Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 09:50

Volto pisze:
23 lipca 2021, 18:54
każdy by go wypchnął, a co dalej? Nie wie nikt.
W 4-3-3 (ktorym to ponoc zamierza grac Allegro) i tak nie ma dla jednonogiego Argentynczyka miejsca. A juz byl tekst, ze nawet w 4-2-3-1 za napastnikiem ma byc ustawiony... McKennie :prochno: Wiec co, wezmiemy sobie ogrzewacza lawki za 10+bonusy z kontraktem na 4/5 lat? Btw. sezon sie jeszcze nie zaczal, a ten sie juz polamal :ok: Pytasz co dalej? Ano dalej, to trzeba inwestowac w skauting z prawdziwego zdarzenia, w wyrozniajacych sie mlodych (ktorych mamy jak na lekarstwo), szukac pilkarzy pokroju np. Chiesy. A nie przedluzac kontrakty na astronomiczne sumy z pilkarzami, ktorzy kiedys tam zaliczyli fajny sezon.
Podzilam natomiast Twoje zdanie w kwestii rozdawnictwa hajsu przez Juventus. Ale mam takie wrazenie, ze poki nie zmieni sie Zarzad (a moze nawet wlasciciele :think: ), to w polityce transferowej Juventusu tez nic nie ulegnie zmianie, poza pierd0leniem o zmianie podejscia w wywiadach.


PS.
Angaż Padoina mi sie nie podoba. Gosc jest totalnym zoltodziobem, nic nie umie i zostal zatrudniony po znajomosci. Po co? Na co? Komuna i nepotyzm w Juve 4ever...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 11:56

Taka ciekawostka :

RMC Sport: Kibice PSG wystawili przed Parc des Princes baner skierowany do Paula Pogby (Manchester United), w sytuacji gdy nasilają się spekulacje na temat jego ewentualnego przybycia: „Pogba powinieneś posłuchać swojej matki, ona nie chce cię tutaj. My też nie!“.

Powinniśmy zrobić wymianę 1:1 Pogba za Pawełka z jedną nogą.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 13:41

Media piszą, że Chiellini chce podwyżki do 5 mln na rękę. Obecnie dostawał 3.5.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 14:17

Jakby ManU wzięło Pawła to jak najbardziej. W Juve nie przeskoczył pewnego poziomu i właściwie nikt na niego nie ma pomysłu.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 14:50

Poprostu pisze:
24 lipca 2021, 13:41
Media piszą, że Chiellini chce podwyżki do 5 mln na rękę. Obecnie dostawał 3.5.
Dla mnie trochę jaja. Mam nadzieję, że nikt w klubie nie będzie na tyle durny, żeby dać się nabrać na Euro. Wiem, że zaliczył świetny turniej, ale nawet w jego trakcie nie uniknął problemów mięśniowych. Z całym szacunkiem i sympatią dla Kielona, dotychczasowa pensja w tym wieku to i tak dobrze. Jak nie pasuje, to życzyłbym powodzenia gdzie indziej.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 15:32

B@rt pisze:
24 lipca 2021, 14:50
Poprostu pisze:
24 lipca 2021, 13:41
Media piszą, że Chiellini chce podwyżki do 5 mln na rękę. Obecnie dostawał 3.5.
Dla mnie trochę jaja. Mam nadzieję, że nikt w klubie nie będzie na tyle durny, żeby dać się nabrać na Euro. Wiem, że zaliczył świetny turniej, ale nawet w jego trakcie nie uniknął problemów mięśniowych. Z całym szacunkiem i sympatią dla Kielona, dotychczasowa pensja w tym wieku to i tak dobrze. Jak nie pasuje, to życzyłbym powodzenia gdzie indziej.
To samo miałem napisać - jaja. Liczyłem, że na ostatni sezon (Juventus raczej nie podpisuje umów na rok ze starymi "dziadkami", ale w takim wieku pasowałoby to rozwiązać jak w Realu) zgodzi się wręcz na obniżkę zarobków biorąc pod uwagę zdrowie. Za chwilę będzie miał 37 lat, jeśli chce zostać w topowym klubie musi zostać u nas. Nie wierzę, żeby inny klub z tzw. "topu" zaoferował mu kontrakt, a jeśli już to nie jako graczowi pierwszego składu (a klubów, które chcą płacić rezerwowemu obrońcy z kłopotami zdrowotnymi 5 melonów netto wiele nie ma i w ten sposób to kółko w mojej opinii się zamyka).


