Milan 0-1 JUVENTUS !!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 10:15

Zbliza sie mecz sezonu. Oczekiwany od dawna pojedynek dwoch liderow Serie A: Milanu i Juve. Rewanz na San Siro. Za szesc dni okaze sie, ktory z zespolow ma wieksze szanse na tegoroczne Scudetto. A moze oba zespoly po tym meczu dalej beda mialy rowne szanse? :roll:
Mecz bedzie teoretycznie jednym z najciezszych w sezonie, zarowno dla Juve, jak i dla Milanu. Oba zespoly beda chcialy zagrac swoimi najsilniejszymi jedenastkami, i- niestety- wszystko wskazuje na to, ze Milan bedzie dysponowal silniejszym skladem. Choc moze tylko teoretycznie? W Juve zabraknie przede wszystkim Ibrahimovica. Na pewno bedzie to okazja dla innych, zeby sie pokazac, zwlaszcza w tak waznym meczu. Z drugiej strony trzeba bedzie dac naprawde max z siebie i ze swoich mozliwosci.
Bardzo chcialbym zwyciestwa Juve, ale myslmy realistycznie- 1:1 nie bedzie zlym wynikiem. I taki wynik obstawiam.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 10:27

Realnie patrząc to dostaniemy baty :? .
W wersji bardzo optymistycznej zremisujemy.
Ale moja wiara mówi mi tylko jedno : zwycięstwo :twisted:

Milan ostatnio forma nie błyszczy. My co prawda też nie brylujemy , ale ejst jedna rzecz która mnie napawa optymizmem. Nedved wrócił do formy. Najpierw w meczu z lazio a teraz z Bologna pokazał klase. Pokładam w nim największe nadzieje. I oczywiście w wiecznie młodych Thuramie i Cannavaro ;).
Bardzo możliwe ze ten mecz będzie podobny do tego w Turynie. Juve za bardzo nie będzie mogło się otworzyć. Także z naszej strony nie oczekuje hurra ataku.
Mr. B. zrobił wszystko żeby nas osłabić. Oby to się zemściło :evil: .


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 10:31

No mi tez sie zdaje ze będzie remis..mam nadzieje ze rezerwowi pokażą się z dobrej strony w tym meczu..w sumie to chyba najlepszy mecz w sezonie na to zeby sie wykazac...nie zdziwie sie jesli o Scudetto zadecyduje jeden błąd sędziego w kotrejs z ostatnmich kolejek..nie wiem tylko na czyja korzysc :wink: ale prawda jest taka ze jest to arcytrudny mecz...Milan byc moze bedzie troszke zmeczony po LM (mam nadzieje ze PSV zmusi ichtroche do biegania) ale i tak nie beda juz mysleli o LM tylko o Serie A...no..pozyjemy zobaczymy..oby tylko nagonka jaka jest na JUVE ostatnio nie przeniosla sie na boisko..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 13:49

Jestem dobrej mysli.

Mam nadzieje, ze conajmniej zremisujemy, a moze ... wygramy ?
Ewentualnej porazki nie dopuszczam do swoich mysli. ( nie wiem co bym wtedy zrobil )

Faktem jest to, ze Juventus nie jest w najlepszej dyspozycji, a nasz sklad jest troche oslabiony. (brak Ibry, Zebiny)
Mam nadzieje, ze Zebina wroci do gry, moze wiecie kiedy ???
(bedzie mogl grac z Milanem ? )

Milan ostatnio takze nie gra najlepiej. Jego zwyciestwa sa fuksiarskie i bardzo szczesliwe.
Mam nadzieje, ze szczescie opusci Milan w meczu wlasnie z Juve !

Mam takze nadzieje, ze Juventus da z siebie wszystko i powalczy conajmniej o remis, albo o zwyciestwo !

