bardzo szybko dali nam odetchnąć sprowadzając Abbiatiego... wprawdzie nie jest on tej klasy co Buffon, ale jest to bramkarz sprawdzony i napewno w jakimś stopniu rozwiązał nasz problem. Jakby tego było mało na urazy narzekają też nasi inni kluczowi zawodnicy z Thuramem, Nedvedem i Camoranesim na czele jednak ich kontuzje nie są tak poważne i jest szansa na ich występ w sobote. Jeśli chodzi o zespół Interu to wydaje się być bardzo silny, nikt nie cierpi na kontuzje, a wspaniałe transfery wzbudzają nadzieje kibiców. Na dodatek Inter jest już po swoim pierwszym poważnym sprawdzianie w tym sezonie, w eliminacjach do Ligi Mistrzów spokojnie poradzili sobie z Szachtarem Donieck wygrywając 2-0, co napewno robi wrażenie. W czasie letniego okresu przygotowawczego Juventus rozegrał dwa sparingi z Mediolańczykami. W Turnieju TIM Inter zwyciężył 1-0, drugie spotkanie miało miejsce podczas Trofeo Birra Moretti gdzie górą był Juventus (2-0). Przejdźmy może do historii. Juventus sięgał po Superpuchar Włoch czterokrotnie (ostatnio 2 lata temu gdzie pokonany po rzutach karnych został inny Mediolański klub - AC Milan), Inter natomiast puchar ten wywalczył zaledwie raz (rok 1989). Dotychczas Juventus z Interem (i w Turynie i w Mediolanie) rozegrał 172 spotkania. Bilans jest korzystny dla naszego zespołu, wygraliśmy 81 spotkań, 42 zremisowaliśmy a 49 razy schodziliśmy z boiska pokonani. Jeżeli chodzi o bramki to również prezentujemy się lepiej - zdobyliśmy ich 253 przy 206 golach Nerrazurich. Ostatni pojedynek na Delle Alpi (20.04.2005 Serie A 2004/05) zakończył się zwycięstwem Interu 1-0. Warto jeszcze dodać, że mecz poprowadzi pan Massimo De Santis.

Myślę, że będzie to bardzo zacięte spotkanie. Bez wątpienia naszym atutem będzie boisko ale nie możemy zapominać o tym, że będziemy nieco osłabieni. Stawiam szansę 50% do 50%. Liczę jednak na zwycięstwo.

Mój skład Juventusu na sobote:

Abbiati(jeśli to będzie już możliwe)

Zebina - Thuram(Kovac) - Cannavaro - Zambrotta

Camoranesi - Vieira - Emerson - Nedved (Mutu)

Ibrahimovic - Del Piero (Trezeguet)

Mój typ : 1-0 (Del Piero) :ball:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2005, 23:52

Roberto Mancini pisze:Cesar - Favalli, Cordoba, Samuel,Capitano -Solari, Chuchu, Veron, Dejan - Oba, Imperatore
Może wymienisz wszystkich piłkarzy z nazwiska bo jakos nie znam pseudonimów piłkarzy Interu dziwne co nie ... :shock:

A co do samego meczu to nie bede główkował jakim składem zagra Juve bo jakim by nie zagrało będzie ciężko.Zagramy na tyle na ile Inter nam pozwoli a patrząc na poprzednie sezony Inter nam pozwoli...Co do wyniku to dla mnie powinno być zwycięstwo ale nie wiem iloma golami okraszone.Miejmy nadzieje że po tym meczu liczba naszych kontuzjowanych graczy się nie powiększy bo wtedy już naprawde ... :roll:


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 10:37

Marcin_FCJ pisze:Wielkimi krokami zbliża się godzina pierwszego oficjalnego spotkania Bianconerich w sezonie 2005/2006, będzie to także szansa na zdobycie pierwszego "prawdziwego" trofeum jakie będziemy mieli do zdobycia w tym sezonie. Już w sobotę o 21.00 na Delle Alpi rozpocznie się mecz o Superpuchar Włoch w którym to właśnie mistrz Włoch - Juventus podejmie zwyciezców Coppa Italia z zeszłego sezonu - Inter Mediolan. Spotkania tych właśnie drużyn nazywane są szczytnym mianem "Derby Italii". Kibice obu drużyn podchodzą do meczu w różnych na strojach co jest wynikiem fatalnej kontuzji Gigiego Buffona. Uraz ten wprowadził wiele niepewności w umysły Juventinich... mało kto był w stanie skupić się na sobotnim spotkaniu.. wszyscy sercem byli przy naszym numero uno. Na szczęście nasi wspaniali działacze bardzo szybko dali nam odetchnąć sprowadzając Abbiatiego... wprawdzie nie jest on tej klasy co Buffon, ale jest to bramkarz sprawdzony i napewno w jakimś stopniu rozwiązał nasz problem. Jakby tego było mało na urazy narzekają też nasi inni kluczowi zawodnicy z Thuramem, Nedvedem i Camoranesim na czele jednak ich kontuzje nie są tak poważne i jest szansa na ich występ w sobote. Jeśli chodzi o zespół Interu to wydaje się być bardzo silny, nikt nie cierpi na kontuzje, a wspaniałe transfery wzbudzają nadzieje kibiców. Na dodatek Inter jest już po swoim pierwszym poważnym sprawdzianie w tym sezonie, w eliminacjach do Ligi Mistrzów spokojnie poradzili sobie z Szachtarem Donieck wygrywając 2-0, co napewno robi wrażenie. W czasie letniego okresu przygotowawczego Juventus rozegrał dwa sparingi z Mediolańczykami. W Turnieju TIM Inter zwyciężył 1-0, drugie spotkanie miało miejsce podczas Trofeo Birra Moretti gdzie górą był Juventus (2-0). Przejdźmy może do historii. Juventus sięgał po Superpuchar Włoch czterokrotnie (ostatnio 2 lata temu gdzie pokonany po rzutach karnych został inny Mediolański klub - AC Milan), Inter natomiast puchar ten wywalczył zaledwie raz (rok 1989). Dotychczas Juventus z Interem (i w Turynie i w Mediolanie) rozegrał 172 spotkania. Bilans jest korzystny dla naszego zespołu, wygraliśmy 81 spotkań, 42 zremisowaliśmy a 49 razy schodziliśmy z boiska pokonani. Jeżeli chodzi o bramki to również prezentujemy się lepiej - zdobyliśmy ich 253 przy 206 golach Nerrazurich. Ostatni pojedynek na Delle Alpi (20.04.2005 Serie A 2004/05) zakończył się zwycięstwem Interu 1-0. Warto jeszcze dodać, że mecz poprowadzi pan Massimo De Santis.

Myślę, że będzie to bardzo zacięte spotkanie. Bez wątpienia naszym atutem będzie boisko ale nie możemy zapominać o tym, że będziemy nieco osłabieni. Stawiam szansę 50% do 50%. Liczę jednak na zwycięstwo.

Mój skład Juventusu na sobote:
Abbiati(jeśli to będzie już możliwe)

Zebina - Thuram(Kovac) - Cannavaro - Zambrotta

Camoranesi - Vieira - Emerson - Nedved (Mutu)

Ibrahimovic - Del Piero (Trezeguet)

Mój typ : 1-0 (Del Piero) :ball:
Czy Ty wróciłeś z jakiegoś odludzia, czy nie miałeś z miesiąc dostępu do internetu? Powiedz mi skąd weźmiesz tych wszystkich zawodników? Może jeszcze postaw Buffona na bramkę i Birindelliego na obronę???!!! Przecież mamy taki szpital a Ty wstawiasz podstawową 11.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 13:28

Z tego co mi widaomo to Zebina, Cannavaro, Zambrotta, Vieira, Emerson, Ibrahimovic, Trezeguet i Del Piero są zdolni do gry. Kontuzje Nedveda, Thurama i Camoranesiego podobno nie są bardzo groźne i jeszcze nie wiadomo czy będą mogli zagrać (właśnie dlatego w nawiasach są Kovac i Mutu).


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 13:50

Już jutro czeka nas najpoważniejszy sprawdzian formy przed sezonem. Statystyki przemawiają na naszą korzyść - Inter zdobył Superpuchar tylko raz (1989), natomiast my aż czterokrotnie (1995, 1997, 2002, 2003). Jednak liczne kontuzje w naszej drużynie oraz poważny problem Capello przy zmontowaniu pierwszej jednastki stawia Inter w roli nieznacznego faworyta. W dodatku mieli już za sobą pierwszy mecz o stawkę (z Szachtarem wygrywając 2-0). Jak zagrają nasi ? czy będziemy mieli kompleks kontuzji i zepchniemy się do defensywy, czy zaatakujemy od razu stawiając wszystko na jedną kartę ? zobaczymy na boisku. Mam nadzieję, że Don Fabio zaskoczy czymś Manciniego i będziemy mogli świętować 5 triumf w Superpucharze. Bardzo ciekawy jestem tego, czy w bramce zagra Abbiati, czy Chimenti. Wynik ? 2-1 dla nas :wink:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Zablokowany