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 17:05

https://football-italia.net/chiellini-w ... -contract/
O ile to prawda to mam nadzieję, że Cherubini nie będzie popełniał błędów poprzedników i nie da się naciągnąć. Pytanie tylko ile w tym wszystkim prawdy. Nie czarujmy się, Kielon może zagrać jeszcze sezon na wysokim poziomie, ale - jak pisałem - jesli będzie dostępny na połowę meczy w sezonie to będzie nieźle.
towalski pisze:
24 lipca 2021, 14:17
Jakby ManU wzięło Pawła to jak najbardziej. W Juve nie przeskoczył pewnego poziomu i właściwie nikt na niego nie ma pomysłu.
Jakby, jakby... Jakby dali te 50M, jak sobie życzycie, a co nie jest raczej realne, ale jeśli Max chce Dybalę to niech zostanie. Allegri jest trenerem i gdy mówi, że danego zawodnika potrzebuje to powinno tak być, w końcu chyba wszyscy chcemy, żeby w jak najbardziej możliwy sposób, trener miał skład zbliżony do zamierzonego.
Sorek21 pisze:
24 lipca 2021, 11:56
Taka ciekawostka :

RMC Sport: Kibice PSG wystawili przed Parc des Princes baner skierowany do Paula Pogby (Manchester United), w sytuacji gdy nasilają się spekulacje na temat jego ewentualnego przybycia: „Pogba powinieneś posłuchać swojej matki, ona nie chce cię tutaj. My też nie!“.
Powinniśmy zrobić wymianę 1:1 Pogba za Pawełka z jedną nogą.
Nigdy w życiu. Pogba to stan umysłu, jak najdalej od Turynu.
jackop pisze:
23 lipca 2021, 21:01
@Volto pocieszny tekst :)
Pocieszny komentarz :laugh:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 18:10

A ja bym dał Giorgio te 5 mln, ale uzależnił ich wypłacenie od rozegrania odpowiedniej ilości spotkań w sezonie. Czyli jakaś tam podstawa, powiedzmy te 3,5 które miał i bonusy zalezne od ilości minut mogące sięgnąć piątaka.
Pogba za Pawełka? Jeżeli jest taka możliwość to jak najbardziej jestem za. Dybala to chyba najbardziej chimeryczny zawodnik jakiego znam, mam wobec niego skrajnie ambiwalentne odczucia, raz go uwielbiam (sezon 15/16, początek sezonu 17/18, końcówka za Sarriego) by innym razem mieć go po dziurki w nosie (sezon 18/19, ostatnia kampania).
Tu już decyzje musi podjąć Max. Pod 4-3-3 murzyn byłby idealny, na pewno jest mniej problematyczny taktycznie niż Argentyńczyk, który w zasadzie nadaje się tylko do roli trequartisty/cofniętego napastnika.
A powrót Pjanicia to brzmi jak koszmar senny. Ten bezpłciowy cherlak to symbol upadku naszej linii pomocy oraz wizytówka prezentowanej w ostatnich latach gówno-piłki. By się go pozbyć, wzięliśmy innego mecenasa, który na dzień dzisiejszy nie nadaje się do niczego. I teraz znów mamy wchodzić w to samo gówno, mimo iż ledwo co doczyściliśmy buty? :facepalm:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 18:38

Baczu pisze:
24 lipca 2021, 18:10
A powrót Pjanicia to brzmi jak koszmar senny. buty? :facepalm:
Nasza pomoc mimo, że nie było Pjanicia nie wyglądała lepiej, ba wyglądała nawet gorzej. Jeżeli Pjanić przyszedłby za darmo, z niewielka pensją to nic nie tracimy przecież ale zyskać możemy sporo. Nie boli mnie wcale taka forma transferu, tego zawodnika bo nasza pomoc kuleje od lat a Locatelli z całą pewnością nie podniesie jej poziomu.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 20:02

