Mercato (LATO 2024) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2024, 07:45

W LM zagramy bo przypominam że włosi mają 5 miejsc w tej edycji.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2562
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2024, 08:08

Adrian27th pisze:
18 kwietnia 2024, 07:45
W LM zagramy bo przypominam że włosi mają 5 miejsc w tej edycji.
"Jeśli Fiorentina dziś wygra, a Atalanta w obojętnie jaki sposób przejdzie Liverpool, to Włochy będą miały zagwarantowane pięć miejsc w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. [Sportface]"


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1707
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2024, 11:02

Z czym nie powinno być problemu, ale 0-3 w Bergamo i wtopa Fiory to wcale nie jest jakieś science-fiction.
A potem trzeba jeszcze zmieścić się w top5 :prochno:.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2024, 12:39

Elohi pisze: Fabio Capello: ""Giuntoli needs to sign 4 quality players to challenge Inter for the Scudetto next season."

A tutaj czytam brednie, że nam niewiele trzeba, wystarczą powroty z wypożyczeń, że możemy grać w ataku Ilingiem i Soule... Mam nadzieję, że Giuntoli nie będzie wchodził na forum JP i szukał porad, bo Juve będzie punktowało jeszcze gorzej niż teraz.

...
Czytasz tu, że mało kto spodziewa się walki o scudetto w przyszłym sezonie, z tego właśnie powodu, że być może będziemy grać z Soule i Ilingiem w składzie, bo wiadomo jak jest z naszymi finansami (a właśnie na upartego da się ten skład sklecić z tego co mamy). Ja się raczej nie łudzę, że po tej bryndzy kilkuletniej i przyjściu nowego trenera, będą szanse na walkę o majstra już w przyszłym sezonie.
Elohi pisze: . Czy nie powinniśmy walczyć co roku o Scudetto i tak w takim tonie również prowadzić dyskusje?
Powinniśmy, ale nasze chciejstwo gówno znaczy. Możemy sobie dyskusje w każdym tonie prowadzić, ale nie wpłynie to na rzeczywistość w żaden sposób, bo jest ona taka jaka jest na chwilę obecną, czyli jesteśmy w dupie i dopiero planujemy zacząć się z niej wygrzebywać. Gdybyśmy byli PSG czy innym City poszłoby gładko, ale u nas z finansami krucho, chyba każdy to wie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2562
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2024, 13:59