FORZA JUVE !


przez chwilę jako Marco Buffon
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 13:52

remis lub zwyciestwo juve.
BEZ ZLATANA BEDZIE TRUDNO ALE I TAK JESTEM DOBREJ MYSLI :D


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 13:59

ADP pisze:remis lub zwyciestwo juve.
BEZ ZLATANA BEDZIE TRUDNO ALE I TAK JESTEM DOBREJ MYSLI :D
no wlasnie ...
brak Zlatana to bardzo duze oslabienie, ale spojrzymy na to z innej strony ...
Zlatan, zeby "wcelowac sie " w bramke potrzebuje czasami kilku sytuacji.
Z Milanem prawdopobnie nie mialby tyle ...
a Alex, Treze czy Zalayeta maja czasami "przeblyski" i potrafia zdobyc bramke z jednej dogonej sytuacji ...


przez chwilę jako Marco Buffon
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 14:04

Nawet jeśli wróci Zebina, nie będzie dość "ograny" aby coś pokazać... Ja bardziej bym chciał powrotu Emersona. :whistle: Obstawiam wynik 2:0 dla JUVE, a obydwie bramki strzeli Nedved, tak jak w moim śnie/wizji*. :D

Mój skład:
- - - - - - - - - Buffon - - - - - - - - - -
Pessotto - Thuram - Canna - Zambro
- - Camoranesi - Emerson - Blasi - -
- - - - - - - - - - Nedved - - - - - - - - -
- - - Zalayeta - - - - - Del Piero - - - -

* niepotrzebne skreślić


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 14:06

A ja caly czas obstawiam ze o mistrzostwie zadecyduje baraz. W tym meczu pewnie bedzie remis... Sercem wierze w Juve ale rozum mowi mi ze bedzie bardzo ciezko i remis bedzie sukcesem. Mamy oslabiony sklad... To prawda lecz mamy w skladzie i Nedveda i Del Piero. W nich pokladam swoje nadzieje....

:pray: Oby Juventus zwyciezyl.... :pray:


Obrazek
Obrazek
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 14:08

m wpuscil treze od 1 minuty !

- - - - - - - Buffon - - - - - - - - - -
Pessotto - Thuram - Canna - Zambro
- - Camoranesi - Emerson - Tacchinardi- - Nedved - - - - - - - - -
- - - Treze - - - - - Del Piero -

duzo w tym meczu odegra taktyka !!


Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 14:10

Boje sie tego meczu.

Juventus za kadencji Capello jest nijaki, na pewno nie jest to druzyna mistrzowska. Dla dobra futbolu powinien wygrac Milan, dla naszego dobra powinno wygrac Juve. Trudny dylemat, lecz przyszlosciowo myslac Juventus nalezaloby ukarac za kompletny brak charakteru i stylu, podczas meczu najwiecej emocji dostarczaja nam akcje przeciwnika, bo serce skacze do gardla ze strachu przed utracona bramka.

Jednak Milan w tym sezonie jest druzyna gorsza aniezeli rok temu. Przeplataja mecze marzen z wpadkami na wlasnym boisku, wiec istnieje jakas nadzieja - musimy zdac sie na szczesliwe ulozenie gwiazd, czy horoskop naszych pilkarzy, bo jedynie przychylne fatum moze nas zbawic od utraty 3 pkt na San Siro, gdyz w tym sezonie Juventus niestety nie zasluguje na Scudetto.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 14:26

Juz wyobrażam sobie ten mecz....Alex i mldini wyprowadzają obie jedenastki na murawe. Za każdym kAitanem 10 ludzi, którzy idą stoczyć bój o mistrzostwo - o to o co walczą przez cąły sezon. Przywitanie, wrzawa na San Siro. Może anwet Zlatana pokażą na trybunach :wink: Gigi uśmiechnięty jak zawsze i pewny swego. Canna również. Wściekły Camor i Zambro .... 8) Milan? Szewa :shock: , potem nieobliczalny Kaka, Cafu z guma do żucia.. :D Dida..- bedzie ciezko go pokonać, liczę na płaskie strzały anszych snajperów! Znają cżycie Juve zamknie sie an własnej połowie i bedzie czekać na kontry. Tylio czy aby to ejst najlepszy pomysł? W zeszłyms ezonie był di Vaio - szybki - a teraz ciezko edzi skontrowac Milan. Moze jednak Juve opanuje sytuacje na boisku? :)
Przecież Emerson, to ejden z najlepszych SWEGo czasu pomocnik na świecie. Del Piero, tez wiele potrafi, Nedved jeszcze tak neidawno na Euro grał jak natchniony. Camor przypomni sobie mecz z ReALEM :P To jest naprawde kolorowy scenariusz:)
Jak juz każdy powiedział Milan jest silniejszy - rpzynajmniej an papierze - i jest fawortem. Przecież an jesień kiedy Juve było jeszcze w niezłej formie(nawet nie wiem czy nie w lepszej niz teraz) mieliśmy duzo szczęscia że mecz w Turynie skonczył sie na 0-0. Milan jest lepszy piłakrsko i to potwierdził.. :( Ale przecież zawsze jest szansa. Koncentracaj i maksymalna determinacja to napewno kjlucz do sukcesu. Milan rozkojarzony LM i zmeczony, mozę byc do zatrzymania. JEST . Kazdy neich da z siebie maxa! Niech Alessandro Del Piero wkońcu zagra z mocnym zespołem na optymalnym poziomie. Niech Nedved znowu udowodni, zę dalej jest piłakarzem nietuzinkowym. FORZA JUVE! NAPRZÓD STARA DAMA! Prośmy Boga o sukces.... :roll:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 14:39