Kolejne ploty, że Kielon chce kontrakt na 2 lata.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 20:20




Czyli jeden i drugi zostaje z nami


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 20:31

Gosens...tak jest nam potrzebny jak dziwce pas cnoty. Jedyna jakkolwiek sensowna opcja to dla mnie Wijndal, którego największy minus to to, że jego agentem jest Raiola. Mam nadzieje, że to plota. Przecież to wing-back, a nie boczny.
Męczy mnie trochę to, że ciągle chcemy szkłem duupe wycierać. Ciągle próbujemy ściągnąć zawodników którzy umieją grać na kilku pozycjach...średnio to wygląda w praktyce. Z Cuadrado taki boczny obrońca jak z Dybali pomocnik grający za napastnikami. Nie można kupić zwyczajnie gościa który ogarnia jedną konkretną pozycję i tylko tą?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 21:21

Jest potrzebny bo mamy jednego Alexa Sandro, który od kilku lat gra co raz gorzej. Niepewny w obronie oraz mało przebojowy w ataku. Gosens jest półkę wyżej.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2021, 22:22

Michael_M pisze:
24 lipca 2021, 20:31
Gosens...tak jest nam potrzebny jak dziwce pas cnoty. Jedyna jakkolwiek sensowna opcja to dla mnie Wijndal, którego największy minus to to, że jego agentem jest Raiola. Mam nadzieje, że to plota. Przecież to wing-back, a nie boczny.
Męczy mnie trochę to, że ciągle chcemy szkłem duupe wycierać. Ciągle próbujemy ściągnąć zawodników którzy umieją grać na kilku pozycjach...średnio to wygląda w praktyce. Z Cuadrado taki boczny obrońca jak z Dybali pomocnik grający za napastnikami. Nie można kupić zwyczajnie gościa który ogarnia jedną konkretną pozycję i tylko tą?
Też mnie to drażni. No ale my od lat nie możemy zdecydować jaką taktyką będziemy grali...


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2021, 00:12

Poprostu pisze:
24 lipca 2021, 20:02
Kolejne ploty, że Kielon chce kontrakt na 2 lata.
Jeśli to prawda to przeczucie mnie nie myliło. Przy takim obrocie sprawy Demiral może naciskać na transfer - wygląda na ambitnego faceta a byłby pewnie czwarty do wejścia. Z kolei Ruganiemu tylko w to graj - zawsze do sakwy wpadnie 3,5 melona netto (nikt mu tyle nie zaoferuje).
Michael_M pisze:
24 lipca 2021, 20:31
Gosens...tak jest nam potrzebny jak dziwce pas cnoty. Jedyna jakkolwiek sensowna opcja to dla mnie Wijndal, którego największy minus to to, że jego agentem jest Raiola. Mam nadzieje, że to plota. Przecież to wing-back, a nie boczny.
Męczy mnie trochę to, że ciągle chcemy szkłem duupe wycierać. Ciągle próbujemy ściągnąć zawodników którzy umieją grać na kilku pozycjach...średnio to wygląda w praktyce. Z Cuadrado taki boczny obrońca jak z Dybali pomocnik grający za napastnikami. Nie można kupić zwyczajnie gościa który ogarnia jedną konkretną pozycję i tylko tą?
Biorąc pod uwagę to ile jest w Juventusie kontuzji to tak pół żartem, pół serio pewnie bardzo ważnym kryterium wyboru przez nas zawodników jest ich uniwersalność :prochno:


Ktoś wie ile możemy dostać od Atalanty za tego Cristiana Romero? Bo już kilka razy widziałem, że przewijała się kwota 18 melonów euro? Czy my przypadkiem nie oddajemy go za frajer (czytaj za mniej, niż sami za niego zapłaciliśmy)?: https://www.transfermarkt.pl/cristian-r ... ler/355915
Wiem, że tam w tle był jeszcze transfer Sturaro, za którego nikt normalny nie dałby 16,5 melona ale mimo wszystko słabo to wygląda.


Zablokowany