JUVENTUS 0-0 dog.0-1 Inter (SPW)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 14:18

Będzie niesamowicie ciężko, ale moim (zawsze optymistycznym :D) zdaniem wygramy 1:0 po ciężkiej walce. Bramkę strzeli Del Piero, bo w takich meczach kapitan potrafi wziąc na swoje barki dobro drużyny.

Prawdopodobny skład:
:ball: Abbiati
:ball: Zebina :ball: Kovac :ball: Cannavaro :ball: Zambrotta
:ball: Camoranesi (Olivera) :ball: GG :ball: Emerson :ball: Mutu (Nedved?)
:ball: Del Piero (Ibrahimovic?) :ball: Trezeguet


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 14:18

Ja na miejscu Capello grał bym 3-4-3...a jedenastaka wygladała by tak(oczywiscie jezle potwierdza sie informacje ze niektórzy np.Zebina i Zlatan zagrają.)

-Abiatti-
Zebina-Cannavaro-Zambro
Camor-Vieira-Emerson-Mutu
DP-Treze-Zlatan

To bardzo optymistyczne :D :D ustawienie bo niektórzy niewiadomo czy zagrają,ale urazy nie są chyba na tyle powazne zeby najlepsi nie zagrali :D .Inter ma mocny skład ale nie tak mocny zeby pokonac JUVE!!! :-D Wygramy 2-1 albo 2-0.FORZA JUVE


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 15:14

steru pisze:
Roberto Mancini pisze:Cesar - Favalli, Cordoba, Samuel,Capitano -Solari, Chuchu, Veron, Dejan - Oba, Imperatore
Może wymienisz wszystkich piłkarzy z nazwiska bo jakos nie znam pseudonimów piłkarzy Interu dziwne co nie ... :shock:
Capitano - Javier Zanetti
Chuchu - Cambiasso
Imperatore - Adriano
Dejan to oczywiscie Stankovic, a Oba to Martins :)

ja osobiscie wolalbym przestawic Stankovicia na lewa strone, a na prawej postawilbym na Ze Marie, ktory gral calkiem niezle w sparingach.

mam nadzieje, ze mecz bedzie dobrym widowiskiem i co najwazniejsze, tym razem obedzie sie bez kontuzji w obydwu druzynach. no i licze na to, ze Inter udowodni swoja gra, ze bedzie sie liczyl zarowno w Serie A, jak i w Lidze Mistrzow. 2:0 dla nas :)

pozdrawiam


Arek15juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 15:52

ja bym zagral tak:
Abbiati
Zebina-Cannavaro-Kovac
Camor-Vieira-Emerson-Zambrotta
Nedved
Ibrahimovic-Trezeguet

ale i tak Capello zrobi to duzo lepiej... wkoncu to on jest znakomitym taktykiem a nie my ale fajnie jest tez sobie czasamie tak pospekulowac:p


SHADY, AFTERMATH, GGGG G-UNIT
diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 16:00

będzie bardzo cięzko, Inter sie wzmocnił i to bardzo...a my mamy kontuzje i to niejedną...mimo to mam nadzieje że Juve poradzi sobie i nie przegra 2 meczu z rzeu na Delle Alpi z Interem...proponuje taki skład:

Abbiati- Pessotto, Cannavaro, Kovac, Zambrotta- Camoranesi, Vieira, Emerson, Nedved- Trezeguet, Del Piero


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 16:11

bedzie ciezko, ale ogralismy ostatnio Inter w Trofeo Birra Moretti, wiec mamy jaka taka przewage psychiczna :smile: watpie natomiast, ze w pierwszym skladzie wyjda Nedved i Zlatan. moj sklad na ten mecz to:
Abbiati
Zebina, Cannavaro, Kovac, Zambrotta
Camoranesi, Vieira, Emerson, Mutu
Trezeguet, Del Piero

w razie nie powodzenia powinni wejsc dopiero w drugiej polowie. oczywiscie najwiekszym oslabieniem jest brak Gigiego... :/


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2005, 17:31

Witam wszystkich fanów wielkiego Juve. Mam do was pytanie, a zarazem prośbe jesli wiecie gdzie będzie można zobaczyć mecz na necie to proszę was o kontakt lub poprostu napisać w ty temacie na forum. Jesli jeszcze nikt nie znalazł to proszę poszukać takiego sposobu kiedy to będzie stosowne.


...:::Grande Juve:::...


w3maniak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 10:00

Mecz mozna będzie obejrzeć również na AlJazera.Wiem ze są linki do tej tv i można oglądać na żywca,pls znacie jakieś działające?


Darooooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 15:34

sop://sop.sopcast.org/channel-86

znalazlem taki link, ktos napisal ze jest to SportItalia

jak sie tego uzywa?


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 15:46

W tym mecu Juve nie jest faworytem może to i lepiej bo taka rola mogłaby być stresująca dla piłkarzy. Jestem ciekaw postawy Abiattiego, bo w pierwszym meczu w Juve zostanie rzucony na głeboką wodę, będzie musiał powstrzymać wielkich napastników jakich bez wątpienia ma Inter, lecz pomimo to nie boję się o jego postawę w tym meczu, wręcz przeciwnie :wink: . Nasza obrona bez Thurama powinna sobie poradzić bo zagra świetny moim zdaniem Kovac. Jedźmy dalej. Pomoc chyba będzie zestawiona optymalnie z Pavlem, Parickiem i Mauro, więc tu nie powinno być problemu. Napastnicy?? Jest ich sporo i Capello ma tu problem innego rodzaju, kogo wystawić?? Ja postawił bym na Ibrę i Alexa a w drugiej części na Mutu i Treze. Będzie dobrze, wierzę w zwycięstwo Bianconerrich :smile:


Trebor87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 16:21

to będzie bardzo trudny mecz mamy sporo osłabień ale nie tyle ile wydawałoby się jeszcze pare dni temu.
Na obronie pewnie wystąpi Kovac więc to formacja mnie nie martwi :) gorzej jest w pomocy ciągle niewiadomo czy zagra Camoranesi ale mam nadzieje, że jest już w pełni sił :wink: Vieira niegrał w ostatnim meczu reprezentacji, jego brak byłby największą stratą obok Gigiego i Mauro
Mutu jest ostatnio w świetnej formie chciałbym żeby zagrał od początku na lewej stronie (później ewentualnie może wejść Nedved) O atak się nie martwie bo mamy w czym wybierać ja postawiłbym na Del Piero i Trezeguet.
Moja jedenastka:Abbiati-Zebina,Cannavaro,Kovac,Zambrotta,-Camoranesi (Olivera),Vieira,Emerson,Mutu (Nedved),-Del Piero (Zlatan),Trezeguet :P


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 16:41

wydaje sie ze powinien zagrac Abiatti w bramce a tymczasem na JP podano taki prawdopodobny sklad: Juventus (4-4-2): Chimenti - Zebina, Cannavaro, Kovac, Zambrotta - Camoranesi, Vieira, Emerson, Nedved - Trezeguet, Ibrahimović i brakuje w nim naszego nowego bramkarza. mysle ze Fabio powinien dac mu szanse wykazania sie w tak waznym meczu i on napewno nie zawiedzie

pozatym sklad Interu wyglada tak: Inter (4-4-2): Toldo - J. Zanetti, Cordoba, Materazzi, Favalli - Stankovic, Veron, Cambiasso, Solari - Adriano, Martins wiec nie bedzie łatwo


Obrazek
Tombalu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 250
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 17:07

Fajnie jest sie tak zabawic w stratega - trenera :) a majac przed soba skład Juve sama przyjemnosc :), chwilke temu ustawiałem skład w Piłkarzykach z Wyborczej, no i za jakis czas CM5:)

Wiec proponuje taki skład : 4-4-2
32 Abbiati

27 Zebina - 6 Kovac - 28 Cannavaro - 19 Zambrotta

16 Camoranesi - 4 Vieira - 8 Emerson - 18 Mutu

17 Trezeguet - 10 Del Piero

Zmiany Camoranesi - Olivera, Mutu - Nedved i Zebina - Ibrahimovic i w ustawienie 3-4-3. Bedzie ciezko bo mamy ciezki okres za duzo kontuzji i skład sie posypał.
Powinni sobie poradzic a Puchar z dedykacja dla Buffona :)


Obrazek
Zapraszam www.NaszaKalwaria.pl i na www.kwa24.pl/forum/ - Forum Powiatu
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 18:34

Mecz zapowiada się interesująca zważywszy że mecze Juve - Inter to zawsze mecze o coś o prestiż o puchary itp. Juve nie ma najlepszej sytuacji kadrowej przed tym meczem ,owszem dużo z kontuzjownaych jest w kadrze ale czy warto ryzykować ich zdorwie ,może lepiej oszczędzić ich na Ligę Włoską i LM ----> priorytet .Ja chciałbym aby zagrał Adrian Mutu bo to zawodnik który będzie chciał udowodnić w każdym meczu swoją wartośc pokazał to już podczas sparingów .Nedveda zostawiłbym na rezerwie bo na pewno do końca tej kontuzji nie wyleczył ,a po co ma być jeszcze gorzej nie wierze aby Inter grał łagodnie dziś zagra chyba Materazzi więc Zlatan może się zrewanżować oby w sportowy sposób :smile: .Wydaje mi się że mecz z czasem sie rozkręci ,na początku może być troche nudno ,chyba że któraś z stron będzie chciał jak najszybciej strzelić gola a potem się cofnąc i grać z kontry i tego się njabardziej boje .Kolejny aspekt niezgrany ale bardzo dobry Abbiati czy zgrany ale nie zawsze pewny Chimenti ???? Trudny wybór według awizowanych składów to raczej Chimenti :!: :!: . Zobaczymy oby zagrał Vieira wtedy o środek jestem spokojny ,licze na świetny mecz Kovaca .Oby Treze coś strzelił dzisiaj i prosze o jedno RZADNYCH KONTUZJI :!: :!: :!: :!: :!: :!: .Wystarczy tego .Wynik to sprawa otwrta kto pierwsyz uporządkuje gre w środku pola ten wygra mecz. Atak Adriano - Martins ,jeżeli chodzi o Adrinao go trzeba dokładnie przypilnować (podwójne - potrójne krycie) ,a z Martinsem pułapki ofsajdowe muszą być pewne bo raczej nikt z naszych obrońców go na sprint nie dojdzie :? .Dobrze byłoby przed sezonem pokazać Interowi że pomimo wielu dobrych transferów to w Italii nr 1 jest JUVENTUS. NICH MOC BĘDZIE Z JUVE :!: :!: :!: :!:


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 18:44

Podobno w Turynie urwanie chmury i leje jak z cebra, jeszcze sie okaże, że mecz w ostatniej chwili przełożą :smile:

wyjsciowa jedenastka:

Juventus (4-4-2): Chimenti; Zebina, Kovac, Cannavaro; Zambrotta; Olivera, Emerson, Giannichedda, Nedved; Inrahimovic, Trezeguet. :
Na ławie: Abbiati, Chiellini, Pessotto, Vieira, Camoranesi, Del Piero, Mutu.

zamiast Abbiati - Camoranesi, mamy Chimenti - Olivera... :shock:

.....moze jednak przełożą :D


Zablokowany