Drużyna, która wygra to spotkanie, według mnie zdobędzie Scudetto. Przewaga trzech punktów na trzy kolejki przed końcem to dużo, Milan i Juventus takiej szansy na pewno nie zmarnują. Na papierze faworytem jest Milan :roll: . Może nie grają ostatnio jakieś wielkiej piłki, ale grają w każdym meczu co najmniej solidnie. Ancelotti ma w zespole wielkich piłkarzy: genialny Szewczenko, Kaka, Dida i wielu innych. Juve przystąpi do tego meczu osłabione :roll: . Brak Zlatana, Emersona i Zebiny może bardzo dużo nas kosztować. Jak wiemy ławki zbyt długiej nie mamy. Pozostaje liczyć tylko na geniusz Nedveda, kapitalną grę Thurama, Buffona i Cannavaro i czekać na przebłyski Alexa. No i oczywiście pozostaje modlitwa i wiara :pray: .

Z drugiej strony, ktoś wcześniej pisał, że lepiej by było, gdyby Juve zakończyło rozgrywki na drugim miejscu. To na pewno dałoby do myślenia działaczom. Gdyby Juventus szczęśliwie zremisował na San Siro i w kontrowersyjnych okolicznościach zdobył Scudetto, Moggi wielkich transferów pewnie by nie dokonał, bo zwycięskiego składu się nie zmienia. A w Juventusie potrzebne są zmiany. Być może taki wstrząs wyszedł by mam na dobre :roll: .


:roll:
neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 14:43

Yari pisze:Realnie patrząc to dostaniemy baty :? .
W wersji bardzo optymistycznej zremisujemy.
Ale moja wiara mówi mi tylko jedno : zwycięstwo :twisted:


heh z tymi wypowiedziami to mnie uprzedziłeś ,bo ja akurat mysle tak sam :( ,ale wierze w Juve tak jak w meczu z Interem ,tyle ze było 0-1 dla Interu:( ale wierze i mam nadzieje ze wygraja ,ale bedą musieli zagrac tak jak jeszcze nigdy wtym sezonie ,musi byc walka od 1 do ostatniej minuty ,bez chwili wytchnienia :evil: i wtedy moze ziszczą sie nasze marzenia i marzenie Juve o Scudetto ,lecz po tym meczu dalej trzeba będzie walczyc gdyz to nie bedzie koniec...
Liverpool udowodnił ze najlepszą obroną jest atak ( w meczu na Delle Alpi w pewnej chwili Liverpool tak atakował na bramke Juve ze nie moglismy wyjsc nawet z contrą:/ ) mam nadzieje ze wygramy (nie chce mi sie juz więcej pisac:]) /pozdro


bolek1333

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 15:26

Mi sie wydaje że cudem wygramy ten mecz !!! :-D ale niestety :twisted: później przegramy jakis inny z teoretycznie słabszym rywalem i dojdzie dodatowego meczu w którym milan wygra :angry: mam nadzieje że sie myle


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2005, 16:20

bolek1333 pisze:Mi sie wydaje że cudem wygramy ten mecz !!! :-D ale niestety :twisted: później przegramy jakis inny z teoretycznie słabszym rywalem i dojdzie dodatowego meczu w którym milan wygra :angry: mam nadzieje że sie myle
jak wygramy na San Siro to do fnalu ligi nie dojdzie ...
bo mielibysmy lepszy bilans spotkan z Milanem. (jesli Seria A nadal mialaby dwoch liderów )


przez chwilę jako Marco Buffon
Zablokowany