Milan 2-1 JUVENTUS (Puchar Berlusconiego)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 18:38

mhmm mecz z milanem :think: lubie te potyczki, ponieważ zawsze obie strony sie nieźle napinają i widze ze przed tym meczem nie jest inaczej :P myśle ze meczyk będzie trudny patrząc na przeciwnika, który mocno się wzmocnił i wynik 1-1 by mnie zadowalał. Oczywiście taki wyniki bedzie w naszym zasięgu jeśli capello wystawi najsilniejszy skład czyli buffon, zambro , canna, thuram, zebina ,nedved vieira emerson camor, zlatan i alex:) ( treze ewentualnie )
mam nadzieje ze relacja Live będzie równie dobra jak ta w meczu z interem ( w pierwszej polowie :D :D ) jeszcze raz gratulacje dla autorów tego pomysłu bo naprawde dobra robota! pozdrawiam


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 21:27

Tu mozecie obejrzeć emcz dzięki mnie :D mms://212.199.221.153/1042444


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 21:44

super, fajnie cos widzie, ale przy łączu 64 strasznie mi się tnie :prochno:, jest jakis sposób zeby to trochę szybciej chodziło? moze jakiś kodek albo cus? do ściagniecia? bylbym wdzięczny :)

No ładny wynik, choc Milan ciśnie niemiłośiernie szczególnie Kaka. Licze ze w drugiej połowie Alex zagra dobre spotknie - oby :pray:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 22:17

pierwsza połowka dla Juve..śwetna gra Vieiry...niestety kolejny nasz gracz jest kontuzjowany, tym razem Nedved...Buffon też ucierpiał w starciu z Kaką...no i po 1 :( póki co


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
TreDelIbra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 22:50

no niestety przegraliśmy 2:1 ;(
Ale to był dziwny mecz , bardzo dużo zmian wymuszonych np NEdved-Mutu czy Buffon-Chimenti.Osobiście nie przywiązuje do tego jakiejs ogromnej wagi :] Najważniejsze jest teraz Superpuchar z Interem i dobry początek w SerieA.Pozniej zaczynamy walke w Lm i mam nadzieje,że w tym roku wygramy!!!!!!!!!!!!
Forza JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 22:57

A jednak, nie udało się po raz kolejny wywalczyć tego trofeum. Jestem na pewno zawiedziony, jak zawsze po przegranej, w dodatku z Milanem :( Bardzo żałuję, bo nie traktowałem tego meczu jako towarzyską potyczkę.

Przyznam szczerze, że mam pewne obawy co do naszej formy, może nie tyle do formy co do składu. Brakuje nam jeszcze z 2 wartościowych zmienników. Szczególnie na prawą stronę! Tam mamy największe pustki :? To może się fatalnie dla nas skończyć...
To co robią z nami rywale, mnie przeraża! Kolejne kontuzje, to już przesada :!: :evil: Polują ewidetnie na nasze nogi :evil:

Nic, trzeba iść dalej. Trzeba sie jeszcze wzmocnić i pokonać już w oficjalnym meczu o SPW Inter!

Szkoda porażki, naprawdę jestem wkurzony, rywalom gratuluję. Inaczej nie mogło się skończyć skoro wymieniliśmy prawie cały skład.... :roll:


Obrazek
kurdt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 45
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 22:58

Oby te kontuzje to nic poważnego :| Blasi na przykład też mógł wejść porządnie Kace w nogi. Nie widziałem dobrze meczu bo cieło mi się dlatego nie będę się za bardzo wypowiadał. Wynik nie ma dużego znaczenia. Martwią mnie jedynie kontuzje :o


sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 23:02

Ma ktos bramki lub jakis skrót z tego meczu ?? Dziekuje Bardzo Turyńscy Tiffosi :):) czekam


JUVE PER SEMPRE!!!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 23:08

Strasznie jestem zły na zawodników Milanu , żeby w meczu towarzyskim grać tak brutalnie ... np. Kaka mógł odstawic noge w sytuacji kiedy kopną Buffona w twarz .
Pierwsza połowa należała do Juve ( ogladałem od 30 minuty :) ) , był słupek po strzale Ibrahimovica ( później jeszcze zamieszanie przy bramce Didy) i ogolnie juve dominowało .

W drugiej połowie przeważał Milan , pierwsza bramka padłą po podaniu sevy niemal zsamej lini końcowej (praweskrzydło)do Kaki który z około 10 -12 m umięscił piłke w siatce strzałęm po ziemi . Pózniej jescze były sytuacje Gilardinio jedną zmarnował (praktycznie sam na sam - tuż przed oddaniem strzału dogonił go jescze obrońca ) a drgua sytuacja była by raczej na 99% zamieniona na gola , ale sedzia pomylił sie uznajac że Gilardinio był na spalonym .
Gol nr. 2 dla Milanu padł z kontry , piakną asystę zaliczył Rui Costa który ze srodka boiska podał do wybieająceo równo z linią obrony Juve Serginho ten przyja ładnie piłke zarazem sobie ja wypuszczając i pokonał Chimentiego strzałem w "długi słupek" - jak dla mnie , bramakrz miał szanse zatrzymać Milaniste gdyby skrócił kąt .