Elohi pisze:
18 kwietnia 2024, 07:32
dimebag11 pisze:
17 kwietnia 2024, 09:24
@Elohi
Odnosisz wypowiedź Capello o konieczności 4 jakościowych transferów, by walczyć w nastepnym sezonie z Interem o Scudetto do wpisów ludzi, że wiele nam nie trzeba, by przejść na inne ustawienie. Praktycznie nikt tam nie pisał o walce o mistrzostwo w pierwszym sezonie, tylko o załapaniu się do LM i rozwoju drużyny i masy młodych utalenowanych graczy przez nowego trenera. Równie dobrze mozemy zostawić Allegriego i ściągnąć mu Koopmeinersa, topowego obrońcę, nowego dobrego napastnika i jeszcze wahadłowego i może jaśnie pan uraczy nas Scudetto.
To mnie zmartwiłeś. Bo:
. W przyszłym sezonie na 95% będziemy grać w LM, więc powtórzenie "tego sukcesu" to chyba za mało.
. Czy nie powinniśmy walczyć co roku o Scudetto i tak w takim tonie również prowadzić dyskusje?
Nie mów hop z tą LM póki Allegri jest trenerem, bo sam jesteś świadkiem tego jaką przewagę roztrwoniliśmy nad 4 miejscem w lidze mając całkiem przyjazny kalendarz w minionych 12 kolejkach, a zdobycie w nich zaledwie 12 na 36 punktów to potwarz dla każdego kibica Juve. Ponadto przypominam, że teraz czekają nas mecze z prawdopodobnymi bezpośrednimi rywalami do miejsca premiującego udziałem w następnej edycji CL, tj. Romą i Bologną (a także potyczka z walczącym o wicemistrza Milanem). Allegri ma sporo szczęścia, że dziś Roma gra z Bologną, więc ktoś straci punkty, a potem czeka ich spotkanie z Napoli, z nami oraz z Atalantą (która teoretycznie ma najłatwiejszy terminarz, ale też ostatnio remisuje i przegrywa). Na dodatek mają jeszcze minimum dwa mecze półfinałowe w LE (zresztą ekipa z Bergamo tak samo, a do tego jeszcze minimum rewanż w Coppa Italia).
Możemy sobie marzyć o walce o Scudetto w następnym roku tak jak to robił Inter gdy zdobywaliśmy kolejne mistrzostwo z rzędu, a oni się odgrażali, ale sił im starczało przeważnie na zaledwie pół sezonu (przecież nawet zostawali mistrzami jesieni), a potem puchli podobnie jak teraz Juve. Niemniej każdy dobrze wie, że jak przyjdzie nowy trener to z kilka dobrych miesięcy zajmie mu sprzątanie tej stajni Augiasza i pogorzeliska jakie pozostawi po sobie Allegri po trzech "przejściowych" sezonach. Na dzień dobry trzeba wywalić Sandro, de Sciglio, Rabiota, Danilo (pisałem, że powinien zostać do końca umowy, ale to jeden z głównych kałowniczych obecnej drużyny i główny żołnierz toskańskiego betona). Jak doliczysz do tego możliwe odejście McKenniego i Chiesy, którym za rok kończą się umowy i jak się nie dogadamy co do odnowienia kontraktów, to muszą zostać sprzedani, to się okaże, że wypadnie nam 4 zawodników podstawowej jedenastki. Samo nauczenie jakiś podstawowych schematów gry potrwa pewnie do około 15 kolejki. Na domiar złego sezon przygotowawczy potrwa sporo krócej niż zwykle przez ME, więc już na starcie nowy trener będzie miał pod górkę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1278
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2024, 22:15

Coś czuję, że Berardi trafi w tym roku do Juve. Jeżeli nie teraz to już nigdy.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1291
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2024, 00:06

Berardi/Soule oraz Chiesa/Yildiz - mielibyśmy najlepiej obsadzone skrzydła od czasów duetu Cuadrado-Mandzukić. :prochno:


Obrazek
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 292
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2024, 00:08

Tony Montana pisze:
28 kwietnia 2024, 22:15
Coś czuję, że Berardi trafi w tym roku do Juve. Jeżeli nie teraz to już nigdy.
Ja sądzę, ze większym wzmocnieniem dla Juve będzie powrót Soule, który może stać się Juventino niż powrót faceta chorego na Sass i kibicującego Interowi. Berardi nie jest dla Juve.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1195
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2024, 01:00

Inter raczej go nie potrzebuje a jemu samemu chyba lepiej by było grać w Juventusie niż w Serie B.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1421
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2024, 01:34

Czy nie potrzebuje... Nie zdziwiłoby mnie, gdyby Inter sprzedał tego lata Thurama. Kazus Onany - przyszedł za darmo, wypromował się, łatwy, duży pieniądz.

Zdecydowanie wolałbym, żebyśmy szukali piłkarzy gdzie indziej, ale za jakieś poniżające dla Sassuolo grosze mógłby być. Zawsze to jakiś prztyczek w nos dla nich po tej akcji z ubiegłego lata.

Jak już szukamy "wzmocnień" w spadkowiczach, to ciekawiej jest chyba jednak w Udinese :prochno:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2562
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2024, 09:11

Tony Montana pisze:
28 kwietnia 2024, 22:15
Coś czuję, że Berardi trafi w tym roku do Juve. Jeżeli nie teraz to już nigdy.
Nawet nie powinniśmy się nim interesować. Chłop ma teraz jakąś groźniejszą kontuzję, a juz wcześniej miewał sporo urazów, więc bez sensu brać kogoś co się będzie więcej leczył niż grał (zwłaszcza że nie jest już najmłodszy).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