Cóż przegraliśmy , ale to tylko sprawdzian przed sezonem , który nie wypadł tak źle , porostu zabrakło trochę szczęscia i chyba zaangażowania ze strony Juventnich , zaś z drugiej strony milan chyba zbyt poważnie podszedł do spotkania i stąd wymuszone zmiany za miejmy nadzieję nie powżnie kontuzjowanych : Nedveda,Ibrahimovica i Buffona .


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2005, 23:27

Jestem okropnie zły na zawodników milanu, że w meczu TOWARZYSKIM zagrali tak brutalnie! Wstyd dla nich!

PS. Wie ktoś skąd ściągnąc bramki? :happy:


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 01:56

Troszeczke Milaniści przesadzili! Co by nie było to jednak mecz towarzyski! Nie chcę ich posądzać o celowe brutalne wejścia, ale prawda jest taka, że naszych dwóch, co by nie było, kluczowych zawodników może zabraknąć na początku sezonu.

Fabio Capello: "Jestem zadowolony, ale również rozżalony. Ostatnio ciągle przytrafiają nam się kontuzje. Nedved ucierpiał po brzydkim faulu, którego można było uniknąć. Wejścia Kaki w Buffona też chyba mogło nie być. Trofeum Berlusconiego to ważny mecz, ale nadal jest tylko spotkaniem towarzyskim, więc można czasem cofnąć nogę. Poza tym znów graliśmy dobrze i przegraliśmy. Najbardziej mnie jednak martwią częste urazy. Niezależnie od wyniku, w pierwszej połowie pokazaliśmy wielki charakter. Po przerwie Milan skorzystał na zmianach, a nam sporo krwi napsuła gra na skrzydle Serginho."

A może te częste urazy to wynik zbyt dużej liczby meczów sparingowych i zbyt dużego wysiłku na treningach? :think: Capello często powtarzał, że treningi są ciężki i efekty przyjdą z czasem... Może jednak trochę przesadził? Dzisiejsze kontuzje są z pewnością winą zawodników Milanu, ale to mogło się w jakimś stopniu do nich przyczynić, jak i do wielu poprzednich w ostatnim czasie.

Linki do brameczek:
http://calcio.abu-alwaleed.com/Milan_0-1_Juve.wmv
http://calcio.abu-alwaleed.com/Milan_1-1_Juve.wmv
http://calcio.abu-alwaleed.com/Milan_2-1_Juve.wmv


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 02:12

Osobiscie nie widzialem meczu, ale naleza sie gratulacje Patrickowi za bramke z trudnym przeciwnikiem...czasami dobrze przegrac jeden mecz aby pozniej wiedziec co poprawic i napewno Capello bedzie sie staral wyeliminowac błedy... :wink: i mam nadzieje ze mu sie uda... :lol:

Hm...pozna godzina heh mam słabe myslenie cos... :prochno: ide spac...bo jeszcze palne jakas bzdure...

Pozdro... =]]


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 09:20

Chciałem zobaczyć dobry mecz w którym Juventus zagra ładnie, a najlepszym roztrzygnięciem byłoby zwycięstwo. Po meczu mam inne odczucia. Wynik mnie nie obchodzi, to tylko meczyk towarzyski. Wolałbym przegrać 0-4 i nie mieć żadnych kontuzji w drużynie. Jestem wkurzony na maxa :evil: :evil: Czy to jakaś zmowa czy co? Nasi najgroźniejsi rywale czyli Inter i Milan grają chyba nie fair play. Czy któryś z zawodników Juve ostro potraktował przeciwnika w meczu towarzyskim? To jest oczywiście gra na wyeliminowanie Bianconerich, polowanie na ich nogi :evil: A co dopiero się bedzie działo na Superpucharze Włoch :think: Wpadłem w troszkę zły humor po wczorajszym wieczorze. Co do meczu - Dobra gra Juventusu w pierwszej połowie - Vieira fenomen. W drugiej - sporo zmian - zawsze się to musi skończyć utratą goli. Kaka grał świetnie, szarpał pod koniec pierwszej połowy jak i w drugiej. Chimenti moim zdaniem się nie popisał przy bramce Serginho. Ale cóż... Teraz Inter - byle tylko bez kontuzji.


Obrazek
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 09:49

Cos nie moge sciagnac tych bramek moglby ktos umiescic jeszcze raz!!!


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2005, 10:00

Ja również jestem strasznie wkurzony. Nedved i Gigi mają wydaje mi sie jakiś miesiąc gry w tył. Z zastąpieniem Nedveda będzie loozik bo mamy Mutu. Ale powiedzcie mi kto zastąpi Buffonka?? Chimenti?? :cry: :evil: Wynik jest już całkiem inną sprawą. Porażka absolutnie mnie nie martwi a cieszy świetna postawa Patricka. Ma ktoś bramki z tego meczu bo te na arabskiej nie działają


Zablokowany